WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego ZR 21-22.08.15 WYNIKI

24/08/15 

 


Zawody Klubowe w ujeżdżeniu Żółwin 30.08.15 - propozycje

25/08/15 

 


MWIM 2015 - wyniki

23/08/15  

 


Michalina Terlecka w CDIY Sommerfestival Kranichsteiner Hof 2015 - 66,272 % w konkursie otwarcia -8 miejsce - video - wyniki - arkusz ocen

20/08/15  

 


ZR Gostar - 22-23.08.15 - propozycje

18/08//15

 

 


Michalina Terlecka w CDIY Sommerfestival Kranichsteiner Hof 2015

17/08/15  

Michalina Terlecka w dniach 19-23.08.15 wystartuje w CDIY Sommerfestival Kranichsteiner Hof 2015 w Niemczech.

ZGŁOSZENIA CDIY     

                 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM        LIVEstream


MPMK w Ujeżdżeniu - Strzegom 25-27 września 2015 - propozycje

17/08/15 

 


Charlotte Dujardin - Kristina Bröring-Sprehe - Beatriz Ferrer - Salat video


Charlotte Dujardin Mistrzynią Europy w Programie Dowolnym

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/08/15  Podium - Freestyle 

Deutsche Bank Preis Grand Prix Freestyle Aachen 2015
złoto - Charlotte Dujardin / Valegro 89.054 %  video

srebro - Kristina Bröring-Sprehe / Desperados FRH 88.804 % video

brąz - Beatriz Ferrer - Salat / Delgado 82.714 %  video

WYNIKI EM Deutsche Bank Preis Grand Prix Freestyle

FEI press http://www.fei.org/news/narrow-victory-dujardin-hard-fought-european-freestyle


ZO / Mistrzostwa Dolnego Śląska Strzegom 14-16.08.15 - wyniki końcowe

16/08/15 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

 

ZR Poczernin 26-28.07

propozycje

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł