WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Inessa Merkulova zdecydowanie wygrała zawody CDI-W w Nizhny Novgorod w Rosji

 

Reprezentantka Rosji Inessa Merkulova na Mister X podczas  zawodów kwalifikacyjnych do Pucharu Świata w dn 10-12.06 CDI-W w Nizhny Novgorod w Rosji, uzyskała rekordowe wyniki , zdecydowanie wygrała konkursy Grand Prix 79.080 %  oraz Grand Prix World Cup Freestyle 83.125 % . 
 
15/06/16
 

Profesor Sławomir Pietrzak nowym Prezesem SK w Janowie Podlaskim

15/06/16 

 


CDI Brno 17-19 czerwca 2016 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia

Reprezentaja Polski :

Przemysław Kozanowski / Belcanto 34 / CDI-W 

Żaneta Skowrońska / Mystery / CDI-W

Żaneta Skowrońska / Litlle Cancharello / CDI3  GPS 

Teresa Tomaszewska / Wonder World / CDI3 GPS

Emilia Jach / Aqsel / CDI3 PSG Inter I 

Zuzanna Haber / Don Crusoe / CDIJ

Wiktoria Hanczewska / Da Capo / CDIJ

Zofia Baran / Summersby / CDIP

Julia Bilicka / Stenvaenge Charles / CDIP

 

 

14/06/16

 


Mistrzostwa Europy U25 Hagen 16-19.06.16 - zgłoszenia, reprezentacja Polski, podręczne linki

Reprezentacja Polski  :

 

Mateusz Cichoń / Darlings Dream

Jan Gawecki / Quest 

Tomasz Jasiński / Teo 

13/06/16 

 


KJK Szary Michałowice 10-12.06.16 - LISTY / WYNIKI

 


eOOM Wielka Lipa 4-5 czerwca 2016 - Galeria @faraa


I Letnie Otwarte Igrzyska Kuców i Małych Koni Zawody Towarzyskie i Regionalne w ujeżdżeniu SHS Grobice 03-05.06.2016 WYNIKI

07/06/16 

 


Future Champions Hagen 2016 - Reprezentacja Polski, podręczne linki

Reprezentacja Polski :

 

Michalina Terlecka / Falsterbau CDIY   

Zofia Stachnik / Cassandra CDIP

 

 

07/06/16

 

 

 


ZR Balczewo 4.06.16 - WYNIKI

06/06/16 

 


Wyniki eOOM Bilcza 04-05/06/16

05/06/16 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

 

MP Radzionków  12-15.09 

 

 

 

ZO eMPMK Radzionków  12-15.09 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

ZR Gieniusze 15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

 

Mistrzostwa Podlasia Supraśl 21-22/09

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

 

HZO Leszno 04-06.10.

 

 

 

Halowy Puchar Polski Amatorów ZR Łąck 04-06.10 

 

 

 

CDI Zakrzów 25-27.10.

 

 

 

HZR Biały Las 27.10.

 

 

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

 

ZR Żywiec 9-10.11

 

MP Para Sopot 9-11.11

 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

 

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł