MP CDN Bobrowy Staw 4-6 września 2015 WYNIKI

 

 

LXX Mistrzostwa Polski Seniorów 2015

 

Złoto - Anna Łukasik / Stella Pack Ganda / LKJ Lublin - 210,127 % / 2000 zł 

Srebro - Katarzyna Milczarek / Teo / Dzeko / KSJ Zagozd - 207,877 % / 1700 zł

Brąz - Przemysław Kozanowski / Belcanto 34 / KS Centurion - 200,348 % / 1400 zł 

 

WYNIKI KOŃCOWE

 

 

 

 

 

XXVIII Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców

 

Złoto - Jan Gawecki / Quest / K S Centurion - 207,117 % / 2000 zł 

Srebro - Tomasz Jasiński / Don Corleone / KSJ Zagozd - 202,660 % / 1700 zł 

Brąz - Michalina Terlecka / Falsterbau / OSK Michalscy - 200,074 % / 1300 zł 

 

WYNIKI KOŃCOWE

 

 

 

 

WYNIKI  Piątek (4.09.2015) 

 

WYNIKI KOŃCOWE - Runda Grand Prix 1m. Anna Łukasik / Stella Pack Ganda - 210,127 % / 2500 zł 

WYNIKI KOŃCOWE - Mała Runda 1m. Ewa Hamkało / Vivaldi - 208,883 % / 1300 zł 

WYNIKI KOŃCOWE - Runda CC MJ  1m. Jan Gawecki / Quest - 207,117 %

WYNIKI KOŃCOWE - Runda C 1m. Aleksandra Lesner / Wohlklang U - 199,486 % / 1000 zł 

WYNIKI KOŃCOWE - Runda N 1m. Ilona Janas / Lord Django - 195,374 % 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MAJ 2020 

 

 

 

 

 

CZERWIEC  2020 

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice  przeniesione 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer /

ZR Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom  ODWOŁANE 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd