Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu / CDI / eMPMK / Radzionków 2018

Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu w kategorii: Seniorów, Młodych Jeźdźców, Juniorów i Dzieci

Zawody Międzynarodowe CDI 

Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu

Eliminacje MPMK 

29.08.-02.09.18  Radzionków

 

WYNIKI MP w Ujeżdżeniu i Paraujeżdżeniu

WYNKI eMPMK 

WYNIKI CDI 

 

fot Julia Świętochowska link do galerii 

III Mistrzostwa Polski Dzieci w Ujeżdżeniu 2018 

 

Podium III MP Dzieci 2018 

złoto - Tatiana Bierieżnow ROMANTICA

KS Centurion 204.347% 

 

srebro - Maja Baranowska SAMURAJ  

BM Horse 196.478%

 

brąz - Valeria Chabotar SCYPION  

As Dream 194.115%

 

WYNIKI 

XLIX Mistrzostwa Polski Juniorów w Ujeżdżeniu 2018 

Podium XLIX MP Juniorów 2018 

złoto - Alicja Pachulska BENTAMO

KJ Lider Radzionków 208.455%

 

srebro - Małgorzata Kowalska RAIKANO'S SON  

Silesia Dressage Club 207.518%

 

brąz - Julia Rogowska  DA CAPO 163

LKJ Lewada Zakrzów 199.786%

 

 

WYNIKI MP J

XXXI Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców w Ujeżdżeniu 2018

 

Podium XXXI MP MJ  2018

złoto - Aleksandra Lesner FORCE

KJ Pegaz Reda 205.302%

 

srebro - Michalina Terlecka SULEYKEN

KJ Michalscy Trzebnica 203.399%

 

brąz - Zuzanna Haber DON CRUSOE

KS Centurion  199.263%

 

WYNIKI MP MJ 

 

LXXIII Mistrzostwa Polski Seniorów w Ujeżdżeniu 2018 

 

Podium LXXIII MP Seniorów 2018

złoto - Katarzyna Milczarek DZEKO 

KSJ Zagozd 213.447%

 

srebro - Rishat Sabitov AZZARO 

KJ Janowice 199.064%

 

brąz - Mateusz Cichoń DARLINGS DREAM, HERZREBENT2 KJ Lider Radzionków 198.825%

 

WYNIKI MP

 

Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu w kat Seniorów i Juniorów 2018 

 

Podium Seniorzy 2018 

złoto - Monika Bartyś CASPAR 

SKJ Golden Dream  208.236%

 

srebro - Karol Jędrzejczyk LUK

KKJK Maag 200.942%

 

brąz - Magdalena Cycak SYBILLA 

KJ Picador  194.249%

 

Podium Juniorzy 2018 

złoto - Aleksandra Twardowska Mohort BPK 

srebro - Agnieszka Wawrzyniak Wanilia Stowarzyszenie Lajkonik

 

WYNIKI MP SENIORZY
WYNIKI MP JUNIORZY

 

fot Łukasz Kowalski

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

STYCZEŃ 2020 

 

▶️11.01 - Technikum Hodowli Koni w Piasecznie seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca-Rucińska 


▶️11.01 - KJ Zbrosławice seminarium licencyjne dla sędziów z Wacławem Pruchniewiczem 


▶️18-19.01 Klinika z Dorothee Schneider

 

▶️22-24.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️25-26.01 ZR Aromer 

 

▶️25-26.01 KJ Facimiech Czworoboki szkoleniowe z Małgorzatą Pawłowską. Seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca Rucińska 

 


▶️26.01 ZR Partynice I Eliminacje Pucharu DZJ A 

 

▶️26-28.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️30.01 CAVALIADA Lublin CDN zamówienia zdjęć Magda Pocztowska Photography

 

 

LUTY 2020 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️22-23.02 ZR Barłomino

 

▶️ 22-23.02 ZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa