KALENDARZ 2018    

 

aktualizacja 23/03/18

 

uwagi / błędy  biuro@dressage24.pl

 

 

 

Luty 2018 

03-04.02  HZR Aromer Aromeriada III etap 

09-11.02     CDI Sopot

10.02          ZRiT Ośrodek Campoverde Łódź 

15-18.02     Cavaliada Lublin

24- 25.02     HZR Poznań Wola 


 

Marzec 2018 

01-04.03   Cavaliada Torwar 

09-11.03    CDN Lewada Zakrzów 

10-11.03   HZR Aromer - Finał Aromeriada 

17-18.03  HZR Poczernin 

17-18.03  HZR Zbrosławice  Halowy Otwarty Puchar Śląska 

22-25.03  HZO / HZR Michałowice 

23-25.03  KJK Szary Michałowice  - Halowy Puchar Polski 

 

 


 

 

Kwiecień 2018 

10-15.04   Finał Pucharu Świata Paryż FRA

13-15.04   CDI Zakrzów

13-15.04   HMWiM Aromer 

14-15.04   HZRiT  Płochocin

20-22.04   HZO/ZR Łąck

21-22.04   Halowy Puchar Dolnęgo Śląska Partynice

21.04       ZR Podkowa Gruszczyn e Puchar WLKP

21.04       ZT Stare Babice 

21.04       czworoboki szkoleniowe KJ Czarny Dunajec

22.04       ZT Podkowa Leśna

28.04        ZR Bonin

28.04     ZRiT Kozłowo 


 

 

Maj 2018

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice k/ Krakowa

01-02.05      ZR Biały Las 

01.05           ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

05-06.05      Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

11-13.05       ZO Rybnica

12.05            ZT Stare Babice 

12-13.05       ZR Płochocin 

18-20.05       ZO Ochaby 

19-20.05       ZR Strzegom 

19-20.05       ZR Barłomino

19-20.05       ZO Moszna 

25-27.05       ZO Machnice 

27.05             ZR Kociołkowa Górka 


 

 

Czerwiec  2018 

 

01-03.  Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

1-3.06      CDI-W Kaposvar HUN

1-3.06      ZO Kwieki eOOM 

02.06       ZT Stare Babice 

03.06       ZR Szczecin Osów 

08-10.06   ZO Drzonków 

24-26.06   ZO KJK Szary Michałowice

23.06         ZRiT Mysłowice 

30.06-01.07  eMPMK Biały Las

30.06-01.07   eOOM Jeziorki 

30.06-01.07   ZR Truskolasy 


 

 

Lipiec 2018 

 

lipiec        Finał OOM   

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

05-08.07 MPJK MPK. MPM LKJ Ochaby 

05-08.07      CDI Ochaby 

09-15.07      ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

13-15.07      ZO Machnice

21-22.07      ZT Stare Babice 

21-22.07     Strzegom  Finał OOM   

25-29.07     ME U25 Roosendaal

27-29.07      ZO Rybnica

28-29.07      MR Zagozd 

 

Sierpień 2018 
 
02-05.08   MŚMK Ermelo NED 
03-05.08   ZO KJ Classic Solec Kujawski 
09-12.08   ME Pony Bishop Burton GBR 
10-12.08   ZO Łężkowice k/ Krakowa
18-19.08   ZT Stare Babice 
17-18.09   Mistrzostwa Śląska Zbrosławice
24-26.08   ZO Drzonków 
24-26.08   MDŚ Rybnica 
25-26.08  ZR Aromer
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 

 

Wrzesień 2018 

28.08 - 02.09  CDI / MP Radzionków 

08-09.09    ZR Barłomino 

08.09         ZR Truskolasy 

11-23.09    Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

13-16..09   ZO KJ Osadkowski Jakubowice 

20-23.09    MPMK Strzegom 

21-23.09    MWiM Aromer 

22-23.09    Mistrzostwa WLKP Leszno 

28-30.09    CDI3 Budapest HUN

29-30.09   ZR Biały Las


 

 

Październik 2018 

05-07.10  CDI-W Tallinn EST

06.10       ZT Stare Babice 

13-14.10  ZR Aromer  

19-21.10   HZO Łąck

26-28.10   CDI-W Zakrzów 


 

Listopad 2018 

09-11.11   CDI Sopot 

09-11.11   HZO Poczernin 

09-11.11   HZR Zbrosławice

16-18.11   HZO Lewada Zakrzów 

23-25.11   HZO Michałowice

24-25.11   HZR Aromer 


 

Grudzień 2018 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań

08-09.12  HZR Aromer 

15.12       HZR Partynice

 

KALENDARZ 2017 

 

KALENDARZ 2016 

 

 

Kalendarz 2015 

  

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice