Mistrzostwa Świata Młodych Koni Ermelo  2017

 

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI  / PROGRAM

 

strona oficjalna 

 

Reprezentacja Polski :

 

Konie 6 - letnie wł. BREAKDANCE  / PZHK /  Fred x Carbano / hodowca Krzysztof Lik   wł. Aleksandra Szulc 

zawodnik Aleksandra Szulc 

 

Konie 7 - letnie  og. LORD DJANGO / HANN / Stalypso x Londonderry / hodowca Hermann Heeren  wł. Ilona Janas 

zawodnik Ilona Janas 

WYNIKI KONIE 7 letnie 

 

KONKURS WSTĘPNY       31m. Ilona Janas /  Lord Django  /  68,503 %  

 

MAŁY FINAŁ    20 m. Ilona Janas / Lord Django  /  70,094 %

 

FINAŁ  

1m. Savero Jesus Jurado Lopez ESP / FIONTINI / 85,656 % 

2m. Kirsten Brouwer NED / SULTAN DES PALUDS / 83,515 %

3m. Anna Troensegaard DEN KIPLING / 82,445 % 

 

Ilona Janas / Lord Django

fot. Emilia Jach 

WYNIKI KONIE 6 letnie 

 

KONKURS WSTĘPNY    35 m Aleksandra Szulc / Breakdance / 7,0 pkt  

 

MAŁY FINAŁ     22m Aleksandra Szulc / Breakdance / 7,77 pkt 

 

FINAŁ 

 

1m. Anna Kathrin Pohlmeier GER / LORDSWOOD DANCING DIAMOND / 9,72 pkt

2m. Adelinde Corneliesen NED / GOVERNOR-STR / 9,06 pkt

3m. Frederic Wandres GER / SIR SKYFALL OLD / 8,86 pkt

 

 

Aleksandra Szulc / Breakdance 

fot. Michał Szubert

WYNIKI KONIE 5 letnie

 

KONKURS WSTĘPNY    


MAŁY FINAŁ 

 

FINAŁ 

 

1m. Ann Christin Wienkamp GER DON MARTILLO  9,74 pkt

2m. Andreas Helgstrand DEN  FERRARI OLD  9,2 pkt 

3m. Jan Moller Christiansen DEN HESSELHOEJ DONKEY BOY 9,1 pkt

 

 

GALERIA 

 

 

Kłus dnia - 03/08/17 

ocena 10

Casablanca 

 

 

Stęp dnia - 03/08/17

ocena 10 

Don Martillo 

 

Galop dnia 03/08/17

ocena 9,6 

Ferrari OLD

 

Kłus ocena 9,7  - 04/08/17 

Hesselhoj Donkey Boy

 

 

Stęp dnia - 04/08/17

ocena 10 

Feodoro 

 

Galop dnia - 04/08/17 

ocena 9,7 

D'Avie

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

 

 

LISTOPAD

 

 

MP Para / HZR Sopot 9-11.11

 

 

 

HZR Radzionków 9-10.11 

 

 

HZO Zakrzów 15-17.11. 

 

 

 

HZR  Aromer 16-17.11

 

 

 

HZO Poczernin 22-24.11. 

 

 

HZR Partynice 23.11

 

 

GRUDZIEŃ

 

CDN Poznań Cavaliada 01-02.12.201

 

 

7-8.12 Czworoboki szkoleniowe – szkolenie licencyjne PZJ - prowadzący Marek Ruda - KJ Facimiech 
 
 
 

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł