KALENDARZ 2020    

aktualizacja 02/07/20

 

Najważniejsze rangą imprezy krajowe i międzynarodowe w ujeżdżeniu 2020 

 

 

MISTRZOSTWA EUROPY   

     

ME Pony - Strzegom POL  15-19.07.20   kwalifikacje FEI       ODWOŁANE 

ME J / MJ / Hartpury GBR    27.07 - 02.08.20  kwalifikacje FEI    ODWOŁANE  

ME U25 / Dzieci Budapest HUN     18 - 23.08.20  kwalifikacje FEI

 
IO Tokyo 2020  24-27.07.20   kwalifikacje    ranking   przełożone na 2021 

Para IO Tokyo 2020   27-31.08.20    kwalifikacje   ranking   przełożone na 2021 

 

FINAŁ PUCHAU ŚWIATA  Las Vegas USA 15-19.04.20     kwalifikacje     ODWOŁANY

 

MISTRZOSTWA ŚWIATA MŁODYCH KONI  Verden GER grudzień 2020  kwalifikacje 

 

 

MISTRZOSTWA POLSKI / Halowe Puchary Polski  

Halowe Mistrzostwa Polski   Michałowice 1-4.10.2020 

MP Seniorów / MJ / Juniorów / Dzieci  Radzionków  04-06.09.2020 

MP Kuców / MP Młodzików / PP na Kucach   Barłomino   11-13.09.20    

Akademickie MP - Radzionków   połowa września 2020  

MPMK -  Strzegom  17-20.09.20   kwalifikacje 

Finał XXVI OOM       regulamin   regulamin korekta   nowa data  i miejsce do potwierdzenia  02/07/20

 

 

Kwalifikacje do OOM w 4 regionach : 

Region I -   26-28.06 Kwiek/ pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko - mazurskie /

Region II -    18-19.07. SJ Fidelius Pólko ( mazowieckie, lubelskie, łódzkie, podlaskie )

Region III -   11-12.07 KJ Facimiech ( małopolskie, opolskie, podkarpackie, opolskie, świetokrzyskie ) 

Region IV -     25-26.07 Partynice ( wielkopolskie, dolnośląskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie ) 

 

 

Mistrzostwa Polski w Paraujeżdzeniu - / do potwierdzenia / 

Halowy Puchar Polski w Paraujeżdżenie - / do potwierdzenia / 

 

 

źródło KALENDARZ PZJ

źródło KALENDARZ FEI

 


 

Krajowy kalendarz imprez 2020 w ujeżdżeniu / ZO, CDN, CDI, MP / 

 

STYCZEŃ / LUTY / MARZEC 

Cavaliada Lublin    30.01 - 02.02.2020

Cavaliada Kraków      20.02 - 23.02.2020 

Cavaliada Warszawa      12.03 - 15.03.2020    ODWOŁANE 

HZO Zakrzów     13.03 - 15.03.2020 

Halowy Puchar Polski   Michałowice  27-29.03.2020   ODWOŁANE 

 

 

KWIECIEŃ / MAJ / CZERWIEC 

CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP  Zakrzów     17.04 - 19.04.2020    ODWOŁANE 

CDN Wierzbna Biały Las     01.05 - 03.05.2020    ODWOŁANE  

CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Polsko-Niemieckie Zawody Drzonków 08-10.05.2020 ODWOŁANE

ZO Solec Kujawski     15.05 - 17.05.2020  ODWOŁANE

CDN Rybnica     22.05 - 24.05.2020 odwołane 05.03.20 

ZO Jakubowice     04.06 - 07.06.2020 odwołane 

ZO Kwieki     26.06 - 28.06.2020 

 

 

LIPIEC / SIERPIEN /  WRZESIEŃ

 ZO  Radzionków  10-12.07.20  

ZO SCKU  Solec Kujawski    31.07 - 02.08.20

CDN  Rybnica     14.08 - 16.08.20 odwołane 05.03.20  

CDN, ZO, ZR, ZT, MR, ZO-PA Polsko-Niemieckie Zawody Drzonków 21-23.08.20

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

MP Kuców / MP Młodzików / PP na Kucach   Barłomino   11-13.09.20

MPMK  Strzegom    17-20.09.20 

 

 

 

PAŹDZIERNIK / LISTOPAD / GRUDZIEŃ 

CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP  Zakrzów  23.10 - 25.10.2020 

HZO  Zakrzów  13.11 - 15.11.2020 

Cavaliada Poznań  03.12 - 06.12.2020 

KALENDARZ 2019 

KALENDARZ 2018 

KALENDARZ 2017 

 

KALENDARZ 2016 

 

 

Kalendarz 2015 

  

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko