Mistrzostwa Europy Seniorów w Ujeżdżeniu  26 sierpnia 2017 Goeteborg

Klasyfikacja indywidualna - program dowolny 

 

Podium Freestyle ME Seniorów 2017 - od lewej :  Sonke Rothenberger (srebro )  Isabell Werth (złoto ),  Cathrine Dufour (brąz)

 

WYNIKI GRAND PRIX FREESTYLE 

 

  

Mistrzostwa Europy Seniorów w Ujeżdżeniu  25 sierpnia 2017 Goeteborg

Klasyfikacja indywidualna 

 

 

Podium Indywidualne ME Seniorów 2017 - od lewej :  Sonke Rothenberger (srebro )  Isabell Werth (złoto ),  Cathrine Dufour (brąz)

 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE 

 

 

 

Mistrzostwa Europy Seniorów w Ujeżdżeniu  23 sierpnia 2017 Goeteborg

Klasyfikacja zespołowa 

  

  Photo FEI/Claes Jakobsson 

 

4 miejsce Wielka Brytania  219,272 %

5 miejsce Holandia 216,628%

6 miejsce Portugalia  210,656%

7 miejsce Hiszpania  210,185%

8 miejsce Szwajcaria 205,199 %

9 miejsce Austria 204,942%

10 miejsce  Francja 204,127% 

11 miejsce  Rosja  200,185%

12 miejsce Polska 198,413%

13 miejsce Finlandia 195,514%

14 miejsce Węgry 195,014%

15 miejsce Ukraina 190,129% 

16 miejsce Białoruś 189,213%

 

WYNIKI ZESPOŁOWE ME SENIORÓW 2017  

 

WYNKI KONKURSU ZESPOŁOWEGO GRAND PRIX  

/ pierwsza 30 par awansuje do Grand Prix Special - 25.08.17 - Finał indywidualny / 

43 miejsce  Katarzyna Milczarek / Dzeko  66,314%

44 miejsce  Aleksandra Szulc / Rumba Hit   66,271%     VIDEO 

46 miejsce  Przemysław Kozanowski / Belcanto 34   65,829%  VIDEO

 

 

Mistrzostwa Europy Seniorów w Ujeżdżeniu  21 -27 sierpnia 2017 Goeteborg

podręczne inforamcje

 

REPREZENTACJA POLSKI :

Przemysław Kozanowski BELCANTO 34  - 155 miejsce Ranking FEI

Aleksandra Szulc  RUMBA HIT  - 170 miejsce Ranking FEI

Katarzyna MilczarekDZEKO - 426 miejsce Ranking FEI

Szef Ekipy - Andrzej Sałacki 

 

 

ZGŁOSZENIA OSTATECZNE - aktualizacja 19/08/17 

 

ZGŁOSZENIA OSTATECZNE   11/08/17 

ZGŁOSZENIA WSTĘPNE      24/07/17 


Sędziowie :

Annette Fransén Iacobeus SWE  - SG, 

Evi Eisenhardt GER, 

Isobel Wessels GBR, 

Anne Gribbons  USA, 

Susan Hoevenaars  AUS, 

Francis Verbeek van Rooy NED, 

Hans Christian Matthiesen  DEN 


Program : 

Grand Prix I część - 22.08.17 od g.15.00 

Grand Prix II część - 23.08.17 od g. 15.00 

Medale zespołowe - 23.07.17

 

Grand Prix Special 25.08.17 od g.11.45   -  najlepsze 30 par konkursu Grand Prix 

Medale Indywidualne - 25.08.17 

 

Grand Prix Freestyle - 26.08.17 od g.14.30 - najlepsze 15 par konkursu Grand Prix Special 

Medale Indywidualne - 26.08.17 


Najlepsze wyniki dla Polski w ME :

2011 Rotterdam - 12 miejsce Beata Stremler / Martini 74.446% GPF

2011 Rotterdam - 13 miejsce Beata Stremler / Martini  71.637% GPS 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko