WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

HZO Leszno 4-6 października 2019

 

Wynik zawodów - 69,546 P4 Wiktoria Bobowiec Alby's Mocca 

Natalia Mierzejewska z wynikami na poziomie 59-63% jeździła konkursy na poziomie Grand Prix na King Ron P i Dingi. Juliya Naumovich-Shvabovskaya i Anna Kierznowska najlpeiej jeździły konkursy małej rundy. Juniorka Małgorzata Malkusch zadebiutowała w rundzie młodzieżowej. Dominika Siudzińska zdominowała konkursy rundy L a Wiktoria Bobowiec konkursy rundy P i N. 

WYNIKI ZAWODÓW


HZR / Puchar Polski Amatorów Łąck 4-6 października 2019

WYNIKI ZAWODÓW

WYNIK TURNIEJU - Ewa Apanas 68,235% C1 FANTASTIC SURPRISE

Puchar Polski Amatorów - 1m. Zuzanna Jabłońska LONTAR   

 


Para dressage w Keysoe 2-3 października 2019

 

Reprezentacja Polski :

 

Monika Bartyś      IND 67,02%      TEAM 66.15%       Final 69.33 %

Magdalena Cycak    IND 62.50%     TEAM 67.36%        Final 68.42%

Maciej Bigaj   IND 65.22%    TEAM 64.75%      

Karol Jędrzejczyk   IND 65.82%     TEAM 64.82%     Final 66.68%

 

WYNIKI ZAWODÓW 


Finał Ligi Podlasia 2019 w Ujeżdżeniu Sprząśla 29/09/19

WYNIKI ZAWODÓW

WYNIK DNIA - 67,105% L5 Aleksandra ZARECKA-KONDRATIUK / Szafir 

RANKING LIGI PODLASIA 2019 


Puchar Polski Lekarzy w Ujeżdżeniu Zakrzów 29/09/19

Podium Pucharu Polski Lek Wet 

 
1m. Daria Wróblewska Śląska Izba lek-wet  
2m. Barbara Maj Opolska IL-W
3m  Klaudia Czwórnóg Młp ILP


Magdalena Tomków-Bednarska z Młp Izby Lek. zwyciężyła w Pucharze Polski Lekarzy Medycyny. 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

Daria Wróblewska fot. facebook 

 


Mistrzostwa Polski Młodych Koni w Ujeżdżeniu 2019 Strzegom

Najlepiej oceniony koń podczas MPMK 2019 - OLD klacz Estelle dosiadana przez Katarzynę Łukasik - wynik 24,30pkt  fot. Katarzyna Broda 

22/09/19

 

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONI  2019 - zwycięzcy - konie hodowli polskiej:

Konie 4 letnie - wł GREGORY PECK /De Niro x Cancoon/ zawodnik Zofia Mordzelewska hodowca Krzysztof Byczkowski właściciel Michał Mordzelewski  18,84 pkt 

 

Konie 5 letnie - ogier GRETTON WOODS / Bretton Woods x  Samba Hit I / zawodnik Filip Poszumski hodowca SK Dębno, właściciel Natalia Poszumska  22,42 pkt 

 

Konie 6 letnie - wł. SHADOW / Rammstein x Danone/ zawodnik Anna Grygier - Wójtowicz    hodowca Beata Kołpak 23,52 pkt 

 
 
MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH KONI  2019 - zwycięzcy - konie hodowli zagranicznej:
 

Konie 4 letnie - DS ogier LARI FARI / Luis Figo x Don Diamond /zawodnik Aleksandra Krywult  hodowca Niemcy właściciel Dariusz Krywult - 20,25 pkt 

 

Konie 5 letnie OLD klacz ESTELLE / Grey Flanell x  San Amour I /  zawodnik Katarzyna Łukasik  wł CPM sp.z o.o.  hodowca Peter Behrens  24,30 pkt - na zdjęciu 

 

Konie 6 letnie - DWB ogier  HEILINE'S ZANZIER / Blue Hors Zack x De Niro / zawodnik Mateusz Cichoń hodowca Dania wł. MM Brothers sp. z o.o. - 22,88 pkt 


 

Puchar Polski - konie 7-9 lat - wł WLKP GALAPAGOS / Quaterback x Agar/ zawodnik Katarzyna Popiołek hodowca SK Dębno wł. Andrzej Sałacki  199,715 %


Mistrzostwa Podlasia Supraśl 22/09/19


Mistrzostwa Wielkopolski i Finał Pucharu WLKP Leszno 22/09/19

Zwycięzcy - Mistrzostwa Wielkopolski w Ujeżdżeniu 2019
Seniorzy - Katarzyna Sołtysiak KJ Podkowa Gruszyczyn  
Open - Alicja Michalska KJ Raduszyn 
Juniorzy - Taja Zoll Rio Grande Krosinko  
Juniorzy na kucach - Julia Antkowiak Pony Jumping Team  
Młodzik - Jolanta Kóska KJ Agro Handel Śrem Royal

Zwycięzcy - Finał Pucharu Wielkopolski w Ujeżdżeniu 2019
Seniorzy - Anna Śledzik SJ Baborówko 
Open - Alicja Michalska KJ Raduszyn 
Juniorzy - Taja Zoll Rio Grande Krosinko
Juniorzy na kucach - Julia Antkowiak Pony Jumping Team 
Młodzik - Jolanta Kóska KJ Agro Handel Śrem 

22/09/19 

 

 


ZT Podkowa Leśna 22/09/19

WYNIKI ZAWODÓW   

 

Wynik dnia - 67,045% P4 -  Nataliya Leshchiy CLEA KS Centurion 

 


Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu 2019 Radzionków 15/09/19

fot. Julia Świętochowska 

 

Mistrzostwa Polski Seniorów 2019 

złoto - Katarzyna Milczarek KSJ Zagozd  
srebro - Aleksandra Szulc SKJ Golden Dream   
brąz - Żaneta Skowrońska-Kozubik  LKJ Lewada Zakrzów 


 

Mistrzostwa Polski MJ 2019

złoto - Michalina Terlecka OSK Michalscy 211,599 %
srebro - Zuzanna Haber KS Centurion 203,225 %
brąz - Alicja Trawińska KS Centurion 203,204 %


 

Mistrzostwa Polski Juniorów 2019 

złoto - Aurelia Von Mauberg  KJ Lider Radzionków  209,976 %
srebro - Julia Szymańska   Varsovia Dressage  Club   206,534%
brąz - Tatiana Bierieżnow    KS Centurion   206,320 %


Mistrzostwa Polski Dzieci   2019 

złoto - Taja Zoll    RIO GRANDE Krosinko 208,419 %
srebro - Natalia Plata     BPK POM 203,323 %
brąz - Dionizy Polikowski      JKS Stajnia Brzózki 200,461 %


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko