CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Finały w Zakrzowie - podsumowanie i galeria video

08/11/15

Niedzielne Finały międzynarodowego turnieju w ujeżdżeniu w Zakrzowie rozpoczęły się sukcesem reprezentantki Polski Zofii BARAN ( na zdjęciu ) , która wygrała Finał Pony. Kolejne trzy finałowe konkursy CDIJ / CDIY i Finał Inter I wygrały reprezentantki Austrii. Nicola Louise  AHORNER ,  Patricia  HUTTER i  Belinda  WEINBAUER.Finał Grand Prix Freestyle z wynikiem 72,725%  wygrała reprezentantka Niemiec  Ilka-Kerstin GEISS na LAST MINUTE 3. Ostatniego dnia turnieju najlepiej spośród reprezentantów Polski obok Zofii Baran - zwyciężczyni Finału CDIP spisali się : Anna Maria Wojtkowska ( 3 miejsce Finał CDIJ ) Michalina Terlecka ( 2 miejsce Finał CDIY ) Wiktoria Siergiej ( 4 miejsce Finał CDI Inter I ) i  Tomasz Jasiński ( 3 miejsce GP Freestyle ). Podsumowanie / wyniki / GALERIA VIDEO - czytaj dalej.

 

 

 


Przemysław Kozanowski na Belcanto 69,250 w GPF CDI4 w Monachium

 

07/11/15  WYNIKI GPF

 


Beata Stremler gwiazdą CDI w Zakrzowie

07/11/15 

 

Sobota w Zakrzowie należała do reprezentantki Polski Beaty Stremler, która zdecydowanie i we wspaniałym stylu wygrała Konkurs Grand Prix Special.  Para uzyskała najlepszy procentowy wynik dnia 73,647 % oraz ustanowiła własny rekord w GPS. W pozostałych konkursach spośród reprezentantów Polski najlepiej spisali się : Wiktoria Siergiej w Inter I  ( 4 miejsce ) Michalina Terlecka w CDIY ( 3 miejsce ) Anna Maria Wojtkowska w CDIJ ( 4 miejsce ) oraz Zofia Baran w CDIP ( 2 miejsce ).


Przemysław Kozanowski piaty w Monachium 05/11/15


Beata Stremler przebojem pierwszego dnia CDI w Zakrzowie

06/11/15 

Piątek w Zakrzowie zdominowali reprezentanci Austrii wygrywając trzy z pięciu rozegranych konkursów. Konkurs Grand Prix niemal jednogłośnie w świetnym stylu wygrała reprezentantka Polski Beata Stremler na wspaniałym Rubicon D. Para uzyskała najlepszy procentowy wynik dnia oraz ustanowiła własny rekord w GP. W pozostałych konkursach spośród reprezentantów Polski najlepiej spisali się : Paula Mańczak w PSG ( 5 miejsce ) Michalina Terlecka w CDIY ( 3 miejsce ) Aleksandra Lesner w CDIJ ( 5 miejsce ) oraz Alicja Trwińska w CDIP ( 2 miejsce ).

 

WYNIKI / galeria Łukasz Kowalski 

 


Ranking Olimpijski na koniec X 2015

06/11/15 

 


CDI Zakrzów 6-8 listopada 2015 - program / listy / wyniki / zgłoszenie

05/11/15    fot  ŁukaszKowalski.com   

 


Polacy w Rankingu FEI na koniec X 2015

03/11/15 

 


Diderik van Silfhout & Bonzanjo najlepsi w Maastricht

31/10/15  WYNIKI GPF


Beatriz Ferrer Salat nie do pokonania w Lyonie

Reprezentantka Hiszpanii, Beatriz Ferrer - Salat na Delgado zdecydowanie wygrała dwa konkursy w Lyonie podczas drugiej kwalifikacji do Pucharu Świata 2015/16 dla Ligi Europy Zachodniej.

 

 

31/10/15 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

propozycje 

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł