WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Katarzyna Milczarek bez formy w Roosendal - 65,7 w GPS

06/12/15 

 


Isabell Werth przebojem w Salzburgu

Reprezentantka Niemiec Isabell Werth zdecydowanie wygrała piątą kwalifikację  REEM ACRA FEI WOLRD CUPTM DRESSAGE FREESTYLE na Don Johnson FRH 84.125 %. VIDEO / WYNIKI 


Katarzyna Milczarek i Dzeko 67,320 Grand Prix Roosendal WYNIKI

04/12/15 

 


Beata Stremler z Rubiconem z nowym rekordem życiowym 72,680 % w Stuttgarcie

21/11/15  

Grand Prix CDI4 Stuttgart 2015  - 72,680 % - wyniki , video 

 


HZO/ ZMŚ - wyniki 20-21/ 11/15

21/11/15 

VIDEO / WYNIKI


HZR Aromer 15/11/15 - wyniki

WYNIKI

wynik dnia - Nugat PP i Aleksandra Piątkowska 68.7503 % P3 video wyżej 


Finałowe decyzje dla przepisów ujeżdżenia z Puerto Rico

14/11/15

 

 

 


FEI Best Groom Award dla “Eddie” Jose Eduardo Garcia Luna

14/11/15 

 

 

 


Galeria CDI Zakrzów fot Łukasz Kowalski

11/11/15 

zamówienia zdjęć info@lukaszkowalski.com


Mistrzostwa Europy PONY 17-21.08.2016 w Vilhelmsborg w Danii

11/11/15 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza