Mistrzostwa Polski na kucach,  Puchar Polski na kucach, Mistrzostwa Polski Młodzików w Ujeżdżeniu na kucach 28-30 czerwca 2019 Hipodrom Sopot

WYNIKI 

fot Aleksandra Ziętak Fotografia

Mistrzostwa Polski juniorów na kucach w Ujeżdżeniu 2019

 


złoto Tatiana Bierieżnow KS Centurion 208,873%
srebro Ewa Golubińska KJ Plejada 206,594%
brąz - Ann Van Den Broeck Pony Klub Plochocin 204,399%
 
 

Puchar Polski  na kucach w Ujeżdżeniu 2019 

 

złoto - Natalia Plata   BPK POM 209,556% 
srebro - Natalia Garbowska   LKJ Lewada Zakrzów  199,687% 
brąz - Julia Kaczorowska    Ośrodek Jeździecki Goldenhorse 198,617% 
 

 Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu Młodzików 2019

 

 

złoto - Ewa Macieszczak KJ Aldragho 24,100

srebro - Marta Matwijów KJ Aldragho 24,000

brąz - Jolanta Kóska Kj Agro-Handel Śrem 23,000

 

WYNKI KOŃCOWE 

 

 

fot Aleksandra Ziętak Fotografia

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa