WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Grand Prix CDN Neumunster dla Dorothee Schneider / Pathétique 15/02/19

 

WYNIKI 

 

 


Przemysław Kozanowski i Zome Zin CDI Neumunster 66,323 % PSG 14/02/19


Niedzielne finały w Sopocie pod dyktando reprezentantek Szwecji, Lo Dahlquist Mörkenstam z wynikiem dnia 73,350%

 

 

 


Sobota w Sopocie - Shona Benner z wynikiem dnia 71,189%, Minna Telde wygrywa GPS, Sandra Sysojeva triumfuje w dwóch konkursach 09/10/19

 

 

 


Szwedki dominują w Sopocie w konkursach otwarcia, Minna Telde najlepsza w Grand Prix z wynikiem dnia 71,913%

 

 


Finał w Lublinie dla Ilony Janas - CDN Cavaliada Lublin 03/02/19

 

Ilona Janas  fot Magda Pocztowska 
 
 
 
 
 
03/02/19 
 
 

 


Magda Pocztowska - Galeria Cavaliada Lublin 2019


CDI-W Wellington USA 24-26.01.2019

GRAND PRIX CDI-W 24/01/19

1m. Kasey Perry-Glass USA Goerklintgaards Dublet  77,913% video

 

Grand Prix Freestyle FEI World CUP   26/01/19

1m. Laura Graves USA Verdades  84,935%  video

 

RANKING PUCHARU ŚWIATA  ( liga Ameryki Północnej )


CDI-W Amsterdam 25-26.01.2019

 

FEI GRAND PRIX Freestyle  1m. Isabell Werth GER Weihegold OLD 86.810 %

Grand Prix   1m. Isabell Werth GER Weihegold OLD 80,065%

RANKING Ligi Europy Zachodniej PŚ po 8 etapach 


CAVALIADA Lublin 1-3 lutego 2019

 

zamówienia zdjęć Magda Pocztowska Photography

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

 

ZR Poczernin 26-28.07

propozycje

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł