Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska 13-15 sierpnia 2016 - WYNIKI KOŃCOWE

 

Mistrzynie Dolnego Śląska - Strzegom 2016 

Katarzyna Konarska / senior /  - LKS Stragona Strzegom

Kinga Paszkiewicz / junior / - KJ Stajnia Biały Las

Karolina Worotnik / junior mł / - KKJ 

Katarzyna Hałoń / kuce / KJ Picador Wrocław

foto (c) faraa Katarzyna Broda

15/08/16 

 


Charlotte Dujardin - Mistrzynią Olimpijską Rio 2016 !! srebro Isabell Werth - brąz dla Kristina Bröring-Sprehe

15/08/16       Podium IO Rio 2016   

 


MDŚ / ZO Strzegom 13-15 sierpnia 2016 - WYNIKI KOŃCOWE

15/08/16

 

Na zdjęciu Aleksandra Matkiewicz - najlepsza w Grand Prix na klaczy World Magic. 

foto (c) faraa Katarzyna Broda

 

 

 


IO Rio 2016 - WYNIKI zespołowe - złoto Niemcy - srebro Wielka Brytania - brąz USA

11/08/16 

 


Rio 2016. Dorothe SCHNEIDER & SHOWTIME FRH 80,986 % !!! Najlepszy wynik w Grand Prix w karierze tej pary. Brawa !! Prowadzenie w konkursie GP IO po pierwszym dniu konkursu zespołowego. Niemcy na prowadzeniu w klasyfikacji zespołowej.


Rio bez Parzivala i Adelindy Cornelissen

10/08/16 

 

 


Igrzyska XXXI Olimpiady Rio 2016 - Rozkład Jazdy - Ujeżdżenie

 

TRANSMISJE  TVP Sport

 

LIVE YouTube

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM  

 

ZAWODNICY / Wywiady /Osoby Oficjalne

 

 

08 sierpnia 2016 - Vet Check więcej tutaj 

 

10 sierpnia 2016 - Grand Prix Team  / czas w Polsce 15 - 21 /  

11 sierpnia 2016 - Grand Prix Team   / czas w Polsce 15 - 21 /  

12 sierpnia 2016 - GP Special  Finał    

15 sierpnia 2016 - GP Freestyle  Finał Indywidualny Program Dowolny 

 

http://www.olympic.org/equestrian-dressage

 


Mistrzostwa Dolnego Śląska / ZO / ZR 13-15 sierpnia 2016

10/08/16 

 

ZGŁOSZENIA  / PODRĘCZNE LINKI 

 

 


Paweł Spisak po upadku z koniem nie kończy rywalizacji w IO w Rio 2016.

VIDEO ( TVP Sport ) z crossu Pawła Spisaka na koniu Banderas TUTAJ 


Rio2016. Przejazd Pawła Spisaka na koniu Banderas - Ujeżdżenie 07/08/16

07/08/16 

Komentują: Tomasz Jasina ( TVP ) i Marta Kosik


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa