Mistrzostwa Polski Radzionków  2019

WYNKI / ARKUSZE 

 

LXXIV Mistrzostwa Polski Seniorów w Ujeżdżeniu

IV Mistrzostwa Polski U25 w Ujeżdżeniu

XXXII Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców w Ujeżdżeniu

L Mistrzostwa Polski Juniorów w Ujeżdżeniu

IV Mistrzostwa Polski Dzieci w Ujeżdżeniu

 

 

 

Podium Mistrzostwa Polski Seniorów 2019

 

 

złoto - Katarzyna Milczarek KSJ Zagozd  
 srebro - Aleksandra Szulc SKJ Golden Dream  
brąz - Żaneta Skowrońska-Kozubik  LKJ Lewada Zakrzów 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
Wyniki końcowe
2019-09-15, 14:45:18
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I Półfinał Finał B Finał A końcowy
1
DZEKO (56) 
68,520
(1)
                   72,110           140,630                 2200 PLN
2
GNL MIRA P (94) 
67,180
(2)
  69,230 136,410 1600 PLN
3
ROMANTIC P (54) 
66,160
(3)
  66,650 132,810 1400 PLN
4
FOLLOW ME (49) 
64,340
(5)
  68,270 132,610 800 PLN
5
HERTZREGENT (43) 
65,980
(4)
  66,385 132,365  
6
AZZARO (90) 
63,440
(6)
  67,710 131,150  
7
SUPRA (1) 
60,420
(7)
  64,130 124,550  
8
FINEST 0003 (59) 
60,020
(8)
  61,060 121,080  
 

 

 

 

Podium Mistrzostwa Polski MJ 2019


złoto - Michalina Terlecka OSK Michalscy 211,599 %
srebro - Zuzanna Haber KS Centurion 203,225 %
brąz - Alicja Trawińska KS Centurion 203,204 %

 

Wyniki końcowe 2019-09-15, 15:22:30
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I Półfinał      II Półfinał         Finał               końcowy           
1
SULEYKEN (12) 
68,684
(1)
70,895
(1)
71,980
(1)
211,559 1100 PLN
2
DON CRUSOE (33) 
68,263
(2)
65,632
(5)
69,330
(3)
203,225 900 PLN
3
DIEGO RAMIREZ (48) 
67,132
(3)
66,132
(4)
69,940
(2)
203,204 600 PLN
4 65,816
(4)
67,974
(3)
69,000
(4)
202,790 400 PLN
5
BEL FLEUR S (20) 
64,053
(5)
68,184
(2)
66,415
(5)
198,652  
6
PRESJA (46) 
63,026
(8)
64,711
(6)
64,300
(6)
192,037  
7
DONNA AGATHA (44) 
63,500
(6)
63,447
(7)
63,790
(8)
190,737  
8 62,868
(9)
63,105
(9)
64,185
(7)
190,158  
9
LESLEY (47) 
63,474
(7)
63,132
(8)
60,230
(10)
186,836  
10
DISCOVERY (57) 
61,316
(11)
62,289
(11)
61,375
(9)
184,980  
11
DOMINGUEZ (16) 
60,368
(12)
63,026
(10)
59,755
(11)
183,149  
12
GO GO BORNEO (19) 
62,789
(10)
60,579
(12)
WYC.
(12)
123,368  
 

 

 

 

 Podium Mistrzostwa Polski Juniorów 2019 


złoto - Aurelia Von Mauberg  KJ Lider Radzionków  209,976 %
srebro - Julia Szymańska   Varsovia Dressage  Club   206,534%
brąz - Tatiana Bierieżnow    KS Centurion   206,320 %

 

Wyniki końcowe  2019-09-15, 14:44:42
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I Półfinał             II Półfinał            Finał                końcowy         
1
DIAMO DREAM (23) 
68,622
(1)
70,079
(1)
71,275
(1)
209,976 750 PLN
2 67,865
(5)
69,184
(2)
69,485
(2)
206,534 550 PLN
3
ROMANTICA (13) 
68,270
(2)
69,105
(3)
68,945
(3)
206,320 450 PLN
4
BENTAMO 2 (53) 
68,243
(3)
67,105
(6)
68,845
(4)
204,193 300 PLN
5 68,216
(4)
67,711
(4)
67,240
(6)
203,167  
6
QUO VADIS (22) 
65,811
(7)
67,132
(5)
68,350
(5)
201,293  
7
CASIO ROYAL (7) 
66,595
(6)
65,526
(8)
63,840
(11)
195,961  
8
EMOL (28) 
65,486
(9)
65,763
(7)
63,950
(9)
195,199  
9
LONDANO (32) 
64,676
(10)
63,789
(10)
66,185
(7)
194,650  
10
LANZELOT (55) 
65,811
(7)
63,921
(9)
61,980
(13)
191,712  
11
BESSIE (58) 
63,351
(11)
63,553
(11)
63,935
(10)
190,839  
12
TEJSI (11) 
61,405
(13)
60,526
(15)
64,385
(8)
186,316  
13
NIXON (51) 
61,595
(12)
60,816
(14)
63,710
(12)
186,121  
14
NOMEY (8) 
60,959
(14)
60,842
(13)
58,925
(15)
180,726  
15
SARUMAN GT (9) 
59,324
(15)
61,921
(12)
59,010
(14)
180,255  
16
JEEFREY (10) 
59,270
(16)
58,211
(16)
  117,481  
 

 

 

Mistrzostwa Polski Dzieci Radzionków 2019 


złoto - Taja Zoll           RIO GRANDE Krosinko 208,419 %
srebro - Natalia Plata     BPK POM 203,323 %
brąz - Dionizy Polikowski      JKS Stajnia Brzózki 200,461 %

 

Wyniki końcowe   2019-09-15, 14:44:21
M-ce Zawodnik Koń Wynik
 
I półfinał             II półfinał           Finał                   końcowy           
1
BLACKY (26) 
69,600
(1)
70,100
(1)
68,719
(2)
208,419  
2 67,267
(2)
67,400
(2)
68,656
(3)
203,323  
3
QIU (39) 
65,067
(6)
66,300
(3)
69,094
(1)
200,461  
4
GONZO (30) 
65,433
(4)
62,333
(6)
64,125
(5)
191,891  
5
SAMURAJ (89) 
65,100
(5)
63,833
(5)
62,344
(6)
191,277  
6
GASPAR (91) 
66,433
(3)
64,433
(4)
59,844
(7)
190,710  
7
DEISI (52) 
62,367
(8)
61,267
(7)
65,125
(4)
188,759  
8
HOPE (31) 
64,700
(7)
56,800
(9)
  121,500  
9
FELIETON GT (18) 
60,633
(9)
58,267
(8)
  118,900  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Julia Szymańska 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA MEDALOWA    
Radzionków 2019       
  ZŁOTO SREBRO BRĄZ
KS Centurion    1 2
KJ Lider  1    
OSK Michalscy 1    
Rio Grande Krosinko 1    
KSJ Zagozd 1    
SKJ Golden Dream    1  
Varsovia Dressage Club  1  
LKJ Lewada     1
Stajnia Brzóski     1

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️ 01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

 

▶️ 13-15.03 HZO Zakrzów

 

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

 

▶️  14.03   ZR Płochocin 

 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa