W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Zimba Gabrieli Jaworskiej Mazur - Królem Cavaliady w Lublinie

źródło Youtube 

Gabriela Jaworska Mazur i Zimba zdecydowanie wygrali wszystkie trzy konkursy Cavaliady w Lublinie. 

 


CAVALIADA Lublin. Inter I dla Gabrieli Jaworskiej Mazur

05/02/16 

Gabriela Jaworska Mazur na Zimba z wynikiem  68,553 % wygrała drugi konkurs Cavaliady w Lublinie.

 

 

 

 


Gabriela Jaworska Mazur nie do pokonania w Lublinie

04/02/16 

Gabriela Jaworska Mazur na Zimba z wynikiem  68,158 % wygrała pierwszy konkurs Cavaliady w Lublinie.

 

 

 


PreCAVALIADA Lublin 31 stycznia 2016 - wyniki, video

01/02/16 

Wyniki i relacja video-  zawody Pre CAVALIADA Lublin 

31/01/16 

fot Ewa Imielska Hebda 

 

 

 


Beata Stremler w TOP formie w Amsterdamie - IO w Rio coraz bliżej !

31/01/16 

Beata Stremler  i Rubicon D z życiowym rekordem w Amsterdamie w programie dowolnym - 75,125 %  Rosną szanse olimpijskie dla Polski. Trzymamy kciuki !!

Wyniki / video / wywiady 

 


Beata Stremler 70,960 Grand Prix CDI-W Amsterdam - wyniki / video

30/01/16 

Beata Stremler z wynikiem 70.960 % zajęła 14 miejsce w konkursie Grand Prix CDI-W Amsterdam, kwalifikując się do sobotniego konkursu Reem Acra FEI World Cup TM Dressage - Grand Prix Freestyle. 

Wyniki i relacja video z całego konkursu Grand Prix z dn 29/01/16. 

fot. Arnd Bronkhorst Photography

 


CAVALIADA Lublin 4-7 lutego 2016 - zgłoszenia

PROPOZYCJE          


Finałowe rankingi w dyscyplinie ujeżdżenia opublikowane przez PZJ wraz z komentarzem

27/01/16 

 


CDI-W Amsterdam 2016 - program, zgłoszenia

20/01/15 

 


CAVALIADA LUBLIN WARSZAWA 2016 - propozycje

Cavaliada Lublin 04-07.02.2016  propozycje pobierz termin zgłoszeń 22.01.16

 

Cavaliada Warszawa 24-28.02. 2016   propozycje pobierz   termin zgłoszeń 12.02.16 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice