CDI  Wellington USA 

 

 

Aromeriada Józefin 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016

ELIMINACJE


A - Kwieki 27-29.05 / KPM - POM - WM / 
B - Pólko / Lublin 28-29.05 / MAZ -LUB -LDZ - PDL /  
C - Wilcza 04-05.06 / MŁP - ŚL - OPO - ŚWI - PKR / 
D - Wielka Lipa 04-05.06 / DŚL - LUB - ZPM - WLP / 
Eliminacje wyłonią 35 par, które wystartują w ścisłym Finale OOM w Strzegomiu w dn 12-17.07.16  ( data obejmuje wszystkie dyscypliny ) 
Nie przegapcie !!!


 


Czworoboki Szkoleniowe z Wacławem Pruchniewiczem - 17.04.16 Stajnia Wierzbna Biały Las

06/04/16 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski - Gajewniki 19-22 maja 2016

05/04/16

 

 

 

 


Czworoboki Szkoleniowe z Markiem Pawłowiczem - 10.04.16 Stajnia Wierzbna Biały Las

05/04/16

 

 

 

 

 


HZR Puchar Ostrogi Opole - 03.04.16 - wyniki

04/04/16 

 

 

 


Rada Ujeżdżenia - podsumowanie spotkania 02.04.16 Michałowice

04/04/16 

Sprawozdanie z zebrania Rady Ujeżdżenia, które odbyło się w Michałowicach  w dn.  02.04.16 - pobierz plik

Dla porównania - plik sprzed roku z planem działa jaki na podobnym spotkanie przedstawiła ówczesna Komisja Ujeżdżenia pobierz plik  ( źródło www.pzj.pl  17.04.15 )  Komisji już nie ma, plan  pozostał jedynie na papierze. 


Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - Pólko 02.04.16 - wyniki

04/04/16

 

 

 


ZR Płochocin - wyniki 02.04.16

04/03/16 

 


HALOWY PUCHAR POLSKI 2016 - Michałowice - wyniki końcowe

03/04/16

Zwycięzcy Halowego Pucharu Polski w Michałowicach : 

Ewa Hamkało - Seniorzy / SSKJ Bobrowy Staw Sowia Wola / Vivaldi 

Jan Gawecki - MJ / KS Centurion Zręby / Kuanto W 

Alicja Trawińska - Juniorzy / BPK POM / Diego Ramirez 

Dominika Tekień - JM Kuce / KS Centurion  / Delicious PP

Małgorzata Kowalska - JM DK / KJ Lider Radzionków / Bentamo2

 Maria Walczyńska-Graczyk M '06 / KJ Aldragho / Mamba 

WYNIKI KOŃCOWE  / GALERIA fot. Julia Świętochowska 

 

 


HPP KJK Szary Michałowice - zgłoszenia 1-3.04.16

 

29/03/16 

OSTATECZNA LISTA ZGŁOSZEŃ
HALOWY PUCHAR POLSKI W UJEŻDŻENIU HALOWE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE I REGIONALNE 
1 - 3 KWIETNIA 2016
KJK SZARY MICHAŁOWICE  

 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

STYCZEŃ

 

10-11.01  Szkolenie z Beatą Stremler Equeta Dressage 

 

 

 

19-20.01 Aromeriada Józefin

 

 

 

 

Cavaliada  Lublin   31.01 - 03.02.2019

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

ZR Barłomino 23-24.02.19 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

HZO Łąck - 29-31.03.18

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

HZO Łąck 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201