WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

MPMK 30.09-02.10.16 Zgłoszenia - aktualizacja, program, zamówienia zdjęć

  27/09/16

 

 


Inessa Merkulova pewna startu w PŚ w Omaha 2017

CDI-W Moskwa. Inessa Merkulova na Mister X z wynikiem 80.375 wygrała kolejne zawody do Pucharu Świata w Lidze Europy Centralnej.  Para wcześniej triumfowała w Mińsku, oraz wygrała 2 turnieje w Rosji ( Nizhniy Novgorod i Moskwa ) Aktualnie na koncie reprezentantki Rosji w rankingu Ligi Europy Centralnej PŚ jest 80 pkt i dzięki temu Inessa Merkulova może być juz pewna udziału w Finale Pucharu Świata w Omaha w USA w 2017.

Wyniki CDI-W Moskwa 25.09.16

 


Anna Maria Wojtkowska w CDIJ Budapest Fot 23-25 września 2016

23/09/16 

 

Anna Maria Wojtkowska na Pascal w dn 23-25.09.16 startuje w CDIJ na Węgrzech. 

Powodzenia !!

WYNIKI 

 

 

 


ZR MKS Sprząśla 17.09.16 WYNIKI

21/09/16 

 


Wyniki VIII SPORTOWE MISTRZOSTWA POLSKI KONI ARABSKICH CZYSTEJ KRWI MICHAŁÓW, 17-18.09.16

21/09/16 

 


Wyniki Mistrzostwa Warszawy i Mazowsze - Aromer 16-18.09.16

18/09/16 

WYNIKI MISTRZOSTWA WiM 2016 

1m. Runda CC - Emilia Jach / Aqsel / SKJ Legia Kozielska / 205,516% 

1m. Seniorzy - Ilona Janas / Lord Django / SSKJ Bobrowy Staw  206,957% 

1m - Młodzi Jeźdźcy - Julia Szymańska / Winterkoenig / SKJ Bajardo 195,098%  

1m. Juniorzy - Klaudia Kostrzębska / Double Affair G   /KJ Truskaw / 189,191% 

1m. Juniorzy kuce - Zofia Baran / Denaro PP / BPK 202,579% 

1m. Junior Młodszy - Aniela Chmielewska / Feriante XL  / BPK / 196,253% 

1m. Junior Młodszy kuce - Karolina Czyż / Cassandra / Largo sp z o.o.  / 200,220% 

1m. Młodzik - Maria Walczynska-Graczyk / Mamba / KJ Aldragho / 184,980% 

1m. Amator - Maria Stępińska / Demir /  BPK 192,169% 

1m. Amator kuce - Natalia Ruszkowska / Nugat PP / BPK 189,564%  

 

Karolina Karwowska w IP Rio 2016

14/09/16 

Wyniki Karoliny Karwowskiej z Igrzysk Paraolimpijskich w Rio 2016 

 

 

 

 

fot. Julia Świętochowska 

 


Wyniki Mistrzostwa Pomorza Pegaz Reda 09-11.09.16

11/09/16 

 


I Mistrzostwa Wielkopolski Amatorów - 11 września 2016 Stajnia Raduszyn WYNIKI

11/09/16 

 

 


Mistrzostwa Woj Kujawsko Pomorskiego Solec Kujawski 10-11.09.16 WYNIKI

11/09/16 

 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko