HALOWY PUCHAR POLSKI w Ujeżdżeniu
21-24 marca 2019 KJK Szary Michałowice

Sponsorzy relacji

www.equiprojekt.pl

www.ntb24.pl

ZR Gostar 23-24.04.16 - propozycje

23/03/16 

 


Beata Stremler na pierwszym miejscu rezerwowym w rankingu olimpijskim !

23/04/16 

Beata Stremler na pierwszym miejscu rezerwowym w rankingu olimpijskim !

"Pierwsze miejsce rezerwowe Beaty Stremler i Rubicona D jest nadal ogromną szansą olimpijską dla polskiej pary, a piękna walka o punkty kwalifikacyjne przyniosła amazonce efekt w postaci startu w Pucharze Świata w Goeteborgu" - powiedział prezes PZJ Michał Szubski.

 

 


HPP KJK Szary Michałowice - zgłoszenia 1-3.04.16

23/03/16 

LISTA ZGŁOSZEŃ
HALOWY PUCHAR POLSKI W UJEŻDŻENIU HALOWE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE I REGIONALNE
1 - 3 KWIETNIA 2016
KJK SZARY MICHAŁOWICE 

 

 

 


Przegląd prasy - INTRIGUING COMPETITION IN PROSPECT FOR 2016 REEM ACRA TITLE

21/03/16 

 


HZO Aromer Józefin 18-20.03.16 WYNIKI / GALERIA

20/03/16 

Wyniki niedziela pobierz - wynik dnia 68,417%  Anna Maria Wojtkowska / Pascal C6

Wyniki sobota pobierz - wynik dnia 67, 195 %     Katarzyna Łukasik / Fashion M - N6

Wyniki piątek pobierz  - wynik dnia 69,429 % Katarzyna Łukasik / Fashion M - N5

 

 


Beata Stremler w Finale Pucharu Świata !! - wiadomość dnia

17/03/16


Mateusz Cichoń w CDI3* - Herning 2016

17/03/16

Mateusz Cichoń w dn 17-20.03.16 wystartuje w zawodach CDI3 w Herning. 

 

ZGŁOSZENIA / podręczne linki

 

 


CDI Stadl Paura Austria 2016 - program, zgłoszenia, podręczne linki

16/03/16

Reprezentacja Polski w składzie : Aleksandra Szulc, Przemysław Kozanowski. Magdalena Jura i Katarzyna Milczarek w dniach 26-28.03.16 rywalizować będzie w licznie obsadzonym turnieju w Stadl Paura w Austrii. 

Podręczne linki / program / zgłoszenia 

 


Konsultacja z Anną Piasecką 22.04.16 - UKJ Ostoja

14/03/16 

Zapraszamy do Klubu Jeździeckiego Ostoja na KONSULTACJE UJEŻDŻENIOWE z Panią Anną Piasecką.Szkolenie odbywać się będzie w dniu 22.04.2016 r.Informacje, szczegóły oraz rezerwacje pod numerem telefonu Prezes KJ OSTOJA 791-105-069 Wiceprezes KJ OSTOJA 790-88-69-69.

http://www.ukj-ostoja.pl


Sopot - Wyniki końcowe 12-13.03.16

13/03/16

Aleksandra Lesner błyszczała formą podczas  zawodów w Sopocie. Wygrała rundę N, C i CC, HPPP w kat seniorów oraz zrobiła dziś wynik dnia na Wohlklang U 68,604%. 

fot Monika Zalewska 

WYNIKI / GALERIA 

 

 


         

 

HALOWY PUCHAR POLSKI

Michałowice

 

 

 

HZR Aromer

 

 

CDN Troisdorf GER  

Beata Stremler 

 

 

 

CDI Motesice SVK

Dorota Opyd

 

 

 

CDI Madryt ESP

 

 

 

CDI Ypaja FIN

Marlena Gruca Rucińska - sędzia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

ZR Gostar 23-24.04.16 - propozycje

23/03/16 

 


Beata Stremler na pierwszym miejscu rezerwowym w rankingu olimpijskim !

23/04/16 

Beata Stremler na pierwszym miejscu rezerwowym w rankingu olimpijskim !

"Pierwsze miejsce rezerwowe Beaty Stremler i Rubicona D jest nadal ogromną szansą olimpijską dla polskiej pary, a piękna walka o punkty kwalifikacyjne przyniosła amazonce efekt w postaci startu w Pucharze Świata w Goeteborgu" - powiedział prezes PZJ Michał Szubski.

 

 


HPP KJK Szary Michałowice - zgłoszenia 1-3.04.16

23/03/16 

LISTA ZGŁOSZEŃ
HALOWY PUCHAR POLSKI W UJEŻDŻENIU HALOWE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE I REGIONALNE
1 - 3 KWIETNIA 2016
KJK SZARY MICHAŁOWICE 

 

 

 


Przegląd prasy - INTRIGUING COMPETITION IN PROSPECT FOR 2016 REEM ACRA TITLE

21/03/16 

 


HZO Aromer Józefin 18-20.03.16 WYNIKI / GALERIA

20/03/16 

Wyniki niedziela pobierz - wynik dnia 68,417%  Anna Maria Wojtkowska / Pascal C6

Wyniki sobota pobierz - wynik dnia 67, 195 %     Katarzyna Łukasik / Fashion M - N6

Wyniki piątek pobierz  - wynik dnia 69,429 % Katarzyna Łukasik / Fashion M - N5

 

 


Beata Stremler w Finale Pucharu Świata !! - wiadomość dnia

17/03/16


Mateusz Cichoń w CDI3* - Herning 2016

17/03/16

Mateusz Cichoń w dn 17-20.03.16 wystartuje w zawodach CDI3 w Herning. 

 

ZGŁOSZENIA / podręczne linki

 

 


CDI Stadl Paura Austria 2016 - program, zgłoszenia, podręczne linki

16/03/16

Reprezentacja Polski w składzie : Aleksandra Szulc, Przemysław Kozanowski. Magdalena Jura i Katarzyna Milczarek w dniach 26-28.03.16 rywalizować będzie w licznie obsadzonym turnieju w Stadl Paura w Austrii. 

Podręczne linki / program / zgłoszenia 

 


Konsultacja z Anną Piasecką 22.04.16 - UKJ Ostoja

14/03/16 

Zapraszamy do Klubu Jeździeckiego Ostoja na KONSULTACJE UJEŻDŻENIOWE z Panią Anną Piasecką.Szkolenie odbywać się będzie w dniu 22.04.2016 r.Informacje, szczegóły oraz rezerwacje pod numerem telefonu Prezes KJ OSTOJA 791-105-069 Wiceprezes KJ OSTOJA 790-88-69-69.

http://www.ukj-ostoja.pl


Sopot - Wyniki końcowe 12-13.03.16

13/03/16

Aleksandra Lesner błyszczała formą podczas  zawodów w Sopocie. Wygrała rundę N, C i CC, HPPP w kat seniorów oraz zrobiła dziś wynik dnia na Wohlklang U 68,604%. 

fot Monika Zalewska 

WYNIKI / GALERIA 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201