CDI  Wellington USA 

 

 

Aromeriada Józefin 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Anna Łukasik Stella Pack Ganda - 66,640 Grand Prix CDI4 Hagen

10/07/15


Totilas come back again - Sukces w Hagen

Matthias Alexander Rath GER / Totilas - 80,360 %    WYNIKI

WYNIKI / LISTY / PROGRAM


II Mistrzostwa Polski Północnej Amatorów i ZR w Ujeżdżeniu - Pegaz Reda - korekta propozycji

10/07/15  

 


Wstępne zgłoszenia ZO Jakubowice 24-26 lipca 2015

09/07/15 g.21.40 

 


Sukcesy w damskim siodle - Natalia Dziarmaga gwiazdą Mistrzostw Czech

09/07/15

 

Natalia Dziarmaga na Gardes M wygrała oba konkursy Mistrzostw Czech w  ujeżdżeniu w jeździe w damskim siodle. W półfinale uzyskała wynik 79,794 % a w finale 60,188 %.

Gratulacje !!

 


JKSR Michelin Włocławek - ZR i ZT 25-26 lipca 2015 - propozycje

08/07/15 

 

 


Wiktoria Parkitna - wywiad ze złotą medalistką OOM

08/07/15 

Zapraszamy Państwa na wywiad z Wiktorią Parkitną, która w dn 28.06.15 wywalczyła złoty medal OOM a wcześniej brązowy medal HPP w Michałowicach. 

 

 

 

 

 


Żaneta Skowrońska najwyżej spośród polskich jeźdźców w Rankingu Olimpijskim na 30.06.15

07/07/15 

 

 


WYNIKI ZR Solec Kujawski 4/7/15

07/07/15  

 


WYNIKI - ZO Bajardo Augustówek 3-5 lipca 2015 - korekta

 

07/07/15 

 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

STYCZEŃ

 

10-11.01  Szkolenie z Beatą Stremler Equeta Dressage 

 

 

 

19-20.01 Aromeriada Józefin

 

 

 

 

Cavaliada  Lublin   31.01 - 03.02.2019

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

ZR Barłomino 23-24.02.19 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

HZO Łąck - 29-31.03.18

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

HZO Łąck 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201