MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW 2016 

WYNIKI KOŃCOWE 

2-4 września 2016 Augustówek 

M-ce

Nr start

Zawodnik

Koń

POL

Klub

Punkty sędziów

Procent

 

I półfinał

 

II półfinał

FINAŁ

1

068

Aleksandra SZULC

RUMBA HIT

KJ GoldenDream

70,211%

1

68,400%

1

70,700%

3

209,311%

 

2

060

Żaneta SKOWROŃSKA

MYSTERY / LOVE ME 

LKJ   Lewada

68,000%

5

67,040%

2

71,800%

1

206,840%

 

3

005

Przemysław KOZANOWSKI

BELCANTO 34

KS  Centurion

69,395%

2

66,140%

5

70,075%

4

205,610%

 

4

079

Tomasz JASIŃSKI

TEO

KSJ Zagozd

67,526%

6

66,960%

3

70,875%

2

205,361%

 

5

089

Gabriela JAWORSKA - MAZUR

ZIMBA / GERMANY

Legia Kozielska

69,210%

3

64,700%

8

67,975%

5

201,885%

 

6

021

Jarosław WIERZCHOWSKI

DARRANT 

WKJ Lublin

68,947%

4

65,960%

6

65,450%

8

200,357%

 

7

004

Rishat SABITOV

AZARRO

KJ Janowice

65,500%

10

65,760%

7

67,525%

6

198,785%

 

8

003

Olga MICHALIK

ARAMIS

KS Centurion

67,131%

7

63,420%

10

65,050%

9

195,601%

 

9

020

Mateusz CICHOŃ

DARLING DREAM

KJ Lider

64,763%

11

61,960%

11

67,250%

7

193,973%

 

10

002

Marcin WOLDAŃSKI

AJANOS STAR 

 SKJ  Bajardo

63,026%

12

60,680%

13

64,075%

10

187,781%

 

11

036

Marta GINDA

FINEST 003

WLKS KRAKUS

62,079%

13

61,380%

12

63,000%

11

186,459%

 

12

088

Aleksandra MATKIEWICZ

WORLD MAGIC

OSK Michalscy

61,710%

14

57,580%

14

----------

 

119,290%

 
 

 

MISTRZOSTWA POLSKI U25 / do lat 25 / 

WYNIKI KOŃCOWE

2-4 września 2016 Augustówek 

M-ce

Nr start

Zawodnik

Koń

POL

Klub

Punkty sędziów

Procent

 

I półfinał

 

II półfinał

FINAŁ

1

048

Mateusz CICHOŃ

HERZREGENT 2

KJ Lide r

67,472%

1

67,842%

2

67,465%

1

202,779%

 

2

091

Ewa HAMKAŁO

VIVALDI 

SPS KJ Bobrowy Staw

66,195%

3

68,263%

1

66,209%

2

200,667%

 

3

063

Jan GAWECKI

QUEST

KPSOLCenturion

66,361%

2

66,605%

3

64,326%

3

197,292%

 

4

085

Paula MAŃCZAK

WILLIAMS JUNIOR 

COVAL  Biały Bór

61,139%

4

63,816%

4

61,093%

5

186,048%

 

5

024

Wioletta GUBAŁA

DOKTRYNA

KJK Fabrex

60,583%

5

62,105%

5

61,186%

4

183,874%

 
 

 

 

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH JEŹDŻCÓW 2016

WYNIKI KOŃCOWE

2-4 września 2016 Augustówek 

M-ce

Nr start

Zawodnik

Koń

Klub

POL

Punkty sędziów

Procent

 

I półfinał

 

II półfinał

FINAŁ

1

025

Tomasz JASIŃSKI

SHOSHOLOZA 2/ DON CORLEONE

KSL Zagozd

72,553%

1

68,763%

1

68,600%

3

209,916%

 

2

065

Nikola MARCZAK

ROMANTIC  P / RAINBOW

LKJ Lewada

68,895%

2

67,448%

3

68,450%

4

204,793%

 

3

053

Jan GAWECKI

KUANTO W

KS Centurion

66,632%

3

66,368%

4

71,550%

1

204,550%

 

4

071

Filip KOWALSKI

SAVIOLA 

KJ Lider

64,921%

5

65,079%

5

66,975%

6

196,975%

 

5

086

Aleksandra LESNER

WOHLKLANG U

KJ Pegaz Reda

64,395%

8

63,816%

11

68,750%

2

196,961%

 

6

040

Julia MOCZAK

FLORIMOON

KJ GoldenDream

64,579%

7

64,237%

7

67,200%

5

196,016%

 

7

070

Mateusz POLA

SANDRO

LKJ Lewada

64,816%

6

64,921%

6

65,950%

7

195,687%

 

8

017

Natalia WOJTASZEK

DAGON

KU AZS PW

63,790%

9

63,921%

10

65,550%

8

193,261%

 

9

077

Hanna SUCHAN

STERNIK

JKS Cwał

63,211%

10

64,000%

9

64,900%

9

192,111%

 

10

067

Zuzanna NOWAKOWSKA

RUBINSTER II

KS Centurion

63,158%

11

64,026%

8

63,225%

10

190,409%

 

11

080

Agata GIETKA

THOSWIN VALDHOEK

KJ Młyńska Struga

59,579%

13

62,184%

12

62,800%

11

184,563%

 
 

 

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 2016 

WYNIKI KOŃCOWE 

2-4 września 2016 Augustówek 

M-ce

Nr start

Zawodnik

Koń

POL

Klub

Punkty sędziów

Procent

 

I półfinał

 

II półfinał

FINAŁ

1

026

Zuzanna HABER

DON CRUSOE

KS Centurion

69,162%

2

71,053%

1

74,050%

1

214,265%

 

2

062

Anna WOJTKOWSKA

PASCAL

KS Centurion

70,676%

1

68,658%

2

70,250%

3

209,584%

 

3

011

Małgorzata CYBULSKA

CHENERO 2

Sopockii KJ

69,135%

3

68,605%

3

70,825%

2

208,565%

 

4

016

Wiktoria HANCZEWSKA

DA CAPO 

AKU Thomson

68,000%

4

68,526%

4

67,650%

7

204,176%

 

5

051

Olivier WESTON

IBIS 

KS Centurion

66,811%

6

67,421%

7

69,525%

4

203,757%

 

6

041

Michał CICHOŃ

FUERSTNTRCAUM 2 

KJ  Lider

65,784%

7

68,158%

5

69,225%

5

203,167%

 

7

078

Michalina TERLECKA

SULEYKEN

OSK Michalscy

66,919%

5

65,369%

8

68,325%

6

200,613%

 

8

022

Nikola KARCH

DASOOKWA BY PIAFFE

LKS Stragona

65,216%

8

67,895%

6

66,075%

10

199,186%

 

9

023

Alicja TRAWIŃSKA

DIEGO RAMIREZ 

BPK POM

65,135%

9

65,132%

9

66,900%

9

197,167%

 

10

007

Filip KOWALSKI

BENTAMO 2 

KJ L ide r

64,027%

13

63,395%

10

67,525%

8

194,947%

 

11

010

Anna DOBROWOLSKA

CAMARO

KJ Picador

64,892%

10

63,263%

11

65,750%

11

193,905%

 

12

015

Jacek KOPACZEL

CORNE 

KJ GoldenDream

62,081%

17

62,237%

15

65,325%

12

189,643%

 

13

056

Klara JĘDRZEJCZYK

LOOMER WAID

JKS Equita

63,459%

14

62,026%

17

64,125%

15

189,610%

 

14

090

Aneta GAJDZIŃSKA

NOBIUS

KJ Facimiech

62,027%

18

62,737%

12

64,475%

13

189,239%

 

15

047

Paulina LIS

HAITI

JKS Cwał

63,324%

15

62,342%

14

63,150%

16

188,816%

 

16

050

Aleksandra POŚPIECH

HUN

LKJ L e w a d a

62,108%

16

62,368%

13

64,150%

14

188,626%

 

17

012

Urszula KRZEWICKA

CHEERY COLA 

KJ GLoldenDream

64,892%

11

62,211%

16

REZ.

 

127,103%

 

18

029

Patrycja WAWRZON

DORA

KJ  Młyńska Struga

64,351%

12

59,026%

19

---------

 

123,377%

 

19

083

Jagoda DĄBROWSKA

WAGNER

LKJ Lewada

61,865%

19

54,763%

19

----------

 

116,628%

 
 

 

Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu 2-4 września 2016 Augustówek 

WYNIKI KOŃCOWE MP 2016

WYNIKI NIEDZIELA pobierz

 


 

WYNIKI SOBOTA  pobierz

WYNIKI MP po dwóch dniach  pobierz

 


WYNIKI MP PIĄTEK korekta pobierz 

WYNIKI MP PIĄTEK  pobierz 

WYNIKI PIĄTEK pobierz

 

Podium MP Seniorów 2016 

Złoto - Aleksandra Szulc 

Srebro - Żaneta Skowrońska 

Brąz - Przemysław Kozanowski 

 

 

 

Podium MP Młodych Jeźdźców 2016 

Złoto - Tomasz Jasiński 

Srebro - Nikola Marczak

Brąz - Jan Gawecki 

 

 

Podium MP Juniorów 2016 

Złoto - Zuzanna Haber 

Srebro - Anna Maria Wojtkowska

Brąz - Małgorzata Cybulska

 

 

 Podium MP U25 i złota medalistka MP Dzieci - Karolina Worotnik 

 

Podium MP U25  2016 / do lat 25 

Złoto - Mateusz Cichoń 

Srebro - Ewa Hamkało

Brąz - Jan Gawecki

 

 

 

MP / CDI-W Augustówek 2-4 września 2016

ZGŁOSZENIA

 

LISTA ZGŁOSZEŃ MASTER LIST MISTRZOSTWA POLSKI oraz CDI-W BAJARDO 2016

Lp. No. Zawodnik/Competitor Koń/Horse Państwo/National

DZIECI CHILDREN

MP

CDI

1

006

##

Eva VAVRIKOVA

105A

B18ELLE ENNIE

CZE

 

X

2

05O80

305

9K5arolina WOROTNIK

K019

M03ETRES I-P

POL Karkonoski KJ

X

 

JUNIORZY JUNIORS

MP

CDI

1

00O70

125

3F3ilip KOWALSKI

K020

B66ENTAMO 2

POL
KJ Lider

X

 

2

009

##

Stella-Marii TAMME

105F

C35ALENDULA

EST

 

X

3

01O00

262

0A6nna DOBROWOLSKA

K014

C14AMARO

POL
KJ Picador

X

 

4

01O10

184

8M4ałgorzata CYBULSKA

K018

C10HENARO 2

POL Sopocki KJ

X

 

5

01O20

122

2U4rszula KRZEWICKA

K020

C49HERRY COLA

POL
KJ Golden Dream

X

 

6

01O50

262

7Ja6cek KOPACZEL

K010

C95ORNE

POL
KJ Golden Dream

X

 

7

01O60

305

8W7iktoria HANCZEWSKA

K020

D21A CAPO 163

POL
AKU Thomson

X

 

8

02O20

193

8N5ikola KARCH

K017

D87ASOOKWAT BY PIAFFE

POL
LKS Stragona

X

 

9

023

##

Alicja TRAWIŃSKA

105D

TD90IEGO RAMIREZ

POL
bpk POM

X

X

10

026

##

Zuzanna HABER

104Z

D01ON CRUSOE

POL
KS Centurion

X

X

11

02O90

269

5P1atrycja WAWRZON

K007

D23ORA

POL
KJ Młyńska Struga

X

 

12

03O30

238

6Z3uzanna KOPROWSKA

K012

E15VER FOR ACTION

POL
bpk KPO

X

 

13

03O50

259

2Ja9n LIMBURSKI

K005

F2A8MME FATALE

POL
LKJ Lewada

X

 

14

04O10

133

7M0ichał CICHOŃ

K021

F9u4erstentraum 2

POL
KJ Lider

X

 

15

04O70

231

0P1aulina LIS

K012

H87AITI

POL
JKS Cwał

X

 

16

05O00

249

2A6leksandra POŚPIECH

K005

H8 0U N I

POL
LKJ Lewada

X

 

17

05O10

230

8O7livier WESTON

K013

I3B1IS

POL
KS Centurion

X

 

18

056

##

Klara JĘDRZEJCZYK

104Z

L4 O1 O M E R W A I D

POL
JKS Equita

X

X

19

062

##

Anna WOJTKOWSKA

104N

NP6A8SCAL

POL
KS Centurion

X

X

20

06O60

305

8W7iktoria HANCZEWSKA

K015

R93OTSCHILD

POL
AKU Thomson

X

 

21

06O90

230

8O7livier WESTON

K007

S02AMBUCCA

POL
KS Centurion

X

 

22

07O80

193

8M2ichalina TERLECKA

K018

S34ULEYKEN

POL
OSK Michalscy

X

 

23

08O30

245

4Ja6goda DĄBROWSKA

K012

W35AGNER

POL
LKJ Lewada

X

 

24

08O40

245

4Ja6goda DĄBROWSKA

K008

W58HY NOT

POL
LKJ Lewada

X

 

X 2 R

MŁODZI JEŹDŹCY YOUNG RIDERS

MP

CDI

1

00O10

226

9K8laudia PARYS

K014

A92FRODITE

POL
KS Centurion

X

 

2

01O70

086

3N9atalia WOJTASZEK

K003

D35AGON

POL
KU AZS PW

X

 

3

01O90

076

3N9ikola HOLCHAUZER

K010

D17AREDEVIL

POL JKS Rafi

X

 

4

02O50

072

9T4omasz JASIŃSKI

K020

D73ON CORLEONE 29

POL
KSJ Zagozd

X

X

5

040

##

Julia MOCZAK

104C

YF6L4ORIMOON

POL
KJ Golden Dream

X

X

6

053

##

Jan GAWECKI

105C

GK0U4ANTO W

POL
KS Centurion

X

X

7

06O40

098

9N8ikola MARCZAK

K011

R53AINBOW

POL
LKJ Lewada

X

 

8

06O50

098

9N8ikola MARCZAK

K013

R17OMANTIC P

POL
LKJ Lewada

X

 

9

06O70

145

0Z6ozanna NOWAKOWSKA

K008

R92UBINSTERN II

POL
KS Centurion

X

 

10

070

##

Mateusz POLA

105IY

6S5ANDRO

POL
LKJ Lewada

X

X

11

07O10

125

3F3ilip KOWALSKI

K020

S65AVIOLA 2

POL
KJ Lider

X

X

12

073

##

Tomasz JASIŃSKI

104IV

2S0HOSHOLOZA 2

POL
KSJ Zagozd

X

X

13

076

##

Elin GUSTAFSSON

103E

S7P5ORTLIFE

SWE

 

X

14

07O70

061

2H4anna SUCHAN

K015

S85TERNIK

POL
JKS Cwał

X

 

15

08O00

276

1A4gata GIETKA

K009

T8H8OSWIN VELDHOEK

POL
KJ Młyńska Struga

X

 

16

086

##

Aleksandra LESNER

104V

W36OHLKLANG U

POL
KJ Pegaz Reda

X

X

     

9 S 5 5 6 8 9 4

UNDER 25

MP

CDI

1

02O40

227

9W0ioletta GUBAŁA

K007

D41OKTRYNA

POL
KJK Fabrex

X

 

2

04O80

035

8M7ateusz CICHOŃ

K020

H9 0E R Z R E G E N T 2

POL
KJ Lider

X

 

3

05O20

089

7M8arcjanna BRONOWSKA

K008

K36ALARUS

POL
KS Centurion

X

 

4

063

##

Jan GAWECKI

102X

Q1 U4 E S T

POL
KS Centurion

X

X

5

079

##

Tomasz JASIŃSKI

102T

Dzeko

POL
KSJ Zagozd

 

X

6

       

08O50

100

0P3aula MAŃCZAK

K011

W03ILLIAMS JUNIOR

 

 

POL
SCCJ COVAL

X

 

 

 

 

 

SENIORZY GRAND PRIX

MP

CDI

1

00O20

036

4M2arcin WOLDAŃSKI

K018

A24JANOS STAR

POL
SKJ Bajardo

X

 

2

003

##

Olga MICHALIK

104IZ

1A9RAMIS

POL
KS Centurion

X

X

3

004

##

Rishat SABITOV

103Y

A6Z5ZARO

POL
KJ Janowice

X

X

4

005

##

Przemysław KOZANOWSKI

104L

B34ELCANTO 34

POL
KS Centurion

X

X

5

018

##

Terhi STEGARS

103F

D03ALOU SHAN

FIN

 

X

6

020

##

Mateusz CICHOŃ

103T

D97ARLINGS DREAM

POL
KJ Lider

X

X

7

02O10

008

2Ja8rosław WIERZCHOWSKI

K012

D85ARRANT

POL
WKJ Lublin

X

 

 

     

103JX

 


 

 

 

8

031

##

Per DUVEFELT

SWE

E51D6V4IN

SWE

 

X

9

032

##

Karin NISSEN

103T

E98NO

DEN

 

X

10

03O60

057

6M2arta GINDA

K007

F3I8NEST 0003

POL
WLKS KRAKUS

X

 

11

038

##

Inna LOGUTENKOVA

104C

ZF1L3ERARO

UKR

 

X

11

039

##

Aleksandr KOVSHOV

102P

WF2L6IRT

UKR

 

X

13

043

##

Per DUVEFELT

105IZ

7G3ARNIER

SWE

 

X

14

04140

3KA

3G3abriela JAWORSKA - MAZUR

103Y

G87ERMANY

POL
SKJ Legia Kozielska

X

X

15

045

##

Morgan BARBANÇON MESTRE

102U

MG0I7RASOL 7

ESP

 

X

16

046

##

Anna DYACHENKO

104A

G02ULLIVER

UKR

 

X

17

049

##

Inna LOGUTENKOVA

104F

H67ETMAN SAHAYDACHNIY

UKR

 

X

18

054

##

Dina ELLERMANN

103K

L3A3NDY'S AKVAREL

EST

 

X

19

057

##

Żaneta SKOWROŃSKA

K015

L3 O1 V E M E

POL
LKJ Lewada

X

 

20

059

##

Malene EBBESEN

105H

EM87IRA

DEN

 

X

21

060

##

Żaneta SKOWROŃSKA

103Z

M82YSTERY

POL
LKJ Lewada

X

X

22

061

##

Svetlana KISELIOVA

UKR0

0P1A0R5ISH

UKR

 

X

23

068

##

Aleksandra SZULC

102N

ZR50UMBA HIT

POL
KJ Golden Dream

X

X

24

074

##

Morgan BARBANÇON MESTRE

103R

OS3I6R DONNERHALL II OLD

ESP

 

X

 

     

104IR

4 

 

   

25

08O80

082

7A0leksandra MATKIEWICZ

K011

W99ORLD MAGIC GB

POL
OSK Michalscy

X

 

26

08190

3KA

3G3abriela JAWORSKA - MAZUR

102N

JZ10IMBA

POL
SKJ Legia Kozielska

X

 

MAŁA RUNDA ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE 

1

008

O0

0A9le3k7s5andra OWSIANY

K015

B65RIAR

POL
OSK Michalscy

   

2

013

O0

0A6g7n2ie9szka DUDKA

K010

C66HESTER

POL
KJ Hubert

   

3

014

O0

0M4a2g1d1alenia NIESŁUCHOWSKA

K007

C47HICCO D'ORO K

POL
KJ Aldragho

   

4

027

O0

0E1lż4b0ie0ta LIBERDA

K012

D36ON JOAQUIN

POL Equiclub

   

 

               

5

034

O0

0M7a5r7ia3SZMIDT

K009

E05XMOOR

POL
OSK Michalscy

   

6

037

O0

0M1a0g4d4alena ZALEWSKA

K012

F6L8AMENCO S

POL Equesta

   

7

042

O0

0J2o2an8n5a CEDRO

K015

G42ALLANT

POL
KJ Equest

   

8

055

O0

1K2a8ta7r4zyna MAJEWSKA

K012

L6A9 PRIORA

POL
bpk DOS

   

9

075

O0

0M1a6r8ia5DĄBROWSKA-BIGOSZEWSKA

K020

S87O BLACK I.P.S. Z

POL
JKS Equita

   

10

081

O0

0P4a0u6lin7a MARTYNUSKA

K006

L0U1STIG

POL
KJ Milord

   

11

082

O0

0A3n1n5a2SKRZESZEWSKA-WALTER

K006

V02ALENTIJN

POL
KJ AS Dream

   
 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł