Mistrzostwa Polski Młodych Koni  2017

Puchar Polski Młodych Koni 7-9 lat 

 

 

Mistrzostwa Polski Młodych Koni

Puchar Polski Młodych Koni

 

wyniki  live http://htezawody.pl/main.php?zawody=159

strona organizatora 

ZGŁOSZENIA MPMK 

zamówienia zdjęć Katarzyna Broda 

 


 

WYNIKI Czwartek 21 września 2017  
I próba konie 4 letnie
KONIE hod ZAGRANICZNEJ  1m. Kamil Puliński / Frodo G  4,01 pkt 
KONIE hod POLSKIEJ  1m. Wiktoria Loska / Gauguin 3,49 pkt 
 
II próba konie 4 letnie 

KONIE hod ZAGRANICZNEJ  1m. Mateusz Chchoń / Sir Europe 8,84 pkt 

KONIE hod POLSKIEJ   1m. Aleksandra Szulc / All In One Daria Kobiernik Dajluk 7,78 pkt 

 

 

WYNIKI po II próbach 

KONIE hod ZAGRANICZNEJ 1m. Mateusz Chchoń / Sir Europe  12,72 pkt 

KONIE hod POLSKIEJ 1m. Aleksandra Szulc / All In One   11,22 pkt 

 

  

 

Sir Europe / Mateusz Cichoń                                             Aleksandra Szulc / All In One 

 

 

WYNIKI Piątek 22 września 2017

 
KONIE 7-9 lat PP - 1m. Izabela Kowalska / Don Alonso 69,504 % 
 
KONIE 6 letnie ZAGR 1m. Mateusz Cichoń Gigi Lady  8,74 pkt 
KONIE 6 letnie POL  1m. Aleksandra Szulc / Brakdance  8,06 pkt 
 
KONIE 5 letnie ZAGR   1m. Mateusz Cichoń / Casablanca 9,06 pkt 
KONIE 5 letnie POL    1m Żaneta Skowrońska / Victory  8,06 pkt 
 
KONIE 4 letnie ZAGR FINAŁ B  1m.  Agata Chromik Sina WK  8,08 pkt 
KONIE 4 letnie POL FINAŁ B  1m.  Agnieszka Sobczak / Verbena 7,78 pkt 
 
 
  
Casablanca / Mateusz Cichoń                                 Aleksandra Szulc / Breakdace 
 
  
Agata Chromik / Sina WK                               Agnieszka Sobczak / Verbena 
 
   Żaneta Skowrońska / Victory 
 
  

WYNIKI Sobota 23 września 2017 

 

KONIE 7-9 lat PSG     1m. Izabela Kowalska / Don Alonso 67,325% 

KONIE 6 letnie II półfinały - odwołane z  powodu warunków pogodowych

 

KONIE 5 letnie hod ZAGR   1m. Mateusz Cichoń / Casablanca 9,26 pkt 

Klasyfikacja  po II półfinałach 

 

KONIE 5 letnie hod POL  1m. Żaneta Skowrońska / Victory 8,24 pkt 

Klasyfikacja po II półfinałach 

 

FINAŁ konie 4 letnie hod ZAGRA   1m. Mateusz Cichoń / Sir Europe 8,94 pkt 

FINAŁ KONIE 4 letnie hod POLSKIEJ  1m. Aleksandra Szulc / All In One  7,78 pkt 

 

WYNIKI FINAŁOWE MPMK konie 4 letnie rocznik 2013 

 

KONIE hodowli zagranicznej

1m. Mateusz Cichoń / ogier OLD SIR EUROPE / Sir Donnerhall x Welt Hit II /  hod. Niemcy wł. MM Brothers 

Mateusz Cichoń / ogier OLD Sir Europe 

 

2m. Jan Gawecki /  ogier HANN FUERST SAV / Foundation x Furst Heinrich / hod. Niemcy wł. MM Brothers 

3m. Jan Gawecki / ogier DWB Heiline's Zanzier / Blue Hors Zack x De Niro / hod. Dania wł. MM Brothers 

Jan Gawecki / ogier DWB Heiline's Zanzier

 

KONIE hodowli POLSKIEJ 

1m. Aleksandra Szulc / ogier takeński ALL IN ONE / All Inclusive x Agar / hodowca Monika Machlowicz-Wojsiat  wł. Marzenna Walden

Aleksandra Szulc i All In One 

 

2m. Karolina Mazurek / ogier AA EDAM / Chestnut Park All That Jazz xxoo x Divisor xx / hod i wł. SK Janów Podlaski 

 

 

Karolina Mazurek i Edam 

 

 

 

3m.  Daria Kobiernik / ogier śląski DAJLUK / lluk x Lokan / hod i wł. Grzegorz Świątek 

Daria Kobiernik i Dajluk 

WYNIKI Niedziela 24 września 2017 

KONIE 7-9 l Finał     1m. Katarzyna Łukasik / E.SMARAGD / 71,208 % 

WYNIKI KOŃCOWE Puchar Polski Konie 7-9 lat    1m. Katarzyna Łukasik E.SMARAGD / 204,390%   

Katarzyna Łukasik / E.Smaragd   klacz KWPN / 2009 / Don Johnson x Wolfgang / \ hod. Holandia wł. Adam  Nowak

 


FINAŁ  KONIE  6 letnie hod ZAGR    1m. Mateusz Cichoń Gigi Lady  8,94 pkt 

WYNIKI KOŃCOWE KONIE 6 letnie hod ZAGR    1m. Mateusz Cichoń Gigi Lady  17,68  pkt 

 

 

 

Mateusz Cichoń / GIGI LADY 

United KWPN xMytens xx\

hod Holandia

wł. Marta Madej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


FINAŁ KONIE 6 letnie hod POLSKIEJ    1m. Aleksandra Szulc / Breakdance  8,16 pkt 

WYNIKI KOŃCOWE KONIE 6 letnie hod POLSKIEJ   1m. Aleksandra Szulc Breakdance  16,22 pkt 

Aleksandra Szulc / Breakdance  wł WLKP / Fred sp x Carbano / hod. Krzysztof Lik  wł. Aleksandra Szulc


 

KONIE 5 letnie hod ZAGR  FINAŁ   1m. Mateusz Cichoń / Casablanca 9,24 pkt 

WYNIKI KOŃCOWE KONIE 5 letnie hod ZAGR   1m. Mateusz Cichoń / Casablanca 27,56 pkt 

 

 

 

 

Mateusz Cichoń / CASABLANCA

klacz HANN 

 Conen han. x Fidertanz reń.

hod Niemcy

wł. M.M.Brothes 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

KONIE 5 letnie hod POLSKIEJ FINAŁ    1m. Żaneta Skowrońska / Victory  8,30 pkt 

WYNIKI KOŃCOWE KONIE 5 letnie hod POLSKIEJ  1m. Żaneta Skowrońska / Victory  24,60 pkt 

Żaneta Skowrońska  / klacz Victory  / Rock And Roll x Worldly  hod. / wł. Andrzej Sałacki

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

 

Maj 2018

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice 

propozycje

 

01-02.05 ZR Biały Las 

 

 

01.05  ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

 

 

03-05.05 CDI-W CDIOJYP CDICh Mariakalnok HUN 

 

 

05-06.05 Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

 

 

 

06.05 ZR Koryta 

 

 

05-06.05 ZR Bik Gieniusze

 

 

05-06.05 ZR Solec Kujawski  odowołane

 

 

11-13.05 ZO Rybnica

 

 

12.05  KSJ Sowia Wola  link 

 

 

12.05  ZRiT Grudziądz 

 

 

13.05 ZR Płochocin 

 

 

13.05 ZR OSK Lipce 

 

 

18-20.05 ZO Ochaby  link

 

 

19-20.05 ZO Moszna  link

 

 

19-20.05 ZR KJ Ostoja 

 

 

19-20.05 ZR Barłomino

 

 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT  KSJ 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

03.06 ZR Szczecin Osów 

 

08-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

08-10.06 CDN Drzonków 

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

16-17.06 ZT Jeziorki 

 

17.06  ZT Brzózki 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin 

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki  

link 

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-08.07 CDI Ochaby 

 

05-08.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko link
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
03-05.08 ZO Solec Kujawski 
 
 
09-12.08 ME Pony Bishop Burton 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice