Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

CDI3 Sommacampagna – GPS - Przemysław Kozanowski 64,431 %

05/03/16 

 


Beata Stremler w Top formie - piąta w Dortmundzie !! Rekord GP

05/03/16

Beata Stremler na Rubicon D startem w Grand Prix w Dortmundzie ustanowiła swój kolejny życiowy rekord w konkursie GP uzyskując wynik 72,760 % i plasując się na wysokim 5 miejscu w konkursie. wyniki / video

fot. Lars Lewandowski 

 

 


CDI3 Sommacampagna – Grand Prix - Przemysław Kozanowski 63,840 %

04/03/16 

 


HZO Zbrosławice 4-6.03.16 - program, listy, zgłoszenia

04/03/16

 

 

 

 


HPWiM 2016 Poczernin - 4-6.03.16 - zgłoszenia, program, listy startowe

04/03/16 

 

WYNIKI 

 

 


Beata Stremler w Dortmundzie - ostatnia szansa na kwalifikację do RIO

03.03.16 

Program zawodów / podręczne linki 

 

 


Klasy sportowe PZJ za 2015

01/03/16

 


Gabriela Jaworska Mazur i Zimba nie do pokonania Cavaliada Tour 2015/16

29/02/16

 

 


Inter I na Torwarze pod dyktando Gabrieli Jaworskiej Mazur

26/02/16

 

Cavaliada Torwar - wyniki Inter I CC5

 

 

 


Gabriela Jaworska Mazur i Zimba najlepsi na Torwarze w konkursie otwarcia CC4

25/02/16

Gabriela Jaworska Mazur na Zimba z wynikiem 69,123% wygrała pierwszy konkurs  CC4 Cavaliady na Torwarze. 

WYNIKI / GALERIA 

 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa