Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

ZO eMPMK Kwieki 31.05-02.06.19


XIII MISTRZOSTWA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ I AKADEMICKIEJ W UJEŻDŻENIU O PUCHAR ZBIGNIEWA DĄBROWSKIEGO Książ 01/06/19

Zwycięzcy:

➡️Szkoły podstawowe (klasy 1-6)  1m - Nikola Mróz KEKS 
➡️Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych  1m. Dominika Bandura BOHUN
➡️Szkoły ponadgimnazjalne  1m. Anna Jarmołkowicz ROBERT 
➡️Debity 1m. Karina Seredyńska LAMBO

WYNIKI ZAWODÓW

VIDEO 


Frederic Wandres i Susan Pape najlpesi w CDI4 Hamburg, Katarzyna Milczarek poza finałem 30/05/19

Reprezentant Niemiec Frederic Wandres na Duke of Britain wygrał konkurs Grand Prix z wynikiem 73.761% W konkursie startowała walcząca o punkty do rankingu olimpijskiego Katarzyna Milczarek , uzyskany wynik 63.435% dał reprezentantce Polski miejsce 25. Uzyskany wynik nie zapewnił awansu do finałowych konkursów GPS / GPF. 

WYNIKI GRAND PRIX /  ARKUSZE 

1m. Frederic Wandres GER Duke of Britain 73.761% 

25m. Katarzyna Milczarek POL Dzeko 63,435%

WYNIKI GPS   1m. Frederic Wandres GER Duke of Britain 73.000 %  VIDEO

WYNIKI GPF   1m. Susan Pape USA Harmony's Don Noblesse 75.850 %  VIDEO 

 


Sophie May w CDICh Lipica 24-26 maja 2019

14 letnia reprezentantka Polski Sophie May na klaczy Maja (na zdjęciu) w dn 24-26 maja 2019 startowała w licznie obsadzonym turnieju CDICh w Lipicy plasując się w połowie stawki z wynikami: 65.833% - konkurs wstępny, 62.308% - konkurs zespołowy, 64.167% - konkurs indywidualny. 

W zawodach w Lipicy pod włoską flagę w konkursach juniorskich startowała wyhodowana w Polsce klacz Stella Pack Roxana, którą wcześniej jeździła Anna Mierzwińska. 

WYNIKI ZAWODÓW    fot. Łukasz Kowalski /zdjęcie z CDI Zakrzów/ 


Dania nie do pokonania w Pucharze Narodów w Uggerhalne 26/05/19

EQUITOUR AALBORG 2019
ECCO present FEI Dressage Nations Cup Team Classification Team International | Dressage
 
1) Dania 16.000%, 2) Szwecja 20.000%, 3) Niemcy 43.000%, 4) Finlandia 57.000%, 5) Wielka Brytania 67.000%  https://online.equipe.com/en/class_sections/412077
 
1m. Daniel Bachmann Andersen DEN BLUE HORS DON OLYMBRIO  78,809%
 
1m. Daniel Bachmann Andersen DEN BLUE HORS DON OLYMBRIO  77,652%
 

Edward Gal Mistrzem Holandii 2019 - Ermelo 26/05/19


CDN Ochaby - Lena Czekańska z wynikiem turnieju, Tomasz Kowalski wygrywa pięę konkursów 26/05/19

Reprezentantka gospodarzy, juniorka Lena Czekańska i Victory (na zdjęciu) - przebojem turnieju CDN Stadnina Koni Ochaby - dwa wyniki powyżej 69% w konkursach klasy P. Pięć konkursów podczas zawodów w świetnym stylu wygrał Tomasz Kowalski z Silessia Dressage Club. Katarzyna Popiołek z KJ Lewada Zakrzów  wygrał dwa konkursy małej rundy. Małgorzata Kowalska błyszczała formą w konkursach rundy młodzieżowej a Aleksandra Krywult w konkursach eMPMK dla koni 4 letnich. !

Fot Łukasz Kowalski 

 


Halina Kosakowska najlepsza w Raduszynie 25.05.19

Puchar Wielkopolski w Ujeżdżeniu - Stajnia Raduszyn 25/05/19 - Halina Kosakowska na MEFISTO z wynikiem turnieju - 69,773% w L3 !!  Wielkie brawa !! Zonacz aktualny ranking Pucharu WLKP.

26/05/19 

 


II edycja II Edycja Wiosennego Pucharu Łojewo 26.05.19

Juniorka Martyna Szłyk z KJ Morgan w Balczewie z wynikiem zawodów - 67,895% w L1 na Falk G.  - 

26/05/19 

 


ZR i T Puchar Podkowy 25/05/19 - Podkowa Leśna

25/05/19 

 

Natalia Leshchiy z K.s Centurion Dressage Center na 15l TIGER WOODS P hod. Konie Parkitny - uzyskała najlepszy wynik podczas ZRiT w Podkowie -68,181% w L2. Na kucach najlepiej spisała się Marta Matwiejów na BOND - 67,100% w P1.  


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa