Magdalena Zalewska przebojem turnieju w Korytach - 4 starty - 4 zwycięstwa - dwukrotnie wynik dnia !

fot fot Magda Pocztowska Photography

9-10 czerwca 2018 

 

WYNIKI / ARKUSZE

 

Magdalena Zalewska i Quintessenz Sas - najlepsza para turnieju w Korytach 71,776 Inter I oraz 70,066 PSG. 

Golden Horse Dressage Cup, el. MPMK czerwiec 2018

Koryta, 9-10.06.2018

WYNIKI KOŃCOWE
 

w1 - LL WKKW - (09-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda


 

w2 - L WKKW - (09-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 Cialdini Rozbiewska Weronika SKJ Piaseccy WJ 65,909 64,091 65,000  
2 Pielgrzym Jabłońska Karolina SKJ Piaseccy WJ 63,409 63,409 63,409  
3 Contina Krasnodębska Klara SKJ Piaseccy WJ 59,545 61,818 60,682  


 

8 - P-6 kuce - (09-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (JM.2003) MAZ/bpk 64,583 68,333 66,458  
2 MIDTJYDENS ORION Kaczorowska Julia (JM.2004) GoldenHorse 63,958 68,125 66,042  
3 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 63,542 67,500 65,521  
4 KELPIE Baściuk Martyna (JM.2005) KS Chojnów 62,292 64,792 63,542  
5 TERMAR Borowiecka Amelia (JM.2003) Stowarzyszenie Jeździeckie POSTER 62,917 62,500 62,708  
6 WONDERFUL VANILLA Kolwas Monika (JM.2004) KJ Plejada 59,583 61,875 60,729  
7 BETOVEN Bujalska Natalia (JM.2004) Kj Aldragho 60,208 59,375 59,792  
8 PATI BH Jokiel Julia (JM.2005) KJ Aromer 58,958 59,167 59,063  


 

4 - D-1 - (09-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 GEORG Mordzelewska Zofia St. J Poster Warszawa 64,423 66,346 65,385  
2 DRAWELTINO Drozd Adrianna (J.2001) SS Golden Horse 65,192 65,000 65,096  
3 DON BELLAGIO Kopczewski Michał KJ Plejada 63,077 64,231 63,654  
4 RICI-G Kopczewski Michał KJ Plejada 62,500 62,885 62,692  
5 NOTT K Tomaszewska Maja KJ Welt Opypy 62,308 62,692 62,500  
6 LUSTIG Kula Oliwia (JM.2005) bpk MAZ 62,885 59,808 61,346  
7 ELTON Kozłowska Helena (JM.2004) JKS Jagodne 62,000 59,500 60,750  


 

2 - el. MPMK 5 latki - (09-06-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Przyd. do uj. Wrażenie ogólne Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 CRISTIANO TOP Jaworska Gabriela LKJ Lewada Zakrzów 6,3 7,3 8,0 7,0 7,5   7,22  
2 LORD DRACO Brzozowska Justyna Bpk MAZ 7,5 6,8 6,8 7,0 7,0   7,02  


 

1 - el. MPMK 4 latki - (09-06-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Przyd. do uj. Wrażenie ogólne Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 FIRST LADY M Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 7,0 7,4 6,9 7,0 7,0   7,06  
2 GIORGIO ARMANI Jawulska-Bruzda Dominika Klub Jeździecki "Milord" 7,0 6,8 7,0 7,2 7,0   7,00  
3 DEKABRYSTA Kuban Estera KJ Plejada 6,5 7,0 7,0 6,8 7,0   6,86  
4 RAMBLER Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 6,8 6,2 6,4 6,2 6,3   6,38  
5 ŁASUCH Kozłowska Natalia JKS Jagodne 7,0 6,0 6,3 6,2 6,2   6,34  
  BARNADO Mordzelewski Michał SJ Poster             bez oceny  
  JASMIM Jaworska Gabriela LKJ Lewada Zakrzów             bez oceny  


 

3 - el. MPMK 6 latki - (09-06-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Przyd. do uj. Wrażenie ogólne Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 TOTALIS Urbańska Dorota KS Chojnów 7,3 7,0 6,9 6,9 7,0   7,02  


 

7 - P-1 - (09-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DARK DIAMOND Gutkowska Agnieszka Skj Bobrowy Staw 64,400 61,600 63,000  
2 INNER Matysik Marta (MJ.1997) brak 62,200 63,400 62,800  
3 DI CAPRIO S Ostalak Małgorzata Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 63,400 62,000 62,700  
4 ESPAGINA Matyszczyk Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 63,600 61,200 62,400  
5 RAFAELL BH Kotowicz Tamara KJ Leśna Wola 61,600 60,600 61,100  
6 NOTT K Tomaszewska Maja KJ Welt Opypy 60,400 61,400 60,900  
7 DON PEDRO Kotarska Aneta bpk MAZ 58,900 62,300 60,600  
8 ALGO Nowicka Aleksandra (MJ.1999) KS AZS AWF WARSZAWA 59,000 61,800 60,400  
9 AGAT Żakiewicz Monika KJ Żarnowo 59,200 61,200 60,200  
10 GIORGIO ARMANI Jawulska-Bruzda Dominika Klub Jeździecki "Milord" 58,900 60,500 59,700  
11 A-DAME DE PIQUE Kostrzębska Klaudia (MJ.1998) Klub Jeździecki Truskaw 56,300 60,100 58,200  
12 TALIZMAN Szczotkowska Aleksandra bpk MAZ 55,800 60,200 58,000  


 

7 - P-1 kuce - (09-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 KELPIE Baściuk Martyna (JM.2005) KS Chojnów 62,400 63,000 62,700  
2 TERMAR Borowiecka Amelia (JM.2003) Stowarzyszenie Jeździeckie POSTER 60,800 59,200 60,000  


 

25 - N-1 - (09-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 60,000 65,000 62,500  
2 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (JM.2003) MAZ/bpk 60,875 59,500 60,188  


 

9 - N-4 - (09-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 JACK NICHOLSON HS Zalewska Magdalena Equesta 66,250 66,806 66,528  
2 DON BELLAGIO Kopczewski Michał KJ Plejada 65,139 65,833 65,486  
3 RICI-G Kopczewski Michał KJ Plejada 64,861 62,083 63,472  
4 DI CAPRIO S Ostalak Małgorzata Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 64,861 61,111 62,986  
5 DARK DIAMOND Gutkowska Agnieszka Skj Bobrowy Staw 63,250 62,556 62,903  
6 RAFAELL BH Kotowicz Tamara KJ Leśna Wola 62,778 62,083 62,431  
7 OSKAR Jędrzejowska Dominika (J.2001) bpk MAZ 61,528 62,500 62,014  
8 SANTIEGO Brzozowska Justyna Bpk MAZ 61,250 60,972 61,111  
9 HOJRAK Kowalik Aleksandra KS Centurion 60,833 60,694 60,764  
10 INNER Matysik Marta (MJ.1997) brak 59,722 61,389 60,556  
11 LITTLE BOY Kowalik Monika bpk MAZ 59,028 61,806 60,417  
12 ALGO Nowicka Aleksandra (MJ.1999) KS AZS AWF WARSZAWA 58,083 59,472 58,778  
13 A-DAME DE PIQUE Kostrzębska Klaudia (MJ.1998) Klub Jeździecki Truskaw 57,278 57,833 57,556  
14 EHRENSTEIN Zagórska Zuzanna (J.2000) KJ Plejada 60,278 53,750 57,014  


 

10 - C-1 - o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego (09-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 HERMES Jaworska Gabriela LKJ Lewada Zakrzów 67,353 65,735 66,544  
2 TOFFI Szkuta Monika Klub Sportowy Centurion 63,971 66,912 65,441  
3 RARA AVIS FSTF Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA 63,971 65,294 64,632  
4 HAPPY DANCER Hadryś-Nowak Alicja K.S Centurion 62,941 64,706 63,824  
5 DOUBLE AFFAIR G Kostrzębska Klaudia (MJ.1998) Klub Jeździecki Truskaw 59,265 60,735 60,000  
6 BOGORIA Miarecki Bogusław KJ „Bractwo konne św. Marcina” 60,441 57,059 58,750  
7 DIORA SOL Ruta Sylwia Equesta 57,500 58,676 58,088  
8 OSKAR Jędrzejowska Dominika (J.2001) bpk MAZ 54,706 57,353 56,029  


 

11 - CC-4 - (09-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 QUINTESSENZ SAS Zalewska Magdalena Equesta 70,921 69,211 70,066  
2 E. SMARAGD Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 68,026 67,237 67,632  
3 FASHION M Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 65,789 62,105 63,947  
  FIRST CLASS Sawicka Katarzyna (MJ.1999) KU AZS PW     ELI  


 

w4 - CCI/CIC* A - (09-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 Demara Zawada Marta SKJ Piaseccy WJ 62,609 70,217 66,413  
2 Norma Zawada Marta SKJ Piaseccy WJ 62,826 65,870 64,348  
3 Ben Hur Praga Julia JKS Equita 58,261 61,522 59,891  
4 Cialdini Rozbiewska Weronika SKJ Piaseccy WJ 60,435 57,174 58,804  


 

w5 - CI * B 2015 - (09-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 Comtendro Lady Zagała Helena SKJ Piaseccy WJ 66,364 71,136 68,750  


 

5 - L-1 ZR - (09-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ONUFRY Stępińska Anna bpk MAZ 67,632 65,789 66,711  
2 ELTON Kozłowska Helena (JM.2004) JKS Jagodne 64,737 67,368 66,053  
3 HELIOS Wołkowycka Aleksandra (JM.2004) SKJ Bajardo 63,158 66,842 65,000  
4 BŁYSK Sadłos Larysa (J.2001) KJ Huzar Józefów 63,421 65,000 64,211  
5 SAROTTI KAKAO Tomczak Paulina KJ Welt Opypy 58,947 60,789 59,868  


 

5 - L-1 ZR kuce - (09-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DON SULTAN Kopczewska Kalina (Mł.2008) KJ Plejda 60,026 60,026 60,026  
2 NONSENS 10 Zatońska Lea (Mł.2008) KS AZS AWF WARSZAWA 58,947 54,211 56,579  


 

6 - L-2 ZR - (09-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 HELIOS Wołkowycka Aleksandra (JM.2004) SKJ Bajardo 64,773 66,136 65,455  
2 TALIZMAN Szczotkowska Aleksandra bpk MAZ 63,182 64,773 63,977  
3 SAROTTI KAKAO Tomczak Paulina KJ Welt Opypy 62,727 63,636 63,182  
4 BŁYSK Sadłos Larysa (J.2001) KJ Huzar Józefów 61,818 63,636 62,727  
5 ONUFRY Tymińska Marika (JM.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna 59,545 61,591 60,568  
6 TINKA Greniewska Paulina KJ Corleando-Land 60,909 56,818 58,864  
  CARTE BLANCHE Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia Kozielska     REZ  


 

6 - L-2 ZR kuce - (09-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DON SULTAN Kopczewska Kalina (Mł.2008) KJ Plejda 58,636 62,500 60,568  
2 PATI BH Jokiel Julia (JM.2005) KJ Aromer 56,818 60,227 58,523  


 

5A - L-1 ZT - (09-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
2 ARETINO Kunert Ida (J.2002) BPK 64,211 64,211  
1 LOLA Husakowska-Hudzik Nicole (MJ.1999) Brak 64,211 64,211  
3 EDINET Wojciechowska Maria (JM.2003) BPK 63,947 63,947  
4 TERRA EUROPA Dzidek Zuzanna (J.2002) KS AZS AWF WARSZAWA 63,158 63,158  
5 FANTAZJA Olko Joanna (J.2000) stajnia Czadira 62,368 62,368  
6 FANTOCHE Cybulska Joanna Lewada 60,789 60,789  
7 MORELIOM AMERICUM DINGO Stefańska Joanna (Mł.2007) K.S. Centurion 58,684 58,684  
8 MISJONARZ Szwarc Barbara (Mł.2018) Klub sportowy AZS AWF Warszawa 57,895 57,895  
9 LUNA Hermanowska Nina (JM.2003) stajnia Czadira 56,053 56,053  
10 BOHEMA Noji Weronika (J.2001) niezrzeszony 54,816 54,816  


 

6A - L-2 ZT - (09-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 LUNA Machej Angelika brak 67,955 67,955  
2 LUCY Husakowska-Hudzik Nicole (MJ.1999) Brak 66,136 66,136  
4 EDINET Wojciechowska Maria (JM.2003) BPK 64,773 64,773  
3 TERRA EUROPA Dzidek Zuzanna (J.2002) KS AZS AWF WARSZAWA 64,773 64,773  
5 ARETINO Kunert Ida (J.2002) BPK 62,955 62,955  
6 FANTAZJA Olko Joanna (J.2000) stajnia Czadira 59,773 59,773  
  BOHEMA Noji Weronika (J.2001) niezrzeszony   ELI  


 

13 - el. MPMK 4 latki - (10-06-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Przyd. do uj. Wrażenie ogólne Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 BARNADO Mordzelewski Michał SJ Poster 6,9 7,5 7,3 7,3 6,9   7,18  
2 FIRST LADY M Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 6,9 7,3 7,0 7,1 7,0   7,06  
3 JASMIM Jaworska Gabriela LKJ Lewada Zakrzów 6,9 6,8 7,2 7,2 6,9   7,00  
4 DEKABRYSTA Kuban Estera KJ Plejada 6,9 6,9 6,9 6,8 6,9   6,88  
5 RAMBLER Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 7,0 6,5 6,8 7,0 6,8   6,82  
6 ŁASUCH Kozłowska Natalia JKS Jagodne 7,0 6,3 6,9 6,5 6,9   6,72  


 

15 - el. MPMK 6 latki - (10-06-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Przyd. do uj. Wrażenie ogólne Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 TOTALIS Urbańska Dorota KS Chojnów 7,0 7,7 7,4 7,0 6,8   7,18  


 

14 - el. MPMK 5 latki - (10-06-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Przyd. do uj. Wrażenie ogólne Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 CRISTIANO TOP Jaworska Gabriela LKJ Lewada Zakrzów 6,5 7,4 7,5 7,5 7,0   7,18  
  LORD DRACO Brzozowska Justyna Bpk MAZ             bez oceny  


 

16 - D-3 - (10-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 RICI-G Kopczewski Michał KJ Plejada 62,000 62,833 62,417  
2 ETI QUEEN Badora Karolina WKJ Lublin 61,167 63,000 62,083  
3 EHRENSTEIN Zagórska Pola (JM.2004) KJ Plejada 61,333 60,333 60,833  
4 DON BELLAGIO Kopczewski Michał KJ Plejada 61,833 59,167 60,500  
5 NOTT K Tomaszewska Maja KJ Welt Opypy 58,000 60,667 59,333  
6 LUSTIG Kula Oliwia (JM.2005) bpk MAZ 59,500 57,333 58,417  


 

20 - P-4 kuce - (10-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (JM.2003) MAZ/bpk 67,500 66,136 66,818  
2 KELPIE Baściuk Martyna (JM.2005) KS Chojnów 65,455 66,136 65,795  
3 MAMBA Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 65,682 62,955 64,318  
4 MIDTJYDENS ORION Kaczorowska Julia (JM.2004) GoldenHorse 62,909 62,227 62,568  
5 WIKING Kokot Julia (J.2002) KJ Akademia Kucania Dawidy 61,818 63,182 62,500  
6 BETOVEN Bujalska Natalia (JM.2004) Kj Aldragho 61,364 62,727 62,045  
7 AVILON Makowska Nina (JM.2006) KJ Aldragho Piaseczno 60,000 61,364 60,682  
8 PATI BH Jokiel Julia (JM.2005) KJ Aromer 60,909 57,955 59,432  
9 TERMAR Borowiecka Amelia (JM.2003) Stowarzyszenie Jeździeckie POSTER 57,500 59,773 58,636  
10 WONDERFUL VANILLA Kolwas Monika (JM.2004) KJ Plejada 58,364 57,455 57,909  


 

19 - P-3 - (10-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DARK DIAMOND Gutkowska Agnieszka Skj Bobrowy Staw 69,500 67,250 68,375  
2 DRAWELTINO Drozd Adrianna (J.2001) SS Golden Horse 67,500 66,000 66,750  
3 DI CAPRIO S Ostalak Małgorzata Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 65,750 66,250 66,000  
4 NOTT K Tomaszewska Maja KJ Welt Opypy 66,000 63,750 64,875  
4 ALGO Nowicka Aleksandra (MJ.1999) KS AZS AWF WARSZAWA 64,250 65,500 64,875  
6 DON PEDRO Kotarska Aneta bpk MAZ 63,250 63,250 63,250  
  ESPAGINA Matyszczyk Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek     REZ  


 

19 - P-3 kuce - (10-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 MAMBA Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 69,500 64,500 67,000  
2 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (JM.2003) MAZ/bpk 68,000 64,750 66,375  
3 WIKING Kokot Julia (J.2002) KJ Akademia Kucania Dawidy 67,750 64,000 65,875  
4 MIDTJYDENS ORION Kaczorowska Julia (JM.2004) GoldenHorse 63,250 61,750 62,500  
5 KELPIE Baściuk Martyna (JM.2005) KS Chojnów 63,000 61,750 62,375  
6 AVILON Makowska Nina (JM.2006) KJ Aldragho Piaseczno 61,250 63,000 62,125  
7 TERMAR Borowiecka Amelia (JM.2003) Stowarzyszenie Jeździeckie POSTER 61,250 60,250 60,750  


 

21 - N-5 - (10-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 JACK NICHOLSON HS Zalewska Magdalena Equesta 69,714 64,857 67,286  
2 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia Kozielska 66,000 63,429 64,714  
3 GIGUE Awrejcewicz-Budzińska Anna TKJ Grabówek 63,143 62,429 62,786  
4 DOUBLE AFFAIR G Kostrzębska Klaudia (MJ.1998) Klub Jeździecki Truskaw 62,714 61,857 62,286  
4 ETI QUEEN Badora Karolina WKJ Lublin 63,000 61,571 62,286  
6 RAFAELL BH Kotowicz Tamara KJ Leśna Wola 62,000 61,714 61,857  
7 DI CAPRIO S Ostalak Małgorzata Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 59,786 63,500 61,643  
8 HOJRAK Kowalik Aleksandra KS Centurion 61,857 61,000 61,429  
9 LITTLE BOY Kowalik Monika bpk MAZ 63,429 57,143 60,286  
10 ALGO Nowicka Aleksandra (MJ.1999) KS AZS AWF WARSZAWA 60,000 60,000 60,000  


 

22 - C-2 - o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego (10-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 HAPPY DANCER Hadryś-Nowak Alicja K.S Centurion 63,919 64,054 63,986  
2 TOFFI Szkuta Monika Klub Sportowy Centurion 64,595 63,243 63,919  
3 DIORA SOL Ruta Sylwia Equesta 61,081 63,378 62,230  
4 HERMES Jaworska Gabriela LKJ Lewada Zakrzów 59,730 62,703 61,216  
5 KONKLAWA-P Awrejcewicz-Budzińska Anna TKJ Grabówek 57,838 59,324 58,581  
6 BOGORIA Miarecki Bogusław KJ „Bractwo konne św. Marcina” 51,486 53,919 52,703  


 

23 - CC-5 - (10-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 QUINTESSENZ SAS Zalewska Magdalena Equesta 72,237 71,316 71,776  
2 ARES Kraśko Białek Dominika KS Centurion 68,947 69,342 69,145  
3 E. SMARAGD Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 67,632 68,684 68,158  
  AURELIA Tomaszewska Teresa JKS Equita     REZ  


 

17 - L-2 ZR - (10-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SANTIEGO Brzozowska Justyna Bpk MAZ 67,273 69,318 68,295  
2 HELIOS Wołkowycka Aleksandra (JM.2004) SKJ Bajardo 66,364 66,364 66,364  
3 CARTE BLANCHE Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia Kozielska 62,955 67,500 65,227  
4 ELTON Kozłowska Helena (JM.2004) JKS Jagodne 64,727 64,045 64,386  
5 BŁYSK Sadłos Larysa (J.2001) KJ Huzar Józefów 62,955 64,773 63,864  
6 SAROTTI KAKAO Tomczak Paulina KJ Welt Opypy 61,818 65,227 63,523  
7 ONUFRY Tymińska Marika (JM.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna 62,909 63,818 63,364  
8 MASERATI Sierocińska Aneta Klub Jeździecki Huzar 57,682 59,727 58,705  


 

17 - L-2 ZR KUCE - (10-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 BOND Matwijów Marta (JM.2004) KJ Aldragho Piaseczno 66,818 63,864 65,341  
2 DON SULTAN Kopczewska Kalina (Mł.2008) KJ Plejda 65,455 65,000 65,227  
3 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (Mł.2007) KJ Aldragho Piaseczno 63,136 63,591 63,364  
4 NONSENS 10 Zatońska Lea (Mł.2008) KS AZS AWF WARSZAWA 62,045 62,500 62,273  
5 MARS Kryszkiewicz Rafał KJ Aldragho Piaseczno 62,273 61,136 61,705  


 

18 - L-4 ZR kuce - (10-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 PATI BH Jokiel Julia (JM.2005) KJ Aromer 67,105 65,263 66,184  
2 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (Mł.2007) KJ Aldragho Piaseczno 67,368 64,211 65,789  
3 DON SULTAN Kopczewska Kalina (Mł.2008) KJ Plejda 62,632 64,737 63,684  
4 MARS Kryszkiewicz Rafał KJ Aldragho Piaseczno 61,842 61,579 61,711  


 

18 - L-4 ZR konie - (10-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 HELIOS Wołkowycka Aleksandra (JM.2004) SKJ Bajardo 68,421 66,316 67,368  
2 ELTON Kozłowska Helena (JM.2004) JKS Jagodne 67,895 64,474 66,184  
3 BŁYSK Sadłos Larysa (J.2001) KJ Huzar Józefów 63,158 64,737 63,947  
4 SAROTTI KAKAO Tomczak Paulina KJ Welt Opypy 65,526 62,105 63,816  
5 ONUFRY Tymińska Marika (JM.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna 62,895 63,947 63,421  
6 TINKA Greniewska Paulina KJ Corleando-Land 63,158 62,632 62,895  
7 MASERATI Sierocińska Aneta Klub Jeździecki Huzar 60,263 60,263 60,263  


 

17a - L-2 ZT - (10-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 TERRA EUROPA Dzidek Zuzanna (J.2002) KS AZS AWF WARSZAWA 67,273 67,273  
3 LOLA Husakowska-Hudzik Nicole (MJ.1999) Brak 66,364 66,364  
2 FANTOCHE Cybulska Joanna Lewada 66,364 66,364  
4 MISJONARZ Szwarc Barbara (Mł.2018) Klub sportowy AZS AWF Warszawa 63,409 63,409  
5 CAMELOT Skarżyńska Alicja amator 62,273 62,273  
5 SNIEŻKA Rozbicka Weronika (JM.2004) KJ Aldragho Piaseczno 62,273 62,273  
7 EMPIRYK Dzierżyńska Barbara (JM.2006) KJ Aldragho Piaseczno 60,682 60,682  
8 LUNA Hermanowska Nina (JM.2003) stajnia Czadira 58,864 58,864  
9 FANTAZJA Machej Angelika brak 58,818 58,818  


 

18a - L-4 ZT - (10-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 LUCY Husakowska-Hudzik Nicole (MJ.1999) Brak 67,105 67,105  
2 TERRA EUROPA Dzidek Zuzanna (J.2002) KS AZS AWF WARSZAWA 66,316 66,316  
3 SNIEŻKA Rozbicka Weronika (JM.2004) KJ Aldragho Piaseczno 62,895 62,895  
4 EMPIRYK Dzierżyńska Barbara (JM.2006) KJ Aldragho Piaseczno 61,579 61,579  
5 LUNA Machej Angelika brak 57,711 57,711  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Jacek Ryczywolski HTE Marketing, H2-032017-1)

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT  KSJ 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

08-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

08-10.06 CDN Drzonków 

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

16-17.06  Mistrzostwa Polski Amatorów LKJ Lewada Zakrzów 

 

16-17.06 Aromeriada Jozefin 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

24.06. ZR Aleksandrów Kujawski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki

link 

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko link
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice