WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

I Mistrzostwa Wielkopolski Amatorów - 11 września 2016 Stajnia Raduszyn

Zaproszenie na I Mistrzostwa Wielkopolski Amatorów w Ujeżdżeniu.  

 29/08/16

 


MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW NA KUCACH MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW PUCHAR POLSKI KUCÓW Strzegom 25-27 sierpnia 2016

27/08/16 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

ZGŁOSZENIA

 

zamówienia zdjęć Katarzyna Broda foto.faraa@gmail.com

 

 

 


Hymn Polski w Austrii !!! Przemysław Kozanowski wygrał Grand Prix CDI3 Lamprechtshausen !!! Wspaniały sukces !!


MP PP Kuców Strzegom galeria Katarzyna Broda (c)faraa


o Zawodach Ogólnopolskich w Zagoździe 20.08.16


ZO Osadkowski Jakubowice Galeria Julia Świętochowska


Mistrzostwa ZIemi Sokólskiej BiK Gieniusze ZR 13-14 sierpnia 2018 WYNIKI

21/08/16 

WYNIK TURNIEJU 66,364 %  L3 / Marta Zajczyk / Grom

 


ZR ZT Puchar Wielkopolski Baborówko 3 września 2016 - propozycje

20/08/16

W Baborówku 3 września 2016 odbędą się zawody ujeżdżeniowe. 

Polecamy !! 

PROPOZYCJE

 


ZO JAKUBOWICE 18-21 sierpnia 2016 WYNIKI

  

21/08/16 

 


Zofia Baran zadebiutuje w Mistrzostwach Europy Pony

    

Podopieczna Ilony Janas, Zofia Baran reprezentować będzie Polskę w Mistrzostwach Europy Pony. Trzymamy kciuki !! 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko