Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

ZO Rybnica 22-24 lipca 2016 WYNIKI

24/07/16 

 


CDN BM Horse Dressage Festiwal Tągowie 22-24 lipca 2016 WYNIKI

24/07/16

 


Mistrzostwa Europy rozpoczęte !!! Powodzenia Polska !!! 20-24 lipca 2016

 

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

 

LIVEstream

 

Program Dowolny Mistrzostwa Europy Juniorów

Złoto - Hannah Erbe GER / Carlos 609  81.625

Srebro Semmieke Rothenberger GER  / Disseration 78.975

BrązFebe van Zwambagt NED / FS Las Vegas 77.550

 

Program Dowolny Mistrzostwa Europy Młodych Jeźdźców 

Złoto - Jeanine Nieuwenhuis NED / TC Athene 81.000
SrebroLeonie Richter GER / Babylon 26 78.675
Brąz Jil-Marielle Becks GER / Damon's Satelite  78.425

 

 

 

Konkurs Indywidualny Mistrzostwa Europy Juniorów 

ZłotoHannah Erbe GER / Carlos 609 77.658

Srebro Semmieke Rothenberger GER  / Disseration 77.579

Brąz - Lisanne Zoutendijk NED / Kostendrukkers Ringo Star  74.684

39m. Zuzannna Haber  POL / Don Crusoe 65.842

59m. Wiktoria Hanczewska POL / Da Capo 61.763

 

 

Złoto - Jeanine Nieuwenhuis NED / TC Athene 78.974
Srebro Jil-Marielle Becks GER / Damon's Satelite 76.763
BrązLeonie Richter GER / Babylon 26 72.842
34m. Michalina Terlecka POL / Falsterbeau 66.263
39m. Joanna Tragarz POL / Harvard K  65.711
56m. Julia Moczak POL / Florimoon 60.605
 

 

KONKURS ZESPOŁOWY  Mistrzostwa Europy Juniorów - WYNIKI 

Złoto - Niemcy - 224,000 %

Srebro - Holandia - 220.136 % 

Brąz - Dania - 212.405 % 

Startowało 14 ekip 

 

KONKURS ZESPOŁOWY  Mistrzostwa Europy Młodych Jeźdźców  - WYNIKI 

Złoto - Niemcy - 221.842 %

Srebro - Holandia - 220.552 % 

Brąz - Dania - 213.869  % 

13 miejsce - Polska 193.816 % 

Startowało 14 ekip 

 

KONKURS ZESPOŁOWY Mistrzostwa Europy Dzieci - WYNIKI

Złoto - Rosja - 213.667 %

Srebro - Francja -  206.083 %

Brąz - Hiszpania - 202.700 %

 

KONKURS INDYWIDUALNY Mistrzostwa Europy Dzieci - WYNIKI 

Złoto - Anna Guseynova RUS / Lauda 77.438

Srebro - Célia Giorgetti LUX  / Decoeur  70.375

Brąz - Eva Vavrikova CZE / Belle Ennie 69.406

 

 


Jeździecka Liga Podlasia - Rankingi po 4 turniejach

20/07/16

 

 

 

 


ZR Drzonków 16.07.16 - WYNIKI

18/07/16 

Wynik zawodów - Marcelina Woźny  / Lanzelot / N4 / 70,556% 

 


Hanna Suchan - Mistrzynią Śląska

17.07/16

Mistrz Śląska  - Hanna Suchan 

Mistrz Śląska Juniorów - Agnieszka Siedlak j99 

Mistrz Śląska Juniorów MŁ - Marta Starzec 

Akademicki Mistrz Śląska / Hanna Suchan yr95 / Politechnika Częstochowska 

Hanna Suchan - Mistrzyni Ślaska fot Paula Bartkowiak ( fot z AMP 2016 ) 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - 17lipca 2015 - Strzegom - wyniki

Podium OOM 2016 Strzegom - DK

złoto Liwia Misztal / DŚL 

srebo Julia Szymańska / MAZ 

brąz Anna Świontek Brzezińska/ POM 
 
Podium OOM 2016 Strzegom - Kuce
złoto - Julia Bilicka / POM 
srebro - Alicja Sudnik / MAZ
brąz / Klaudia Hałeła / POM 
                                                                            
 
 

17/07/16 g.19.30

                              zamówienia zdjęć   Katarzyna Broda 694 485 499

 

 

 


WYNIKI - 16 lipca 2016

 

Radzionków - wynik dnia - Hanna Suchan / Aron - 68,000 %  P1 WYNIKI 


 

Facimiech- wynik dnia - Aleksandra Grahl-Madsen / Tacyt 69,318 %  L3  WYNIKI 


 

Facimiech - Towarzyski Ujeżdżeniowy Puchar Małopolski po pierwszym dniu - WYNIKI 


 


MEGGLE Grand Prix Spécial CDIO5* Aachen dla Kristiny Bröring-Sprehe 83.725 % !!

16/07/16 g.16.45

WYNIKI MEGGLE Grand Prix Spécial CDIO5* Aachen

 

WYNIKI ZESPOŁOWE

Oficjalny skład reprezentacji NIemiec na IO RIO 2016
Kristina Bröring-Sprehe / Desperados FRH
Sönke Rothenberger / Cosmo
Isabell Werth / Weihegold OLD
Dorothee Schneider / Showtime FRH
rezerwowy Hubertus Schmidt / Imperio


Mistrzostwa Europy Juniorów i MJ Oliva Nova Hiszpania 20-24.07.16 Reprezentacja Polski / ZGŁOSZENIA

16/07/16

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa