Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Niedziela w Máriakálnok

Przemysław Kozanowski i Belcanto - 66,863 % - życiowy rekord w GPS 

 


Puchar Avivy ZR Łojewo wyniki 30.04.16

03/05/16

 

 


Joanna Tragarz piąta w Saumur

Joanna Tragarz na Harvard K w swoim debiucie na międzynarodowej arenie wywalczyła piąte miejsce w konkursie indywidualnym CDIY we francuskim Saumur, kwalifikując się tym samym do ścisłego niedzielnego finału. Gratulacje !!! 

30/04/16


Sobota w Máriakálnok

30/04/16      Alicja Trawińska i Michalina Terlecka 

 


Pomorska Kuźnia Talentów - 20-22 maja 2016 - OJ Siwa w Salinie

30/04/16 

Zarząd Pomorskiego ZJ organizuje kolejne szkolenie dla najmłodszych w OJ Siwa w Salinie z Ryszardem Dysarzem.

 

 

 

 


Michalina Terlecka najlepiej spośród reprezentantów Polski pierwszego dnia w Máriakálnok - wyniki piątek / listy sobota / podręczne linki


Tomasz Jasiński w Mannheim

30/04/16 

 


Puchar Małopolski 2016 - KJ Facimiech Mistrzostwa Małopolski 23-24.07.2016

29/04/16

Regulamin Pucharu Małopolski 206 - KJ Facimiech 

 

 

 


ZR BIK Gieniusze 24.04.16 - wyniki

28/04/16 

 


Joanna Tragarz w CDIY Saumur 2016

28/04/16 

Joanna Tragarz na Harvard K 

 

w dn 28.04.-01.05.16 wystartuje we francuskim Saumur w turieju CDIY 

Powodzenia !!

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa