CDI  Wellington USA 

 

 

Aromeriada Józefin 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Dominika Tekień - złota medalistka OOM 2015 - wywiad

 

30/06/15 

 


Galeria, video - OOM 2015 Poczernin

 

30/06/15

 


ZO Bajardo Augustówek 3-5 lipca 15 - zgłoszenia, program

30/06/15 

 

 

 


ZO ZR Bogusławice 18-19 lipca 2015 - propozycje

29/06/15 

 


Żaneta Skowrońska - druga w Rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2015/16

29/06/15            RANKING Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2015/16 

1m Elena Sidneva RUS  28 pkt 

2m. Żaneta Skowrońska POL  i Grete PÜvi EST  27 pkt 


ZT / ZR Poznań Wola 27.06.15 - wyniki

28/06/15 

 

WYNIK ZAWODÓW - 69,091 % / Alicja Hadryś Nowak / Happy Dancer / KS Centurion

 


Matthias Alexander Rath & Totilas próba generalna przed CDI4 Hagen Hulten 28.06.15 video

Matthias Alexander Rath & Totilas próba generalna przed CDI4 Hagen Hulten 28.06.15 video

Wiktoria Parkitna wygrała OOM 2015 w kat DK

Podium Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży /

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych / 

Poczernin 2015 

złoto Wiktora Parkitna / Sanibel Island oo2 / KKJ Jelenia Góra / DOŚ / 194.270 %

srebro Jan Limburski / Rainbow / LKJ Lewada Zakrzów / OPO / 188,750 %

brąz Nadia Sabitov / Tequilla / KJ Golden Dream Łódź / LOD / 187,917 %

28/06/15 g.19.00


Dominika Tekień złotą medalistką OOM 2015 w kat. Kuców

28/06/15 g.13.15 

Reprezentantka Mazowsza - Dominika Tekień z KS Centurion, podopieczna trener Anny Mickiewicz na kucu Delicius PP  wygrała Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Ujeżdżeniu w kategorii Kuców w Poczerninie. 

Gratulacje !!

WYNIKI KOŃCOWE

 

 


Hymn Polski dla Aleksandry Szulc w Austrii - 69,333 % Grand Prix Cons. !

Aleksandra Szulc na Rumba Hit wygrała konkurs Grand Prix Cons. w Austrii w trakcie zawodów CDI4 Frietzens. Gratulacje !!!  27/06/15 g.10.15     WYNIKI TURNIEJU


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

STYCZEŃ

 

10-11.01  Szkolenie z Beatą Stremler Equeta Dressage 

 

 

 

19-20.01 Aromeriada Józefin

 

 

 

 

Cavaliada  Lublin   31.01 - 03.02.2019

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

ZR Barłomino 23-24.02.19 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

HZO Łąck - 29-31.03.18

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

HZO Łąck 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201