CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

eOOM Bilcza 4-5 czerwca 2016 - program, zgłoszenia

31/05/16

 

 

 

 


ZR LKS Wolta Żółwin 28.05.16 - WYNIKI

30/05/16 

 


Kwieki 2016 - WYNIKI eOOM / ZR / ZT /eMPMK

 29/05/16  Klaudia Hałeła przebojem zawodów w Kwiekach. 

WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJU

 


eOOM Pólko - wyniki końcowe

29/05/16 

 


Uthopia sprzedany na publicznej aukcji w Belfaście za 217.000 eur. Kupiec nieznany.

27//05/16 

 


ZR LKS Wolta Żółwin 28.05.16 - listy startowe

27/05/16 

 


ZR Jarużyn 21.05.16 - wyniki

24/05/16 

 

 


CDI-W Lipica 26-29 maja 2016

Reprezentacja Polski :

Przemysław Kozanowski / Belcanto CDI-W,

Emilia Jach / Aqsel CDI3,

Julia Moczak / Florimoon CDIY, 

Ilona Janas / Lord Django CDIYH

Aleksandra Szulc / Breakdance CDIYH 

Zofia Baran / Summersby CDIP

 

ZGŁOSZENIA / PROGRAM / PODRĘCZNE LINKI 

 


ZT Raduszyn 22 maja 2016 - wyniki

24/05/16 

 


Reprezentacja Polski - Mistrzostwa Europy U25 Hagen 16-19.06.16

Uchwałą nr U/992/7/Z/2016 z dnia 16.05.2016r. na wniosek menadżera konkurencji ujeżdżenia, Zarząd PZJ zaakceptował „Regulamin Powołania do Reprezentacji na Mistrzostwa Europy w Ujeżdżeniu w roku 2016”.  Jednocześnie Zarząd PZJ zaakceptował następujący skład Reprezentacji na Mistrzostwa Europy U25, które odbędą się w dniach 16-19.06.2016r. w Hagen w Niemczech:

Mateusz Cichoń, koń Darlings Dream

Jan Gawecki, koń Quest

Tomasz Jasiński, koń Teo

szef ekipy: Marlena Gruca-Rucińska

Dokument do pobrania: Regulamin Powoływania Reprezentacji  na ME w Ujeżdżeniu w roku 2016.

23/05/16

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

propozycje 

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł