W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Ranking Olimpijski - aktualizacja na dzień 31.08.15

10/09/15 

 


MP CDN Bobrowy Staw 4-6 września 2015 WYNIKI - Anna Łukasik Mistrzynią Polski Seniorów , Jan Gawecki Mistrzem Polski MJ

 

07/09/15 

 


Peterhof Dressur Gala Perl-Borg 9-13.09.15

07/09/15 

Reprezentacja Polski, podręczne linki, zgłoszenia, program.

 


Anna Łukasik obroniła tytuł Mistrzyni Polski Seniorów w Ujeżdżeniu - Bobrowy Staw Sowia Wola 2015

Złoto - Anna Łukasik / Stella Pack Ganda / LKJ Lublin - 210,127 % / 2000 zł 

Srebro - Katarzyna Milczarek / Teo / Dzeko / KSJ Zagozd - 207,877 % / 1700 zł

Brąz - Przemysław Kozanowski / Belcanto 34 / KS Centurion - 200,348 % / 1400 zł 

WYNIKI KOŃCOWE


Jan Gawecki - Mistrzem Polski Młodych Jeźdźców - Bobrowy Staw Sowia Wola 2015

 

Złoto - Jan Gawecki / Quest / K S Centurion - 207,117 % / 2000 zł 

Srebro - Tomasz Jasiński / Don Corleone / KSJ Zagozd - 202,660 % / 1700 zł 

Brąz - Michalina Terlecka / Falsterbau / OSK Michalscy - 200,074 % / 1300 zł 

WYNIKI KOŃCOWE

 


Anna Łukasik i Jan Gawecki - liderzy klasyfikacji w Mistrzostwach Polski Seniorów i MJ przed niedzielnym Finałem w Bobrowym Stawie.

Klasyfikacja po II półfinałach MPS  - 1m. Anna Łukasik i Stella Pack Ganda 

Klasyfikacja po II półfinałach MP MJ - 1m. Jan Gawecki i Quest 

Klasyfikacja po dwóch dniach Runda CC MJ  1m. Jan Gawecki i Quest 

Klasyfikacja po dwóch dniach Mała Runda 1m. Ewa Hamkało i Vivaldi

Klasyfikacja po dwóch dniach Runda C 1m. Oliver Weston i Sambuca

Klasyfikacja po dwóch dniach Runda N  1m. Ilona Janas i Lord Django

 

Zamówienia VIDEO z przejazdów kontakt@studio360.pl


Anna Łukasik na Stella Pack Ganda wygrała I pólfinał MP Seniorów w Ujeżdżeniu w Bobrowym Stawie. W kategorii MJ najlepszy po I półfinale MP jest Jan Gawecki i Quest.

04/09/15

 

 

WYNIKI I Półfinału MP Seniorów CS1

 

KLASYFIKACJA MP Seniorów po 1 półfinale

 

 

fot. Julia Świętochowska 

 

 

 

 

WYNIKI CC2 MP MJ 

 

 

KLASYFIKACJA MP MJ po 1 pólfinale

 

 

 

 

 


Propozycje Finału Pucharu oraz Mistrzostwa Wielkopolski, ZR Podkowa Gruszczyn 19-20.09.15

01/09/15 

 


Mistrzostwa Śląska 2015 wyniki 29-30.08.15 Cwał Truskolasy

01/09/15 

 


WYNIKI ZO ZR Bogusławice 29-30.08.15

01.09.15 

 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice