Mistrzostwa Europy Pony Strzegom 2019

15-18 sierpnia 2019  foto Katarzyna Broda 

 

Reprezentacja Polski

Tatiana Bierieżnow / GLUCKSPILZ

Ann van den Broeck / LANGTOFTEGARD LEANDRO

Maria Walczyńska - Graczyk / MERCI

Ewa Golubińska / DELICIOUS PP  - para wycofana pierwszego dnia zawodów z powodu kontuzji konia

 

Andrzej Sałacki - szef ekipy 

Tatiana Bierieżnow w ścisłym finale ME Pony - historyczne wydarzenie dla polskiego ujeżdżenia !

 

  

Tatiana Bierieżnow 

 

 

Podium Indywidualne Mistrzostw Europy Pony - Strzegom 2019  

złoto     Alexander Yde Helgstrand (DEN) - ADRIANO B  

srebro  Liva Addy Guldager Nielsen (DEN) - D'ARTAGNAN   

brąz     Shona Benner (GER) - DER KLEINE SUNNYBOY  
 
Komisja sędziowska :  Jo Graham GBR    Orsolya HILLIER - HUN    Leif Tornblad - DEN       Alban Tissot - FRA   Elke Ebert - GER  

 

 

 

 
1) Alexander Yde Helgstrand (DEN) - ADRIANO B 82.140%  - złoto 
2) Liva Addy Guldager Nielsen (DEN) - D'ARTAGNAN 80.655% - srebro 
3) Shona Benner (GER) - DER KLEINE SUNNYBOY 79.070% - brąz 

4) Micky Schelstraete (NED) - ELIN'S NONCISDADOR 78.300%
5) Lana-Pinou Baumgürtel (GER) - ZINQ MASSIMILIANO FH 76.850%
6) Robin Heiden (NED) - COLOURFULL CANNONBALL 76.320%
7) Nathalie Thomassen (DEN) - LYKKEHOEJS DREAM OF DORNIK 75.135%
8) Evi Van Rooij (NED) - KING STAYERHOF'S JANGO 74.685%
9) My Sandgren (SWE) - TWENTY TWO 74.470%
10) Isobel Lickley (GBR) - MISTER SNOWMAN 73.155%
11) Annabella Pidgley (GBR) - COGNAC IX 72.985%
12) Robynne Graf (SUI) - DALLAS 51 72.770%
13) Lisa Caroline Kathy Alessandra Bartz (ITA) - DERANO B 72.265%
14) Rose Oatley (GER) - DADDY MOON 71.890%
15) Enora De Vienne (FRA) - SWYN BARRADE 71.610%
16) Florentina JÖBSTL (AUT) - CINDERELLA M 70.140%
17) Bonneville Bourne (GBR) - FIN C WE 70.095%
18) Tatiana Bierieznow (POL) - GLUCKSPILZ 68.875%
 
 
 
 
 
1) Alexander Yde Helgstrand (DEN) - ADRIANO B 78.216%  - złoto 
2) Liva Addy Guldager Nielsen (DEN) - D'ARTAGNAN 77.351% - srebro 
3) Shona Benner (GER) - DER KLEINE SUNNYBOY WE 76.297% - brąz 

4) Nathalie Thomassen (DEN) - LYKKEHOEJS DREAM OF DORNIK 75.703%
5) Micky Schelstraete (NED) - ELIN'S NONCISDADOR 75.432%
6) Rose Oatley (GER) - DADDY MOON 75.405%
7) Robin Heiden (NED) - COLOURFULL CANNONBALL 75.351%
8) Lana-Pinou Baumgürtel (GER) - ZINQ MASSIMILIANO FH 75.243%
9) Antonia Busch-Kuffner (GER) - DAILY PLEASURE WE 74.378%
10) Evi Van Rooij (NED) - KING STAYERHOF'S JANGO 73.081%
11) Floor Van Der Kuijl (NED) - CHAMP OF DAILY 73.054%
12) Thilde Rude Hare (DEN) - MORGENSTERNS DAKAR  72.135%
13) Robynne Graf (SUI) - DALLAS 51  71.676%
14) Annabella Pidgley (GBR) - COGNAC IX 71.432%
21) Tatiana Bierieznow (POL) - GLUCKSPILZ 69.459% - awans do ścisłego finału 
30) Ann Van Den Broeck (POL) - LANGTOFTEGARD LEANDRO 68.027
52) Maria Walczynska-Graczyk (POL) - MERCI 64.514%
 

 WYNIKI ZESPOŁOWE ME PONY Strzegom 2019 

 

ZŁOTO - Dania  226,829 % 

szef ekipy Rigmor Kristensen 

 

Alexander Yde Helgstrand 

Liva Addy Guldager Nielsen 

Nathalie Thomassen

Thilde Rude Hare

 

 

SREBRO - Holandia 225,771 % 

szef ekipy Imke Schellekens Bartels

 

Micky Schelstraete 

Floor Van Der Kuijl

Robin Heiden

Evi Van Rooij

 

BRĄZ - Niemcy 224,915 %

szef ekipy Cornelia Endres,  Caroline Roost 

 

Shona Benner

Lana-Pinou Baumgürtel

Antonia Busch-Kuffner

Rose Oatley

WYNIKI ZESPOŁOWE ME PONY Strzegom 2019 

1m. Dania      226,829 % 

2m. Holandia 225,771 % 

3m. Niemcy   224,915 % 

4m. Wielka Brytania  212,886 %

5m. Szwecja    209,915 %

10m Polska      202,343 %  - najlpeszy procentowy wynik Polski w historii startów w ME 

 

WYNIKI ZESPOŁOWE 

WYNIKI KONKURSU ZESPOŁOWEGO 

 

Ewa Golubińska - Tatiana Bierieżnow - Ann Van Den Broeck - Maria Walczyńska - Graczyk 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GALERIA Katarzyna Broda 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko