WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Wstępne listy RIO 2016


ME U25 Hagen 2016 WYNIKI - Tomasz Jasiński 25m, Mateusz Cichoń 34m. Reprezentanci Polski poza ścisłym Finałem.


 

20/06/16

 

 

 


ZR Aromer 18-19 czerwca 2016 wyniki

20/06/16

 

 

 

 


Zawody Klubowe Milanówek 19.06.16 - wyniki

20/06/16 

 


Brno 2016 - Sukces Zofii Baran, come back Mystery i Żanety Skowrońskiej, super debiut juniorki Wiktorii Hanczewskiej i życiowy wynik Zuzanny Haber

20/06/16

Tegoroczny turniej w Brnie był bardzo udany dla 14 letniej Zofii Baran, podopiecznej trener Ilony Janas, która wygrała konkurs Indywidualny CDIP i był druga w Finale CDIP z rekordowymi w swojej karierze wynikami 68,699 %  i 70,333 %. W świetnym stylu wróciła do gry Żaneta Skowrońska z Mystery. W konkursie finałowym Grand Prix CDI-W uzyskała wynik 69,175 % . Na międzynarodowej arenie z bardzo dobrymi wynikami 66 - 68 % zadebiutowała 17 letnia juniorka z Wrocławia Wiktoria Hanczewska, na co dzień trenowana przez Iwonę Szafir. Cieszą też wyniki Zuzanny Haber, te uzyskane w Brnie - aktualnie najlepsze w karierze. 

 

 


Indywidualna Mistrzyni Europy U25 Sanneke Rothenberger GER i 15 letni Deveraux OLD / De Niro x Rohdiamant /


Puchar Lewady III etap 18.06.16 - wyniki

18/06/16

 

 

 


Hymn Polski w Brnie - Zofia Baran na Summersby wygrała konkurs indywidualny CDIP !

18/06/16    WYNIKI

Podopieczna trener Ilony Janas - 14 letnia Zofia Baran z wynikiem 68,699 % wygrała konkurs indywidualny CDIP w Brnie na Summersby. WYNIKI KONKURSU


I Mistrzostwa Wielkopolski Amatorów Raduszyn 11 września 2016 - propozycje

16/06/16 

 


Mistrzostwa Polski Północnej w Ujeżdżeniu Solec Kujawski 5-7 sierpnia 2016

16/06/16 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko