WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Golden Horse Dressage Cup Koryta - 23-24.04.16 - zgłoszenia

21/04/16 

ZGŁOSZENIA

 

PROPOZYCJE 

 

 


ZR Gostar Jelenia Góra 23-24.04.16 - zgłoszenia

20/04/16 

 

 


Kujawsko Pomorskie -Puchar AVIVA w Ujeżdżeniu - regulamin, kalendarz

20/04/16 

Puchar AVIVA  

ZR Łojewo - 30.04.16   -  ZR Balczewo - 04.06.16  - ZR Jarużyn 31.07.16 

REGULAMIN

Pula Nagórd 2600 zł 

 


WLKS Krakus Swoszowice 16-17.04.16 wyniki

19/04/16 

 


Nowy Regulamin i Przepisy A - PZJ 2016

19/04/16 

 


Mateusz Cichoń i Paula Mańczak w Hagen

18/04/16 

 


ZR ZT Podkowa Gruszczyn 17.04.16 - wyniki / galeria

18/04/16

 

 

 

 


CDI-W Mińsk 2016 - wyniki

CDI-W Minsk - wyniki GPF 
1. Inessa MERKULOVA RUS Avans 75,675 %
2. Hanna KARASIOVA BLR Arlekino 75,450 %
3. Marina AFRAMEEVA RUS Vosk 74,269 %

17/04/16

 

 


Puchar Lewady 16.04.16 - wyniki

17/04/16 

 

 

 


Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Ujeżdżeniu ZR ZAKRZÓW 7-8 maja 2016 - propozycje

13/04/16 

 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł