WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Galeria CDI Zakrzów 2016


Rozkład Jazdy 12-13.11.16

CDI4 Monachium / Aleksandra Szulc , Przemysław Kozanowski

 

HZR Poczernin  wynik turnieju 68,235 % w C1 / Magdalena Zalewska / QUINTESSENZ SAS / Equesta

 

HZR LKJ Opole  - wynik dnia 66,704 % L2 / Natalia Grabowska / Luna / LKJ Ostroga Opole 

 

HZR Jelenia Góra Gostar  - wynik turnieju  66,041 % / N4 / Constance Malossek  / Torrino / GER 

 

HZR Janów Podlaski  - wynik dnia 66,932% P4  / Natalia Ciman / Pomian / KJ Janów Podlaski 


Anabel Balkenhol triumfuje w Monachium z wynikiem 73.480 %, Aleksandra Szulc 66,080 % Grand Prix do GPS Monachium 11/11/16

11/11/16  

WYNIKI KONKURSU


Anabel Balkenhol najlepsza, Przemysław Kozanowski szósty w Grand Prix CDI4 w Monachium 10/11/16

10/11/16   WYNIKI KONKURSU

Anabel Balkenhol GER wynikiem 71,020 wygrała w Monachium konkurs Grand Prix ( do GPF ) na 9 letnim trakenskim Heuberger TSF / Imperio x Michelangelo /. Para debiutowała na międzynarodowej arenie w konkursie Grand Prix. Reprezentant Polski Przeysław Kozanowski na Belcanto 34 uzyskał wynik 66,620 % i ukończył konkurs na szóstym miejscu. 


Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu Aromer Józefin 5-6.11.16


CDI Zakrzów 4-6.11.2016 WYNIKI

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 

 

 


06/11/16 WYNIKI NIEDZIELA 

 

CDI-W World Cup 

​1m. Kristy Oatley AUS/ Du Solei 75,200 %

12m. Żaneta Skowrońska POL / Love Me 68,050 %

 

CDI3 Inter I Freestyle 

1m. Belinda Weinbauer AUT / Dante Delux MJ 77,500 %

4m. Emilia Jach POL / Aqsel 67,792 %

 

CDIY Freestyle 

1m. Berill Szoke Toth HUN / Dannington Park 72,875 %

4m. Filip Kowalski POL / Saviola 2 64,917 %

 

CDIJ Freestyle 

1m. Elin Mattson SWE / Cognac 74,625 %

5m. Alicja Trawińska POL / Diego Ramirez 69,167 %

 

CDIP Freestyle 

1m. Hanna Ivan HUN / E. Epiascer 70,500 %

6m. Zofia Baran POL / Summersby 67,125 %

 

05/11/16 WYNIKI SOBOTA 

 

Grand Prix CDI-W Memoriał Wojciecha Markowskiego 

1m. Juliane Brunkhorst GER / Furstano 71,400 %

12m Żaneta Skowrońska POL / Love Me 66,720 % 

 

Grand Prix Spécial 

1m. Kristy Oatley AUS / Swagman 2 - 70,843 %

2m. Aleksandra Szulc POL / Rumba Hit 68,236 %

 

INTER I CDI3 

1m. Belinda Weinbauer AUT / Dante Delux MJ 72,851 %

14m. Emilia Jach POL / Aqsel 63,728 %

 

CDIY Indyvidual 

1m. Berill Szoke Toth HUN / Donnington Park 69,386 %

4m. Julia Moczak POL / Florimoon 64,342 %

 

CDIJ - Indyvidual 

1m. Berill Szoke Toth HUN / Qatar 70,482 %

4m. Alicja Trawińska POL / Diego Ramirez 65,438 % 

 

CDIP - Indyvidual 

1m. Hanna Ivan HUN / Equestricones Epiascer 71,423 %

6m. Zofia Baran POL / Summersby 67,073 %

 


04/11/16   WYNIKI PIĄTEK 

1m. Kristy Oatley AUS / Swagman 2 / 69,680 % 
2m. Aleksandra Szulc POL / Rumba Hit / 66,060 % 
 
1m. Belinda Wienbauer AUT / Dante Delux MJ / 70,868 %
5m. Emilia Jach POL / Aqsel / 67,921 %
 
1m. Beril Szoke Toth HUN / Donnington Park / 69,340 %
4m. Julia Moczak POL / Florimoon / 64,693%
 
 
1m. Beril Szoke Toth HUN / Quatar / 70,541 %
7m. Zuzanna Haber POL / Don Crusoe / 66,712 %
 
 
1m. Klaudia Kjaer DEN / Adriano B / 68,932 %
4m. Zofia Baran POL / Summersby / 66,709 
 
 
 

 


IV Kampinowskie Spotkania Jeździeckie 2016 Poczernin WYNIKI 22.10.16

03/11/16

 

 

 

 


Mistrzostwa Okręgu Kategoria PROFI i AMATOR Drzonków 2016 WYNIKI

 

02/11/16 

 


ZRiT Kanie Helenowskie SKJ Patataj 29.10.16 - WYNIKI

01/11/16

WYNIK ZAWODÓW - 65,682 % / P2

Marta Mrówka J98 / BPK / Wianna K 

 

 


Beata Stremler najwyżej w światowym rankingu spośród reprezentntów Polski !


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko