Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

CAVALIADA LUBLIN WARSZAWA 2016 - propozycje

Cavaliada Lublin 04-07.02.2016  propozycje pobierz termin zgłoszeń 22.01.16

 

Cavaliada Warszawa 24-28.02. 2016   propozycje pobierz   termin zgłoszeń 12.02.16 


ZR Sopot 16-17 stycznia 2016 - program, zgłoszenia


Gwiazdkowe ZR Poczernin 19/12/15 - WYNIKI

19/12/15 

 


Przegląd prasy - O dwa CDI mniej czyli znowu o niekompetencji w PZJ ... pisze bloger Bartosz Jura

18/12/15 

 


CDI Zakrzów - luty 2016 - odwołane

Planowane na luty 2016 roku zawody w randze CDI w Zakrzowie zostały odwołane, pisze o tym fakcie na swoje stronie  na fb KU PZJ ( Organizator turnieju ).  

18/12/15

 


Beata Stremler coraz wyżej w ranking olimpijskim

Ranking Olimpijski na dzień 30/11/15 

 


Żaneta Skowrońska najwyżej w rankingu FEI na koniec 30/11/15

08/12/15 

 


HZR Lewada Zakrzów 5-6/12/15 WYNIKI

06/12/15 

 


Katarzyna Milczarek bez formy w Roosendal - 65,7 w GPS

06/12/15 

 


Isabell Werth przebojem w Salzburgu

Reprezentantka Niemiec Isabell Werth zdecydowanie wygrała piątą kwalifikację  REEM ACRA FEI WOLRD CUPTM DRESSAGE FREESTYLE na Don Johnson FRH 84.125 %. VIDEO / WYNIKI 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa