Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW NA KUCACH MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW PUCHAR POLSKI KUCÓW Strzegom 25-27 sierpnia 2016

27/08/16 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

ZGŁOSZENIA

 

zamówienia zdjęć Katarzyna Broda foto.faraa@gmail.com

 

 

 


Hymn Polski w Austrii !!! Przemysław Kozanowski wygrał Grand Prix CDI3 Lamprechtshausen !!! Wspaniały sukces !!


MP PP Kuców Strzegom galeria Katarzyna Broda (c)faraa


o Zawodach Ogólnopolskich w Zagoździe 20.08.16


ZO Osadkowski Jakubowice Galeria Julia Świętochowska


Mistrzostwa ZIemi Sokólskiej BiK Gieniusze ZR 13-14 sierpnia 2018 WYNIKI

21/08/16 

WYNIK TURNIEJU 66,364 %  L3 / Marta Zajczyk / Grom

 


ZR ZT Puchar Wielkopolski Baborówko 3 września 2016 - propozycje

20/08/16

W Baborówku 3 września 2016 odbędą się zawody ujeżdżeniowe. 

Polecamy !! 

PROPOZYCJE

 


ZO JAKUBOWICE 18-21 sierpnia 2016 WYNIKI

  

21/08/16 

 


Zofia Baran zadebiutuje w Mistrzostwach Europy Pony

    

Podopieczna Ilony Janas, Zofia Baran reprezentować będzie Polskę w Mistrzostwach Europy Pony. Trzymamy kciuki !! 


Mistrzyni Olimpijska Rio 2016 - Charlotte Dujardin i Valegro


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa