MP Para / HZR Sopot  

 

 

 

 

 

HZR Radzionków  

 

 

 

 

 

CDI3 Randbøl DEN 

 

 

 
 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

HZR Aromer 03/10/15 WYNIKI

05/10/15

WYNIKI 03/10/15

 

Na zdjęciu : Katarzyna ŁukasikFashion M  

69.091 % wynik dnia

 

fot. (c) Aromer 

 


Aktualizacja Rankingu Olimpijskiego na 30.09.15

05/10/15 

 


Rezygnacja Wojciecha Pisarskiego z pracy w Komisji Ujeżdżenia przy PZJ

04/10/15 

 

Pismo Pana Wojciecha  Pisarskiego do środowiska dot. rezygnacji z  funkcji menedżera Komisji Ujeżdżenia przy PZJ. 


Żaneta Skowrońska i Mystery GPF World Cup Tallinn 2015 video


Sobota w Michałowicach - sukces Karoliny Mazurek - trzy wygrane konkursy

03/10/15

Sobota w Michałowicach należała do Karoli Mazurek,  która wygrała trzy konkursy. Bardzo udany start w Grand Prix miała Magdalena Jura na obydwu swoich koniach. Karolina Popiołek wygrała konkurs MR, Wioletta Gubała konkurs rundy MJ, Paulina Lis konkurs N. Wynik dnia 70,568 % zrobiła Karola Mazurek na og Prowokator w L1.

WYNIKI 

fot Julia Świętochowska 

 


HZR Aromer Józefin - 03.10.15 - zgłoszenia

02/10/15 

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie 03/10/15 Aromer Józefin 

 

ZGŁOSZENIA 

PROPOZYCJE

listy / wyniki 

LISTA STARTOWA 03.10.15


Rozkład jazdy - piątek 2 października 2015

Żaneta Skowrońska i Mystery   CDI-W Tallin Grand Prix 21.48  listy / wyniki 

 

HZO Michałowice  listy / wyniki 

 


Mistrzostwa Podlasia 26-27.09.15 Supraśl WYNIKI

30/09/15  

 

 


Żaneta Skowrońska wystartuje w CDI-W w Tallinie 2-4.10.15 - zgłoszenia, program, aktualny ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2015/16

30/09/15 

 

 

 


Otwarty Puchar Województwa Dolnośląskiego Gostar 10-11.10.15 PROPOZYCJE

30/09/15

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

 

 

LISTOPAD

 

 

MP Para / HZR Sopot 9-11.11

 

 

 

HZR Radzionków 9-10.11 

 

 

HZO Zakrzów 15-17.11. 

 

 

 

HZO Aromer 16-17.11

 

 

 

HZO Poczernin 22-24.11. 

 

 

HZR Partynice 23.11

 

 

GRUDZIEŃ

 

CDN Poznań Cavaliada 01-02.12.201

 

 

7-8.12 Czworoboki szkoleniowe – szkolenie licencyjne PZJ - prowadzący Marek Ruda - KJ Facimiech 
 
 
 

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł