WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

CDIO5 Rotterdam 25.06.16 - GPS z wynikiem 77.314 % wygrała reprezentantka USA Laura GRAVES na Verdades


CDI3 Grand Prix Rotterdam - wyniki 24/05/16

24/06/16

Grand Prix CDI3 Rotterdam wygrał Steffen Peters USA na Rosamunde 75.920 % , 2 miejsce z wynikiem 75.780 % wywalczyłą Emmelie Scholtens  NED na Apache / video powyżej / 

WYNIKI GP CDI3 Rotterdam 2016


Aktualne propozycje MŚMK Ermelo 28-31.07.06.16

Informujemy, że nie­wiel­kiej zmia­nie ule­gły propozycje MŚMK w ujeżdżeniu Ermelo. Zmiany do­ty­czą kon­kur­sów CDI1* dla ogie­rów 8-​letnich i star­szych.  

Zgłoszenie wstępne do 27/06/16 

więcej http://www.wbfsh.org/GB/WBCYH/Dressage.aspx


CDIO5 Rotterdam 23.06.16 - Grand Prix reLIVE / wyniki


CDI Brno - relacja Video Finały 19/06/16

23/06/16 

 


Facimiech. ZR i Puchar Małopolski - zmiana terminu 16-17.07.16 - propozycje

22/06/16 

Nastąpiła ponowna zmiana terminu zawodów ZR i ZT w ujeżdżeniu Eliminacje do Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski w KJ Facimiech. Zawody odbędą się w dn 16-17 lipca 2016. 

PROPOZYCJE 


Rotterdam w silnym składzie - Jerich Parzival, Glock's Johnson, Verdades, Deja, Don Aurelio, Legolas 32

 

Kijk #Parzival voelt zich meteen thuis in het #kralingsebos @adelinde_cornelissen en hij hebben goede herinneringen aan #rotterdam #ek2011

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika CHIO rotterdam (@chiorotterdam)

22 Cze, 2016 o 2:55 PDT

 

ZGŁOSZENIA CDIO5 

 

ZGŁOSZENIA CDI3 

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM  23-26.06.2016 

Zawody sędziuje m.in. 4 sędziów z listy arbitrów IO w Rio : Eddy de Wolff van Westerrode , Thomas Lang, Susanne Baarup, Thomas Lang.  


Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata po zawodach w Brnie 19/06/2016

Aktualny Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2016/17.

Kalendarz rozgrywek .

Przemysław Kozanowski - 10 miejsce

Żaneta Skowrońska - 15 miejsce

22/06/16

 

 


CDI4 Fritzens-Schindlhof 1-3 lipca 2016 z Aleksandrą Szulc i Rumba Hit

22/06/16

 

ZGŁOSZENIA  / podręczne linki 

 

 


Wstępne listy RIO 2016


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

 

ZR Poczernin 26-28.07

propozycje

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł