Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w Ujeżdżeniu / eMPMK / eOOM  Kwieki 1-3 czerwca 2018

 

WYNIKI / ARKUSZE https://zawodykonne.com/zawody/50/39

 

Przebojem zawodów w Kwiekach była Danuta Kosecka, która świetnie zaprezentowała w zawodach swojego 5 letniego wl. DES DEMON uzyskując dwa kapitalne wyniki po 8,00 i 8,12 pkt, ponadto zawodniczk aLKS Kwidzyna uzyskała najlepsze wyniki turnieju na  ZOMIKO oraz wygrała Inter I na LEYLA . W rundzie Grand Prix startowała Klaudyna Pisarska na RAFAELLO PG, w finałowym konkursie uzyskała wynik 67,458%. W konkursach Małej Rundy formą błyszczała Teresa Tomaszewska, która na klaczy AURELIA wygrała dwa konkursy z wynikami 66-68% a na swojej drugiej klaczy ANIMA w konkursach rundy młodzieżowej wygrała dwa konkursy: CC2 i CC3 z wynikami ponad 66-68%. W rundzie C najlepiej spisała się Agata Kamionka - Flak na DESERT ROSE uzyskując wyniki na poziomie 67-68%.  Kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży wygrała Maja Baranowska i Martyna Ossowska na kuchach.  W zawodach regionalnych z powodzeniem jeździła Anna Skrzeszewska - Walter, która wygrała dwa konkursu rundy na FLAGGED BY DARK z wynikami powyżej 68%. 

Region I - eOOM - DK

  

WYNIKI

 

 

 

Podium 1m. - Maja Baranowska, 2m. - Matylda Cybula, 3m. - Valeriia Chebotar

 

Region I - eOOM - kuce   

 

WYNIKI 

 

Podium 1m. Martyna Ossowska  - 2m. Natalia Plata   3m. Anna Hałasowska 

Teresa Tomaszewska i Aurelia - najlepsza para konkursów PSG i i finału Małej Rundy

 

 

 

Des Demon i Danuta Kosecka najlepsza para eliminacji MPMK - 8,00 i 8,12 

 

 

Danuta Kosecka i Zamiko najlepsza para ZR - 3 wygrane konkursy w rundzie L z wynikami  73,684 - 70,000 - 71,591

 

Agata Kamionka - Flak i Desert Rose - najlepsza para rundy C - dwa wygrane konkursy C3 i C4 z wynikami powyżej 67%

 

Teresa Tomaszewska i Anima - najlepsza para młodzieżowej rundy CC - dwa wygrane konkursy CC2 i CC3 z wynikami 66-68%

 

 

ZOiR-A, el. MPMK, el. OOM - Kwieki 2018
Kwieki, 1-3.06.2018

WYNIKI KOŃCOWE   / ARKUSZE   https://zawodykonne.com/zawody/50/39
 

mk1 - el. MPMK 4 latki - (01-06-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Przyd. do uj. Wrażenie ogólne Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 TIRAN Soboń Henryk LKJ Gałkowo 8,0 6,5 7,7 7,6 6,7   7,30  
2 TIRAN Soboń Henryk LKJ Gałkowo 8,0 6,5 7,5 7,5 6,5   7,20  
3 CANDELA Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór 8,0 6,5 7,0 7,2 6,6   7,06  
4 CANDELA Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór 8,0 6,5 7,0 7,2 6,5   7,04  


 

mk2 - el. MPMK 5 latki - (01-06-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Przyd. do uj. Wrażenie ogólne Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 DES DEMON Kosecka Danuta LKJ Nadwiślanin Kwidzyn 8,3 7,6 8,3 8,0 7,8   8,00  
2 LEGION Liberadzki Michał Sopocki Klub Jeździecki 7,8 8,0 7,7 8,0 6,9   7,68  
3 LEGION Liberadzki Michał Sopocki Klub Jeździecki 7,7 7,8 7,5 7,9 6,6   7,50  


 

mk3 - el. MPMK 6 latki - (01-06-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Przyd. do uj. Wrażenie ogólne Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 DON SANDRIO Walter Łukasz KJ AS Dream 6,5 7,0 5,8 6,0 5,8   6,22  


 

1 - L-1 ZR - (01-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 ZOMIKO Kosecka Danuta LKJ Nadwiślanin Kwidzyn 73,684 73,684  
2 HENNESSY BM Tyrkiel-Baranowska Anna Bm Horse Tągowie 68,421 68,421  
3 AMADEUS Leśko Joanna (J.2002) Pegaz Reda 65,000 65,000  
4 CARTE BLANCHE Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 59,474 59,474  
  K-CAMEL TROPHY Budczenkow Wiktoria (Mł.2017) Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych   WYC.  


 

1 - L-1 ZR KUCE - (01-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 NIKODEM Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 65,000 65,000  
2 LA' MARCEL Borys Zuzanna (JM.2005) Pegaz Reda 64,474 64,474  
3 EPIZOD Gajewska Amelia (JM.2004) Pegaz Reda 60,000 60,000  
4 BELA Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 57,368 57,368  


 

2 - P-1 ZR - (01-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 HAPPY FEET Walter Łukasz KJ AS Dream 65,400 64,200 64,800  
2 UNLIMITED Begger Martyna (J.2000) KJ AS Dream 61,400 65,000 63,200  
3 DRAWELTINO Drozd Adrianna (J.2001) SS Golden Horse 61,600 63,600 62,600  
4 AMADEUS Leśko Joanna (J.2002) Pegaz Reda 61,800 61,400 61,600  
5 FLAGGED BY DARK Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 60,600 61,400 61,000  


 

2 - P-1 ZR kuce - (01-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 65,000 69,200 67,100  


 

4 - D-1 - (01-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 65,769 67,692 68,846 67,436  
2 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 62,769 66,038 65,654 64,821  
3 SCYPION Chebotar Valeriia (JM.2004) KJ AS Dream 62,692 65,192 65,769 64,551  
4 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 60,962 64,615 64,808 63,462  
5 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 62,885 60,000 60,385 61,090  


 

4 - D-1 kuce - (01-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 FONTAIN Hałasowska Anna (JM.2003) BM Horse 66,538 67,500 65,962 66,667  


 

5 - N-4 - (01-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 65,556 65,417 65,000 65,324  
2 BY ME Sztylka Karolina Klub Jeździecki CLASSIC 63,750 64,306 65,278 64,445  


 

6 - N-2 - (01-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 66,795 65,769 65,385 65,983  
2 CHESTER Ossowska Martyna (JM.2005) KJ Pegaz Reda 65,513 65,385 64,359 65,085  
3 GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Hałasowska Anna (JM.2003) BM Horse 63,590 64,872 63,077 63,846  


 

7a - C-1 ZR - (01-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 TURMALIN Czapska Alicja KSJ Zagozd 63,971 66,618 65,882 65,490  


 

7 - C-2 - (01-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 SAN FIORI Jankowski Hubert KSJ Zagozd 70,135 65,135 66,892 67,387 100 PLN
2 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 67,838 67,027 67,162 67,342 70 PLN
3 DISCOVERY Sznigier Natalia (J.2000) KJ AS Dream 65,135 63,243 65,000 64,459 50 PLN
4 UNLIMITED Walter Łukasz KJ AS Dream 63,919 65,676 63,649 64,415  
5 TASSILO I Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 62,297 62,703 64,054 63,018  
6 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 60,541 57,703 61,081 59,775  
  SAN SECRET Konera Aleksandra (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka       REZ  


 

8 - CC-2 - (01-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 ANIMA Tomaszewska Teresa JKS Equita 68,026 69,079 68,816 68,640 150 PLN
2 DIEGO RAMIREZ Trawińska Alicja (MJ.1999) bpk POM 66,447 65,395 65,132 65,658 100 PLN
3 DON CORLEONE 29 Tyrkiel-Baranowska Anna Bm Horse Tągowie 65,000 65,921 65,395 65,439 50 PLN


 

9 - CC-4 - (01-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 AURELIA Tomaszewska Teresa JKS Equita 64,342 68,158 66,579 66,360 200 PLN
2 PRISCO Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino 66,711 63,684 64,868 65,088 150 PLN
3 VALENTIJIN Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 64,342 65,000 64,605 64,649 100 PLN
4 LEYLA Kosecka Danuta LKJ Nadwiślanin Kwidzyn 63,816 64,605 63,553 63,991  


 

10 - CS-1 - (01-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 RAFAELLO PG Pisarska Klaudyna SS Golden Horse 66,316 64,211 64,079 64,868 300 PLN


 

11 - L-2 ZR - (02-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 ZOMIKO Kosecka Danuta LKJ Nadwiślanin Kwidzyn 70,000 70,000  
2 HENNESSY BM Tyrkiel-Baranowska Anna Bm Horse Tągowie 65,636 65,636  
3 AMADEUS Leśko Joanna (J.2002) Pegaz Reda 64,727 64,727  
4 CARTE BLANCHE Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 63,409 63,409  
5 MAVERICK Solecka Zarah (JM.2006) brak 62,045 62,045  
6 MILA FLY Kasprzak Wanessa (JM.2003) Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki 59,545 59,545  


 

11 - L-2 ZR kuce - (02-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 BELA Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 64,091 64,091  


 

12 - P-2 ZR - (02-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 FLAGGED BY DARK Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 67,985 68,288 68,136  
2 HAPPY FEET Walter Łukasz KJ AS Dream 65,303 65,455 65,379  
3 DRAWELTINO Drozd Adrianna (J.2001) SS Golden Horse 64,652 65,409 65,031  
4 UNLIMITED Begger Martyna (J.2000) KJ AS Dream 61,970 63,939 62,954  
5 AMADEUS Leśko Joanna (J.2002) Pegaz Reda 61,212 60,909 61,061  


 

15 - D-1 el. OOM - Eliminacje OOM konie- Region I (02-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 69,038 69,231 65,577 67,949  
2 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 66,346 68,654 64,423 66,474  
3 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 67,115 66,154 64,808 66,026  
4 ALONSO Polanek Zofia (JM.2004) HKS Lotna Słupsk - Redzikowo 65,192 67,308 65,000 65,833  
5 SCYPION Chebotar Valeriia (JM.2004) KJ AS Dream 62,885 64,615 67,308 64,936  


 

13 - P-6 el. OOM - Eliminacje OOM kuców - Region I (02-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 CHESTER Ossowska Martyna (JM.2005) KJ Pegaz Reda 66,042 69,792 67,500 67,778  
2 GOLDEN GENTELMAN Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 65,417 70,000 67,292 67,569  
3 HOT CHOCOLATE Plata Natalia (JM.2005) BPK POMORSKIE 67,500 68,750 63,750 66,667  
4 FONTAIN Hałasowska Anna (JM.2003) BM Horse 64,583 64,167 64,167 64,306  
5 TIGRA Gradowska Zuzanna (JM.2005) JKS,, Rywal'' Grudziądz 62,083 63,125 61,667 62,292  
6 DEPAS CORRINUS P. Anduła Natalia (JM.2006) Pegaz Reda 62,500 60,625 60,417 61,181  
7 NIKODEM Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 58,125 62,500 60,417 60,347  
8 LA' MARCEL Borys Zuzanna (JM.2005) Pegaz Reda 57,292 59,167 58,333 58,264  
9 EPIZOD Gajewska Amelia (JM.2004) Pegaz Reda 53,958 53,750 59,583 55,764  


 

13 - P-6 ZR - (02-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 MIDTJYDENS ORION Kaczorowska Julia (JM.2004) GoldenHorse 57,625 60,958 61,792 60,125  


 

17 - D-2 ZO - (02-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 66,167 65,667 66,000 65,944  
2 BOHUN Polikowski Dionizy (JM.2006) BPK 64,333 64,167 63,667 64,056  


 

18 - N-5 ZR kuce - (02-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 64,643 64,643 65,500 64,929  


 

18 - N-5 ZR - (02-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 65,429 64,571 66,000 65,333  
2 BY ME Sztylka Karolina Klub Jeździecki CLASSIC 64,857 64,143 64,571 64,524  


 

mk4 - el. MPMK 4 latki - (02-06-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Przyd. do uj. Wrażenie ogólne Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 TIRAN Soboń Henryk LKJ Gałkowo 8,0 7,2 8,1 7,5 7,3   7,62  


 

mk5 - el. MPMK 5 latki - (02-06-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Przyd. do uj. Wrażenie ogólne Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 DES DEMON Kosecka Danuta LKJ Nadwiślanin Kwidzyn 8,2 8,1 8,3 8,1 7,9   8,12  


 

22 - CC-5 ZO - (02-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 LEYLA Kosecka Danuta LKJ Nadwiślanin Kwidzyn 67,500 66,316 64,605 66,140 200 PLN
2 PRISCO Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino 64,079 63,816 65,526 64,474 150 PLN
3 VALENTIJIN Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 65,526 64,605 63,289 64,474 100 PLN
4 AURELIA Tomaszewska Teresa JKS Equita 63,947 61,316 62,763 62,675  


 

20a - C-1 ZR - (02-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 TURMALIN Czapska Alicja KSJ Zagozd 65,588 66,618 65,588 65,931  


 

19 - N-3 ZO - (02-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 66,951 65,366 66,098 66,138  
2 GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Hałasowska Anna (JM.2003) BM Horse 64,756 65,610 64,390 64,919  


 

20 - C-3 ZO - (02-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 64,342 68,026 68,947 67,105 100 PLN
2 SAN FIORI Jankowski Hubert KSJ Zagozd 63,026 67,500 65,789 65,439 70 PLN
3 UNLIMITED Walter Łukasz KJ AS Dream 63,553 65,789 64,079 64,474 50 PLN
4 DISCOVERY Sznigier Natalia (J.2000) KJ AS Dream 62,763 64,079 65,000 63,947  
5 TASSILO I Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 63,158 63,158 62,368 62,895  
6 SAN SECRET Konera Aleksandra (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 60,526 61,184 60,921 60,877  
7 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 60,395 59,737 58,816 59,649  


 

21 - CC-3 ZO - (02-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 ANIMA Tomaszewska Teresa JKS Equita 64,474 68,421 67,105 66,667 150 PLN
2 DIEGO RAMIREZ Trawińska Alicja (MJ.1999) bpk POM 65,658 65,000 64,737 65,132 100 PLN
3 DON CORLEONE 29 Tyrkiel-Baranowska Anna Bm Horse Tągowie 65,789 62,632 63,289 63,904 50 PLN


 

23 - CS-2 ZO - (02-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 RAFAELLO PG Pisarska Klaudyna SS Golden Horse 59,000 61,200 60,200 60,133 300 PLN


 

16 - D-2 el. OOM - Eliminacje OOM konie- Region I (02-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 68,167 65,667 65,833 66,556  
2 SCYPION Chebotar Valeriia (JM.2004) KJ AS Dream 64,500 65,500 65,333 65,111  
3 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 63,167 64,833 67,000 65,000  
4 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 62,333 63,167 63,167 62,889  
5 ALONSO Polanek Zofia (JM.2004) HKS Lotna Słupsk - Redzikowo 60,333 62,167 61,833 61,444  


 

14 - P-3 el. OOM - Eliminacje OOM kuców - Region I (02-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 CHESTER Ossowska Martyna (JM.2005) KJ Pegaz Reda 66,000 69,500 69,750 68,417  
2 GOLDEN GENTELMAN Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 69,750 65,750 69,000 68,167  
3 HOT CHOCOLATE Plata Natalia (JM.2005) BPK POMORSKIE 64,750 66,500 68,750 66,667  
4 TIGRA Gradowska Zuzanna (JM.2005) JKS,, Rywal'' Grudziądz 64,250 65,750 66,500 65,500  
5 FONTAIN Hałasowska Anna (JM.2003) BM Horse 64,000 67,000 65,250 65,417  
6 NIKODEM Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 62,750 62,250 64,250 63,083  
7 LA' MARCEL Borys Zuzanna (JM.2005) Pegaz Reda 56,750 59,500 60,000 58,750  
8 DEPAS CORRINUS P. Anduła Natalia (JM.2006) Pegaz Reda 56,250 60,500 58,500 58,417  
9 EPIZOD Gajewska Amelia (JM.2004) Pegaz Reda 53,750 57,250 55,750 55,583  


 

14 - P-3 ZR - (02-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda


 

24 - L-3 ZR - (03-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 ZOMIKO Kosecka Danuta LKJ Nadwiślanin Kwidzyn 71,591 71,591  
2 AMADEUS Leśko Joanna (J.2002) Pegaz Reda 66,364 66,364  
3 HENNESSY BM Tyrkiel-Baranowska Anna Bm Horse Tągowie 65,909 65,909  
4 MAVERICK Solecka Zarah (JM.2006) brak 64,045 64,045  
5 CARTE BLANCHE Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 63,182 63,182  


 

24 - L-3 ZR kuce - (03-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 BELA Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 64,318 64,318  


 

25 - P-4 ZR - (03-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 FLAGGED BY DARK Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 70,455 66,818 68,636  
2 DRAWELTINO Drozd Adrianna (J.2001) SS Golden Horse 66,091 64,955 65,523  
3 HAPPY FEET Walter Łukasz KJ AS Dream 63,636 65,000 64,318  
4 DON SANDRIO Walter Łukasz KJ AS Dream 65,227 63,182 64,205  
4 AMADEUS Leśko Joanna (J.2002) Pegaz Reda 64,318 64,091 64,205  
6 UNLIMITED Begger Martyna (J.2000) KJ AS Dream 59,955 61,545 60,750  


 

30 - N-7 ZO - (03-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 67,750 66,125 66,375 66,750  
2 GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Hałasowska Anna (JM.2003) BM Horse 65,625 65,000 64,500 65,042  


 

27 - D-3 el. OOM - Eliminacje OOM konie- Region I (03-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 66,333 65,500 66,333 66,056  
2 SCYPION Chebotar Valeriia (JM.2004) KJ AS Dream 65,000 67,167 65,500 65,889  
3 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 67,500 64,333 64,500 65,444  
4 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 66,167 64,833 63,667 64,889  
5 ALONSO Polanek Zofia (JM.2004) HKS Lotna Słupsk - Redzikowo 60,833 57,500 58,833 59,056  


 

26 - P-4 el. OOM - Eliminacje OOM kuców - Region I (03-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 CHESTER Ossowska Martyna (JM.2005) KJ Pegaz Reda 70,000 72,273 70,909 71,061  
2 HOT CHOCOLATE Plata Natalia (JM.2005) BPK POMORSKIE 66,136 69,545 65,455 67,045  
3 FONTAIN Hałasowska Anna (JM.2003) BM Horse 65,909 66,591 64,318 65,606  
4 NIKODEM Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 60,000 65,000 62,727 62,576  
5 TIGRA Gradowska Zuzanna (JM.2005) JKS,, Rywal'' Grudziądz 61,818 62,500 62,955 62,424  
6 DEPAS CORRINUS P. Anduła Natalia (JM.2006) Pegaz Reda 60,682 60,227 60,909 60,606  
7 LA' MARCEL Borys Zuzanna (JM.2005) Pegaz Reda 58,182 60,000 59,773 59,318  
8 EPIZOD Gajewska Amelia (JM.2004) Pegaz Reda 57,045 58,182 57,727 57,652  
  GOLDEN GENTELMAN Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE       ELI  


 

26 - P-4 kuce - (03-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 MIDTJYDENS ORION Kaczorowska Julia (JM.2004) GoldenHorse 62,227 62,682 63,364 62,758  


 

29 - N-6 ZR - (03-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 BY ME Sztylka Karolina Klub Jeździecki CLASSIC 61,707 63,415 64,390 63,171  
2 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 62,927 62,683 61,951 62,520  


 

28 - D-3 ZO - (03-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 TASSILO I Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 65,500 66,000 66,167 65,889  
2 BOHUN Polikowski Dionizy (JM.2006) BPK 62,833 65,667 64,000 64,167  
3 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 63,000 60,333 61,667 61,667  


 

32 - CC-6 ZO - (03-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 DON CORLEONE 29 Tyrkiel-Baranowska Anna Bm Horse Tągowie 65,375 66,500 70,500 67,458 150 PLN
2 ANIMA Tomaszewska Teresa JKS Equita 67,375 65,250 68,250 66,958 100 PLN
3 DIEGO RAMIREZ Trawińska Alicja (MJ.1999) bpk POM 63,375 66,250 65,625 65,083 50 PLN


 

31 - C-4 ZO - (03-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 69,750 68,375 67,875 68,667 100 PLN
2 DISCOVERY Sznigier Natalia (J.2000) KJ AS Dream 66,250 65,375 65,500 65,708 70 PLN
3 SAN SECRET Konera Aleksandra (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 60,500 62,500 63,125 62,042 50 PLN


 

33 - CC-7 ZO - (03-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 AURELIA Tomaszewska Teresa JKS Equita 65,375 68,875 70,125 68,125 200 PLN
2 LEYLA Kosecka Danuta LKJ Nadwiślanin Kwidzyn 65,875 67,125 66,500 66,500 150 PLN
3 PRISCO Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino 66,250 64,750 65,250 65,417 100 PLN


 

34 - CS-5 ZO - (03-06-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 RAFAELLO PG Pisarska Klaudyna SS Golden Horse 65,250 67,250 69,875 67,458 300 PLN


 

el. OOM DK - el. OOM DK - (03-06-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I półfinał II półfinał III półfinał końcowy Nagroda
1 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 67,949 66,556 66,056 200,561  
2 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 66,474 65,000 65,444 196,918  
3 SCYPION Chebotar Valeriia (JM.2004) KJ AS Dream 64,936 65,111 65,889 195,936  
4 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 66,026 62,889 64,889 193,804  
5 ALONSO Polanek Zofia (JM.2004) HKS Lotna Słupsk - Redzikowo 65,833 61,444 59,056 186,333  


 

el. OOM P - el. OOM kuce - (03-06-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I półfinał II półfinał III półfinał końcowy Nagroda
1 CHESTER Ossowska Martyna (JM.2005) KJ Pegaz Reda 67,778 68,417 71,061 207,256  
2 HOT CHOCOLATE Plata Natalia (JM.2005) BPK POMORSKIE 66,667 66,667 67,045 200,379  
3 FONTAIN Hałasowska Anna (JM.2003) BM Horse 64,306 65,417 65,606 195,329  
4 TIGRA Gradowska Zuzanna (JM.2005) JKS,, Rywal'' Grudziądz 62,292 65,500 62,424 190,216  
5 NIKODEM Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 60,347 63,083 62,576 186,006  
6 DEPAS CORRINUS P. Anduła Natalia (JM.2006) Pegaz Reda 61,181 58,417 60,606 180,204  
7 LA' MARCEL Borys Zuzanna (JM.2005) Pegaz Reda 58,264 58,750 59,318 176,332  
8 EPIZOD Gajewska Amelia (JM.2004) Pegaz Reda 55,764 55,583 57,652 168,999  
9 GOLDEN GENTELMAN Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 67,569 68,167 ELI 135,736  


 

r1 - Runda L - (03-06-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 ZOMIKO Kosecka Danuta LKJ Nadwiślanin Kwidzyn 73,684 70,000 71,591 215,275 100 PLN
2 HENNESSY BM Tyrkiel-Baranowska Anna Bm Horse Tągowie 68,421 65,636 65,909 199,966 70 PLN
3 AMADEUS Leśko Joanna (J.2002) Pegaz Reda 65,000 64,727 66,364 196,091 50 PLN
4 CARTE BLANCHE Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 59,474 63,409 63,182 186,065 50 PLN


 

r1 - Runda L kuce - (03-06-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 BELA Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 57,368 64,091 64,318 185,777  


 

r2 - Runda P - (03-06-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 FLAGGED BY DARK Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 61,000 68,136 68,636 197,772 150 PLN
2 HAPPY FEET Walter Łukasz KJ AS Dream 64,800 65,379 64,318 194,497 100 PLN
3 DRAWELTINO Drozd Adrianna (J.2001) SS Golden Horse 62,600 65,031 65,523 193,154 70 PLN
4 UNLIMITED Begger Martyna (J.2000) KJ AS Dream 63,200 62,954 60,750 186,904 50 PLN
5 AMADEUS Leśko Joanna (J.2002) Pegaz Reda 61,600 61,061 64,205 186,866  


 

r3 - Runda D - (03-06-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 61,090 65,944 61,667 188,701  


 

r5 - Runda N - (03-06-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 65,324 65,333 62,520 193,177 200 PLN
2 BY ME Sztylka Karolina Klub Jeździecki CLASSIC 64,445 64,524 63,171 192,140 150 PLN


 

r4 - Runda N kuce - (03-06-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 65,983 66,138 66,750 198,871  
2 GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Hałasowska Anna (JM.2003) BM Horse 63,846 64,919 65,042 193,807  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Jacek Ryczywolski HTE Marketing, H2-032017-1)

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

08.09-12 HZR Radzionków