KPMG Cavaliada Warszawa Finał 2018

Torwar 4 marca 2018 

fot Claudia Żyżylewska 

   

 

Podium KPMG CAVALIADA Tour 2017 / 2018 

1m. Emilia Jach  / KJ Lider Radzionków / Aqsel     69 pkt

2m. Ilona Janas / KJ Lider Radzionków / Lord Django   67,5 pkt

3m. Grzegorz Cichoń / BPK MAZ / Dreamer  37 pkt 

 

Ranking Końcowy KPMG CAVALIADA DRESSAGE CUP 2017 / 2018 

 


Finał niedziela 04/03/18 

E- Wojciech Dabrowski M-Sławomir Pietrzak C-Maria Pilichowska

ARKUSZE 

3 - CC-7 - Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I (2018-03-04)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 AQSEL Jach Emilia KJ Lider Radzionków 69,375 73,250 71,125 71,250 1100 PLN
2 ARES Kraśko Białek Dominika KS Centurion 69,875 70,750 70,875 70,500 900 PLN
3 LORD DJANGO Janas Ilona KJ. Lider Radzionków 65,875 71,875 69,375 69,042 700 PLN
4 TARA Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 68,875 69,000 64,250 67,375 400 PLN
5 DREAMER Cichoń Grzegorz bez przynależności klubowej 63,250 69,500 67,000 66,583  
6 CARDAMON Gawłowska Anna-Maria Sopocki KJ 65,750 65,500 66,625 65,958  
7 RAMMSTEIN Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin 64,375 65,500 63,625 64,500  

 

Kwalifikacja do Finału - Inter I 02/03/18 

E- Wojciech Dabrowski C-Sławomir Pietrzak M-Maria Pilichowska

ARKUSZE 

2 - CC-5 - Program międzynarodowy Intermediate I (2018-03-02)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % M % E % Wynik (Result) Nagroda
1 ARES Kraśko Białek Dominika KS Centurion 69,605 70,132 69,342 69,693 800 PLN
2 AQSEL Jach Emilia KJ Lider Radzionków 70,395 67,237 69,605 69,079 600 PLN
3 LORD DJANGO Janas Ilona KJ. Lider Radzionków 66,316 67,368 68,026 67,237 400 PLN
4 DREAMER Cichoń Grzegorz bez przynależności klubowej 69,079 64,079 67,763 66,974 300 PLN
5 TARA Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 68,684 65,526 66,053 66,754  
6 CARDAMON Gawłowska Anna-Maria Sopocki KJ 68,026 64,211 66,842 66,360  
7 WILLIAMS JUNIOR Mańczak Paula SCSJ COVAL 63,553 61,447 65,263 63,421  
8 RAMMSTEIN Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin 60,658 61,184 61,316 61,053  

 

Konkurs otwarcia - PSG  01/03/18

C- Wojciech Dabrowski M-Sławomir Pietrzak E-Maria Pilichowska

ARKUSZE

1 - CC-4 - Program międzynarodowy Św. Jerzego (2018-03-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % M % E % Wynik (Result) Nagroda
1 LORD DJANGO Janas Ilona KJ. Lider Radzionków 69,737 72,237 67,632 69,869 400 PLN
2 AQSEL Jach Emilia KJ Lider Radzionków 69,605 71,184 66,974 69,254 300 PLN
3 ARES Kraśko Białek Dominika KS Centurion 68,684 69,868 68,816 69,123 200 PLN
4 DREAMER Cichoń Grzegorz bez przynależności klubowej 65,395 69,211 63,026 65,877 100 PLN
5 TARA Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 63,684 68,947 64,211 65,614  
6 WILLIAMS JUNIOR Mańczak Paula SCSJ COVAL 65,526 63,947 63,947 64,473  
7 RAMMSTEIN Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin 64,605 64,737 63,158 64,167  
8 CARDAMON Gawłowska Anna-Maria Sopocki KJ 61,842 60,132 61,711 61,228  

 

POWIĄZANE LINKI 

KPMG Cavaliada Lublin 2018 

KPMG Cavaliada Poznań 2017 

KPMG Cavaliada Tour 2016/17 - 1 miejsce Emilia Jach / Aqsel 

 

 

GALERIA Claudia Zyzylewska

 

GALERIA Equi-Fashion 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201