Mistrzostwa Świata Młodych Koni Ermelo  2017

 

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI  / PROGRAM

 

strona oficjalna 

 

Reprezentacja Polski :

 

Konie 6 - letnie wł. BREAKDANCE  / PZHK /  Fred x Carbano / hodowca Krzysztof Lik   wł. Aleksandra Szulc 

zawodnik Aleksandra Szulc 

 

Konie 7 - letnie  og. LORD DJANGO / HANN / Stalypso x Londonderry / hodowca Hermann Heeren  wł. Ilona Janas 

zawodnik Ilona Janas 

WYNIKI KONIE 7 letnie 

 

KONKURS WSTĘPNY       31m. Ilona Janas /  Lord Django  /  68,503 %  

 

MAŁY FINAŁ    20 m. Ilona Janas / Lord Django  /  70,094 %

 

FINAŁ  

1m. Savero Jesus Jurado Lopez ESP / FIONTINI / 85,656 % 

2m. Kirsten Brouwer NED / SULTAN DES PALUDS / 83,515 %

3m. Anna Troensegaard DEN KIPLING / 82,445 % 

 

Ilona Janas / Lord Django

fot. Emilia Jach 

WYNIKI KONIE 6 letnie 

 

KONKURS WSTĘPNY    35 m Aleksandra Szulc / Breakdance / 7,0 pkt  

 

MAŁY FINAŁ     22m Aleksandra Szulc / Breakdance / 7,77 pkt 

 

FINAŁ 

 

1m. Anna Kathrin Pohlmeier GER / LORDSWOOD DANCING DIAMOND / 9,72 pkt

2m. Adelinde Corneliesen NED / GOVERNOR-STR / 9,06 pkt

3m. Frederic Wandres GER / SIR SKYFALL OLD / 8,86 pkt

 

 

Aleksandra Szulc / Breakdance 

fot. Michał Szubert

WYNIKI KONIE 5 letnie

 

KONKURS WSTĘPNY    


MAŁY FINAŁ 

 

FINAŁ 

 

1m. Ann Christin Wienkamp GER DON MARTILLO  9,74 pkt

2m. Andreas Helgstrand DEN  FERRARI OLD  9,2 pkt 

3m. Jan Moller Christiansen DEN HESSELHOEJ DONKEY BOY 9,1 pkt

 

 

GALERIA 

 

 

Kłus dnia - 03/08/17 

ocena 10

Casablanca 

 

 

Stęp dnia - 03/08/17

ocena 10 

Don Martillo 

 

Galop dnia 03/08/17

ocena 9,6 

Ferrari OLD

 

Kłus ocena 9,7  - 04/08/17 

Hesselhoj Donkey Boy

 

 

Stęp dnia - 04/08/17

ocena 10 

Feodoro 

 

Galop dnia - 04/08/17 

ocena 9,7 

D'Avie

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko