GALERIA / WYNIKI CDN Jakubowice 2018 

13-16 września 2018 

 

WYNIKI / ARKUSZE 

 

fot Katarzyna Broda 

 

CDN Jakubowice - Tańczące Konie 2018
Jakubowice, 13 - 16 września 2018

WYNIKI KOŃCOWE
 

2 - D-1 - (13-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 BERTOLLI GOLD Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice 64,423 66,923 65,673  
2 GONZO Doniec Magdalena (JM.2005) JKS Cwał 63,077 66,731 64,904  
3 DUMKA NA DWA SERCA Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 62,500 66,346 64,423  
4 MOLIA L Żokowska Agnieszka (JM.2003) Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice 63,846 64,038 63,942  
5 WINTERKONING Paszylk Nadia (J.2000) KJ AS Dream 62,115 60,577 61,346  


 

4 - N-2 - (13-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 GLUCKSPILZ 17 Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 69,487 69,615 69,551  
2 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 61,923 62,821 62,372  


 

3 - N-4 - (13-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 QUATRO HIT Mierzwińska Anna KS Pegaz 69,444 70,556 70,000 120 PLN
2 JACK NICHOLSON HS Zalewska Magdalena Equesta 66,944 67,639 67,292 80 PLN
3 BERTOLLI GOLD Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice 65,972 67,500 66,736 50 PLN
4 ROMEO G Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 67,361 65,972 66,667  
5 FLAGGED BY DARK Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 64,861 66,389 65,625  
6 SAN SIRO Basińska Zofia SS VIDAVIA 65,139 64,583 64,861  
7 DRIFTER Głębowska Natalia (JM.2003) Klub Jezdziecki Gołębin Stary 65,417 63,611 64,514  
8 CRISTABELL Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 63,333 63,889 63,611  
9 KORIDA-P Głębowska Natalia (JM.2003) Klub Jezdziecki Gołębin Stary 61,250 60,556 60,903  
10 PANCHO JCV Lis Marta Olmet-OstSped 59,444 61,944 60,694  


 

5 - C-2 - (13-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FAVOLA DI NOTTE Puliński Kamil KJ Lider Radzionków 68,784 66,081 65,270 66,712 150 PLN
2 AMORE MI Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 67,027 63,378 66,216 65,541 100 PLN
3 ZADAR Puliński Kamil KJ Lider Radzionków 62,838 62,297 64,730 63,288 50 PLN
4 AMBROZJO Tomaszewska Teresa JKS Equita 61,622 62,973 64,054 62,883 50 PLN
5 DISCOVERY Sznigier Natalia (J.2000) KJ AS Dream 62,703 64,054 61,757 62,838  
6 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 61,486 62,027 64,054 62,523  
7 DIORA SOL Ruta Sylwia Equesta 60,811 63,108 62,838 62,252  
8 CORTINA Jawor Joanna KJ OKOŁY 61,257 61,527 62,473 61,752  
9 CAMARO Frąckowiak Weronika (J.2000) JKS Hanna 60,811 62,973 61,081 61,622  
10 SHIWAGO 4 Rybicka Karolina JKS Equita 59,716 61,338 63,500 61,518  
11 PRESJA Paszkiewicz Kinga (J.2000) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 59,595 61,622 61,486 60,901  
12 LIMIT 57 Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce 60,405 60,000 60,676 60,360  
13 NOBIUS Frąckowiak Weronika (J.2000) JKS Hanna 59,865 60,541 59,730 60,045  
14 SARUMAN GT Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 58,649 61,081 59,730 59,820  


 

6 - CC-3 - (13-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DAMON'S DELIGHT Wojtkowska Anna-Maria (J.2000) KS Centurion 67,500 66,053 68,289 67,281 200 PLN
2 DIEGO RAMIREZ Trawińska Alicja (MJ.1999) Klub Sportowy Centurion 66,711 66,053 68,553 67,105 100 PLN
3 FURST AVALON Szczur Marek KJK Szary Michałowice 63,684 67,105 65,658 65,482 50 PLN
4 HAITI Suchan Hanna JKS Cwał 64,079 64,211 65,263 64,518 50 PLN
5 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 64,342 64,605 62,895 63,947  
6 TIM Jawor Joanna KJ OKOŁY 62,368 62,895 63,947 63,070  
7 MUSKAR Cierpicka Monika Silesia Dressage Club 61,184 60,395 61,316 60,965  
8 LADY IN RED Tomaszewska Teresa JKS Equita 60,263 61,974 60,395 60,877  
9 DOMINGUEZ Kuriata Katarzyna (MJ.1999) KS ARKADIA 55,658 55,132 55,658 55,482  
  ARANYKE Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce       REZ  


 

8 - L-1 - (14-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 DANTE Rybicka Karolina JKS Equita 70,789 67,105 68,947  
2 ESTELLE Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 67,632 69,211 68,421  
3 JOKER Puliński Kamil KJ Lider Radzionków 68,684 67,105 67,895  
4 DUMKA NA DWA SERCA Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 68,684 65,263 66,974  
5 CHIKARA Marczak Nikola (MJ.1997) LKJ LEWADA 67,105 63,158 65,132  
6 FUEGA DE PRELET Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 63,947 63,158 63,553  
7 OSADKOWSKI KEY LEENA Konieczna Magdalena Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o 62,368 61,053 61,711  
8 FREAKY LIKE ME Kucharczyk Małgorzata BPK 60,526 58,947 59,737  


 

11 - N-3 - (14-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 GLUCKSPILZ 17 Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 69,512 68,537 69,024  
2 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 65,610 60,732 63,171  


 

10 - N-5 - (14-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 JACK NICHOLSON HS Zalewska Magdalena Equesta 66,929 66,500 66,714 120 PLN
2 QUATRO HIT Mierzwińska Anna KS Pegaz 65,000 67,714 66,357 80 PLN
3 ZADAR Puliński Kamil KJ Lider Radzionków 65,571 66,571 66,071 50 PLN
4 FLAGGED BY DARK Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 64,286 66,143 65,214  
5 BERTOLLI GOLD Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice 62,714 65,000 63,857  
6 DRIFTER Głębowska Natalia (JM.2003) Klub Jezdziecki Gołębin Stary 62,286 64,429 63,357  
7 ROMEO G Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 62,429 62,571 62,500  
8 SARUMAN GT Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 62,714 60,857 61,786  
9 PANCHO JCV Lis Marta Olmet-OstSped 60,571 59,143 59,857  
  CRISTABELL Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica     REZ  


 

9 - D-2 - (14-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 BERTOLLI GOLD Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice 68,167 66,833 67,500  
2 SAN SIRO Basińska Zofia SS VIDAVIA 67,167 66,167 66,667  
3 GONZO Doniec Magdalena (JM.2005) JKS Cwał 64,000 65,000 64,500  
4 WINTERKONING Paszylk Nadia (J.2000) KJ AS Dream 61,000 62,667 61,833  
5 MOLIA L Żokowska Agnieszka (JM.2003) Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice 60,500 61,667 61,083  


 

12 - C-3 - (14-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H % C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 FAVOLA DI NOTTE Puliński Kamil KJ Lider Radzionków 67,500 68,684 65,395 67,193 150 PLN
2 SHIWAGO 4 Rybicka Karolina JKS Equita 65,132 64,079 62,895 64,035 100 PLN
3 CORTINA Jawor Joanna KJ OKOŁY 63,974 62,263 63,842 63,360 50 PLN
4 NOBIUS Frąckowiak Weronika (J.2000) JKS Hanna 62,368 63,816 63,816 63,333 50 PLN
5 DIORA SOL Ruta Sylwia Equesta 62,526 63,447 63,447 63,140  
6 AMBROZJO Tomaszewska Teresa JKS Equita 64,079 61,974 62,500 62,851  
7 DISCOVERY Sznigier Natalia (J.2000) KJ AS Dream 62,500 63,026 61,842 62,456  
8 CAMARO Frąckowiak Weronika (J.2000) JKS Hanna 63,158 62,368 60,526 62,018  
9 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 62,632 60,132 62,368 61,711  
10 PRESJA Paszkiewicz Kinga (J.2000) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 60,395 58,947 59,605 59,649  
11 ZADAR Puliński Kamil KJ Lider Radzionków 61,316 56,447 57,105 58,289  
12 LIMIT 57 Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce 59,474 57,105 57,763 58,114  
  AMORE MI Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ       REZ  


 

14 - CS-2 - (14-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 WILLI-WARELL Untenzu Sara Reitgemeinschaft Grünberghof e.V. 61,400 62,700 61,600 61,900  


 

13 - CC-2 - (14-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DAMON'S DELIGHT Wojtkowska Anna-Maria (J.2000) KS Centurion 68,263 66,421 69,053 67,912 200 PLN
2 DIEGO RAMIREZ Trawińska Alicja (MJ.1999) Klub Sportowy Centurion 68,947 65,263 66,579 66,930 100 PLN
3 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 66,184 64,474 65,395 65,351 50 PLN
4 FURST AVALON Szczur Marek KJK Szary Michałowice 65,263 65,526 63,684 64,825 50 PLN
5 LADY IN RED Tomaszewska Teresa JKS Equita 64,342 64,868 62,895 64,035  
6 HAITI Suchan Hanna JKS Cwał 61,447 59,605 62,500 61,184  
6 DOMINGUEZ Kuriata Katarzyna (MJ.1999) KS ARKADIA 63,553 60,132 59,868 61,184  
8 ARANYKE Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce 60,921 61,184 61,053 61,053  
9 DRAKAR Stodoła Natalia LKJ Lewada Zakrzów 59,605 58,289 57,632 58,509  
10 TIM Jawor Joanna KJ OKOŁY 57,342 55,895 57,868 57,035  
  MUSKAR Cierpicka Monika Silesia Dressage Club       ELI  


 

7 - CC-4 - (14-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DEAN MARTIN Mierzwińska Anna KS Pegaz 68,421 69,868 65,526 67,939 200 PLN
2 QUINTESSENZ SAS Zalewska Magdalena Equesta 64,868 67,763 62,632 65,088 150 PLN
3 VALENTIJIN Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 63,684 65,789 62,500 63,991 100 PLN
4 STERNIK Suchan Hanna JKS Cwał 63,026 64,342 61,184 62,851 50 PLN
5 HUBERTIN Rogacka Sandra Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 55,789 57,368 54,605 55,921  
6 GENGHIS KHAN Czwojdrak Zofia Idmar Krajkowo 53,421 54,605 50,658 52,895  


 

1 - P-1 - (14-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 FIRST SHINE Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 69,800 69,800 69,800  
2 CAESAR Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 68,000 65,400 66,700  
3 KORA Cierpicka Monika Silesia Dressage Club 60,400 63,800 62,100  
4 ACHILLES Koszewicz Zofia KJ PICADOR 61,200 57,200 59,200  
5 HANNAH Fonfara Magdalena Atena Ostrzeszów 57,000 55,000 56,000  
6 PERFECT Kwiatkowska Patrycja bpk 54,200 57,400 55,800  


 

15 - L-2 - (15-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ESTELLE Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 69,091 74,545 71,818  
3 DUMKA NA DWA SERCA Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 67,500 67,045 67,273  
2 DANTE Rybicka Karolina JKS Equita 69,318 65,227 67,273  
4 CHIKARA Marczak Nikola (MJ.1997) LKJ LEWADA 63,182 65,455 64,318  
4 ALL NIGHT Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 64,773 63,864 64,318  
6 MOLIA L Żokowska Agnieszka (JM.2003) Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice 63,864 63,864 63,864  
7 JOKER Puliński Kamil KJ Lider Radzionków 63,864 61,136 62,500  
8 OSADKOWSKI KEY LEENA Konieczna Magdalena Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o 62,500 61,818 62,159  
9 ECLECTICA Szut Karolina KJ Picador Dziuplina 61,364 60,455 60,909  
10 FREAKY LIKE ME Kucharczyk Małgorzata BPK 60,455 60,000 60,227  
11 DOUBLE SURPRISE ROSE Giełdon-Chłapek Zofia Niezrzeszona 57,500 51,591 54,545  


 

17 - N-6 - POD PATRONATEM TOYOTA MOTOR POLAND (15-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 JACK NICHOLSON HS Zalewska Magdalena Equesta 66,573 69,134 67,854 120 PLN
2 BERTOLLI GOLD Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice 65,976 66,463 66,220 80 PLN
3 FLAGGED BY DARK Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 65,000 64,268 64,634 50 PLN
4 CRISTABELL Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 60,366 61,585 60,976  
5 PANCHO JCV Lis Marta Olmet-OstSped 58,293 61,220 59,756  
6 LIMIT 57 Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce 58,293 60,488 59,390  


 

18 - N-7 - POD PATRONATEM AB DIGITAL WORLD (15-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 GLUCKSPILZ 17 Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 68,000 67,000 68,875 67,958  
2 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 63,750 66,125 66,500 65,458  


 

19 - CC-6 - POD PATRONATEM OSADKOWSKI SA (15-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H % C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DIEGO RAMIREZ Trawińska Alicja (MJ.1999) Klub Sportowy Centurion 68,500 68,750 70,625 69,292 300 PLN
2 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 65,250 66,500 65,125 65,625 150 PLN
3 LADY IN RED Tomaszewska Teresa JKS Equita 63,375 66,000 64,375 64,583 100 PLN
4 FURST AVALON Szczur Marek KJK Szary Michałowice 63,625 62,750 66,000 64,125 50 PLN
5 ARANYKE Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce 61,875 64,125 63,125 63,042  
6 DOMINGUEZ Kuriata Katarzyna (MJ.1999) KS ARKADIA 61,250 64,125 61,375 62,250  


 

20 - CC-5 - (15-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 QUINTESSENZ SAS Zalewska Magdalena Equesta 70,395 68,947 70,921 70,088 250 PLN
2 DEAN MARTIN Mierzwińska Anna KS Pegaz 69,474 69,342 71,053 69,956 150 PLN
3 VALENTIJIN Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 63,421 65,526 63,684 64,211 100 PLN
4 STERNIK Suchan Hanna JKS Cwał 63,026 64,868 61,053 62,982 50 PLN
5 GENGHIS KHAN Czwojdrak Zofia Idmar Krajkowo 55,132 58,289 56,711 56,711  
6 HUBERTIN Rogacka Sandra Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 54,342 57,632 56,579 56,184  


 

21 - CS-2 - (15-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 WILLI-WARELL Untenzu Sara Reitgemeinschaft Grünberghof e.V. 63,500 66,200 65,200 64,967 400 PLN


 

16 - P-2 - (15-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 ZADAR Puliński Kamil KJ Lider Radzionków 66,667 69,697 68,182  
2 SAN SIRO Basińska Zofia SS VIDAVIA 66,970 69,091 68,030  
3 FIRST SHINE Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 66,061 68,333 67,197  
4 CAESAR Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 63,742 68,894 66,318  
5 GONZO Suchan Hanna JKS Cwał 66,364 65,455 65,909  
6 ROMEO G Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 62,591 65,470 64,030  
7 ACHILLES Koszewicz Zofia KJ PICADOR 62,121 61,970 62,045  
8 FUEGA DE PRELET Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 59,242 62,424 60,833  
9 KORA Cierpicka Monika Silesia Dressage Club 59,242 62,121 60,682  
10 KORSYKA Szut Karolina KJ Picador Dziuplina 58,182 61,364 59,773  
11 PERFECT Kwiatkowska Patrycja bpk 57,121 55,606 56,364  
12 HANNAH Fonfara Magdalena Atena Ostrzeszów 54,091 54,697 54,394  


 

P1 - Para drużynowy - (15-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 LUK Jędrzejczyk Karol Kielecki Klub Jeździecki MAAG 64,853 65,882 65,368  
2 SYBILLA Cycak Magdalena PICADOR 63,035 65,535 64,285  
3 ALIANS Kabaciński Bartek bez przynależności klubowej 62,500 63,572 63,036  
4 MOHORT Twardowska Aleksandra (J.2001) bez przynależności 59,189 63,648 61,418  
5 ALIANS Kloska Monika Bpk 59,852 62,647 61,249  


 

26 - L-3 - (16-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 DANTE Rybicka Karolina JKS Equita 69,045 68,364 68,705  
2 JOKER Puliński Kamil KJ Lider Radzionków 67,727 68,864 68,295  
3 ALL NIGHT Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 65,227 64,773 65,000  
4 OSADKOWSKI KEY LEENA Konieczna Magdalena Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o 63,864 63,182 63,523  
5 FREAKY LIKE ME Kucharczyk Małgorzata BPK 62,227 61,773 62,000  
6 AFRYKA BH Luzano Julia Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o 60,227 61,818 61,023  
7 ECLECTICA Szut Karolina KJ Picador Dziuplina 58,409 62,955 60,682  


 

27 - P-4 - (16-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 ZADAR Puliński Kamil KJ Lider Radzionków 69,545 69,091 69,318  
2 CAESAR Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 68,409 67,500 67,955  
3 FIRST SHINE Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 68,182 66,818 67,500  
4 ACHILLES Koszewicz Zofia KJ PICADOR 61,591 60,682 61,136  
5 FUEGA DE PRELET Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 62,045 59,773 60,909  
6 KORA Cierpicka Monika Silesia Dressage Club 61,591 59,773 60,682  
7 KORSYKA Szut Karolina KJ Picador Dziuplina 60,636 58,818 59,727  
8 PERFECT Kwiatkowska Patrycja bpk 60,182 57,227 58,705  


 

22 - D-3 - POD PATRONATEM SYNGENTA POLSKA (16-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 GONZO Doniec Magdalena (JM.2005) JKS Cwał 62,167 64,667 64,500 63,778  
2 WINTERKONING Paszylk Nadia (J.2000) KJ AS Dream 63,667 60,167 61,000 61,611  
3 MOLIA L Żokowska Agnieszka (JM.2003) Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice 57,500 58,667 59,833 58,667  


 

P2 - Para mistrzowski - (16-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SYBILLA Cycak Magdalena PICADOR 64,643 66,250 65,000 65,298  
2 LUK Jędrzejczyk Karol Kielecki Klub Jeździecki MAAG 63,382 64,264 64,117 63,921  
3 MOHORT Twardowska Aleksandra (J.2001) bez przynależności 62,027 62,297 64,460 62,928  
4 ALIANS Kabaciński Bartek bez przynależności klubowej 62,679 62,679 60,893 62,083  
5 ALIANS Kloska Monika Bpk 59,264 59,852 60,147 59,754  


 

25 - CS-5 - POD PATRONATEM OSADKOWSKI S.A. ORAZ TYGODNIKA WPROST (16-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 WILLI-WARELL Untenzu Sara Reitgemeinschaft Grünberghof e.V. 66,375 66,000 67,375 66,583 600 PLN


 

24 - CC-7 - POD PATRONATEM BAYER POLSKA (16-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 QUINTESSENZ SAS Zalewska Magdalena Equesta 72,000 71,375 70,625 71,333 300 PLN
2 STERNIK Suchan Hanna JKS Cwał 67,125 66,000 69,125 67,417 250 PLN
3 VALENTIJIN Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 65,625 64,750 64,250 64,875 150 PLN


 

23 - C-4 - POD PATRONATEM BASF POLSKA (16-09-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FAVOLA DI NOTTE Puliński Kamil KJ Lider Radzionków 67,250 69,875 68,750 68,625 250 PLN
2 DISCOVERY Sznigier Natalia (J.2000) KJ AS Dream 67,000 64,750 62,750 64,833 150 PLN
3 DIORA SOL Ruta Sylwia Equesta 62,375 66,500 63,625 64,167 100 PLN
4 NOBIUS Frąckowiak Weronika (J.2000) JKS Hanna 62,375 63,875 63,000 63,083 50 PLN
5 SHIWAGO 4 Rybicka Karolina JKS Equita 59,500 60,375 62,625 60,833  
6 AMBROZJO Tomaszewska Teresa JKS Equita 61,375 58,875 61,125 60,458  
  CAMARO Frąckowiak Weronika (J.2000) JKS Hanna       ELI  


 

Runda - N Kuce - (16-09-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 GLUCKSPILZ 17 Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 69,551 69,024 67,958 206,533  
2 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 62,372 63,171 65,458 191,001  


 

Runda - L - (16-09-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 DANTE Rybicka Karolina JKS Equita 68,947 67,273 68,705 204,925  
2 JOKER Puliński Kamil KJ Lider Radzionków 67,895 62,500 68,295 198,690  
3 OSADKOWSKI KEY LEENA Konieczna Magdalena Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o 61,711 62,159 63,523 187,393  
4 FREAKY LIKE ME Kucharczyk Małgorzata BPK 59,737 60,227 62,000 181,964  
5 ALL NIGHT Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice   64,318 65,000 129,318  
6 ECLECTICA Szut Karolina KJ Picador Dziuplina   60,909 60,682 121,591  


 

Runda - P - (16-09-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 FIRST SHINE Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 69,800 67,197 67,500 204,497  
2 CAESAR Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 66,700 66,318 67,955 200,973  
3 KORA Cierpicka Monika Silesia Dressage Club 62,100 60,682 60,682 183,464  
4 ACHILLES Koszewicz Zofia KJ PICADOR 59,200 62,045 61,136 182,381  
5 PERFECT Kwiatkowska Patrycja bpk 55,800 56,364 58,705 170,869  
6 ZADAR Puliński Kamil KJ Lider Radzionków   68,182 69,318 137,500  
7 FUEGA DE PRELET Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica   60,833 60,909 121,742  
8 KORSYKA Szut Karolina KJ Picador Dziuplina   59,773 59,727 119,500  


 

Runda - D - (16-09-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 GONZO Doniec Magdalena (JM.2005) JKS Cwał 64,904 64,500 63,778 193,182  
2 WINTERKONING Paszylk Nadia (J.2000) KJ AS Dream 61,346 61,833 61,611 184,790  
3 MOLIA L Żokowska Agnieszka (JM.2003) Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice 63,942 61,083 58,667 183,692  


 

Runda - Para - (16-09-2018)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień końcowy Nagroda
1 SYBILLA Cycak Magdalena PICADOR 64,285 65,298 129,583  
2 LUK Jędrzejczyk Karol Kielecki Klub Jeździecki MAAG 65,368 63,921 129,289  
3 ALIANS Kabaciński Bartek bez przynależności klubowej 63,036 62,083 125,119  
4 MOHORT Twardowska Aleksandra (J.2001) bez przynależności 61,418 62,928 124,346  
5 ALIANS Kloska Monika Bpk 61,249 59,754 121,003  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Jacek Ryczywolski HTE Marketing, H2-032017-1)

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

08.09-12 HZR Radzionków 

 

15.12  HZR Partynice 

 

16.12 HZR Opole