WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

ZR Podkowa Leśna - listy startowe 10.04.16

10/04/16 

 


ZR Łojewo - WYNIKI 09/04/16

09/04/16 

 


Beata Stremler wysoko w Rankingu FEI na koniec marca 2016

08/04/16

Beata STREMLER jak przeciąg pnie się w górę w rankingu FEI. Na koniec marca 2016 zajmuje 42 miejsce w wynikiem 1882 punktami, jest to jednocześnie najwyżej  sklasyfikowany Polski zawodnik w rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej. Liderką światowego rankingu  jest Kristina BRÖRING-SPREHE z 2730 punktami. 

POLACY w rankingu FEI na 31.03.16

 


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016

ELIMINACJE


A - Kwieki 27-29.05 / KPM - POM - WM / 
B - Pólko / Lublin 28-29.05 / MAZ -LUB -LDZ - PDL /  
C - Wilcza 04-05.06 / MŁP - ŚL - OPO - ŚWI - PKR / 
D - Wielka Lipa 04-05.06 / DŚL - LUB - ZPM - WLP / 
Eliminacje wyłonią 35 par, które wystartują w ścisłym Finale OOM w Strzegomiu w dn 12-17.07.16  ( data obejmuje wszystkie dyscypliny ) 
Nie przegapcie !!!


 


Czworoboki Szkoleniowe z Wacławem Pruchniewiczem - 17.04.16 Stajnia Wierzbna Biały Las

06/04/16 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski - Gajewniki 19-22 maja 2016

05/04/16

 

 

 

 


Czworoboki Szkoleniowe z Markiem Pawłowiczem - 10.04.16 Stajnia Wierzbna Biały Las

05/04/16

 

 

 

 

 


HZR Puchar Ostrogi Opole - 03.04.16 - wyniki

04/04/16 

 

 

 


Rada Ujeżdżenia - podsumowanie spotkania 02.04.16 Michałowice

04/04/16 

Sprawozdanie z zebrania Rady Ujeżdżenia, które odbyło się w Michałowicach  w dn.  02.04.16 - pobierz plik

Dla porównania - plik sprzed roku z planem działa jaki na podobnym spotkanie przedstawiła ówczesna Komisja Ujeżdżenia pobierz plik  ( źródło www.pzj.pl  17.04.15 )  Komisji już nie ma, plan  pozostał jedynie na papierze. 


Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - Pólko 02.04.16 - wyniki

04/04/16

 

 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza