WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

ZO Bajardo Augustówek 3-5 lipca 15 - zgłoszenia, program

30/06/15 

 

 

 


ZO ZR Bogusławice 18-19 lipca 2015 - propozycje

29/06/15 

 


Żaneta Skowrońska - druga w Rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2015/16

29/06/15            RANKING Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2015/16 

1m Elena Sidneva RUS  28 pkt 

2m. Żaneta Skowrońska POL  i Grete PÜvi EST  27 pkt 


ZT / ZR Poznań Wola 27.06.15 - wyniki

28/06/15 

 

WYNIK ZAWODÓW - 69,091 % / Alicja Hadryś Nowak / Happy Dancer / KS Centurion

 


Matthias Alexander Rath & Totilas próba generalna przed CDI4 Hagen Hulten 28.06.15 video

Matthias Alexander Rath & Totilas próba generalna przed CDI4 Hagen Hulten 28.06.15 video

Wiktoria Parkitna wygrała OOM 2015 w kat DK

Podium Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży /

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych / 

Poczernin 2015 

złoto Wiktora Parkitna / Sanibel Island oo2 / KKJ Jelenia Góra / DOŚ / 194.270 %

srebro Jan Limburski / Rainbow / LKJ Lewada Zakrzów / OPO / 188,750 %

brąz Nadia Sabitov / Tequilla / KJ Golden Dream Łódź / LOD / 187,917 %

28/06/15 g.19.00


Dominika Tekień złotą medalistką OOM 2015 w kat. Kuców

28/06/15 g.13.15 

Reprezentantka Mazowsza - Dominika Tekień z KS Centurion, podopieczna trener Anny Mickiewicz na kucu Delicius PP  wygrała Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Ujeżdżeniu w kategorii Kuców w Poczerninie. 

Gratulacje !!

WYNIKI KOŃCOWE

 

 


Hymn Polski dla Aleksandry Szulc w Austrii - 69,333 % Grand Prix Cons. !

Aleksandra Szulc na Rumba Hit wygrała konkurs Grand Prix Cons. w Austrii w trakcie zawodów CDI4 Frietzens. Gratulacje !!!  27/06/15 g.10.15     WYNIKI TURNIEJU


Finały OOM 2015 - listy startowe - niedziela 28.06.15

27/06/15 

 


Wiktoria Parkitna i Dominika Tekień prowadzą w OOM przed Finałem

 

27/06/15   

 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.11 CDI Sopot 

 

09-11.11  CDN Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

16-18.11 Para Zakrzów 

 

18.11 HZRiT Płochocin

 

24.11 HZR Łódź

 

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice