HALOWY PUCHAR POLSKI

Michałowice

 

 

 

HZR Aromer

 

 

CDN Troisdorf GER  

Beata Stremler 

 

 

 

CDI Motesice SVK

Dorota Opyd

 

 

 

CDI Madryt ESP

 

 

 

CDI Ypaja FIN

Marlena Gruca Rucińska - sędzia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Rada Ujeżdżenia - podsumowanie spotkania 02.04.16 Michałowice

04/04/16 

Sprawozdanie z zebrania Rady Ujeżdżenia, które odbyło się w Michałowicach  w dn.  02.04.16 - pobierz plik

Dla porównania - plik sprzed roku z planem działa jaki na podobnym spotkanie przedstawiła ówczesna Komisja Ujeżdżenia pobierz plik  ( źródło www.pzj.pl  17.04.15 )  Komisji już nie ma, plan  pozostał jedynie na papierze. 


Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - Pólko 02.04.16 - wyniki

04/04/16

 

 

 


ZR Płochocin - wyniki 02.04.16

04/03/16 

 


HALOWY PUCHAR POLSKI 2016 - Michałowice - wyniki końcowe

03/04/16

Zwycięzcy Halowego Pucharu Polski w Michałowicach : 

Ewa Hamkało - Seniorzy / SSKJ Bobrowy Staw Sowia Wola / Vivaldi 

Jan Gawecki - MJ / KS Centurion Zręby / Kuanto W 

Alicja Trawińska - Juniorzy / BPK POM / Diego Ramirez 

Dominika Tekień - JM Kuce / KS Centurion  / Delicious PP

Małgorzata Kowalska - JM DK / KJ Lider Radzionków / Bentamo2

 Maria Walczyńska-Graczyk M '06 / KJ Aldragho / Mamba 

WYNIKI KOŃCOWE  / GALERIA fot. Julia Świętochowska 

 

 


HPP KJK Szary Michałowice - zgłoszenia 1-3.04.16

 

29/03/16 

OSTATECZNA LISTA ZGŁOSZEŃ
HALOWY PUCHAR POLSKI W UJEŻDŻENIU HALOWE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE I REGIONALNE 
1 - 3 KWIETNIA 2016
KJK SZARY MICHAŁOWICE  

 


Finał Pucharu Świata Geteborg - wyniki końcowe / Beata Stremler z rekordem dla Polski

28/03/16 

Beata Stremler wynikami w Geteborgu po 7 latach poprawiła wyniki Michała Rapcewicza z Las Vegas z 2009 i tym samym ustanowiła nowe rekordy dla Polski w Pucharze Świata. 

Wyniki końcowe PŚ / video / galeria 

 

 


HPP Michałowice - lista przegląd - 31.03.16 początek g.17.00

28/03/16 

 


Rozkład jazdy 25-28.03.16

Finał Pucharu Świata Geteborg - Beata Stremler

listy / wyniki / program    Grand Prix piątek 25.03 od 12.30   Finał 27.03 od 13.15 / live TVP Sport

 

 

CDI3 Stadl Paura 

Aleksandra Szulc, Przemysław Kozanowski, Magdalena Jura, Katarzyna Milczarek

listy/wyniki/program/livestream

wyniki na żywo 


CDI3 / Y/ J / P /Ch Máriakálnok HUN 28.04-01.05.16 - propozycje

23/03/16 

 


Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w ujeżdżeniu Podkowa Leśnia - 10.04.16 propozycje

23/03/16 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201