Mistrzostwa Świata Młodych Koni w Ujeżdżeniu 2-5 sierpnia  2018 Ermelo

WYNIKI 

Reprezentacja Polski: 

Mateusz Cichoń  CASABLANCA  ( rocznik 2012 )   SIR EUROPE  ( rocznik 2013 ) 

Jan Gawecki HEILINE'S ZANZIER  ( rocznik 2013 )

Ilona Janas  LORD DJANGO  Stallions Of The Year 

KONIE ROCZNIK 2013 

Andreas Helgstrand  & REVOLUTION rocznik 2013 

 

WYNIKI FINAŁ    1m. Andreas Helgstrand  DEN & REVOLUTION  9,62 pkt 

 

WYNIKI FINAŁ B   1m. Juliane Brunkhorst GER ASGARD'S IBIZA   8,96 pkt 

24m Mateusz Cichoń  POL SIR EUROPE  7,04 pkt

28m. Jan Gawecki POL  HEILINE'S ZANZIER  6,78 pkt 

 

WYNIKI I kwalifikacja   1m. Andreas Helgstrand  DEN & REVOLUTION  9,06 pkt 

36m Mateusz Cichoń  POL SIR EUROPE  7,04 pkt

41m. Jan Gawecki POL  HEILINE'S ZANZIER  6,36 pkt 

KONIE ROCZNIK 2012

Severo Jurado Lopez i D'Avie  rocznik 2012

 

WYNIKI Finał       1m. Severo Jurado Lopez ESP   D'AVIE  9,26 pkt 

 

WYNIKI Finał B   1m.  Pernilla Andrè Hokfelt  SWE    TOTAL HOPE  8,34 pkt 

11m. Mateusz Cichoń POL  CASABLANCA  7,58 pkt  

 

WYNIKI I kwalifikacja  1m. Laura Strobel GER   VILLENEUVE   8,86 pkt 

23m. Mateusz Cichoń POL  CASABLANCA  7,46 pkt 

 

KONIE ROCZNIK 2011 

Charlotte Fry GBR & Glamourdale  Rocznik 2011

 

WYNIKI FINAŁ    1m.  Charlotte Fry GBR  GLAMOURDALE  87,050% 

WYNIKI FINAŁ B    1m. Wolfgang  Himsl AUT  VALPARAISO 2   79,363% 

WYNIKI I Kwalifikacja  1m. Isabel Freese  NOR  FUERSTEN-LOOK  86,600%

 

 

Lord Django - ogierem 2018 roku - zwycięzca turnieju Stallions of The Year - wspaniały sukces Ilony Janas 

 

 

FINAŁ Freestyle Inter 1 - 1m. Ilona Janas POL LORD DJANGO  74,166% 

 

GALERIA JULIA ŚWIĘTOCHOWSKA 

 

LINK do Galerii Facebook

 

Mateusz Cichoń 

 

 

FINAŁ konie 7 letnie - relacja video 

 

FINAŁ konie 6 letnie - relacja video

 

 

FINAŁ konie 5 letnie - relacja video

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł