Natalia Plata i Justyna Brzozowska z trener Iloną Janas

 

Najlepsze wyniki podczas zawodów w Korytach uzyskały podopieczne trener Ilony Janas - Natalia Plata  68,375 i Justyna Brzozowska 73,158. 

 

WYNIKI KONKURSÓW / ARKUSZE 

 

Zawody Regionalne i Towarzyskie w ujeżdżeniu
GoldenHorse - Koryta, 06.05.2018

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - L-1 ZR - (06-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 CLASSIC DREAM Kącka Magdalena LKS Wolta 65,526 65,526  
2 HELIOS Wołkowycka Aleksandra (JM.2004) SKJ Bajardo 62,632 62,632  


 

1 - L-1 ZR kuce - (06-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 HOT CHOCOLATE Plata Natalia (JM.2005) bpk POM 67,895 67,895  
2 NEIGEL PP Zdybicka Pola (J.2002) Stow. KS Chojnów 65,000 65,000  
3 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (Mł.2007) KJ Aldragho Piaseczno 62,895 62,895  


 

1 - L-1 ZR dorośli kuce - (06-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
  ANGEL QUEEN Bobowska Joanna KS Chojnów 64,763 64,763  


 

2 - L-3 ZR - (06-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 LORD DRACO Brzozowska Justyna Bpk 67,000 67,000  
2 CLASSIC DREAM Kącka Magdalena LKS Wolta 64,500 64,500  
3 HELIOS Wołkowycka Aleksandra (JM.2004) SKJ Bajardo 63,864 63,864  
4 A-DAME DE PIQUE Kostrzębska Klaudia (MJ.1998) Klub Jeździecki Truskaw 63,409 63,409  
5 KOSOW LAMBORGHINI K Gebel Katarzyna (J.2000) LKS Wolta 62,500 62,500  


 

2 - L-3 ZR kuce - (06-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 NEIGEL PP Zdybicka Pola (J.2002) Stow. KS Chojnów 65,682 65,682  
2 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (Mł.2007) KJ Aldragho Piaseczno 62,455 62,455  


 

1a - L-1 ZT - (06-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 SANTIEGO Brzozowska Justyna Bpk 73,158 73,158  
2 TALIZMAN Szczotkowska Aleksandra amator 67,368 67,368  
3 WOSANA Dziełak Karolina (J.2002) Brak 66,579 66,579  
4 HADA Cieciera Marzena SKJ HAWAJKA 65,263 65,263  
5 KANON Bunkowska Wiktoria (JM.2004) Golden Horse 62,632 62,632  
6 SZAMAN Fajdasz Agnieszka BPK 62,368 62,368  
7 HARRY Michońska Monika JKS Equita 58,421 58,421  
8 FANTAZJA Olko Joanna (J.2000) stajnia Czadira 58,158 58,158  
9 LUNA Hermanowska Nina (JM.2003) stajnia Czadira 57,368 57,368  
10 DOLLY Ślusarczyk Urszula (Mł.2007) NZ 56,842 56,842  
11 BIGREY Kozlowska Justyna Lewada 55,263 55,263  
12 CAMELOT Skarżyńska Alicja (JM.2004) brak 53,684 53,684  
  BINNE K. Krasovska Veronika KJ Wilanów   REZ  


 

2a - L-3 ZT - (06-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 TALIZMAN Szczotkowska Aleksandra amator 69,545 69,545  
2 WOSANA Dziełak Karolina (J.2002) Brak 69,318 69,318  
3 KANON Bunkowska Wiktoria (JM.2004) Golden Horse 64,545 64,545  
4 SZAMAN Fajdasz Agnieszka BPK 64,318 64,318  
4 DOLLY Ślusarczyk Urszula (Mł.2007) NZ 64,318 64,318  
6 LUNA Machej Angelika brak 63,864 63,864  
7 HARRY Michońska Monika JKS Equita 63,409 63,409  
8 HADA Cieciera Marzena SKJ HAWAJKA 61,818 61,818  
9 FANTAZJA Olko Joanna (J.2000) stajnia Czadira 59,773 59,773  
10 BINNE K. Krasovska Veronika KJ Wilanów 48,182 48,182  


 

3 - P-1 - (06-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 DRAWELTINO Drozd Adrianna (J.2001) SS Golden Horse 66,200 66,400 66,300  
2 SYJON Jaworska Katarzyna TKKF Ognisko Podkowa 67,600 64,000 65,800  
2 NOTT K Tomaszewska Maja KJ Welt Opypy 66,400 65,200 65,800  
4 FENIKS Bylica Anna (MJ.1998) KJ Szumawa Bobrowiec 65,200 62,400 63,800  
5 DAMA KIER Błach Aleksandra (MJ.1999) KJ Lider Radzionków 63,200 62,800 63,000  
6 FALCO Siarkiewicz Roksana Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 60,600 64,200 62,400  
7 HERO'S Kolebska Sylwia KU AZS Politechnika Warszawska 59,200 65,000 62,100  
8 A-DAME DE PIQUE Kostrzębska Klaudia (MJ.1998) Klub Jeździecki Truskaw 59,600 63,800 61,700  
9 TSUNAMI Doraczyńska Natalia SJ Poster Piaseczno 61,900 61,300 61,600  
10 POLAŃCZYK Praga Julia (J.2002) JKS Equita Świętochów 61,000 60,200 60,600  
11 BEN-HUR Praga Julia (J.2002) JKS Equita Świętochów 60,200 58,800 59,500  
12 KOSOW LAMBORGHINI K Gebel Katarzyna (J.2000) LKS Wolta 57,300 57,700 57,500  
  DAMASCO Chrapek Aleksandra (J.2000) Brak przynależności klubowej     REZ  


 

3 - P-1 KUCE - (06-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 AVILON Makowska Nina (JM.2006) KJ Aldragho Piaseczno 64,400 62,600 63,500  
2 MIDTJYDENS ORION Kaczorowska Julia (JM.2004) SS GoldenHorse 64,000 60,800 62,400  
3 TERMAR Borowiecka Amelia (JM.2003) Stowarzyszenie Jeździeckie POSTER 61,800 60,600 61,200  
4 WIKING Kokot Julia (J.2002) KJ Akademia Kucania Dawidy 59,300 60,900 60,100  


 

3 - P-1 Dorośli kuce - (06-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 ANGEL QUEEN Bobowska Joanna KS Chojnów 63,400 65,200 64,300  
2 TYMIANEK Sitarska Monika Kj aldragho 62,000 62,400 62,200  


 

4 - P-3 - (06-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 NOTT K Tomaszewska Maja KJ Welt Opypy 66,000 68,750 67,375  
2 FALCO Siarkiewicz Roksana Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 67,500 66,750 67,125  
3 FENIKS Bylica Anna (MJ.1998) KJ Szumawa Bobrowiec 65,250 67,250 66,250  
4 HERO'S Kolebska Sylwia KU AZS Politechnika Warszawska 64,000 65,750 64,875  
5 DAMA KIER Błach Aleksandra (MJ.1999) KJ Lider Radzionków 61,250 64,500 62,875  
6 ETI QUEEN Badora Karolina WKJ Lublin 60,750 62,750 61,750  
7 POLAŃCZYK Praga Julia (J.2002) JKS Equita Świętochów 61,500 61,250 61,375  
8 TSUNAMI Doraczyńska Natalia SJ Poster Piaseczno 61,000 61,500 61,250  
8 SYJON Jaworska Katarzyna TKKF Ognisko Podkowa 61,500 61,000 61,250  
10 BEN-HUR Praga Julia (J.2002) JKS Equita Świętochów 61,750 59,000 60,375  
11 DAMASCO Chrapek Aleksandra (J.2000) Brak przynależności klubowej 46,250 50,250 48,250  
  SHADES OF GREY Sitarska Monika Kj aldragho     REZ  


 

4 - P-3 kuce - (06-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 HOT CHOCOLATE Plata Natalia (JM.2005) bpk POM 69,500 67,250 68,375  
2 TERMAR Borowiecka Amelia (JM.2003) Stowarzyszenie Jeździeckie POSTER 61,250 63,250 62,250  
3 MAMBA Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 60,500 61,750 61,125  
4 AVILON Makowska Nina (JM.2006) KJ Aldragho Piaseczno 61,000 61,000 61,000  
5 WIKING Kokot Julia (J.2002) KJ Akademia Kucania Dawidy 61,250 59,250 60,250  


 

4 - P-3 dorośli kuce - (06-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 TYMIANEK Sitarska Monika Kj aldragho 66,000 65,500 65,750  


 

5 - N-5 - (06-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 HOJRAK Kowalik Aleksandra KS Centurion 62,000 61,571 61,143 61,571  
2 GEORG Mordzelewska Zofia St. J Poster Warszawa 64,286 59,857 60,286 61,476  
3 LITTLE BOY Kowalik Monika bpk 61,714 62,429 60,143 61,429  
4 FIRO Grudziąż Gloria bpk 59,071 60,071 61,214 60,119  
5 DOUBLE AFFAIR G Kostrzębska Klaudia (MJ.1998) Klub Jeździecki Truskaw 56,714 59,857 59,429 58,667  
6 ETI QUEEN Badora Karolina WKJ Lublin 57,429 58,000 56,571 57,333  
7 RAFAELL BH Kotowicz Tamara KJ Leśna Wola 53,000 53,429 53,571 53,333  


 

5 - N-5 kuce - (06-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (JM.2003) MAZ/bpk 63,143 64,714 65,143 64,333  


 

6 - C-2 - (06-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 67,027 66,892 68,243 67,387  
2 FERDINAND Bardan Marta SS Golden Horse 64,905 64,230 62,203 63,779  
3 TOFFI Szkuta Monika Klub Sportowy Centurion 65,135 63,108 62,162 63,468  
4 DIORA SOL Ruta Sylwia Equesta 64,324 62,297 61,351 62,657  
5 TOTEM Tatak Aleksandra bpk MAZ 60,676 61,622 62,027 61,442  
6 BOGORIA Miarecki Bogusław KJ „Bractwo konne św. Marcina” 58,514 60,270 58,784 59,189  


 

6a - C-1 - (06-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 HERMES Jaworska Gabriela LKJ Lewada Zakrzów 65,735 64,559 64,706 65,000  
2 DOUBLE AFFAIR G Kostrzębska Klaudia (MJ.1998) Klub Jeździecki Truskaw 56,706 57,147 61,265 58,373  


 

7 - CC-3 - (06-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 QUINTESSENZ SAS Zalewska Magdalena Equesta 68,026 68,684 69,605 68,772  
2 AURELIA Tomaszewska Teresa JKS Equita 65,000 67,237 65,132 65,790  
3 MARTINI Brzuska Anna BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ 65,395 59,474 61,711 62,193  
4 RAKIJA Tomczak Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy 61,974 59,605 63,421 61,667  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Jacek Ryczywolski HTE Marketing, H2-032017-1)

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

10-12.08 Klinika z Anna Bienias Łódź

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice