Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

HPP KJK Szary Michałowice - zgłoszenia 1-3.04.16

 

29/03/16 

OSTATECZNA LISTA ZGŁOSZEŃ
HALOWY PUCHAR POLSKI W UJEŻDŻENIU HALOWE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE I REGIONALNE 
1 - 3 KWIETNIA 2016
KJK SZARY MICHAŁOWICE  

 


Finał Pucharu Świata Geteborg - wyniki końcowe / Beata Stremler z rekordem dla Polski

28/03/16 

Beata Stremler wynikami w Geteborgu po 7 latach poprawiła wyniki Michała Rapcewicza z Las Vegas z 2009 i tym samym ustanowiła nowe rekordy dla Polski w Pucharze Świata. 

Wyniki końcowe PŚ / video / galeria 

 

 


HPP Michałowice - lista przegląd - 31.03.16 początek g.17.00

28/03/16 

 


Rozkład jazdy 25-28.03.16

Finał Pucharu Świata Geteborg - Beata Stremler

listy / wyniki / program    Grand Prix piątek 25.03 od 12.30   Finał 27.03 od 13.15 / live TVP Sport

 

 

CDI3 Stadl Paura 

Aleksandra Szulc, Przemysław Kozanowski, Magdalena Jura, Katarzyna Milczarek

listy/wyniki/program/livestream

wyniki na żywo 


CDI3 / Y/ J / P /Ch Máriakálnok HUN 28.04-01.05.16 - propozycje

23/03/16 

 


Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w ujeżdżeniu Podkowa Leśnia - 10.04.16 propozycje

23/03/16 

 


ZR Gostar 23-24.04.16 - propozycje

23/03/16 

 


Beata Stremler na pierwszym miejscu rezerwowym w rankingu olimpijskim !

23/04/16 

Beata Stremler na pierwszym miejscu rezerwowym w rankingu olimpijskim !

"Pierwsze miejsce rezerwowe Beaty Stremler i Rubicona D jest nadal ogromną szansą olimpijską dla polskiej pary, a piękna walka o punkty kwalifikacyjne przyniosła amazonce efekt w postaci startu w Pucharze Świata w Goeteborgu" - powiedział prezes PZJ Michał Szubski.

 

 


HPP KJK Szary Michałowice - zgłoszenia 1-3.04.16

23/03/16 

LISTA ZGŁOSZEŃ
HALOWY PUCHAR POLSKI W UJEŻDŻENIU HALOWE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE I REGIONALNE
1 - 3 KWIETNIA 2016
KJK SZARY MICHAŁOWICE 

 

 

 


Przegląd prasy - INTRIGUING COMPETITION IN PROSPECT FOR 2016 REEM ACRA TITLE

21/03/16 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa