WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Mateusz Cichoń w CDI3 / CDIU25 Odense 12-15.05.16

12/05/16

 

 


ZT Rywal Grudziadz 08.05.16 - WYNIKI

10/05/16 

 


LKJ Lewada Zakrzów 7-8 maja 2016 WYNIKI

10/05/16

WYNIKI TURNIEJU LKJ Lewada Zakrzów 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny 

Mistrzostwa Opolszczyzny w Damskim Siodle

Eliminacje MP Amatorów 

ZR 

fot I.Szafir

 

 


ROZKŁAD JAZDY München Riem 06.05.16 WYNIKI

CDI3 GPS Aleksandra Szulc POL  / Rumba Hit  67,569 % - 7 miejsce

WYNIKI     ARKUSZ

 

CDI1 Inter I Paula Mańczak POL / Willliams Junior  / 65,053 % - 13 miejsce

WYNIKI        ARKUSZ

wyniki / listy / program        

 


Rozkład Jazdy 05.05.16 - WYNIKI

CDI3 Muchnen   Alekszandra Szulc POL / Rumba Hit    GRAND PRIX 

WYNIK  67,460 %  - 9 miejsce     WYNIKI      ARKUSZ 

 

CDI1 München Paula Mańczak POL / Williams Junior      PSG 

WYNIK  64,026 % - 13 miejsce   WYNIKI    ARKUSZ 

 


Beata Stremler najwyżej spośród Polskich jeźdźców w Raningu FEI na koniec kwietnia 2016

04/05/16 

 

 


ZGŁOSZENIA - Zawody LKJ Lewada Zakrzów 7-8 maja 2016

04/05/16

 


Regulamin OOM 2016

04/05/16 

 

 

 

 

 


Nowe Programy PZJ 2016

03/05/16

 

 

 

 

 


Aleksandra Szulc i Paula Mańczak w CDI Munchen Riem

02/05/16 

 

 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

 

MP Radzionków  12-15.09 

 

 

 

ZO eMPMK Radzionków  12-15.09 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

ZR Gieniusze 15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

 

Mistrzostwa Podlasia Supraśl 21-22/09

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

 

HZO Leszno 04-06.10.

 

 

 

Halowy Puchar Polski Amatorów ZR Łąck 04-06.10 

 

 

 

CDI Zakrzów 25-27.10.

 

 

 

HZR Biały Las 27.10.

 

 

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

 

ZR Żywiec 9-10.11

 

MP Para Sopot 9-11.11

 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

 

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł