MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ / MISTRZOSTWA POMORZA W UJEŻDZENIU ZR / eMPMK

BARŁOMINO, 23-25.08.2019r.

 

WYNIKI / ARKUSZE

zamówienia zdjęć Photo Monskoo / www.photomonskoo.com

 

 



MPom MPP  SENIORZY - (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy  
1 DISCOVERY Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 67,157    68,243   70,500   205,900  
2 CASIO ROYAL Stromska Honorata (J.2001) Klub Jeździecki Majestic Horses 67,598 67,523 69,183 204,304  
3 FILANO H Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki 65,637 64,369 67,400 197,406  
4 LAUDANI Zawada Karolina KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski 64,804 65,676 65,983 196,463  
5 HAPPY FEET Walter Łukasz KJ AS Dream 61,657 63,243   124,900

 

 


MPom.  MPP  JUNIORZY - (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub       I dzień     II dzień I    II dzień         końcowy  
1 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 68,133 68,990 68,917 206,040  
2 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 65,800 67,273 68,500 201,573  
3 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 66,533 65,859 66,417 198,809  
4 SALIERI Czaderna Ewa (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 65,767 65,758 66,917 198,442  
5 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 65,333 63,687 66,167 195,187  
6 LUCKY STAR Grabińska Martyna (J.2001) KJ Pegaz Reda 64,333 65,000 65,417 194,750  

 

 

 

MPom. MPP JUNIORZY MŁODSI - DK - (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub         I dzień       II dzień       III dzień              końcowy  
1 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005)      BM HORSE 66,987 68,333 69,646 204,966  
2 CORAL Zambrzycka Julia (JM.2004) SKJ 67,115 66,056 66,313 199,484  
3 JOHN SNOW Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 63,077 65,333 65,505 193,915  
4 FERRY STRONG Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 65,833 62,889 64,697 193,419  

 

 


 

MPom. MPP JUNIORZY MŁODSI - KUCE - (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy  
1 GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 65,104 68,750 63,561 197,415  
2 CHANTRE' NOIR Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 62,083 67,750 67,045 196,878  
3 LA' MARCEL Celińska - Spodar Wiktoria (JM.2006) KJ Pegaz Reda 64,167 64,750 65,152 194,069  
4 DEPAS CORRINUS P. Dlouchy Aniela (JM.2006) Klub Jeździecki Pegaz Reda 63,229 63,750 65,076 192,055  
5 MINISTER Mroczkowska Matylda (JM.2004) Klub Jeździecki BM Horse Tągowie 58,354 61,250 57,833 177,437  

 

 



MPom. MPP  MŁODZICY KUCE - (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy  
1 WONDERFUL SON OF PSIK Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki               6,4 7.5 7,2 21,100  
1 WICEK Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 6,8 7,3 7,0 21,100  
3 BENJAMIN Krzyżak Antonina (Mł.2008) Klub Jeździecki J.J. Darboven 6,4 6,9 7,5 20,800  
4 EDJE Sadowska Monika (Mł.2008) Sopocki Klub Jeździecki 6,3 6.7 6,8 19,800  
5 NIKODEM Glanert Kinga (Mł.2008) KJ AS Dream 6,2 6.5 6,5 19,200  
6 BELA Kunkel Emilia (Mł.2010) KJ AS Dream 6 6.4 6.6 19,000

KLASYFIKACJA MEDALOWA      
Mistrzostwa Polski Północnej       
Mistrzostwa Pomorza w Ujeżdżeniu      
Barłomino 2019         
  ZŁOTO  SREBRO  BRĄZ  suma 
KJ AS Dream  4   2 6
SKJ Sopot  1 1 1 3
BM HORSE 1 1   2
KJ Pegaz Reda   1 1 2
KJ Majestic Horse   1   1
KJ J J Darboven     1 1

 

 

 

GALERIA  Photo Monskoo / www.photomonskoo.com

 

MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ / MISTRZOSTWA POMORZA W UJEŻDZENIU

BARŁOMINO, 23-25.08.2019r.

WYNIKI KOŃCOWE
 

(1)Mł kuce - L-6R - Młodzicy - Kuce (23-08-2019)
          Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Ocena %  
1 BERGS 10-21 Gierszewska Aneta (Mł.2008) KJ Jarużyn 6,9 65,550  
2 WICEK Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 6,8 64,600  
3 BELA Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 6,7 63,650  
4 WONDERFUL SON OF PSIK Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 6,4 60,800  
4 BENJAMIN Krzyżak Antonina (Mł.2008) Klub Jeździecki J.J. Darboven 6,4 60,800  
6 EDJE Sadowska Monika (Mł.2008) Sopocki Klub Jeździecki 6,3 59,850  
7 NIKODEM Glanert Kinga (Mł.2008) KJ AS Dream 6,2 58,900  
8 BELA Kunkel Emilia (Mł.2010) KJ AS Dream 6 57,000  


 

(4) J. Mł. - D-1 - Juniorzy Młodsi - DK (23-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result)  
1 CORAL Zambrzycka Julia (JM.2004) SKJ 65,769 66,923 68,654 67,115  
2 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 63,077 67,692 70,192 66,987  
3 FERRY STRONG Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 65,192 65,385 66,923 65,833  
4 JOHN SNOW Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 63,269 59,808 66,154 63,077  
5 NÓTA Gierszewska Kamila (JM.2006) KJ Jarużyn 60,192 60,962 57,115 59,423  


 

(5) Junior - P-1 - Juniorzy (23-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result)  
1 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 66,200 69,400 68,800 68,133  
2 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 67,200 66,400 66,000 66,533  
3 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 65,200 67,800 64,400 65,800  
4 SALIERI Czaderna Ewa (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 63,700 64,300 69,300 65,767  
5 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 64,600 65,400 66,000 65,333  
6 LUCKY STAR Grabińska Martyna (J.2001) KJ Pegaz Reda 65,600 63,600 63,800 64,333  
7 BLACK PEARL R Biegała Wiktoria (J.2002) KJ Oxer Inowrocław 62,900 62,900 64,700 63,500  
8 MARIOT Lewandowska Larysa (J.2003) KJ Stajnia Jarużyn 63,000 61,000 58,800 60,933  


 

(6) Senior - C-1 - Seniorzy (23-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result)  
1 CASIO ROYAL Stromska Honorata (J.2001) Klub Jeździecki Majestic Horses 66,765 67,794 68,235 67,598  
2 FLAGGED BY DARK Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 66,324 67,206 67,941 67,157  
3 FILANO H Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki 66,471 63,824 66,618 65,637  
4 DISCOVERY Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 65,588 65,294 65,588 65,490  
5 LAUDANI Zawada Karolina KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski 65,294 67,206 61,912 64,804  
6 DON SANDRIO Walter Łukasz KJ AS Dream 62,206 62,794 62,059 62,353  
7 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 62,941 61,324 62,206 62,157  
8 HAPPY FEET Walter Łukasz KJ AS Dream 62,000 61,265 61,706 61,657  


 

(16) JM k. - P-6 - Juniorzy Młodsi - Kuce (23-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result)  
1 GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 64,167 66,042 65,104  
2 LA' MARCEL Celińska - Spodar Wiktoria (JM.2006) KJ Pegaz Reda 63,958 64,375 64,167  
3 DEPAS CORRINUS P. Dlouchy Aniela (JM.2006) Klub Jeździecki Pegaz Reda 62,917 63,542 63,229  
4 CHANTRE' NOIR Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 63,125 61,042 62,083  
5 MINISTER Mroczkowska Matylda (JM.2004) Klub Jeździecki BM Horse Tągowie 58,667 58,042 58,354  


 

Mł.na kucu - L-1R - (24-08-2019)
          Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Ocena %  
1 WONDERFUL SON OF PSIK Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 7.5 71,250  
2 BELA Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 7,3 69,350  
3 WICEK Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 7.1 67,450  
4 BENJAMIN Krzyżak Antonina (Mł.2008) Klub Jeździecki J.J. Darboven 6,9 65,550  
5 BERGS 10-21 Gierszewska Aneta (Mł.2008) KJ Jarużyn 6.8 64,600  
6 EDJE Sadowska Monika (Mł.2008) Sopocki Klub Jeździecki 6.7 63,650  
7 NIKODEM Glanert Kinga (Mł.2008) KJ AS Dream 6.5 61,750  
8 BELA Kunkel Emilia (Mł.2010) KJ AS Dream 6.4 60,800  


 

Junior Mł. - D-2 - (24-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result)  
1 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 69,167 67,000 68,833 68,333  
2 CORAL Zambrzycka Julia (JM.2004) SKJ 65,667 68,167 64,333 66,056  
3 JOHN SNOW Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 65,667 64,833 65,500 65,333  
4 FERRY STRONG Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 62,500 64,167 62,000 62,889  
5 NÓTA Gierszewska Kamila (JM.2006) KJ Jarużyn 60,167 64,667 62,167 62,333  


 

Junior - P-2 - (24-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result)  
1 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 69,242 69,091 68,636 68,990  
2 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 67,576 67,576 66,667 67,273  
3 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 63,939 66,667 66,970 65,859  
4 SALIERI Czaderna Ewa (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 66,212 66,970 64,091 65,758  
5 LUCKY STAR Grabińska Martyna (J.2001) KJ Pegaz Reda 63,939 66,515 64,545 65,000  
6 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 64,848 63,182 63,030 63,687  
7 BLACK PEARL R Biegała Wiktoria (J.2002) KJ Oxer Inowrocław 64,197 64,045 61,773 63,338  
8 MARIOT Lewandowska Larysa (J.2003) KJ Stajnia Jarużyn 63,636 60,758 61,364 61,919  


 

Senior - C-2 - (24-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result)  
1 DISCOVERY Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 69,324 67,568 67,838 68,243  
2 CASIO ROYAL Stromska Honorata (J.2001) Klub Jeździecki Majestic Horses 67,973 66,081 68,514 67,523  
3 LAUDANI Zawada Karolina KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski 65,541 65,676 65,811 65,676  
4 FLAGGED BY DARK Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 67,027 66,216 63,649 65,631  
5 FILANO H Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki 65,541 64,324 63,243 64,369  
6 HAPPY FEET Walter Łukasz KJ AS Dream 64,865 61,892 62,973 63,243  
7 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 60,811 62,162 61,892 61,622  
8 DON SANDRIO Walter Łukasz KJ AS Dream 61,527 60,041 60,716 60,761  


 

JM na kucu - P-3 - (24-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result)  
1 GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 68,750 68,750 68,750  
2 CHANTRE' NOIR Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 68,000 67,500 67,750  
3 LA' MARCEL Celińska - Spodar Wiktoria (JM.2006) KJ Pegaz Reda 64,500 65,000 64,750  
4 DEPAS CORRINUS P. Dlouchy Aniela (JM.2006) Klub Jeździecki Pegaz Reda 64,500 63,000 63,750  
5 MINISTER Mroczkowska Matylda (JM.2004) Klub Jeździecki BM Horse Tągowie 60,500 62,000 61,250  


 

Mł.na kucu - L-2R - (25-08-2019)
          Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Ocena %  
1 BENJAMIN Krzyżak Antonina (Mł.2008) Klub Jeździecki J.J. Darboven 7,5 71,250  
2 WONDERFUL SON OF PSIK Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 7,2 68,400  
3 WICEK Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 7,0 66,500  
4 BERGS 10-21 Gierszewska Aneta (Mł.2008) KJ Jarużyn 6,9 65,550  
5 EDJE Sadowska Monika (Mł.2008) Sopocki Klub Jeździecki 6,8 64,600  
6 BELA Kunkel Emilia (Mł.2010) KJ AS Dream 6.6 62,700  
7 NIKODEM Glanert Kinga (Mł.2008) KJ AS Dream 6,5 61,750  


 

JM na kucu - P-4 - (25-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result)  
1 CHANTRE' NOIR Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 67,955 65,682 67,500 67,045  
2 LA' MARCEL Celińska - Spodar Wiktoria (JM.2006) KJ Pegaz Reda 65,909 65,682 63,864 65,152  
3 DEPAS CORRINUS P. Dlouchy Aniela (JM.2006) Klub Jeździecki Pegaz Reda 65,000 64,318 65,909 65,076  
4 GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 64,318 62,727 63,636 63,561  
5 MINISTER Mroczkowska Matylda (JM.2004) Klub Jeździecki BM Horse Tągowie 59,045 56,318 58,136 57,833  


 

Junior Mł. - P-2 - (25-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result)  
1 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 71,667 68,485 68,788 69,646  
2 CORAL Zambrzycka Julia (JM.2004) SKJ 65,000 66,212 67,727 66,313  
3 JOHN SNOW Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 66,364 67,121 63,030 65,505  
4 FERRY STRONG Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 64,848 64,697 64,545 64,697  
5 NÓTA Gierszewska Kamila (JM.2006) KJ Jarużyn 56,621 59,197 52,833 56,217  


 

Junior - P-3 - (25-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result)  
1 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 70,000 67,500 69,250 68,917  
2 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 69,500 68,500 67,500 68,500  
3 SALIERI Czaderna Ewa (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 66,500 66,500 67,750 66,917  
4 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 67,750 65,750 65,750 66,417  
5 BLACK PEARL R Biegała Wiktoria (J.2002) KJ Oxer Inowrocław 66,500 66,000 66,250 66,250  
6 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 65,500 66,250 66,750 66,167  
7 LUCKY STAR Grabińska Martyna (J.2001) KJ Pegaz Reda 65,750 65,000 65,500 65,417  
8 MARIOT Lewandowska Larysa (J.2003) KJ Stajnia Jarużyn 62,500 63,250 62,250 62,667  


 

Senior - C-4 - (25-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result)  
1 DISCOVERY Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 70,775 70,475 70,250 70,500  
2 CASIO ROYAL Stromska Honorata (J.2001) Klub Jeździecki Majestic Horses 69,125 70,050 68,375 69,183  
3 FILANO H Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki 69,250 66,200 66,750 67,400  
4 LAUDANI Zawada Karolina KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski 65,500 65,325 67,125 65,983  
5 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 60,750 62,475 61,750 61,658  


 

MPP - MŁODZICY KUCE - (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L-6R L-1R L-2R końcowy  
1 WONDERFUL SON OF PSIK Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki                  6,4 7.5 7,2 21,100  
1 WICEK Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 6,8 7,3 7,0 21,100  
3 BENJAMIN Krzyżak Antonina (Mł.2008) Klub Jeździecki J.J. Darboven 6,4 6,9 7,5 20,800  
4 BERGS 10-21 Gierszewska Aneta (Mł.2008) KJ Jarużyn 6,9 6.8 6,9 20,600  
5 EDJE Sadowska Monika (Mł.2008) Sopocki Klub Jeździecki 6,3 6.7 6,8 19,800  
6 NIKODEM Glanert Kinga (Mł.2008) KJ AS Dream 6,2 6.5 6,5 19,200  
7 BELA Kunkel Emilia (Mł.2010) KJ AS Dream 6 6.4 6.6 19,000  


 

MPP - JUNIORZY MŁODSI - KUCE - (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub P-6 P-3 P-4 końcowy  
1 GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 65,104 68,750 63,561 197,415  
2 CHANTRE' NOIR Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 62,083 67,750 67,045 196,878  
3 LA' MARCEL Celińska - Spodar Wiktoria (JM.2006) KJ Pegaz Reda 64,167 64,750 65,152 194,069  
4 DEPAS CORRINUS P. Dlouchy Aniela (JM.2006) Klub Jeździecki Pegaz Reda 63,229 63,750 65,076 192,055  
5 MINISTER Mroczkowska Matylda (JM.2004) Klub Jeździecki BM Horse Tągowie 58,354 61,250 57,833 177,437  


 

MPP - JUNIORZY MŁODSI DK - (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub  D-1 D-2 P-2 końcowy  
1 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE                   66,987  68,333   69,646         204,966  
2 CORAL Zambrzycka Julia (JM.2004) SKJ 67,115 66,056 66,313 199,484  
3 JOHN SNOW Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 63,077 65,333 65,505 193,915  
4 FERRY STRONG Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 65,833 62,889 64,697 193,419  
5 NÓTA Gierszewska Kamila (JM.2006) KJ Jarużyn 59,423 62,333 56,217 177,973  


 

MPP - JUNIORZY - (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub P-1 P-2 P-3 końcowy  
1 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream    68,133    68,990     68,917      206,040  
2 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 65,800 67,273 68,500 201,573  
3 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 66,533 65,859 66,417 198,809  
4 SALIERI Czaderna Ewa (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 65,767 65,758 66,917 198,442  
5 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 65,333 63,687 66,167 195,187  
6 LUCKY STAR Grabińska Martyna (J.2001) KJ Pegaz Reda 64,333 65,000 65,417 194,750  
7 BLACK PEARL R Biegała Wiktoria (J.2002) KJ Oxer Inowrocław 63,500 63,338 66,250 193,088  
8 MARIOT Lewandowska Larysa (J.2003) KJ Stajnia Jarużyn 60,933 61,919 62,667 185,519  


 

MPP - SENIORZY - (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C-1 C-2 C-4 końcowy   
1 DISCOVERY Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 67,157 68,243 70,500 205,900  
2 CASIO ROYAL Stromska Honorata (J.2001) Klub Jeździecki Majestic Horses 67,598 67,523 69,183 204,304  
3 FILANO H Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki 65,637 64,369 67,400 197,406  
4 LAUDANI Zawada Karolina KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski 64,804 65,676 65,983 196,463  
5 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 62,157 61,622 61,658 185,437  
6 DON SANDRIO Walter Łukasz KJ AS Dream 62,353 60,761   123,114  


 

MPom. - MŁODZICY KUCE - (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy  
1 WONDERFUL SON OF PSIK Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 6,4 7.5 7,2 21,100  
1 WICEK Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 6,8 7,3 7,0 21,100  
3 BENJAMIN Krzyżak Antonina (Mł.2008) Klub Jeździecki J.J. Darboven 6,4 6,9 7,5 20,800  
4 EDJE Sadowska Monika (Mł.2008) Sopocki Klub Jeździecki 6,3 6.7 6,8 19,800  
5 NIKODEM Glanert Kinga (Mł.2008) KJ AS Dream 6,2 6.5 6,5 19,200  
6 BELA Kunkel Emilia (Mł.2010) KJ AS Dream 6 6.4 6.6 19,000  


 

MPom. - JUNIORZY MŁODSI - KUCE - (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy  
1 GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 65,104 68,750 63,561 197,415  
2 CHANTRE' NOIR Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 62,083 67,750 67,045 196,878  
3 LA' MARCEL Celińska - Spodar Wiktoria (JM.2006) KJ Pegaz Reda 64,167 64,750 65,152 194,069  
4 DEPAS CORRINUS P. Dlouchy Aniela (JM.2006) Klub Jeździecki Pegaz Reda 63,229 63,750 65,076 192,055  
5 MINISTER Mroczkowska Matylda (JM.2004) Klub Jeździecki BM Horse Tągowie 58,354 61,250 57,833 177,437  


 

MPom. - JUNIORZY MŁODSI - DK - (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy a
1 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE                            66,987 68,333 69,646 204,966  
2 CORAL Zambrzycka Julia (JM.2004) SKJ 67,115 66,056 66,313 199,484  
3 JOHN SNOW Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 63,077 65,333 65,505 193,915  
4 FERRY STRONG Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 65,833 62,889 64,697 193,419  


 

MPom. - JUNIORZY - (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub                             I dzień II dzień III dzień końcowy  
1 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream                                           68,133 68,990 68,917 206,040  
2 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 65,800 67,273 68,500 201,573  
3 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 66,533 65,859 66,417 198,809  
4 SALIERI Czaderna Ewa (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 65,767 65,758 66,917 198,442  
5 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 65,333 63,687 66,167 195,187  
6 LUCKY STAR Grabińska Martyna (J.2001) KJ Pegaz Reda 64,333 65,000 65,417 194,750  


 

MPom. - SENIORZY - (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy  
1 DISCOVERY Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 67,157 68,243 70,500 205,900  
2 CASIO ROYAL Stromska Honorata (J.2001) Klub Jeździecki Majestic Horses 67,598 67,523 69,183 204,304  
3 FILANO H Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki 65,637 64,369 67,400 197,406  
4 LAUDANI Zawada Karolina KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski 64,804 65,676 65,983 196,463  
5 HAPPY FEET Walter Łukasz KJ AS Dream 61,657 63,243   124,900  


 

Zawody Regionalne i Towarzyskie
BARŁOMINO, 23-25.08.2019r.

WYNIKI KOŃCOWE
 

(2)* - POZIOM II - Paraujeżdżenie poziom II Mistrzowski 2017 (23-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result)  
1 TERA QUICK Cirocka Dominika bpk 55,382 58,618 57,000  


 

(3)* - POZIOM II - Praujeżdżenie poziom II Drużynowy 2017 (23-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) a
1 TERA QUICK Cirocka Dominika bpk 54,955 59,955 57,455  


 

(7) ZR - 4 latki - El. MPMK 4 latki (2 starty) (23-08-2019)
                  Pomyłki Pomyłki      
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Przyd. do uj. Wrażenie ogólne przeb.(liczba) niekumul.(liczba) Wynik końcowy Wynik procentowy  
1 PIKASO Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik 8 7,8 7,5 7,5 7,9     7,74 77,40  
2 KARATINO Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik 7,5 7,7 7,6 7,5 7,7     7,60 76,00  
3 PIKASO Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik 8 7,1 7,1 7,5 7,5     7,44 74,40  


 

(8) ZR - L-1 - (23-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) a
1 KARATINO Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik 71,842 68,158 70,000  
2 ENERGETYK Gruba Beata KJ Pegaz Reda 67,632 66,316 66,974  
3 AURORA Babińska Malgorzata Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych 65,526 64,211 64,868  
4 BARBÓR Lemańczyk Agnieszka (MJ.2000) Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych 64,211 64,737 64,474  
5 ENIA Dobuszewska Weronika (J.2002) JKS Rywal 63,684 63,421 63,553  
6 PRADO Bachanek Amelia Pomorska Liga Jeździecka 62,895 62,632 62,763  
7 NÓTA Gierszewska Kamila (JM.2006) KJ Jarużyn 60,526 63,684 62,105  
8 DIABLO Brzozowska Oliwia (JM.2005) KSPSK 59,474 59,474 59,474  


 

(8a) ZR - L-1 (kuce) - (23-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result)  
1 BERGS 10-21 Gierszewska Aneta (Mł.2008) KJ Jarużyn 68,158 65,526 66,842  


 

(9) ZT - L-1 - (23-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result)  
1 ENERGETYK Butowska Eliza (JM.2005) Pegaz Reda 64,737 64,737  
2 H-SHANTI Mazur Zuzanna BPK 60,000 60,000  
T H-SHANTI Mazur Zuzanna BPK 60,526 60,526  


 

(9a) ZT - L-1 (kuce) - (23-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result)  
1 JACKY 35 Różankiewicz Monika (JM.2006) Klub Jeździecki Pegaz Reda 59,763 59,763  


 

(10) ZR - P-1 - (23-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result)  
1 JONAS Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda 68,400 69,600 69,000  
2 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 68,400 66,200 67,300  
3 JILLZ Sagan Wiktoria (MJ.1999) Klub Jeździecki J.J. Darboven 66,800 67,000 66,900  
4 GANDAWA Wyszałkowska Weronika LKS Nadwiślanin Kwidzyn 66,200 65,200 65,700  
5 CZARDŻIL Pellowska Ewa KJ Barłomino 66,600 64,200 65,400  
6 BARBÓR Lemańczyk Agnieszka (MJ.2000) Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych 65,400 61,800 63,600  
7 PRADO Bachanek Amelia Pomorska Liga Jeździecka 61,600 63,000 62,300  


 

(11) ZR - CS-1A - (23-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result)  
1 VALENTIJIN Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 64,167 61,806 63,750 63,241  


 

(12) ZR - D-1 - (23-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) a
1 KOSTARYKA Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal 63,077 67,885 65,481  


 

(13) ZR - N-4 - (23-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result)  
1 CZARDŻIL Pellowska Ewa KJ Barłomino 65,417 65,833 65,625  
2 WALENTINO Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki 65,139 65,972 65,556  
3 LUCKY STAR Grabińska Martyna (J.2001) KJ Pegaz Reda 63,806 64,361 64,083  
4 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 63,750 63,333 63,542  
5 TASSILO I Kijowska Zuzanna (MJ.1998) KJ AS Dream 58,056 60,417 59,236  


 

(14) ZR - C-1 - (23-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result)  
1 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 66,765 65,441 66,912 66,373  
2 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 66,029 65,882 66,176 66,029  
3 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 64,794 60,824 63,176 62,931  
4 BREVIS IPSA M. Konera Aleksandra (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 63,235 63,088 61,912 62,745  


 

(15) ZR - CC-4 - (23-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result)  
1 FORCE Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda 69,211 71,842 68,947 70,000  


 

ZR - D-2 - (24-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) a
1 BREVIS IPSA M. Konera Aleksandra (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 66,167 65,667 65,917  
2 KOSTARYKA Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal 64,667 66,167 65,417  


 

ZR - D-4 - (24-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result)  
1 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 62,500 64,844 63,672  


 

ZR - CC-5 - (24-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result)  
1 FORCE Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda 70,789 68,158 68,026 68,991  


 

ZR - L-2 - (24-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result)  
1 KARATINO Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik 65,227 69,545 67,386  
2 ENERGETYK Gruba Beata KJ Pegaz Reda 66,364 66,818 66,591  
3 BARBÓR Lemańczyk Agnieszka (MJ.2000) Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych 64,773 64,091 64,432  
4 AURORA Babińska Malgorzata Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych 63,864 64,773 64,318  
5 PRADO Bachanek Amelia Pomorska Liga Jeździecka 64,091 64,091 64,091  
6 ENIA Dobuszewska Weronika (J.2002) JKS Rywal 63,182 63,409 63,295  
7 NÓTA Gierszewska Kamila (JM.2006) KJ Jarużyn 61,364 63,182 62,273  
8 DIABLO Brzozowska Oliwia (JM.2005) KSPSK 60,227 61,136 60,682  


 

ZR - L-2 (kuce) - (24-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result)  
1 BERGS 10-21 Gierszewska Aneta (Mł.2008) KJ Jarużyn 64,318 68,182 66,250  


 

ZT - L-2 - (24-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result)  
1 ENERGETYK Butowska Eliza (JM.2005) Pegaz Reda 64,545 64,545  
2 H-SHANTI Mazur Zuzanna BPK 56,636 56,636  


 

ZT - L-2 (kuce) - (24-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result)  
1 JACKY 35 Różankiewicz Monika (JM.2006) Klub Jeździecki Pegaz Reda 60,682 60,682  


 

ZR - P-2 - (24-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result)  
1 JONAS Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda 66,061 68,485 67,273  
2 CZARDŻIL Pellowska Ewa KJ Barłomino 64,242 66,364 65,303  
3 JILLZ Sagan Wiktoria (MJ.1999) Klub Jeździecki J.J. Darboven 65,303 64,545 64,924  
4 DON SANDRIO Ziółkowska Oliwia (MJ.1998) KJ AS Dream 62,879 65,000 63,939  
5 GANDAWA Wyszałkowska Weronika LKS Nadwiślanin Kwidzyn 63,485 62,576 63,031  
6 BARBÓR Lemańczyk Agnieszka (MJ.2000) Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych 62,121 63,636 62,879  
7 PRADO Bachanek Amelia Pomorska Liga Jeździecka 59,697 52,273 55,985  


 

ZR - CS-1A - (24-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result)  
1 VALENTIJIN Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 64,306 64,722 62,639 63,889  


 

ZR - 4 latki - El. MPMK 4 latki (2 starty) (24-08-2019)
                  Pomyłki Pomyłki      
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Przyd. do uj. Wrażenie ogólne przeb.(liczba) niekumul.(liczba) Wynik końcowy Wynik procentowy  
1 PIKASO Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik 8,2 7,6 7,4 7,6 7,9     7,74 77,40  
2 PIKASO Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik 8 7,4 7,2 7,5 7,6     7,54 75,40  


 

ZR - N-5 - (24-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result)  
1 WALENTINO Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki 62,500 65,786 64,143  
2 LUCKY STAR Grabińska Martyna (J.2001) KJ Pegaz Reda 62,786 64,786 63,786  
3 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 62,857 64,143 63,500  
4 TASSILO I Kijowska Zuzanna (MJ.1998) KJ AS Dream 61,714 64,571 63,143  


 

ZR - C-2 - (24-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result)  
1 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 65,270 64,865 65,541 65,225  
2 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 65,405 64,730 64,865 65,000  
3 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 63,514 62,838 65,405 63,919  


 

ZR - CC-7 - (25-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result)  
1 FORCE Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda 71,875 68,625 71,325 70,608  


 

ZR - C-4 - (25-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result)  
1 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 66,750 66,750 66,000 66,500  
2 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 66,125 66,375 64,750 65,750  


 

ZR - L-3 - (25-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result)  
1 PIKASO Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik 70,909 69,091 70,000  
2 KARATINO Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik 69,773 68,182 68,977  
3 AURORA Babińska Malgorzata Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych 64,773 65,455 65,114  
4 BERGS 10-21 Gierszewska Aneta (Mł.2008) KJ Jarużyn 62,045 66,136 64,091  
5 ENIA Dobuszewska Weronika (J.2002) JKS Rywal 64,091 62,273 63,182  
6 ENERGETYK Gruba Beata KJ Pegaz Reda 61,818 63,409 62,614  
7 PRADO Bachanek Amelia Pomorska Liga Jeździecka 59,091 62,727 60,909  
8 DIABLO Brzozowska Oliwia (JM.2005) KSPSK 56,136 58,409 57,273  


 

ZR - L-3 (kuce) - (25-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result)  
1 BERGS 10-21 Gierszewska Aneta (Mł.2008) KJ Jarużyn 62,045 66,136 64,091  


 

ZT - L-3 - (25-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) a
1 ENERGETYK Butowska Eliza (JM.2005) Pegaz Reda 63,136 63,136  
2 H-SHANTI Mazur Zuzanna BPK 57,273 57,273  


 

ZT - L-3 (kuce) - (25-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) a
1 JACKY 35 Różankiewicz Monika (JM.2006) Klub Jeździecki Pegaz Reda 57,500 57,500  


 

ZR - P-3 - (25-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result)  
1 JONAS Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda 69,000 71,250 70,125  
2 JILLZ Sagan Wiktoria (MJ.1999) Klub Jeździecki J.J. Darboven 68,500 66,500 67,500  
3 GANDAWA Wyszałkowska Weronika LKS Nadwiślanin Kwidzyn 64,750 67,000 65,875  
4 DON SANDRIO Ziółkowska Oliwia (MJ.1998) KJ AS Dream 62,750 65,750 64,250  
5 CZARDŻIL Pellowska Ewa KJ Barłomino 63,500 64,750 64,125  
6 PRADO Bachanek Amelia Pomorska Liga Jeździecka 59,500 59,000 59,250  


 

ZR - D-3 - (25-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result)  
1 BREVIS IPSA M. Konera Aleksandra (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 66,333 67,167 66,750  
2 KOSTARYKA Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal 63,667 63,167 63,417  


 

ZR - N-6 - (25-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) a
1 WALENTINO Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki 65,000 62,683 63,841  
2 LUCKY STAR Grabińska Martyna (J.2001) KJ Pegaz Reda 62,195 62,683 62,439  
3 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 61,463 62,439 61,951  
4 TASSILO I Kijowska Zuzanna (MJ.1998) KJ AS Dream 58,415 60,976 59,695  


 

RUNDA - L (ZR) - REGIONALNA (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L-1 L-2 L-3 końcowy a
1 KARATINO Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik 70,000 67,386 68,977 206,363  
2 ENERGETYK Gruba Beata KJ Pegaz Reda 66,974 66,591 62,614 196,179  
3 AURORA Babińska Malgorzata Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych 64,868 64,318 65,114 194,300  
4 ENIA Dobuszewska Weronika (J.2002) JKS Rywal 63,553 63,295 63,182 190,030  
5 PRADO Bachanek Amelia Pomorska Liga Jeździecka 62,763 64,091 60,909 187,763  
6 DIABLO Brzozowska Oliwia (JM.2005) KSPSK 59,474 60,682 57,273 177,429  
7 BARBÓR Lemańczyk Agnieszka (MJ.2000) Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych 64,474 64,432   128,906  
8 NÓTA Gierszewska Kamila (JM.2006) KJ Jarużyn 62,105 62,273   124,378  


 

RUNDA - L (ZT) - TOWARZYSKA (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L-1 L-2 L-3 końcowy  
1 ENERGETYK Butowska Eliza (JM.2005) Pegaz Reda 64,737 64,545 63,136 192,418  
2 H-SHANTI Mazur Zuzanna BPK 60,526 56,636 57,273 174,435  


 

RUNDA - P (ZR) - REGIONALNA (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub P-1 P-2 P-3 końcowy  
1 JONAS Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda 69,000 67,273 70,125 206,398  
2 JILLZ Sagan Wiktoria (MJ.1999) Klub Jeździecki J.J. Darboven 66,900 64,924 67,500 199,324  
3 CZARDŻIL Pellowska Ewa KJ Barłomino 65,400 65,303 64,125 194,828  
4 GANDAWA Wyszałkowska Weronika LKS Nadwiślanin Kwidzyn 65,700 63,031 65,875 194,606  
5 PRADO Bachanek Amelia Pomorska Liga Jeździecka 62,300 55,985 59,250 177,535  
6 BARBÓR Lemańczyk Agnieszka (MJ.2000) Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych 63,600 62,879   126,479  


 

RUNDA - D (ZR) - REGIONALNA (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień       końcowy  
1 KOSTARYKA Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal 65,481 65,417 63,417 194,315  
2 BREVIS IPSA M. Konera Aleksandra (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka   65,917 66,750 132,667  


 

RUNDA - N (ZR) - REGIONALNA (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub N-4 N-5 N-6         końcowy  
1 WALENTINO Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki 65,556 64,143 63,841 193,540  
2 LUCKY STAR Grabińska Martyna (J.2001) KJ Pegaz Reda 64,083 63,786 62,439 190,308  
3 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 63,542 63,500 61,951 188,993  
4 TASSILO I Kijowska Zuzanna (MJ.1998) KJ AS Dream 59,236 63,143 59,695 182,074  


 

RUNDA - C (ZR) - REGIONALNA (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C-1 C-2 C-4 końcowy  
1 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 66,373 65,000 66,125 197,498  
2 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 66,029 65,225 65,750 197,004  
3 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 62,931 63,919   126,850  


 

RUNDA - CC (ZR) - REGIONALNA (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub CC-4 CC-5 CC-7 końcowy  
1 FORCE Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda 70,000 68,991 70,608 209,599  


 

RUNDA - L- KUCE (ZR) - REGIONALNA (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L-1 L-2 L-3 końcowy  
1 BERGS 10-21 Gierszewska Aneta (Mł.2008) KJ Jarużyn 66,842 66,250 64,091 197,183  


 

RUNDA - L- KUCE (ZT) - TOWARZYSKA (25-08-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L-1 L-2 L-3 końcowy  
1 JACKY 35 Różankiewicz Monika (JM.2006) Klub Jeździecki Pegaz Reda 59,763 60,682 57,500 177,945  


 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

 

MP Radzionków  12-15.09 

 

 

 

ZO eMPMK Radzionków  12-15.09 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

ZR Gieniusze 15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

 

Mistrzostwa Podlasia Supraśl 21-22/09

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

 

HZO Leszno 04-06.10.

 

 

 

Halowy Puchar Polski Amatorów ZR Łąck 04-06.10 

 

 

 

CDI Zakrzów 25-27.10.

 

 

 

HZR Biały Las 27.10.

 

 

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

 

ZR Żywiec 9-10.11

 

MP Para Sopot 9-11.11

 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

 

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł