CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Jan Gawecki w Wr. Neudorf CDN-A* 2016

Jan Gawecki w dn 20-22 maja 2016  wystartował w dwóch konkursach w zawodach  CDN-A* 2016 w austriackim Wr. Neudorf, uzyskując bardzo dobre wyniki 68,158 % w Inter II co dało pierwsze miejsce w konkursie oraz 67,171 % w Grand Prix U25.

23/05/16

 

 


Rybnica - wspaniale miejsce dla Ujeżdżenia w Polsce.

W dniach 20-22 maja 2016 na terenie Stajni Rybnica w Starej Kamienicy w przemiłej atmosferze odbyły się bardzo profesjonalnie przygotowane zawody w randze regionalnej i ogólnopolskiej. 

Formą w czasie turnieju błyszczeli zawodnicy LKJ Lewada Zakrzów - Jagoda Dąbrowska, Mateusz Pola, Katarzyna Popiołek ( na zdjęciu ) która udanie zadebiutowała w konkursie Inter II z wynikiem 62,697 oraz Natalia Badura i   12 letnia Antonina Jura. Dwa konkursy Małej Rundy wygrała Martyna Bańska. Konkursy rundy D wygrały Aleksandra Babicka ( ZR )  i Karolina Worotnik ( ZO). Wynik zawodów  - 68,977 % zrobiła Marcelina Woźny na Lanzelot w P4. W konkursach DR Izabela Dyrek na Kolibri's As zrobiła rekordowe wyniki w swojej karierze - 64,477 % - 63,267 ( GP ) - 65,583 %.  W konkursach klas L-P-N najlepsze wyniki uzyskali Karolina Mazurek, Natalia Badura, Katarzyna Kuriata, Sara Kokar. W turnieju wystartowało 54 pary. Zawody sędziowali : Łukasz Dziarmaga ( SG ), Janusz Lawin, Marek Ruda i Ewa Formicka. 

fot. Katarzyna Broda foto.faraa@gmail.com

23/05/16

 


Puchar Lewady II - 22 maja 2016 WYNIKI / GALERIA

22/05/16

 

 

 


Joanna Tragarz w CDIY Compiegne 20-22 maja 2016

22/05/16

 

 

 


II el Golden Horse Dressage Cup Koryta 21-22 maja 2016


AMP Gajewniki 2016 - zgłoszenia / wyniki końcowe

 ZGŁOSZENIA  / PROGRAM / PODRĘCZNE LINKI 

 zamówienia zdjęć Paula Bartkowiak paula.bartkowiak@wp.pl

 

 


ZR Rybnica 20-22 maja 2016 zgłoszenia / wyniki


ZR „Zielona brama” Przywidz, Wyniki - 14.05.16

18/05/16

 


ZR Ostoja 07.05.16 wyniki

12/05/16 

 


Mateusz Cichoń w CDI3 / CDIU25 Odense 12-15.05.16

12/05/16

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

propozycje 

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł