HALOWY PUCHAR POLSKI w Ujeżdżeniu
21-24 marca 2019 KJK Szary Michałowice

Sponsorzy relacji

www.equiprojekt.pl

www.ntb24.pl

 

 

 

KALENDARZ 2019     

/ aktualizacja 19.02.19 / 

 

 

MISTRZOSTWA EUROPY  18-19.05.2019 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919  kwalifikacje FEI

ME J / Dz / MJ / U25 San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019   kwalifikacje FEI  

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019   kwalifikacje FEI

 

 

Kwalifikacje do IO w Tokyo 2020  więcej 

Drużynowa Kwalifikacja Olimpijska CDIO grupa C - Moskwa 20-23.06.2019 

Kwalifikacje indywidualne - ranking grupa C 

 

 

FINAŁ PUCHAU ŚWIATA

Geteborg 03-07.04.2019   więcej

 

 

MISTRZOSTWA ŚWIATA MŁODYCH KONI 

Ermelo 1-4 sierpnia 2019 więcej 

 

 

MISTRZOSTWA POLSKI / Halowe Puchary Polski  

Halowy Puchar Polski - Michałowice  22 - 24.03.2019 

MP Seniorów / MJ / Juniorów / Dzieci  Radzionków 05-07.07.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot  28-30.06.2019 

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

MPMK -  Strzegom 19-22.09.2019 

Finał OOM - lubuskie - Drzonków 26-28 07. 2019 regulamin

Kwalifikacje do OOM w 4 regionach : 

Region I - eOOM Solec Kujawski - 08-09.06.2019 / pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko - mazurskie /

Region II - eOOM Koryta 15-16.06.2019   ( mazowieckie, lubelskie, łódzkie, podlaskie )

Region III - eOOM Radzionków 18-19.05.2019 ( małopolskie, opolskie, podkarpackie, opolskie, świetokrzyskie ) 

Region IV - eOOM Stajnia Biały Las 21-23.06.2018 ( wielkopolskie, dolnośląskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie ) 

 

Mistrzostwa Polski w Paraujeżdzeniu - Sopot 2-3.11.2019  

 

 

źródło KALENDARZ PZJ 

źródło KALENDARZ FEI

 


 

Kalendarz 2019 - najważniejsze zawody / ogólnopolskie, międzynarodowe i rangi mistrzowskiej /

 

STYCZEŃ

Cavaliada  Lublin   31.01 - 03.02.2019

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

MARZEC 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

HZO Łąck 29-31.03.2019

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

Finał OOM - lubuskie - Drzonków 26-28. 07. 2019 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

LISTOPAD

Mistrzostwa Polski w Paraujeżdzeniu - Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

KALENDARZ 2018 

KALENDARZ 2017 

 

KALENDARZ 2016 

 

 

Kalendarz 2015 

  

Wrzuć na Facebooka
         

 

 

 

KALENDARZ 2019     

/ aktualizacja 19.02.19 / 

 

 

MISTRZOSTWA EUROPY  18-19.05.2019 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919  kwalifikacje FEI

ME J / Dz / MJ / U25 San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019   kwalifikacje FEI  

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019   kwalifikacje FEI

 

 

Kwalifikacje do IO w Tokyo 2020  więcej 

Drużynowa Kwalifikacja Olimpijska CDIO grupa C - Moskwa 20-23.06.2019 

Kwalifikacje indywidualne - ranking grupa C 

 

 

FINAŁ PUCHAU ŚWIATA

Geteborg 03-07.04.2019   więcej

 

 

MISTRZOSTWA ŚWIATA MŁODYCH KONI 

Ermelo 1-4 sierpnia 2019 więcej 

 

 

MISTRZOSTWA POLSKI / Halowe Puchary Polski  

Halowy Puchar Polski - Michałowice  22 - 24.03.2019 

MP Seniorów / MJ / Juniorów / Dzieci  Radzionków 05-07.07.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot  28-30.06.2019 

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

MPMK -  Strzegom 19-22.09.2019 

Finał OOM - lubuskie - Drzonków 26-28 07. 2019 regulamin

Kwalifikacje do OOM w 4 regionach : 

Region I - eOOM Solec Kujawski - 08-09.06.2019 / pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko - mazurskie /

Region II - eOOM Koryta 15-16.06.2019   ( mazowieckie, lubelskie, łódzkie, podlaskie )

Region III - eOOM Radzionków 18-19.05.2019 ( małopolskie, opolskie, podkarpackie, opolskie, świetokrzyskie ) 

Region IV - eOOM Stajnia Biały Las 21-23.06.2018 ( wielkopolskie, dolnośląskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie ) 

 

Mistrzostwa Polski w Paraujeżdzeniu - Sopot 2-3.11.2019  

 

 

źródło KALENDARZ PZJ 

źródło KALENDARZ FEI

 


 

Kalendarz 2019 - najważniejsze zawody / ogólnopolskie, międzynarodowe i rangi mistrzowskiej /

 

STYCZEŃ

Cavaliada  Lublin   31.01 - 03.02.2019

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

MARZEC 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

HZO Łąck 29-31.03.2019

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

Finał OOM - lubuskie - Drzonków 26-28. 07. 2019 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

LISTOPAD

Mistrzostwa Polski w Paraujeżdzeniu - Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

KALENDARZ 2018 

KALENDARZ 2017 

 

KALENDARZ 2016 

 

 

Kalendarz 2015 

  

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201