Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu / CDI / eMPMK / Radzionków 2018

Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu w kategorii: Seniorów, Młodych Jeźdźców, Juniorów i Dzieci

Zawody Międzynarodowe CDI 

Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu

Eliminacje MPMK 

29.08.-02.09.18  Radzionków

 

WYNIKI MP w Ujeżdżeniu i Paraujeżdżeniu

WYNKI eMPMK 

WYNIKI CDI 

 

fot Julia Świętochowska link do galerii 

III Mistrzostwa Polski Dzieci w Ujeżdżeniu 2018 

 

Podium III MP Dzieci 2018 

złoto - Tatiana Bierieżnow ROMANTICA

KS Centurion 204.347% 

 

srebro - Maja Baranowska SAMURAJ  

BM Horse 196.478%

 

brąz - Valeria Chabotar SCYPION  

As Dream 194.115%

 

WYNIKI 

XLIX Mistrzostwa Polski Juniorów w Ujeżdżeniu 2018 

Podium XLIX MP Juniorów 2018 

złoto - Alicja Pachulska BENTAMO

KJ Lider Radzionków 208.455%

 

srebro - Małgorzata Kowalska RAIKANO'S SON  

Silesia Dressage Club 207.518%

 

brąz - Julia Rogowska  DA CAPO 163

LKJ Lewada Zakrzów 199.786%

 

 

WYNIKI MP J

XXXI Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców w Ujeżdżeniu 2018

 

Podium XXXI MP MJ  2018

złoto - Aleksandra Lesner FORCE

KJ Pegaz Reda 205.302%

 

srebro - Michalina Terlecka SULEYKEN

KJ Michalscy Trzebnica 203.399%

 

brąz - Zuzanna Haber DON CRUSOE

KS Centurion  199.263%

 

WYNIKI MP MJ 

 

LXXIII Mistrzostwa Polski Seniorów w Ujeżdżeniu 2018 

 

Podium LXXIII MP Seniorów 2018

złoto - Katarzyna Milczarek DZEKO 

KSJ Zagozd 213.447%

 

srebro - Rishat Sabitov AZZARO 

KJ Janowice 199.064%

 

brąz - Mateusz Cichoń DARLINGS DREAM, HERZREBENT2 KJ Lider Radzionków 198.825%

 

WYNIKI MP

 

Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu w kat Seniorów i Juniorów 2018 

 

Podium Seniorzy 2018 

złoto - Monika Bartyś CASPAR 

SKJ Golden Dream  208.236%

 

srebro - Karol Jędrzejczyk LUK

KKJK Maag 200.942%

 

brąz - Magdalena Cycak SYBILLA 

KJ Picador  194.249%

 

Podium Juniorzy 2018 

złoto - Aleksandra Twardowska Mohort BPK 

srebro - Agnieszka Wawrzyniak Wanilia Stowarzyszenie Lajkonik

 

WYNIKI MP SENIORZY
WYNIKI MP JUNIORZY

 

fot Łukasz Kowalski

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HMR Barłowino  05-07.04.

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201