Mistrzostwa Dolnego Śląska Biały Las 6-8 września 2019

WYNIKI / ARKUSZE    fot. Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

 
Mistrzostwa Dolnego Śląska klasa CC 2019 
 
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I dzień II dzień III dzień końcowy
1
Aleksandra Matkiewicz         
CALL ME MAYBE (41) 
65,263    
(1)
66,140        
(1)
65,542      
(1)
196,945          600 PLN
2
CAMARO (38) 
62,281
(2)
62,237
(2)
61,833
(2)
186,351 500 PLN
3
ASUAN (84) 
56,184
(3)
54,430
(3)
53,667
(3)
164,281 400 PLN
 

 

 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska klasa C 2019 

 
 
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I dzień II dzień III dzień końcowy
1
FIRST SHINE (42)                                     
66,608         
(1)
65,405          
(1)
68,475         
(1)
200,488 600 PLN
2
GENIE KN (37) 
64,118
(2)
62,252
(4)
64,908
(2)
191,278 500 PLN
3
BACARDI (51) 
63,137
(3)
63,198
(2)
64,317
(3)
190,652 400 PLN
4 62,549
(4)
62,968
(3)
63,125
(4)
188,642  
 

 

 

 

 
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I dzień II dzień III dzień końcowy
1
SAFIRA (48) 
67,870
(2)
65,952
(1)
68,858
(1)
202,680 500 PLN
2
Izabela Dyrek- Matuszewska            
68,889
(1)
64,714
(2)
68,758
(2)
202,361 400 PLN
3
BAFUR (88) 
63,102
(4)
61,571
(3)
62,542
(4)
187,215 300 PLN
4
GAMA HIT (7) 
61,250
(5)
59,333
(4)
63,425
(3)
184,008  
5
FÜRSTIN FLORENCJA S (95)        
64,074        
(3)
58,952         
(5)
  123,026         
 

 

 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów 2019 

 
 
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I dzień II dzień III dzień końcowy
1
KORYNT (14) 
67,200    
(1)
66,591    
(1)
64,625    
(1)
198,416            500 PLN
2
MAXIMO P (30) 
64,500
(2)
65,909
(2)
64,563
(2)
194,972 400 PLN
3 64,400
(3)
65,833
(3)
64,313
(3)
194,546 300 PLN
4
PEGAZ (44) 
63,200
(4)
60,985
(4)
63,500
(4)
187,685  
5
DON PEDRO-P (54) 
63,200
(4)
59,242
(5)
58,313
(5)
180,755  
 

 

 

 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów Młodszych 2019

 

M-ce Zawodnik Koń Wynik
 
I dzień II dzień III dzień końcowy
1
Patrycja Walasiak            
JEGRA (22)                       
62,500         
(2)
64,432        
(1)
66,591              
(1)
193,523  
2
MAŁA FABIA (34) 
63,158
(1)
63,750
(2)
66,023
(2)
192,931  
3
LIBERTINA N (36) 
61,579
(3)
59,773
(6)
63,295
(3)
184,647  
4
SAMBA - P (53) 
60,526
(4)
60,795
(3)
61,250
(5)
182,571  
5
SINBAD (59) 
58,553
(5)
60,000
(5)
60,114
(6)
178,667  
6
KONSTANTINO-P (80) 
55,921
(6)
60,341
(4)
62,045
(4)
178,307  
 

 

 

 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska klasa L Kuce
 
M-ce Zawodnik Koń Wynik  
I dzień II dzień III dzień końcowy
1
Zuzanna Tyrawa                    
SZARON (60) 
56,974      
(2)
58,409        
(1)
60,341         
(1)
175,724  
2
PIARG TABUN (31) 
57,395
(1)
52,364
(2)
50,545
(2)
160,304  
 

 

GALERIA Katarzyna Broda 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa