Mistrzostwa Polski Młodych Koni w Ujeżdżeniu Strzegom 21-23 września 2018

wyniki / arkusze 

 

fot Katarzyna Broda @faraa

 

WYNIKI KOŃCOWE

 

Puchar Polski 7-9 l     1m.  LORD DJANGO  Ilona Janas  222.606%

Konie 6 letnie POL     1m. VICTORY  Żaneta Skowrońska 26,68 pkt 

Konie 6 letnie ZAGR  1m. TOTALIS  Dorota Urbańska  20,70 pkt

Konie 5 letnie POL     1m. ALL IN ONE  Aleksandra Szulc 22,76 pkt

Konie 5 letnie ZAGR  1m. HEILINE'S ZANZIER  Jan Gawecki  27,48 pkt

Konie 4 letnie POL  - 1m. CARAMBA  Karolina Mazurek 20.24 pkt

Konie 4 letnie ZAGR  1m. DAILY DEAL JUNIOR  Gabriela Jaworska - Mazur  20,32 pkt

 

Puchar Polski konie  7-9 l 

 

WYNIKI KOŃCOWE    

 

1m.  LORD DJANGO  Ilona Janas  222.606%

2m.    BREAKDANCE (ex Bombastic)  Aleksandra Szulc  206,337%   VIDEO 

3m.     LARGO  Katarzyna Konarska  199,459%  VIDEO

4m.     CARDAMON  Anna Maria Gawłowska  197,790%   VIDEO 

5m.     CHERRY COLA  Urszula Krzewicka 193,245%    VIDEO 

 

MPMK 2018 - wyniki konie 6 letnie rocznik 2012

 

WYNIKI KOŃCOWE KONIE HODOWLI POLSKIEJ    

 

1m. VICTORY  Żaneta Skowrońska 26,68 pkt   

2m.   SUNNY BOY CM   Aleksandra Szulc  22,200 pkt   VIDEO 

3m.   KONSTANTINO-P  Aleksandra Tomala 20,180 pkt  VIDEO 

4m.   EMARK  Agnieszka Kolek-Kowieska  20,160 pkt  VIDEO 

 

 

 

WYNIKI KOŃCOWE KONIE HOD ZAGR  1m. TOTALIS  Dorota Urbańska  20,70 pkt   VIDEO 

MPMK 2018 - wyniki konie 5 letnie rocznik 2013

 

WYNIKI KOŃCOWE KONIE HODOWLI POLSKIEJ

 

1m. ALL IN ONE  Aleksandra Szulc 22,76 pkt 

2m.    SHADOW Anna Grygier Wójtowicz 22,74 pkt  VIDEO 

3m.    CRISTIANO TOP  Gabriela Jaworska - Mazur 22,28 pkt  VIDEO 

4m.    SOLARIS VENTUS (ex Marco)  Natalia Badura 22,04 pkt   VIDEO 

5m.    VERBENA  Natalia Badura 19,76 pkt VIDEO 

6m.    MERCEDES  Monika Sitarska   11,92 pkt  VIDEO 

7m.    SELEDYN M  Justyna Ruda   11,48 pkt   VIDEO 

 

 

WYNIKI KOŃCOWE KONIE HODOWLI ZAGR 

 

1m.  HEILINE'S ZANZIER  Jan Gawecki 27,48 pkt 

2m.   SILVETTA Natalie Palacz 21,98 pkt  VIDEO 

3m.   IOWA C  Ilona Janas  21,44 pkt  VIDEO 

4m.   SINA WH  Agata Chromik  20,76 pkt   VIDEO 

MPMK 2018 - wyniki konie 4 letnie rocznik 2012

 

WYNIKI KOŃCOWE KONIE HODOWLI POLSKIEJ 

 

1m. CARAMBA  Karolina Mazurek 20.24 pkt

2m.   ILUZJA  Karolina Mazurek  19,96 pkt   VIDEO 

3m.   OMAR   Katarzyna Konarska 19,30 pkt   VIDEO 

4m.    CANDELA  Katarzyna Porożyńska - Pankau 18,35  VIDEO 

5m.    BARNADO  Zofia Mordzelewska   17,36 pkt   VIDEO 

6m.    GALLARDO  Ewa Szwed  9,73 pkt  VIDEO

 

 

 

WYNIKI KOŃCOWE KONIE HODOWLI ZAGRANICZNEJ 

 

1m. DAILY DEAL JUNIOR  Gabriela Jaworska - Mazur  20,32 pkt

2m.  JULIETTA  Kaja Dembińska  19,97 pkt  VIDEO 

3m.  BUENOS AIRES   Inga Bretes  19,73 pkt   VIDEO 

4m.  FIRST LADY M  Jarosław Wierzchowski   18,42 pkt  VIDEO 

 

GALERIA Katarzyna Broda 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZT Grobice 08.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 21-23.06.2019 

CDI propozycje 

 

CDN propozycje

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł