Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

CDN BAJARDO Augustówek 1-3 lipca 2016

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

fot Julia Świętochowska swietochowska.photo@gmail.com

 

 


Akademickie Mistrzostwa Świata 29.06-03.07.16 Flyinge SWE

WYNIKI

Reprezentacja Polski : 

   Piotr Kaliszuk - Agata Dahlke - Agata Mizgier - Dominika Kiszkurno

 

livestream  http://equisport.tv/en/   


Finał OOM Strzegom 2016 - lista zakwalifikowanych zawodników

28/06/16 

 

 

15-17.07.2016 Strzegom

 

 


Uthopia i Carl Hester razem

Carl Hester potwierdził ze Utopia zostaje z razem z im - Tak pisał dziś na swim Twitterze " Good news! I confirm Uthopia has been secured & will stay at home where he's much loved. Those involved wish to be anonymous. So grateful "


Paweł Dabrowski z top wynikami w Niemczech !!

28/06/16 

 


Cavaliada Kołobrzeg - zgłoszenia, program, bilety 8 i 10 lipca 2016

 

28/06/16          PROGRAM                    BILETY 


"Przygotowanie młodych koni do startu w MPMK w ujeżdżeniu" Szkolenie licencyjne specjalistyczne /ujeżdżenie/ dla szkoleniowców PZJ

Polecamy  szko­le­nie „Przygotowanie mło­dych koni do startu w Mistrzostwach Polski Młodych Koni w ujeż­dże­niu”, które od­bę­dzie się 30 lipca 2016 r. w LKJ Ostroga w Opolu. 

28/06/16 

 

 


CDI-W Ruila EST lipiec 2016 - propozycje Baltic Dressage League

28/09/16 

 


CDN Bajardo Augustówek - zgłoszenia 1-3 lipca 2016

27/06/16

 

 

 

 


CDIO5 Rotterdam 25.06.16 - Wyniki GP Freestyle - najlepsza Tinne VILHELMSON SILFVÉN na Don Aurelio - 79.750 %


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa