WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Mistrzostwa Polski Północnej w Ujeżdżeniu Solec Kujawski 5-7 sierpnia 2016

16/06/16 

 


Inessa Merkulova zdecydowanie wygrała zawody CDI-W w Nizhny Novgorod w Rosji

 

Reprezentantka Rosji Inessa Merkulova na Mister X podczas  zawodów kwalifikacyjnych do Pucharu Świata w dn 10-12.06 CDI-W w Nizhny Novgorod w Rosji, uzyskała rekordowe wyniki , zdecydowanie wygrała konkursy Grand Prix 79.080 %  oraz Grand Prix World Cup Freestyle 83.125 % . 
 
15/06/16
 

Profesor Sławomir Pietrzak nowym Prezesem SK w Janowie Podlaskim

15/06/16 

 


CDI Brno 17-19 czerwca 2016 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia

Reprezentaja Polski :

Przemysław Kozanowski / Belcanto 34 / CDI-W 

Żaneta Skowrońska / Mystery / CDI-W

Żaneta Skowrońska / Litlle Cancharello / CDI3  GPS 

Teresa Tomaszewska / Wonder World / CDI3 GPS

Emilia Jach / Aqsel / CDI3 PSG Inter I 

Zuzanna Haber / Don Crusoe / CDIJ

Wiktoria Hanczewska / Da Capo / CDIJ

Zofia Baran / Summersby / CDIP

Julia Bilicka / Stenvaenge Charles / CDIP

 

 

14/06/16

 


Mistrzostwa Europy U25 Hagen 16-19.06.16 - zgłoszenia, reprezentacja Polski, podręczne linki

Reprezentacja Polski  :

 

Mateusz Cichoń / Darlings Dream

Jan Gawecki / Quest 

Tomasz Jasiński / Teo 

13/06/16 

 


KJK Szary Michałowice 10-12.06.16 - LISTY / WYNIKI

 


eOOM Wielka Lipa 4-5 czerwca 2016 - Galeria @faraa


I Letnie Otwarte Igrzyska Kuców i Małych Koni Zawody Towarzyskie i Regionalne w ujeżdżeniu SHS Grobice 03-05.06.2016 WYNIKI

07/06/16 

 


Future Champions Hagen 2016 - Reprezentacja Polski, podręczne linki

Reprezentacja Polski :

 

Michalina Terlecka / Falsterbau CDIY   

Zofia Stachnik / Cassandra CDIP

 

 

07/06/16

 

 

 


ZR Balczewo 4.06.16 - WYNIKI

06/06/16 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza