Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

ZT Rywal Grudziadz 08.05.16 - WYNIKI

10/05/16 

 


LKJ Lewada Zakrzów 7-8 maja 2016 WYNIKI

10/05/16

WYNIKI TURNIEJU LKJ Lewada Zakrzów 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny 

Mistrzostwa Opolszczyzny w Damskim Siodle

Eliminacje MP Amatorów 

ZR 

fot I.Szafir

 

 


ROZKŁAD JAZDY München Riem 06.05.16 WYNIKI

CDI3 GPS Aleksandra Szulc POL  / Rumba Hit  67,569 % - 7 miejsce

WYNIKI     ARKUSZ

 

CDI1 Inter I Paula Mańczak POL / Willliams Junior  / 65,053 % - 13 miejsce

WYNIKI        ARKUSZ

wyniki / listy / program        

 


Rozkład Jazdy 05.05.16 - WYNIKI

CDI3 Muchnen   Alekszandra Szulc POL / Rumba Hit    GRAND PRIX 

WYNIK  67,460 %  - 9 miejsce     WYNIKI      ARKUSZ 

 

CDI1 München Paula Mańczak POL / Williams Junior      PSG 

WYNIK  64,026 % - 13 miejsce   WYNIKI    ARKUSZ 

 


Beata Stremler najwyżej spośród Polskich jeźdźców w Raningu FEI na koniec kwietnia 2016

04/05/16 

 

 


ZGŁOSZENIA - Zawody LKJ Lewada Zakrzów 7-8 maja 2016

04/05/16

 


Regulamin OOM 2016

04/05/16 

 

 

 

 

 


Nowe Programy PZJ 2016

03/05/16

 

 

 

 

 


Aleksandra Szulc i Paula Mańczak w CDI Munchen Riem

02/05/16 

 

 

 

 


Sukces ! Joanna Tragarz druga w Saumur w Finale CDIY 70,750 %

03/05/16 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa