MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
JARUŻYN, 07-08.09.2019r.

 

Zwycięzcy Mistrzostw Województwa Kujawsko Pomorskiego 2019 
 
Seniorzy - Anna Rogalska  Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy 
Juniorzy - Maja Krygier KJ Cavalier - na zdjęciu 
Juniorzy Mł Angelika Kolarz  Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
Junior Ml Kuce Angelika Kolarz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy 
Młodzik - Aneta Gierszewska KJ Jarużyn 
Senior Amator - Kasia Gęsikowska-Pałuka BPK 
Junior Amator - Wiktoria Gromowska KJ Classic 
Kuce Amator - Maria Staszak BPK

 

WYNIKI PDF Mistrzostwa 

WYNIKI PDF ZR 

WYNIKI / ARKUSZE 

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
JARUŻYN, 07-08.09.2019r.

WYNIKI KOŃCOWE
 

AMATOR - L-1 - Kuce (zawodnicy 9-16 lat) (07-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result)  
1 LADY Staszak Maria (JM.2005) BPK kuj-pom 63,421 63,421  
2 MARCYSIA Obialski Oliwier (JM.2004) OSK Nowy Ciechocinek 56,842 56,842  
3 PINKI Oliwia Żurek (JM.2005) BPK kuj-pom 55,263 55,263  
4 EN KART Rybkiewicz Iga (JM.2004) Brak 54,474 54,474  


 

AMATOR - L-2 - Kuce (zawodnicy 9-16 lat) (07-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result)  
1 LADY Staszak Maria (JM.2005) BPK kuj-pom 62,955 62,955  
2 PINKI Oliwia Żurek (JM.2005) BPK kuj-pom 57,500 57,500  
3 MARCYSIA Obialski Oliwier (JM.2004) OSK Nowy Ciechocinek 57,045 57,045  
4 EN KART Rybkiewicz Iga (JM.2004) Brak 53,409 53,409  


 

AMATOR - L-2 - Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat) (07-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik        
1 GREK Gromowska Wiktoria (J.2001) Klub Jeździecki Classic 61,818 61,818  
2 KAMELIA Józwiak Filip (J.2001) Ciechociński KJ Bonanza 61,364 61,364  
3 EMI Mełnicka Emilia (J.2003) nie zrzeszony 58,636 58,636  
4 PUŁASKI Błaszkiewicz Matylda (JM.2006) OSK Nowy Ciechocinek 54,727 54,727  
5 TORNADO Główczyńska Nadia (JM.2005) bpk 50,909 50,909  


 

AMATOR - L-3 - Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat) (07-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result)  
1 GREK Gromowska Wiktoria (J.2001) Klub Jeździecki Classic 68,636 68,636  
2 KAMELIA Józwiak Filip (J.2001) Ciechociński KJ Bonanza 65,682 65,682  
3 EMI Mełnicka Emilia (J.2003) nie zrzeszony 59,318 59,318  
4 PUŁASKI Błaszkiewicz Matylda (JM.2006) OSK Nowy Ciechocinek 57,045 57,045  
5 TORNADO Główczyńska Nadia (JM.2005) bpk 55,455 55,455  


 

AMATOR - L-3 - Duże Konie (zawodnicy od 19 lat) (07-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result)  
1 HAGGIS Pałuka Katarzyna Brak 66,818 66,818  
2 CARAVAGIO Żwirko Natalia BPK kuj-pom 62,955 62,955  
3 ARKADIO Chuderewicz Natalia Klub Jeździecki Equistars 61,136 61,136  
4 DEMON Kopczyńska Julia (MJ.2000) bpk 58,182 58,182  
4 CANALETTO Piotrowska Joanna bpk 58,182 58,182  
6 MISS CASTIGLIONE GT Długi Karolina KJ Zwiastun 57,045 57,045  


 

AMATOR - L-4 - Duże Konie (zawodnicy od 19 lat) (07-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result)  
1 ARKADIO Chuderewicz Natalia Klub Jeździecki Equistars 65,263 65,263  
2 HAGGIS Pałuka Katarzyna Brak 63,421 63,421  
3 CANALETTO Piotrowska Joanna bpk 59,211 59,211  
4 CARAVAGIO Żwirko Natalia BPK kuj-pom 57,368 57,368  
5 DEMON Kopczyńska Julia (MJ.2000) bpk 55,526 55,526  
6 MISS CASTIGLIONE GT Długi Karolina KJ Zwiastun 51,868 51,868  


 

PROFI - L-1RK - Młodzik Kuce (07-09-2019)
          Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Ocena %  
1 BERGS 10-21 Gierszewska Aneta (Mł.2008) KJ Jarużyn 7,2 68,400  
2 N'LUSI Gierszewska Aneta (Mł.2008) KJ Jarużyn 7 66,500  
3 KAFEJKA Laskowska Lena (Mł.2010) Gminny Klub Jeździecki Bogucin 6,9 65,550  
4 GANGES Drobny Maja (Mł.2007) St. Sportowe - Ośredek Jeździecki Jaszczółtowo 6,8 64,600  
5 MOCNA Charysz Barbara (Mł.2009) Klub Jeździecki Oxer Inowrocław 6,5 61,750  
6 MARINA Dąbrowska Maja (Mł.2008) KJ Cavallino Brzoza 6,1 57,950  
7 CORSO Kacprzak Marcelina (Mł.2009) KJ Stara Stajnia Jarużyn 5,9 56,050  


 

PROFI - L-2RK - Młodzik Kuce (07-09-2019)
          Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Ocena %  
1 BERGS 10-21 Gierszewska Aneta (Mł.2008) KJ Jarużyn 7,7 73,150  
1 N'LUSI Gierszewska Aneta (Mł.2008) KJ Jarużyn 7,7 73,150  
3 MOCNA Charysz Barbara (Mł.2009) Klub Jeździecki Oxer Inowrocław 7,5 71,250  
4 KAFEJKA Laskowska Lena (Mł.2010) Gminny Klub Jeździecki Bogucin 7,3 69,350  
5 GANGES Drobny Maja (Mł.2007) St. Sportowe - Ośredek Jeździecki Jaszczółtowo 7,1 67,450  
6 MARINA Dąbrowska Maja (Mł.2008) KJ Cavallino Brzoza 6,9 65,550  
7 CORSO Kacprzak Marcelina (Mł.2009) KJ Stara Stajnia Jarużyn 6,3 59,850  


 

PROFI - L-2 - Junior Młodszy Kuce (07-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result)  
1 WERBENA MISS NANDO Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 63,636 65,682 64,659  
2 KAR LIVIA B Kozłowska Maria (JM.2004) KJ Cavallino 63,182 63,636 63,409  
3 PASJONATA Lasecka Wiktoria (JM.2006) KJ Wiecanowo 58,864 61,818 60,341  


 

PROFI - L-3 - Junior Młodszy Kuce (07-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result)  
1 WERBENA MISS NANDO Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 65,227 64,545 64,886  
2 KAR LIVIA B Kozłowska Maria (JM.2004) KJ Cavallino 65,227 63,636 64,432  
3 PASJONATA Lasecka Wiktoria (JM.2006) KJ Wiecanowo 55,682 61,136 58,409  


 

PROFI - L-2 - Junior Młodszy (07-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 SUERTE Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 66,364 62,500 64,432  
2 NÓTA Gierszewska Kamila (JM.2006) KJ Jarużyn 66,364 62,045 64,205  
3 SZAMANKA Marszalkowska Aleksandra (JM.2004) Gminny Klub Jezdziecki "BOGUCIN" 62,500 65,227 63,864  
4 MONA ALEXANDRIA Malkowska Zuzanna (JM.2004) Gminny Klub Jezdziecki "BOGUCIN" 63,409 58,864 61,136  
5 DAHA Chęsy Julia (JM.2004) KJ Oxer Inowrocław 59,773 58,864 59,318  
6 EUZEBIO LP Wiśniewski Antoni (JM.2006) St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 58,409 56,818 57,614  


 

PROFI - L-3 - Junior Młodszy (07-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 NÓTA Gierszewska Kamila (JM.2006) KJ Jarużyn 66,591 65,682 66,136  
2 SUERTE Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 63,636 63,864 63,750  
3 MONA ALEXANDRIA Malkowska Zuzanna (JM.2004) Gminny Klub Jezdziecki "BOGUCIN" 63,409 63,636 63,523  
4 SZAMANKA Marszalkowska Aleksandra (JM.2004) Gminny Klub Jezdziecki "BOGUCIN" 64,318 61,136 62,727  
5 DAHA Chęsy Julia (JM.2004) KJ Oxer Inowrocław 60,455 59,773 60,114  
6 EUZEBIO LP Wiśniewski Antoni (JM.2006) St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 56,364 59,545 57,955  


 

PROFI - P-1 - Junior (07-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 QUABRIELLA 4 Krygier Maja (J.2002) Klub Jeździecki Cavalier 62,000 66,800 64,400  
2 BLACK PEARL R Biegała Wiktoria (J.2002) KJ Oxer Inowrocław 63,600 64,600 64,100  
3 IDOL Bonieckia Wiktoria (J.2003) bpk 61,600 65,800 63,700  
4 DIONE S Wielicka Roksana (J.2001) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 57,900 61,500 59,700  
5 MARIOT Lewandowska Larysa (J.2003) KJ Stajnia Jarużyn 59,600 59,000 59,300  
  THOSWIN VELDHOEK Andruszkiewicz Zuzanna (Mł.2007) Klub Jeździecki Dilmar     DYS  


 

PROFI - P-2 - Junior (07-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 QUABRIELLA 4 Krygier Maja (J.2002) Klub Jeździecki Cavalier 68,636 68,485 68,561  
2 BLACK PEARL R Biegała Wiktoria (J.2002) KJ Oxer Inowrocław 68,182 64,394 66,288  
3 THOSWIN VELDHOEK Andruszkiewicz Zuzanna (Mł.2007) Klub Jeździecki Dilmar 63,939 66,061 65,000  
4 IDOL Bonieckia Wiktoria (J.2003) bpk 64,258 61,985 63,121  
5 DIONE S Wielicka Roksana (J.2001) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 62,424 62,727 62,576  
6 MARIOT Lewandowska Larysa (J.2003) KJ Stajnia Jarużyn 58,485 60,909 59,697  


 

PROFI - N-6 - Senior (07-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % H % E % Wynik (Result)  
1 FLYING DANCER 6 Rogalska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy 64,500 65,354 66,451 65,435  
2 RUCKSTER Złotowska Dominika KJ Jarużyn 63,902 65,366 66,463 65,244  
3 SCHANEL Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal 62,061 62,793 64,012 62,955  
4 BRAND M Sztylka Karolina Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze 60,976 63,659 62,927 62,520  
5 KODEINKA Znaczko Wiktoria (MJ.1998) Stowarzyszenie Kujawsko- Pomorski Klub Jeździecki 62,317 59,878 60,122 60,772  
6 LADY STAR Włodarczyk Agata (MJ.2000) KJ Oxer Inowrocław 62,305 59,622 59,622 60,516  
7 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 60,488 59,634 61,341 60,488  
8 ROSOMAK Bedliński Zbigniew Ośrodek Sportów Konnych 58,415 58,415 56,829 57,886  


 

PROFI - C-1 - Senior (07-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % H % E % Wynik (Result)  
1 FLYING DANCER 6 Rogalska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy 60,588 68,382 63,971 64,314  
2 SCHANEL Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal 62,206 64,412 64,853 63,824  
3 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 61,471 61,618 61,765 61,618  
4 RUCKSTER Złotowska Dominika KJ Jarużyn 60,235 59,941 63,765 61,314  
5 BRAND M Sztylka Karolina Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze 57,500 62,647 60,000 60,049  
6 KODEINKA Znaczko Wiktoria (MJ.1998) Stowarzyszenie Kujawsko- Pomorski Klub Jeździecki 54,265 61,912 59,412 58,529  
7 LADY STAR Włodarczyk Agata (MJ.2000) KJ Oxer Inowrocław 50,147 56,765 59,412 55,441  


 

AMATOR - L-3 - Kuce (zawodnicy 9-16 lat) (08-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result)  
1 LADY Staszak Maria (JM.2005) BPK kuj-pom 62,045 59,091 60,568  
2 MARCYSIA Obialski Oliwier (JM.2004) OSK Nowy Ciechocinek 53,818 54,273 54,045  
3 PINKI Oliwia Żurek (JM.2005) BPK kuj-pom 52,955 54,318 53,636  
4 EN KART Rybkiewicz Iga (JM.2004) Brak 49,773 51,136 50,455  


 

AMATOR - L-4 - Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat) (08-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 KAMELIA Józwiak Filip (J.2001) Ciechociński KJ Bonanza 65,789 65,263 65,526  
2 GREK Gromowska Wiktoria (J.2001) Klub Jeździecki Classic 64,474 63,158 63,816  
3 PUŁASKI Błaszkiewicz Matylda (JM.2006) OSK Nowy Ciechocinek 58,947 53,947 56,447  
4 TORNADO Główczyńska Nadia (JM.2005) bpk 55,263 56,053 55,658  
5 EMI Mełnicka Emilia (J.2003) nie zrzeszony 55,789 52,368 54,079  


 

AMATOR - P-1 - Duże Konie (zawodnicy od 19 lat) (08-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result)  
1 HAGGIS Pałuka Katarzyna Brak 62,300 64,900 63,600  
2 CARAVAGIO Żwirko Natalia BPK kuj-pom 61,000 60,000 60,500  
3 CANALETTO Piotrowska Joanna bpk 60,000 60,000 60,000  
4 ARKADIO Chuderewicz Natalia Klub Jeździecki Equistars 59,200 57,800 58,500  
5 MISS CASTIGLIONE GT Długi Karolina KJ Zwiastun 47,200 47,000 47,100  


 

PROFI - L-2RK - Młodzik Kuce (08-09-2019)
          Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Ocena %  
1 BERGS 10-21 Gierszewska Aneta (Mł.2008) KJ Jarużyn 7,8 74,100  
2 KAFEJKA Laskowska Lena (Mł.2010) Gminny Klub Jeździecki Bogucin 7,6 72,200  
3 MARINA Dąbrowska Maja (Mł.2008) KJ Cavallino Brzoza 7 66,500  
4 MOCNA Charysz Barbara (Mł.2009) Klub Jeździecki Oxer Inowrocław 6,7 63,650  
5 GANGES Drobny Maja (Mł.2007) St. Sportowe - Ośredek Jeździecki Jaszczółtowo 6,6 62,700  
6 CORSO Kacprzak Marcelina (Mł.2009) KJ Stara Stajnia Jarużyn 6,5 61,750  


 

PROFI - L-4 - Junior Młodszy Kuce (08-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % H % E % Wynik (Result)  
1 WERBENA MISS NANDO Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 65,000 71,842 68,684 68,509  
2 KAR LIVIA B Kozłowska Maria (JM.2004) KJ Cavallino 64,474 66,842 63,421 64,912  
3 PASJONATA Lasecka Wiktoria (JM.2006) KJ Wiecanowo 61,053 61,316 61,316 61,228  


 

PROFI - P-1 - Junior Młodszy (08-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % H % E % Wynik (Result)  
1 SUERTE Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 67,400 69,200 64,000 66,867  
2 NÓTA Gierszewska Kamila (JM.2006) KJ Jarużyn 63,800 64,000 63,200 63,667  
3 SZAMANKA Marszalkowska Aleksandra (JM.2004) Gminny Klub Jezdziecki "BOGUCIN" 63,600 61,800 61,400 62,267  
4 MONA ALEXANDRIA Malkowska Zuzanna (JM.2004) Gminny Klub Jezdziecki "BOGUCIN" 60,600 61,200 59,200 60,333  
5 DAHA Chęsy Julia (JM.2004) KJ Oxer Inowrocław 60,900 60,700 58,300 59,967  
6 EUZEBIO LP Wiśniewski Antoni (JM.2006) St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 54,500 57,100 54,500 55,367  


 

PROFI - D-2 - Junior (08-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % H % E % Wynik (Result)  
1 QUABRIELLA 4 Krygier Maja (J.2002) Klub Jeździecki Cavalier 66,333 66,833 71,000 68,056  
2 THOSWIN VELDHOEK Andruszkiewicz Zuzanna (Mł.2007) Klub Jeździecki Dilmar 65,167 63,833 67,667 65,556  
3 BLACK PEARL R Biegała Wiktoria (J.2002) KJ Oxer Inowrocław 66,667 61,833 66,667 65,056  
4 DIONE S Wielicka Roksana (J.2001) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 61,833 62,167 66,167 63,389  
5 IDOL Bonieckia Wiktoria (J.2003) bpk 62,333 60,333 67,000 63,222  
6 MARIOT Lewandowska Larysa (J.2003) KJ Stajnia Jarużyn 58,000 58,000 59,167 58,389  


 

PROFI - C-4 - Senior (08-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % H % E % Wynik (Result)  
1 FLYING DANCER 6 Rogalska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy 67,975 67,250 67,875 67,700  
2 SCHANEL Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal 67,550 63,500 64,625 65,225  
3 RUCKSTER Złotowska Dominika KJ Jarużyn 65,875 64,125 65,500 65,167  
4 KODEINKA Znaczko Wiktoria (MJ.1998) Stowarzyszenie Kujawsko- Pomorski Klub Jeździecki 63,575 65,375 61,125 63,358  
5 BRAND M Sztylka Karolina Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze 62,300 64,250 63,125 63,225  
6 LADY STAR Włodarczyk Agata (MJ.2000) KJ Oxer Inowrocław 59,350 62,750 66,375 62,825  
7 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 62,975 62,000 62,875 62,617  


 

RUNDA - AMATOR - Kuce (zawodnicy 9-16 lat) (08-09-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L-1 L-2 L-3 końcowy  
1 LADY Staszak Maria (JM.2005) BPK kuj-pom 63,421 62,955 60,568 186,944  
2 MARCYSIA Obialski Oliwier (JM.2004) OSK Nowy Ciechocinek 56,842 57,045 54,045 167,932  
3 PINKI Oliwia Żurek (JM.2005) BPK kuj-pom 55,263 57,500 53,636 166,399  
4 EN KART Rybkiewicz Iga (JM.2004) Brak 54,474 53,409 50,455 158,338  


 

RUNDA - AMATOR - Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat) (08-09-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L-2 L-3 L-4 końcowy  
1 GREK Gromowska Wiktoria (J.2001) Klub Jeździecki Classic 61,818 68,636 63,816 194,270  
2 KAMELIA Józwiak Filip (J.2001) Ciechociński KJ Bonanza 61,364 65,682 65,526 192,572  
3 EMI Mełnicka Emilia (J.2003) nie zrzeszony 58,636 59,318 54,079 172,033  
4 PUŁASKI Błaszkiewicz Matylda (JM.2006) OSK Nowy Ciechocinek 54,727 57,045 56,447 168,219  
5 TORNADO Główczyńska Nadia (JM.2005) bpk 50,909 55,455 55,658 162,022  


 

RUNDA - AMATOR - Duże Konie (zawodnicy od 19 lat) (08-09-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L-3 L-4 P-1 końcowy  
1 HAGGIS Pałuka Katarzyna Brak 66,818 63,421 63,600 193,839  
2 ARKADIO Chuderewicz Natalia Klub Jeździecki Equistars 61,136 65,263 58,500 184,899  
3 CARAVAGIO Żwirko Natalia BPK kuj-pom 62,955 57,368 60,500 180,823  
4 CANALETTO Piotrowska Joanna bpk 58,182 59,211 60,000 177,393  
5 MISS CASTIGLIONE GT Długi Karolina KJ Zwiastun 57,045 51,868 47,100 156,013  
6 DEMON Kopczyńska Julia (MJ.2000) bpk 58,182 55,526   113,708  


 

RUNDA - PROFI - Młodzik Kuce (08-09-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L-1RK L-2RK L-2RK końcowy  
1 BERGS 10-21 Gierszewska Aneta (Mł.2008) KJ Jarużyn 7,2 7,7 7,8 22,700  
2 KAFEJKA Laskowska Lena (Mł.2010) Gminny Klub Jeździecki Bogucin 6,9 7,3 7,6 21,800  
3 MOCNA Charysz Barbara (Mł.2009) Klub Jeździecki Oxer Inowrocław 6,5 7,5 6,7 20,700  
4 GANGES Drobny Maja (Mł.2007) St. Sportowe - Ośredek Jeździecki Jaszczółtowo 6,8 7,1 6,6 20,500  
5 MARINA Dąbrowska Maja (Mł.2008) KJ Cavallino Brzoza 6,1 6,9 7 20,000  
6 CORSO Kacprzak Marcelina (Mł.2009) KJ Stara Stajnia Jarużyn 5,9 6,3 6,5 18,700  


 

RUNDA - PROFI - Junior Młodszy Kuce (08-09-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L-2 L-3 L-4 końcowy  
1 WERBENA MISS NANDO Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 64,659 64,886 68,509 198,054  
2 KAR LIVIA B Kozłowska Maria (JM.2004) KJ Cavallino 63,409 64,432 64,912 192,753  
3 PASJONATA Lasecka Wiktoria (JM.2006) KJ Wiecanowo 60,341 58,409 61,228 179,978  


 

RUNDA - PROFI - Junior Młodszy (08-09-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L-2 L-3 P-1 końcowy  
1 SUERTE Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 64,432 63,750 66,867 195,049  
2 NÓTA Gierszewska Kamila (JM.2006) KJ Jarużyn 64,205 66,136 63,667 194,008  
3 SZAMANKA Marszalkowska Aleksandra (JM.2004) Gminny Klub Jezdziecki "BOGUCIN" 63,864 62,727 62,267 188,858  
4 MONA ALEXANDRIA Malkowska Zuzanna (JM.2004) Gminny Klub Jezdziecki "BOGUCIN" 61,136 63,523 60,333 184,992  
5 DAHA Chęsy Julia (JM.2004) KJ Oxer Inowrocław 59,318 60,114 59,967 179,399  
6 EUZEBIO LP Wiśniewski Antoni (JM.2006) St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 57,614 57,955 55,367 170,936  


 

RUNDA - PROFI - Junior (08-09-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik   P-1 P-2 D-2 końcowy  
1 QUABRIELLA 4 Krygier Maja (J.2002) Klub Jeździecki Cavalier 64,400 68,561 68,056 201,017  
2 BLACK PEARL R Biegała Wiktoria (J.2002) KJ Oxer Inowrocław 64,100 66,288 65,056 195,444  
3 IDOL Bonieckia Wiktoria (J.2003) bpk 63,700 63,121 63,222 190,043  
4 DIONE S Wielicka Roksana (J.2001) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 59,700 62,576 63,389 185,665  
5 MARIOT Lewandowska Larysa (J.2003) KJ Stajnia Jarużyn 59,300 59,697 58,389 177,386  
6 THOSWIN VELDHOEK Andruszkiewicz Zuzanna (Mł.2007) Klub Jeździecki Dilmar DYS 65,000 65,556 130,556  


 

RUNDA - PROFI - Senior (08-09-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub N-6 C-1 C-4 końcowy  
1 FLYING DANCER 6 Rogalska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy 65,435 64,314 67,700 197,449  
2 SCHANEL Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal 62,955 63,824 65,225 192,004  
3 RUCKSTER Złotowska Dominika KJ Jarużyn 65,244 61,314 65,167 191,725  
4 BRAND M Sztylka Karolina Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze 62,520 60,049 63,225 185,794  
5 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 60,488 61,618 62,617 184,723  
6 KODEINKA Znaczko Wiktoria (MJ.1998) Stowarzyszenie Kujawsko- Pomorski Klub Jeździecki 60,772 58,529 63,358 182,659  
7 LADY STAR Włodarczyk Agata (MJ.2000) KJ Oxer Inowrocław 60,516 55,441 62,825 178,782  


 

 

Zawody Regionalne i Towarzyskie
JARUŻYN, 07-08.09.2019r.

WYNIKI KOŃCOWE
 

ZT - L-2 - towarzyski (07-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 LONTAR Jabłońska Zuzanna (Mł.2008) KJ CAVALIER 64,091 64,091  
2 GUINESS Laskowski Wojciech GKJ Bogucin 60,909 60,909  


 

ZR - L-2 - regionalny (07-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 FOLLOW ME Gietka Agata KJ Młyńska Struga 67,955 62,273 65,114  
2 DORADO Lewandowska Larysa (J.2003) KJ Stajnia Jarużyn 63,409 58,409 60,909  
3 SAHARA Mila Natalia (MJ.1998) KJ OXER Inowrocław 61,591 58,182 59,886  
4 ENIA Dobuszewska Weronika (J.2002) JKS Rywal 63,636 55,909 59,773  
5 MORPHEUS Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek 59,091 58,182 58,636  


 

ZR - P-1 - regionalny (07-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 FRIVOOL Uzarska Agata TKJK 62,000 65,000 63,500  
2 MORPHEUS Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek 60,200 60,200 60,200  
3 FOLLOW ME Gietka Agata KJ Młyńska Struga 59,900 58,700 59,300  
4 SAHARA Mila Natalia (MJ.1998) KJ OXER Inowrocław 58,000 59,000 58,500  


 

ZR - N-5 - regionalny (07-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 KOSTARYKA Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal 61,500 62,214 61,857  
2 FRIVOOL Uzarska Agata TKJK 58,000 61,000 59,500  


 

ZT - L-3 - towarzyski (08-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 LONTAR Jabłońska Zuzanna (Mł.2008) KJ CAVALIER 59,545 59,545  
2 GUINESS Laskowski Wojciech GKJ Bogucin 58,636 58,636  


 

ZR - L-3 - regionalny (08-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 FOLLOW ME Gietka Agata KJ Młyńska Struga 71,136 70,455 70,795  
2 DORADO Lewandowska Larysa (J.2003) KJ Stajnia Jarużyn 61,818 63,636 62,727  
3 ENIA Dobuszewska Weronika (J.2002) JKS Rywal 62,727 62,500 62,614  
4 SAHARA Mila Natalia (MJ.1998) KJ OXER Inowrocław 63,182 61,364 62,273  
5 MORPHEUS Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek 61,591 59,545 60,568  


 

ZR - P-2 - regionalny (08-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 FOLLOW ME Gietka Agata KJ Młyńska Struga 68,636 67,424 68,030  
2 FRIVOOL Uzarska Agata TKJK 62,424 62,121 62,273  
3 MORPHEUS Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek 63,333 60,000 61,667  
4 SAHARA Mila Natalia (MJ.1998) KJ OXER Inowrocław 61,818 60,606 61,212  


 

ZR - N-6 - regionalny (08-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 KOSTARYKA Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal 60,366 62,073 61,220  


 

RUNDA (ZT) - L - towarzyska (08-09-2019)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L-2 L-3 końcowy Nagroda
1 LONTAR Jabłońska Zuzanna (Mł.2008) KJ CAVALIER 64,091 59,545 123,636  
2 GUINESS Laskowski Wojciech GKJ Bogucin 60,909 58,636 119,545  


 

RUNDA (ZR) - L - regionalna (08-09-2019)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L-2 L-3 końcowy Nagroda
1 FOLLOW ME Gietka Agata KJ Młyńska Struga 65,114 70,795 135,909  
2 DORADO Lewandowska Larysa (J.2003) KJ Stajnia Jarużyn 60,909 62,727 123,636  
3 ENIA Dobuszewska Weronika (J.2002) JKS Rywal 59,773 62,614 122,387  
4 SAHARA Mila Natalia (MJ.1998) KJ OXER Inowrocław 59,886 62,273 122,159  
5 MORPHEUS Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek 58,636 60,568 119,204  


 

RUNDA (ZR) - P - regionalna (08-09-2019)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub P-1 P-2 końcowy Nagroda
1 FOLLOW ME Gietka Agata KJ Młyńska Struga 59,300 68,030 127,330  
2 FRIVOOL Uzarska Agata TKJK 63,500 62,273 125,773  
3 MORPHEUS Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek 60,200 61,667 121,867  
4 SAHARA Mila Natalia (MJ.1998) KJ OXER Inowrocław 58,500 61,212 119,712  


 

RUNDA (ZR) - N - regionalna (08-09-2019)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub N-5 N-6 końcowy Nagroda
1 KOSTARYKA Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal 61,857 61,220 123,077  
2 FRIVOOL Uzarska Agata TKJK 59,500   59,500  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

 

MP Radzionków  12-15.09 

 

 

 

ZO eMPMK Radzionków  12-15.09 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

ZR Gieniusze 15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

 

Mistrzostwa Podlasia Supraśl 21-22/09

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

 

HZO Leszno 04-06.10.

 

 

 

Halowy Puchar Polski Amatorów ZR Łąck 04-06.10 

 

 

 

CDI Zakrzów 25-27.10.

 

 

 

HZR Biały Las 27.10.

 

 

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

 

ZR Żywiec 9-10.11

 

MP Para Sopot 9-11.11

 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

 

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł