WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

CDI Zakrzów 5-7 kwietnia 2019

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski:

piątek 05.04.19 

Equesta Dressage Grand Prix   2m. Żaneta Skowrońska - Kozubik POL ROMANTIC P  67,957%

CDIP Team Test  1m. Tatiana Bierieżnow POL GLUCKSPILZ  72,095% - wynik dnia 

CDICh prelim.   1m. Natalia Plata POL DOLCETTO  70,192% 

CDIY Team Test  1m. Anna Wojtkowska POL DAMON'S DELIGHT 69,510%  VIDEO

CDIJ Team Test  4m. Aurelia Von Mauberg POL DIAMO DREAM  65,859% 

PSG CDI2    6m. Wiktoria Siergiej POL RUBICON  67,353% 

 

sobota 06.04.19

CDIP Ind  1m. Tatiana Bierieżnow POL GLUCKSPILZ  72,387% - wynik dnia  VIDEO 

CDICh Team  1m. Natalia Plata POL DOLCETTO   72,372% 

CDIJ Ind 4m. Alicja Pachulska POL BENTAMO 2   67,735% 

CDIY Ind  3m. Anna Wojtkowska POL DAMON'S DELIGHT  66,118% 

Inter I CDI2  8m. Wiktoria Siergiej POL RUBICON  66,383%

GPSpecial 1m. Katarzyna Milczarek POL DZEKO  70,447%

 

niedziela 07.04.19

CDIP Final Freestyle 1m. Tatiana Bierieżnow POL GLUCKSPILZ  76,625%

​CDICh Ind  1m. Natalia Plata POL DOLCETTO   70,595% 

CDIJ Freestyle  2m. Aurelia Von Mauberg POL DIAMO DREAM 71,375%

CDIY Freestyle  3m.  Anna Wojtkowska POL DAMON'S DELIGHT 70,833%

CDI2 Inter I Freestyle 6m. Wiktoria Siergiej POL RUBICON 71,425%

CDI3 GP Freestyle 2m.  Żaneta Skowrońska - Kozubik POL ROMANTIC P 72,400%

 

 

LISTY / WYNIKI / ARKUSZE / PROGRAM 

GALERIA  ŁUKASZ KOWALSKI 

 


Szkolenie z Elaine Butler w Stajni Bobrowy Staw 25 - 26.04.2019

Zapraszamy na szkolenie z Elaine Butler, prowadzoną metodami Ride With Your Mind (świadome jeździectwo). Szkolenie obejmuje dwa dni 25 i 26.04.19 i odbędzie się w Stajni Bobrowy Staw, jest kierowane dla jeźdźców zarówno ujeżdżeniowych jak i skokowych. Organizatorem jest Five Star Events.

04/04/19 

 

REKLAMA


HZO HZR Łąck 29-31 marca 2019

Natalia Wojtaszek wygrała w Łącku cztery konkursy, była najlepsza  na GOLDEN TOUCH w trzech konkursach  P3 - 68,375%, D2 - 69,250%, P4 -68,182%  oraz  na SAYARA w konkursie L4R z  68,421% . Również w 4 konkursach triumfował Jarosław Wierzchowski dosiadający wyhodowanej przez Violetty Pietrzyk klaczy FURST VERONA . Świetną formę prezentowała Agnieszka Wiśniewska, która na klaczy TARA w konkursach małej rundy uzyskała wyniki na poziomie 68-69%. Wynik turnieju - 70% w konkursie dla kuców zrobiła będąca w super formie w Łącku ( 8 zwycięstw)  - Urszula Krzewicka na DULCAMERO,

31/03/19 

 

 

 


Finał Pucharu Świata Göteborg 5-7 kwietnia 2019 - zakwalifikowani zawodnicy


Debiut - Beata Stremler i Sentinel Equesta - 69,087% - 2 miejsce CDN Troisdorf 24/03/19

 

WYNIKI KONKURSU    PSG CDN Troisdorf 23/04/19 - 2 miejsce 

Beata StremlerSentinel Equesta / San Amour x Don Primero / Hann 2010


Aromeriada 2018/19 - końcowy ranking

 

 

 


CDI Zakrzów 5-7 kwietnia 2019 - zgłoszenia

26/03/19

 


Mierzwińska, Trawińska, Von Mauberg, Bierieżnow, Plata, Matwiejów wygrywają Halowy Puchar Polski Michałowice 2019

fot Julia Świętochowska

KLASYFIKACJE  HALOWY PUCHAR POLSKI KJK Szary Michałowice 2019 

SENIORZY  FINAŁ - 1 m. Anna Mierzwińska KS Pegaz 213,678%

MŁODZI JEŹDŹCY  - FINAŁ 1m. Alicja Trawińska KS Centurion 206.645% 

JUNIORZY  FINAŁ - 1 m. Aurelia Von Mauberg  KJ Lider Radzionków 211,147%

JUNIORZY KUCE  FINAŁ - 1 m. Tatiana Bierieżnow KS Centurion 217,526

JUNIORZY MŁODSI  FINAŁ - 1 m. Natalia Plata KJ Lider Radzionków 207,974%

JUNIORZY MŁODSI DZECI KUCE  FINAŁ - 1m. Natalia Plata KJ Lider Radzionków  206,406% 

MŁODZIK  FINAŁ - 1m. Marta Matwiejów KJ Aldragho 22,3 pkt

24/03/19 

 


Julia Świętochowska Galeria HPP Michałowice 2019


Galeria Łukasz Kowalski HPP Michałowice 2019


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

 

MP Radzionków  12-15.09 

 

 

 

ZO eMPMK Radzionków  12-15.09 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

ZR Gieniusze 15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

 

Mistrzostwa Podlasia Supraśl 21-22/09

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

 

HZO Leszno 04-06.10.

 

 

 

Halowy Puchar Polski Amatorów ZR Łąck 04-06.10 

 

 

 

CDI Zakrzów 25-27.10.

 

 

 

HZR Biały Las 27.10.

 

 

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

 

ZR Żywiec 9-10.11

 

MP Para Sopot 9-11.11

 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

 

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł