Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

eOOM Bilcza 4-5 czerwca 2016 - program, zgłoszenia

31/05/16

 

 

 

 


ZR LKS Wolta Żółwin 28.05.16 - WYNIKI

30/05/16 

 


Kwieki 2016 - WYNIKI eOOM / ZR / ZT /eMPMK

 29/05/16  Klaudia Hałeła przebojem zawodów w Kwiekach. 

WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJU

 


eOOM Pólko - wyniki końcowe

29/05/16 

 


Uthopia sprzedany na publicznej aukcji w Belfaście za 217.000 eur. Kupiec nieznany.

27//05/16 

 


ZR LKS Wolta Żółwin 28.05.16 - listy startowe

27/05/16 

 


ZR Jarużyn 21.05.16 - wyniki

24/05/16 

 

 


CDI-W Lipica 26-29 maja 2016

Reprezentacja Polski :

Przemysław Kozanowski / Belcanto CDI-W,

Emilia Jach / Aqsel CDI3,

Julia Moczak / Florimoon CDIY, 

Ilona Janas / Lord Django CDIYH

Aleksandra Szulc / Breakdance CDIYH 

Zofia Baran / Summersby CDIP

 

ZGŁOSZENIA / PROGRAM / PODRĘCZNE LINKI 

 


ZT Raduszyn 22 maja 2016 - wyniki

24/05/16 

 


Reprezentacja Polski - Mistrzostwa Europy U25 Hagen 16-19.06.16

Uchwałą nr U/992/7/Z/2016 z dnia 16.05.2016r. na wniosek menadżera konkurencji ujeżdżenia, Zarząd PZJ zaakceptował „Regulamin Powołania do Reprezentacji na Mistrzostwa Europy w Ujeżdżeniu w roku 2016”.  Jednocześnie Zarząd PZJ zaakceptował następujący skład Reprezentacji na Mistrzostwa Europy U25, które odbędą się w dniach 16-19.06.2016r. w Hagen w Niemczech:

Mateusz Cichoń, koń Darlings Dream

Jan Gawecki, koń Quest

Tomasz Jasiński, koń Teo

szef ekipy: Marlena Gruca-Rucińska

Dokument do pobrania: Regulamin Powoływania Reprezentacji  na ME w Ujeżdżeniu w roku 2016.

23/05/16

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa