Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza 2019 Koryta

fot. Magda Pocztowska Photography

WYNIKI 

Puchar Warszawy i Mazowsza CC 

Wyniki końcowe
 
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I dzień II dzień III dzień końcowy 
1
ANIMA (37)                      
67,807        
(1)
67,149          
(3)
69,375             
(1)
204,331            1000 PLN
2
DOUGLAS S (6) 
66,140
(2)
68,333
(1)
67,683
(2)
202,156 500 PLN
3
DESERT ROSE (27) 
65,921
(3)
67,368
(2)
66,817
(3)
200,106 300 PLN
4
ARES (23) 
65,482
(4)
61,991
(5)
64,792
(4)
192,265  
5
TOTEM (75) 
64,342
(5)
63,114
(4)
  127,456  

 

 

Podium Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza 2019 juniorzy :


złoto - Hanna Meder   BPK 
srebro - Larysa Sadłos  KJ Huzar Józefów 
brąz - Alicja Piechal   BPK 

 

 

 

 

 

 

Wyniki końcowe

 
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
  I dzień II dzień III dzień końcowy
1
CALIFORNIA (50)           
 66,389          
(1)
64,609               
(1)
64,571             
(1)
195,569            1000 PLN
2
NABOKOV L (47) 
66,181
(2)
62,969
(2)
63,810
(2)
192,960 500 PLN
3
CALVADOS (58) 
61,250
(4)
55,750
(5)
62,405
(3)
179,405 300 PLN
4
LARISSA (12) 
57,847
(6)
57,734
(3)
60,952
(4)
176,533  
5
POLAŃCZYK (40) 
61,944
(3)
53,750
(6)
57,952
(6)
173,646  
6
MAFIA (49) 
58,333
(5)
56,406
(4)
58,714
(5)
173,453  
 

 

  Podium Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza MJ 


złoto - Maria Mackiewicz  Varsovia Dressage Club 
srebro - Dominika Jędrzejewska  BPK 
brąz - Aleksandra Gruszka  SKJ Sewan Konstancin-Jeziorna 

 Wyniki końcowe

 
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I dzień II dzień III dzień końcowy   
1
SUNNY BOY (20)                     
66,357        
(1)
66,402           
(1)
67,192             
(1)
199,951 1000 PLN
2
RAHIM BH (2) 
64,143
(2)
63,780
(2)
66,417
(2)
194,340 500 PLN
3
M-KAS-AS (63) 
61,571
(3)
61,951
(3)
62,467
(3)
185,989 300 PLN
4 56,857
(4)
59,756
(4)
61,908
(4)
178,521  

 

 

 

Podium Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza - juniorzy  młodsi 

złoto - Julia Rozesłańska SKJ Bajardo
srebro - Martyna Baściuk KS Chojnów 
brąz - Natalia Bujalska KJ Plejada 
 
Wyniki końcowe
 
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I dzień II dzień III dzień końcowy
1
SATURN (26)                                    
65,769         
(1)
70,250             
(1)
69,278             
(1)
205,297           1000 PLN
2 61,346
(5)
67,667
(2)
62,889
(4)
191,902 500 PLN
3
LEGERETE 2 (39) 
62,500
(3)
62,417
(4)
66,056
(2)
190,973 300 PLN
4
BONITA-LOXLEY (69) 
63,269
(2)
63,000
(3)
63,111
(3)
189,380  
5
HELIOS (46) 
61,635
(4)
59,750
(5)
62,389
(5)
183,774  
6
KASZMIR (35) 
58,077
(6)
58,083
(6)
58,000
(6)
174,160  
Wysokość

 

 

 

Podium Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza - Seniorzy 

 

 

złoto - Marcin Woldański  Varsovia Dressage Club

srebro - Joanna Tragarz  KS Centurion 

brąz - Ewa Apanas - Varsovia Dressage Club 

 

 

 

Joanna Tragarz 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki końcowe
 
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I dzień II dzień III dzień końcowy
1
FRIZZEL B /ALLYOUNEEDLZ FIRFOD (89)           
69,951          
(1)
  69,414          
(1)
70,292          
(2)
209,657 1000 PLN
2
HARLEY ZOF (4) 
68,676
(2)
67,523
(2)
70,400
(1)
206,599 500 PLN
3 67,980
(3)
67,342
(3)
68,967
(4)
204,289 300 PLN
4
CARTE BLANCHE (68) 
66,912
(5)
65,676
(5)
69,250
(3)
201,838  
5
AMBROZJO (36) 
67,353
(4)
65,631
(6)
67,250
(5)
200,234  
6
TOTALIS (44) 
64,461
(6)
64,414
(7)
64,083
(6)
192,958  
7
INTRUZ (56) 
63,863
(8)
59,685
(9)
60,767
(9)
184,315  
8
HERO'S (34) 
56,765
(11)
62,072
(8)
61,958
(7)
180,795  
9
GRETKA (61) 
60,824
(9)
59,086
(10)
59,667
(10)
179,577  
10
INNER (83) 
58,775
(10)
56,486
(11)
61,025
(8)
176,286  
11
FRIEDRICH K (53) 
63,922
(7)
66,847
(4)
  130,769  
12 50,824
(12)
ELI 59,192
(11)
110,016  

 

 

Zawody Ogólnopolskie, Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Ujeżdżeniu 2019
Koryta, 30.08-1.09.2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

1M - D1 ZR - Zawody Regionalne (30-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 CELESTIAL CHRIST Jaworska Gabriela Klub Jeździecki Lider Radzionków 68,077 68,462 68,269  
2 DAY DREAMER 9 Mackiewicz Maria (MJ.1998) Varsovia Dressage Club 62,692 68,846 65,769  
2 SATURN Rozesłańska Julia (JM.2004) SKJ Bajardo 63,077 68,462 65,769  
4 BONITA-LOXLEY Sieńko Anna (JM.2004) SSKJ Grobice 63,462 63,077 63,269  
5 LEGERETE 2 Bujalska Natalia (JM.2004) KJ Plejada 61,154 63,846 62,500  
6 HELIOS Wołkowycka Aleksandra (JM.2004) SKJ Bajardo 61,538 61,731 61,635  
7 PRZEDŚWIT BARAŻ Baściuk Martyna (JM.2005) Stowarzyszenie KS Chojnów 61,154 61,538 61,346  
8 FRANZISKUS BOY Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska 61,346 60,192 60,769  
9 EMIS Stankiewicz Nikola (J.2002) Klub Jeździecki ''Equistro'' Wierzawice 59,038 60,192 59,615  
10 KASZMIR Kopyszko Julia (JM.2006) KJ Sawanka 56,923 59,231 58,077  


 

1M - D1 MWiM Jun Mł - I Półfinał MWiM Juniorzy Młodsi (30-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 SATURN Rozesłańska Julia (JM.2004) SKJ Bajardo 63,077 68,462 65,769  
2 BONITA-LOXLEY Sieńko Anna (JM.2004) SSKJ Grobice 63,462 63,077 63,269  
3 LEGERETE 2 Bujalska Natalia (JM.2004) KJ Plejada 61,154 63,846 62,500  
4 HELIOS Wołkowycka Aleksandra (JM.2004) SKJ Bajardo 61,538 61,731 61,635  
5 PRZEDŚWIT BARAŻ Baściuk Martyna (JM.2005) Stowarzyszenie KS Chojnów 61,154 61,538 61,346  
6 KASZMIR Kopyszko Julia (JM.2006) KJ Sawanka 56,923 59,231 58,077  


 

3M - N-5 MWiM MJ - I Półfinał MWiM Młodzi Jeźdźcy (30-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 SUNNY BOY Mackiewicz Maria (MJ.1998) Varsovia Dressage Club 65,143 67,571 66,357  
2 RAHIM BH Jędrzejowska Dominika (J.2001) bpk MAZ 64,571 63,714 64,143  
3 M-KAS-AS Gruszka Mj'98 Aleksandra (MJ.1998) SKJ Sewan Konstancin-Jeziorna 62,429 60,714 61,571  
4 DOUBLE AFFAIR G Kostrzębska Klaudia (MJ.1998) Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie 54,000 59,714 56,857  


 

2M - N-4 MWiM Jun - I Półfinał MWiM Juniorzy (30-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 CALIFORNIA Meder Hanna (J.2002) BPK 66,389 66,389 66,389  
2 NABOKOV L Sadłos Larysa (J.2001) KJ Huzar Józefów 66,667 65,694 66,181  
3 POLAŃCZYK Praga Julia (J.2002) JKS Equita Świętochów 61,389 62,500 61,944  
4 CALVADOS Piechal Alicja (J.2002) BPK 62,500 60,000 61,250  
5 MAFIA Solarz Weronika (J.2003) Klub Jeździecki Plejada 58,333 58,333 58,333  
6 LARISSA Znosko Weronika (J.2001) Polski Polo Klub 58,056 57,639 57,847  


 

4M - C-1 ZR - Zawody Regionalne (30-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 70,147 70,147 69,559 69,951  
2 HARLEY ZOF Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion 69,118 69,559 67,353 68,676  
3 FANTASTIC SURPRISE Apanas Ewa Varsovia Dressage Club 69,059 68,176 66,706 67,980  
4 AMBROZJO Tomaszewska Teresa JKS Equita 66,765 66,176 69,118 67,353  
5 CARTE BLANCHE Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 67,353 65,588 67,794 66,912  
6 TOTALIS Urbańska Dorota St. KS Chojnów 63,382 64,118 65,882 64,461  
7 FRIEDRICH K Leshchiy Natalia KS Centurion 62,647 63,382 65,735 63,922  
8 INTRUZ Zamrowska Anna KJ Milord 63,029 64,647 63,912 63,863  
9 GRETKA Tarłowska Kaja St. KJ Legia Kozielska 61,118 60,971 60,382 60,824  
10 ASSAMIRA Karwacka Kaja (MJ.2000) WKJ Lublin 60,000 59,118 60,882 60,000  
11 INNER Matysik Marta brak 58,382 58,529 59,412 58,775  
12 HERO'S Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club 57,206 56,176 56,912 56,765  
13 CORRLANDO CATANII Wożniak Konrad (MJ.2000) SKJ SEWAN 51,412 50,676 50,382 50,824  
  FRIZZEL B Woldański Marcin Varsovia Dressage Club       ELI  


 

4M - C-1 MWiM Senior - I Półfinał MWiM Seniorzy (30-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 70,147 70,147 69,559 69,951  
2 HARLEY ZOF Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion 69,118 69,559 67,353 68,676  
3 FANTASTIC SURPRISE Apanas Ewa Varsovia Dressage Club 69,059 68,176 66,706 67,980  
4 AMBROZJO Tomaszewska Teresa JKS Equita 66,765 66,176 69,118 67,353  
5 CARTE BLANCHE Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 67,353 65,588 67,794 66,912  
6 TOTALIS Urbańska Dorota St. KS Chojnów 63,382 64,118 65,882 64,461  
7 FRIEDRICH K Leshchiy Natalia KS Centurion 62,647 63,382 65,735 63,922  
8 INTRUZ Zamrowska Anna KJ Milord 63,029 64,647 63,912 63,863  
9 GRETKA Tarłowska Kaja St. KJ Legia Kozielska 61,118 60,971 60,382 60,824  
10 INNER Matysik Marta brak 58,382 58,529 59,412 58,775  
11 HERO'S Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club 57,206 56,176 56,912 56,765  
12 CORRLANDO CATANII Wożniak Konrad (MJ.2000) SKJ SEWAN 51,412 50,676 50,382 50,824  
  FRIZZEL B Woldański Marcin Varsovia Dressage Club       ELI  


 

4 - C-2 ZO - (30-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 JACK NICHOLSON HS Zalewska Magdalena Equesta 66,486 70,000 70,000 68,829 250 PLN
2 ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 65,541 70,405 70,135 68,694 150 PLN
3 ROMANTICA Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 67,297 69,189 67,973 68,153 100 PLN
4 FANTASTIC SURPRISE Apanas Ewa Varsovia Dressage Club 65,946 69,054 68,243 67,748  
5 DIAMO DREAM Von Mauberg Aurelia (J.2002) Kj Aromer 67,838 68,108 66,216 67,387  
6 QUO VADIS Baran Zofia (J.2002) bpk MAZ 66,757 67,703 65,270 66,577  
7 DOLCETTO Plata Natalia (JM.2005) bpk POM 64,054 68,784 65,811 66,216  
8 FASCINATION Szakacz Piotr JKS Umiastów 62,973 67,162 63,378 64,505  
9 CRISTIANO Grzanka-Krasnodebska Katarzyna Ks Centurion 62,297 64,459 64,865 63,874  
10 DON CORRIDO P Żuk Magdalena WKJ Lublin 61,757 64,189 65,000 63,649  
11 JEEFREY Czyż Karolina (J.2002) Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn 58,784 61,757 60,135 60,225  


 

6 - CS-1 ZO - (30-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FAROLEO XLVI Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 56,816 58,921 56,158 57,298 400 PLN


 

6a - CS-2 ZO - (30-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DREAMER Cichoń Grzegorz bez przynależności klubowej 61,700 62,400 58,800 60,967  
2 FINEST 0003 Ginda Marta WLKS Krakus Kr. Swoszowice 62,000 59,900 58,900 60,267  


 

5a - CS-1A ZR - (30-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 QUINTESSENZ SAS Zalewska Magdalena Equesta 67,605 66,947 61,684 65,412  


 

5a - CC-3 ZO - (30-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DIEGO RAMIREZ Trawińska Alicja (MJ.1999) Klub Sportowy Centurion 67,368 69,079 67,500 67,982 150 PLN
2 LESLEY Olszewska Zuzanna (MJ.2000) Klub Sportowy Centurion 57,368 61,184 57,500 58,684 100 PLN


 

5M - CC-4 - I Półfinał PWiM CC (30-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ANIMA Tomaszewska Teresa JKS Equita 69,474 67,368 66,579 67,807  
2 DOUGLAS S Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 66,842 63,684 67,895 66,140  
2 AURELIA Tomaszewska Teresa JKS Equita 66,711 66,447 65,263 66,140  
4 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 66,842 65,132 65,789 65,921  
5 ARES Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska 66,579 64,605 65,263 65,482  
6 TOTEM Tatak Aleksandra bpk MAZ 64,605 64,474 63,947 64,342  


 

5 - CC-4 ZO - (30-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 TARA Wiśniewska Agnieszka SKJ GoldenDream 69,342 65,658 69,079 68,026 350 PLN
2 DON CRUSOE Haber Zuzanna (MJ.1998) KS Centurion 68,026 65,789 66,711 66,842 250 PLN
3 DOUGLAS S Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 66,842 63,684 67,895 66,140 200 PLN
4 CORIANDER Wierzchowski Piotr WKJ Lublin 64,342 62,763 63,816 63,640  
5 KALARUS Turek-Wierzchowska Justyna WKJ Lublin 64,737 59,079 62,895 62,237  


 

1 - D-2 ZO Konie - (30-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 ESTELLE Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 73,667 74,167 73,917 150 PLN
2 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 71,667 69,500 70,583 100 PLN
3 EDAM Janas Ilona KJ. Lider Radzionków 70,333 67,833 69,083 50 PLN
4 HORALEK Plata Natalia (JM.2005) bpk POM 67,833 67,667 67,750  
5 SALIERI Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 62,500 63,000 62,750  


 

1 - D-2 ZO Kuce - (30-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 CAMELOT Skarżyńska Alicja (JM.2004) Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse 64,333 65,333 64,833  


 

3 - N-4 ZO - (30-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 ROZALINDA WOOD Badzio Maria bpk maz 62,361 60,139 61,250 200 PLN


 

2 - N-2 ZO - (30-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 HOJVEJS CASMIR Lewandowska Weronika (JM.2006) KS Centurion 68,077 64,615 66,346 100 PLN
2 ANGEL QUEEN Kubiak Oliwia (J.2003) SSKJ Golden Horse Koryta 63,205 61,282 62,244 80 PLN


 

2 - N-2 ZO DOROSŁY NA KUCU - (30-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 HOT CHOCOLATE Janas Ilona KJ. Lider Radzionków 69,744 67,436 68,590  
2 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Aurelia (J.2002) Kj Aromer 68,718 65,641 67,179  


 

6M - D-2 MWiM Jun Mł - II Półfinał MWiM Juniorzy Młodsi (31-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 SATURN Rozesłańska Julia (JM.2004) SKJ Bajardo 69,500 71,000 70,250  
2 PRZEDŚWIT BARAŻ Baściuk Martyna (JM.2005) Stowarzyszenie KS Chojnów 66,667 68,667 67,667  
3 BONITA-LOXLEY Sieńko Anna (JM.2004) SSKJ Grobice 63,833 62,167 63,000  
4 LEGERETE 2 Bujalska Natalia (JM.2004) KJ Plejada 63,000 61,833 62,417  
5 HELIOS Wołkowycka Aleksandra (JM.2004) SKJ Bajardo 59,500 60,000 59,750  
6 KASZMIR Kopyszko Julia (JM.2006) KJ Sawanka 58,500 57,667 58,083  


 

6M - D-2 ZR - Zawody Regionalne (31-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 SATURN Rozesłańska Julia (JM.2004) SKJ Bajardo 69,500 71,000 70,250  
2 PRZEDŚWIT BARAŻ Baściuk Martyna (JM.2005) Stowarzyszenie KS Chojnów 66,667 68,667 67,667  
3 DAY DREAMER 9 Mackiewicz Maria (MJ.1998) Varsovia Dressage Club 67,333 67,333 67,333  
4 CELESTIAL CHRIST Kubiak Oliwia (J.2003) SSKJ Golden Horse Koryta 65,667 67,000 66,333  
5 SALIERI Czaderna Ewa (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 67,333 64,167 65,750  
6 ROZALINDA WOOD Badzio Maria bpk maz 65,000 66,167 65,583  
7 BONITA-LOXLEY Sieńko Anna (JM.2004) SSKJ Grobice 63,833 62,167 63,000  
8 LEGERETE 2 Bujalska Natalia (JM.2004) KJ Plejada 63,000 61,833 62,417  
9 FRANZISKUS BOY Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska 61,000 62,667 61,833  
10 HELIOS Wołkowycka Aleksandra (JM.2004) SKJ Bajardo 59,500 60,000 59,750  
11 EMIS Stankiewicz Nikola (J.2002) Klub Jeździecki ''Equistro'' Wierzawice 58,000 59,000 58,500  
12 KASZMIR Kopyszko Julia (JM.2006) KJ Sawanka 58,500 57,667 58,083  


 

8M - N-6 MWiM MJ - II Półfinał MWiM Młodzi Jeźdźcy (31-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 SUNNY BOY Mackiewicz Maria (MJ.1998) Varsovia Dressage Club 66,585 66,220 66,402  
2 RAHIM BH Jędrzejowska Dominika (J.2001) bpk MAZ 62,805 64,756 63,780  
3 M-KAS-AS Gruszka Mj'98 Aleksandra (MJ.1998) SKJ Sewan Konstancin-Jeziorna 62,439 61,463 61,951  
4 DOUBLE AFFAIR G Kostrzębska Klaudia (MJ.1998) Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie 59,756 59,756 59,756  


 

7M - D-4 MWiM Juniorzy - II Półfinał MWiM Juniorzy (31-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 CALIFORNIA Meder Hanna (J.2002) BPK 65,781 63,438 64,609  
2 NABOKOV L Sadłos Larysa (J.2001) KJ Huzar Józefów 63,906 62,031 62,969  
3 LARISSA Znosko Weronika (J.2001) Polski Polo Klub 56,250 59,219 57,734  
4 MAFIA Solarz Weronika (J.2003) Klub Jeździecki Plejada 53,438 59,375 56,406  
5 CALVADOS Piechal Alicja (J.2002) BPK 58,094 53,406 55,750  
6 POLAŃCZYK Praga Julia (J.2002) JKS Equita Świętochów 55,000 52,500 53,750  


 

9M - C-2 MWiM Seniorzy - II Półfinał MWiM Seniorzy (31-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 70,000 68,243 70,000 69,414  
2 HARLEY ZOF Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion 68,378 67,568 66,622 67,523  
3 FANTASTIC SURPRISE Apanas Ewa Varsovia Dressage Club 67,568 67,973 66,486 67,342  
4 FRIEDRICH K Leshchiy Natalia KS Centurion 67,297 68,108 65,135 66,847  
5 FRIZZEL B Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 65,946 65,405 68,649 66,667  
6 CARTE BLANCHE Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 65,946 66,351 64,730 65,676  
7 AMBROZJO Tomaszewska Teresa JKS Equita 66,486 66,081 64,324 65,631  
8 TOTALIS Urbańska Dorota St. KS Chojnów 63,919 65,270 64,054 64,414  
9 HERO'S Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club 63,378 63,784 59,054 62,072  
10 INTRUZ Zamrowska Anna KJ Milord 61,351 62,027 55,676 59,685  
11 GRETKA Tarłowska Kaja St. KJ Legia Kozielska 57,284 59,716 60,257 59,086  
12 INNER Matysik Marta brak 55,270 57,297 56,892 56,486  
  CORRLANDO CATANII Wożniak Konrad (MJ.2000) SKJ SEWAN       ELI  


 

9M - C-2 ZR - Zawody Regionalne (31-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 70,000 68,243 70,000 69,414  
2 HARLEY ZOF Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion 68,378 67,568 66,622 67,523  
3 FANTASTIC SURPRISE Apanas Ewa Varsovia Dressage Club 67,568 67,973 66,486 67,342  
4 FRIEDRICH K Leshchiy Natalia KS Centurion 67,297 68,108 65,135 66,847  
5 FRIZZEL B Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 65,946 65,405 68,649 66,667  
6 CARTE BLANCHE Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 65,946 66,351 64,730 65,676  
7 AMBROZJO Tomaszewska Teresa JKS Equita 66,486 66,081 64,324 65,631  
8 TOTALIS Urbańska Dorota St. KS Chojnów 63,919 65,270 64,054 64,414  
9 HERO'S Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club 63,378 63,784 59,054 62,072  
10 INTRUZ Zamrowska Anna KJ Milord 61,351 62,027 55,676 59,685  
11 GRETKA Tarłowska Kaja St. KJ Legia Kozielska 57,284 59,716 60,257 59,086  
12 INNER Matysik Marta brak 55,270 57,297 56,892 56,486  
13 ASSAMIRA Karwacka Kaja (MJ.2000) WKJ Lublin 57,162 54,054 57,568 56,261  
  CORRLANDO CATANII Wożniak Konrad (MJ.2000) SKJ SEWAN       ELI  


 

10 - C-3 ZO - (31-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 70,000 70,789 70,263 70,351 300 PLN
2 DIAMO DREAM Von Mauberg Aurelia (J.2002) Kj Aromer 69,342 71,447 68,289 69,693 200 PLN
3 ROMANTICA Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 67,105 68,947 68,289 68,114 150 PLN
4 QUO VADIS Baran Zofia (J.2002) bpk MAZ 65,421 66,079 66,605 66,035  
5 DON CORRIDO P Żuk Magdalena WKJ Lublin 66,447 63,421 66,053 65,307  
6 FASCINATION Szakacz Piotr JKS Umiastów 60,737 62,974 65,211 62,974  
7 JEEFREY Czyż Karolina (J.2002) Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn 59,342 62,105 63,553 61,667  


 

12 - CS-2 - (31-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FINEST 0003 Ginda Marta WLKS Krakus Kr. Swoszowice 60,800 60,700 63,000 61,500 500 PLN
2 DREAMER Cichoń Grzegorz bez przynależności klubowej 60,100 61,300 59,700 60,367 300 PLN
3 FAROLEO XLVI Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 59,100 56,600 60,900 58,867  


 

11a - CC-2 ZO - (31-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DIEGO RAMIREZ Trawińska Alicja (MJ.1999) Klub Sportowy Centurion 69,079 69,474 68,816 69,123 100 PLN
2 PASCAL Wojtkowska Anna-Maria (MJ.2000) KS Centurion 66,316 66,842 64,474 65,877 50 PLN
3 LESLEY Olszewska Zuzanna (MJ.2000) Klub Sportowy Centurion 63,289 67,763 65,921 65,658  


 

10M - CC-5 PWiM CC - II Półfinał PWiM CC (31-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DOUGLAS S Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 68,289 69,342 67,368 68,333  
2 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 67,895 69,079 65,132 67,368  
3 ANIMA Tomaszewska Teresa JKS Equita 66,447 68,684 66,316 67,149  
4 TOTEM Tatak Aleksandra bpk MAZ 63,684 64,474 61,184 63,114  
5 ARES Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska 61,289 63,263 61,421 61,991  


 

11 - CC-5 ZO - (31-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DOUGLAS S Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 68,289 69,342 67,368 68,333 400 PLN
2 TARA Wiśniewska Agnieszka SKJ GoldenDream 67,763 67,763 67,237 67,588 300 PLN
3 AURELIA Tomaszewska Teresa JKS Equita 67,368 66,579 65,921 66,623 250 PLN
4 CORIANDER Wierzchowski Piotr WKJ Lublin 65,132 66,711 65,526 65,789  
5 KALARUS Turek-Wierzchowska Justyna WKJ Lublin 63,289 64,737 59,342 62,456  


 

7 - D-3 ZO - (31-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 63,833 69,000 66,417 200 PLN


 

7 - D-3 ZO KUCE - (31-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 CAMELOT Skarżyńska Alicja (JM.2004) Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse 58,667 60,667 59,667  


 

8 - N-3 ZO - (31-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 HOJVEJS CASMIR Lewandowska Weronika (JM.2006) KS Centurion 62,915 66,085 64,500 150 PLN
2 ANGEL QUEEN Kubiak Oliwia (J.2003) SSKJ Golden Horse Koryta 60,732 63,293 62,012 100 PLN


 

8 - N-3 ZO DOROSŁY NA KUCU - (31-08-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Aurelia (J.2002) Kj Aromer 66,329 69,622 67,976  


 

99 - P-4 - (01-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 EMIS Stankiewicz Nikola (J.2002) Klub Jeździecki ''Equistro'' Wierzawice 58,409 61,136 59,773  


 

11M - D-3 Jun Mł - Finał MWiM Juniorzy Młodsi/ ZR (01-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SATURN Rozesłańska Julia (JM.2004) SKJ Bajardo 69,667 70,833 67,333 69,278  
2 LEGERETE 2 Bujalska Natalia (JM.2004) KJ Plejada 64,833 64,833 68,500 66,056  
3 BONITA-LOXLEY Sieńko Anna (JM.2004) SSKJ Grobice 64,000 62,833 62,500 63,111  
4 PRZEDŚWIT BARAŻ Baściuk Martyna (JM.2005) Stowarzyszenie KS Chojnów 64,000 64,333 60,333 62,889  
5 HELIOS Wołkowycka Aleksandra (JM.2004) SKJ Bajardo 61,167 61,500 64,500 62,389  
6 KASZMIR Kopyszko Julia (JM.2006) KJ Sawanka 57,000 57,667 59,333 58,000  


 

13M - N-7 MWiM MJ - Finał MWiM Młodzi Jeźdźcy (01-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SUNNY BOY Mackiewicz Maria (MJ.1998) Varsovia Dressage Club 67,250 66,325 68,000 67,192  
2 RAHIM BH Jędrzejowska Dominika (J.2001) bpk MAZ 67,500 66,375 65,375 66,417  
3 M-KAS-AS Gruszka Mj'98 Aleksandra (MJ.1998) SKJ Sewan Konstancin-Jeziorna 63,750 60,900 62,750 62,467  
4 DOUBLE AFFAIR G Kostrzębska Klaudia (MJ.1998) Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie 57,875 61,975 65,875 61,908  


 

12M - N-5 MWiM Jun - Finał MWiM Juniorzy (01-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CALIFORNIA Meder Hanna (J.2002) BPK 64,857 65,000 63,857 64,571  
2 NABOKOV L Sadłos Larysa (J.2001) KJ Huzar Józefów 61,857 63,571 66,000 63,810  
3 CALVADOS Piechal Alicja (J.2002) BPK 61,786 61,929 63,500 62,405  
4 LARISSA Znosko Weronika (J.2001) Polski Polo Klub 62,286 61,714 58,857 60,952  
5 MAFIA Solarz Weronika (J.2003) Klub Jeździecki Plejada 57,714 56,429 62,000 58,714  
6 POLAŃCZYK Praga Julia (J.2002) JKS Equita Świętochów 57,429 56,714 59,714 57,952  


 

18 - CS-5 ZO - (01-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FINEST 0003 Ginda Marta WLKS Krakus Kr. Swoszowice 67,625 64,875 64,000 65,500 500 PLN
2 DREAMER Cichoń Grzegorz bez przynależności klubowej 63,375 59,750 61,625 61,583 300 PLN


 

14M - C-4 ZR - (01-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FRIZZEL B Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 67,100 68,500 69,875 68,492  
2 ASSAMIRA Karwacka Kaja (MJ.2000) WKJ Lublin 59,125 59,500 60,000 59,542  


 

14M - C-4 - Finał MWiM Seniorzy (01-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 HARLEY ZOF Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion 69,625 71,325 70,250 70,400  
2 ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 71,250 71,500 68,125 70,292  
3 CARTE BLANCHE Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 69,875 68,650 69,225 69,250  
4 FANTASTIC SURPRISE Apanas Ewa Varsovia Dressage Club 69,375 70,150 67,375 68,967  
5 AMBROZJO Tomaszewska Teresa JKS Equita 68,750 67,125 65,875 67,250  
6 TOTALIS Urbańska Dorota St. KS Chojnów 64,250 62,750 65,250 64,083  
7 HERO'S Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club 60,500 64,250 61,125 61,958  
8 INNER Matysik Marta brak 60,250 61,275 61,550 61,025  
9 INTRUZ Zamrowska Anna KJ Milord 57,750 62,175 62,375 60,767  
10 GRETKA Tarłowska Kaja St. KJ Legia Kozielska 58,750 60,625 59,625 59,667  
11 CORRLANDO CATANII Wożniak Konrad (MJ.2000) SKJ SEWAN 58,750 60,575 58,250 59,192  


 

16 - C-4 ZO - (01-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ROMANTICA Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 70,625 70,800 71,875 71,100 300 PLN
2 DON CORRIDO P Żuk Magdalena WKJ Lublin 64,375 65,000 65,875 65,083 200 PLN
3 FASCINATION Szakacz Piotr JKS Umiastów 65,125 64,375 65,500 65,000 100 PLN


 

17 - CC-7 ZO - (01-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H % C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 TARA Wiśniewska Agnieszka SKJ GoldenDream 68,500 69,975 70,000 69,492  
2 AURELIA Tomaszewska Teresa JKS Equita 65,625 69,450 68,500 67,858  
3 DOUGLAS S Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 66,925 68,625 67,500 67,683  
4 CORIANDER Wierzchowski Piotr WKJ Lublin 66,000 65,450 66,500 65,983  
5 KALARUS Turek-Wierzchowska Justyna WKJ Lublin 66,300 63,425 63,375 64,367  


 

15M - CC-7 PWiM CC - Finał PWiM CC (01-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H % C B % Wynik (Result) Nagroda
1 ANIMA Tomaszewska Teresa JKS Equita 69,875 68,625 69,625 69,375  
2 DOUGLAS S Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 66,925 68,625 67,500 67,683  
3 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 66,625 66,650 67,175 66,817  
4 ARES Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska 67,275 63,625 63,475 64,792  


 

17a - CC-6 ZO - (01-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H % C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 DIEGO RAMIREZ Trawińska Alicja (MJ.1999) Klub Sportowy Centurion 69,425 70,675 70,550 70,217 150 PLN


 

R1 - MWiM Junior Młodszy - MWiM Juniorzy Młodsi (01-09-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 SATURN Rozesłańska Julia (JM.2004) SKJ Bajardo 65,769 70,250 69,278 205,297 1000 PLN
2 PRZEDŚWIT BARAŻ Baściuk Martyna (JM.2005) Stowarzyszenie KS Chojnów 61,346 67,667 62,889 191,902 500 PLN
3 LEGERETE 2 Bujalska Natalia (JM.2004) KJ Plejada 62,500 62,417 66,056 190,973 300 PLN
4 BONITA-LOXLEY Sieńko Anna (JM.2004) SSKJ Grobice 63,269 63,000 63,111 189,380  
5 HELIOS Wołkowycka Aleksandra (JM.2004) SKJ Bajardo 61,635 59,750 62,389 183,774  
6 KASZMIR Kopyszko Julia (JM.2006) KJ Sawanka 58,077 58,083 58,000 174,160  


 

R2 - MWiM Juniorzy - MWiM Juniorzy (01-09-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 CALIFORNIA Meder Hanna (J.2002) BPK 66,389 64,609 64,571 195,569 1000 PLN
2 NABOKOV L Sadłos Larysa (J.2001) KJ Huzar Józefów 66,181 62,969 63,810 192,960 500 PLN
3 CALVADOS Piechal Alicja (J.2002) BPK 61,250 55,750 62,405 179,405 300 PLN
4 LARISSA Znosko Weronika (J.2001) Polski Polo Klub 57,847 57,734 60,952 176,533  
5 POLAŃCZYK Praga Julia (J.2002) JKS Equita Świętochów 61,944 53,750 57,952 173,646  
6 MAFIA Solarz Weronika (J.2003) Klub Jeździecki Plejada 58,333 56,406 58,714 173,453  


 

R3 - MWiM Młodzi Jeźdźcy - MWiM Młodzi Jeźdźcy (01-09-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 SUNNY BOY Mackiewicz Maria (MJ.1998) Varsovia Dressage Club 66,357 66,402 67,192 199,951 1000 PLN
2 RAHIM BH Jędrzejowska Dominika (J.2001) bpk MAZ 64,143 63,780 66,417 194,340 500 PLN
3 M-KAS-AS Gruszka Mj'98 Aleksandra (MJ.1998) SKJ Sewan Konstancin-Jeziorna 61,571 61,951 62,467 185,989 300 PLN
4 DOUBLE AFFAIR G Kostrzębska Klaudia (MJ.1998) Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie 56,857 59,756 61,908 178,521  


 

R4 - MWiM Seniorzy - MWiM Seniorzy (01-09-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 FRIZZEL B /ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 69,951 69,414 70,292 209,657 1000 PLN
2 HARLEY ZOF Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion 68,676 67,523 70,400 206,599 500 PLN
3 FANTASTIC SURPRISE Apanas Ewa Varsovia Dressage Club 67,980 67,342 68,967 204,289 300 PLN
4 CARTE BLANCHE Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 66,912 65,676 69,250 201,838  
5 AMBROZJO Tomaszewska Teresa JKS Equita 67,353 65,631 67,250 200,234  
6 TOTALIS Urbańska Dorota St. KS Chojnów 64,461 64,414 64,083 192,958  
7 INTRUZ Zamrowska Anna KJ Milord 63,863 59,685 60,767 184,315  
8 HERO'S Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club 56,765 62,072 61,958 180,795  
9 GRETKA Tarłowska Kaja St. KJ Legia Kozielska 60,824 59,086 59,667 179,577  
10 INNER Matysik Marta brak 58,775 56,486 61,025 176,286  
11 FRIEDRICH K Leshchiy Natalia KS Centurion 63,922 66,847   130,769  
12 CORRLANDO CATANII Wożniak Konrad (MJ.2000) SKJ SEWAN 50,824 ELI 59,192 110,016  


 

R5 - PWiM CC - PWiM Puchar CC (01-09-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 ANIMA Tomaszewska Teresa JKS Equita 67,807 67,149 69,375 204,331 1000 PLN
2 DOUGLAS S Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 66,140 68,333 67,683 202,156 500 PLN
3 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 65,921 67,368 66,817 200,106 300 PLN
4 ARES Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska 65,482 61,991 64,792 192,265  
5 TOTEM Tatak Aleksandra bpk MAZ 64,342 63,114   127,456  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Jacek Ryczywolski HTE Marketing, H2-032017-1)

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

 

MP Radzionków  12-15.09 

 

 

 

ZO eMPMK Radzionków  12-15.09 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

ZR Gieniusze 15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

 

Mistrzostwa Podlasia Supraśl 21-22/09

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

 

HZO Leszno 04-06.10.

 

 

 

Halowy Puchar Polski Amatorów ZR Łąck 04-06.10 

 

 

 

CDI Zakrzów 25-27.10.

 

 

 

HZR Biały Las 27.10.

 

 

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

 

ZR Żywiec 9-10.11

 

MP Para Sopot 9-11.11

 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

 

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł