ZO / ZR Machnice 25-27 maja 2018 

WYNIKI / ARKUSZE

Organizator- Małgorzata Tukendorf

Sędziowie - Marlena Gruca-Rucińska SG, Tinna Karkkolainen, Małgorzata Hałeła-Pawłowska, Eliza Skórczyńska, Izabela Popławska-Szostak, Elżbieta Dąbrowska

Komisarze - Tadeusz Wajs, Grzegorz Jasiczek, Aleksandra Hładziak

Biuro Zawodów - Emilia Ptak, Adam Piwosz, Karolina Lepka Jacek Ryczywolski 

Gwiazdy turnieju w Machnicach - fot Katarzyna Broda 

 

Ilona JanasLORD DJANGO błyszczeli formą w Machnicach. Para w kapitalnym stylu wygrała wszystkie konkursy Małej Rundy z wynikami: 71,921 PSG, 70,921 Inter I oraz 73,625 w Finałowym programie dowolnym. 

 

Ilona Janas I Lord Django 

 

sędziny - Panie  Tiina KARKKOLAINEN i Marlena GRUCA - RUCIŃSKA  oraz Adma PIWOSZ - dyrektor zawodów. 

 

 

W konkursach L i P absolutną furorę zrobiła Aleksandra Szulc która, na swoich trzech koniach: ALL IN ONEMONTE CASSINOSUNNY BOY CM na 9 startów - 6 razy wygrała i 3 razy była druga w tym 7 razy uzyskane wyniki były powyżej 70% !! 

 

 

Aleksandra Szulc i Monte Cassino 

 

W rundzie C ZO, dwa pierwsze konkursy wygrała Katarzyna Kuriata na DOMINGUEZ, w finale ustąpiła pola Marii Mackiewicz dosiadającej HANNIBALA.  

 

W rundzie młodzieżowej CC - dwa konkursy otwarcia i finał wygrała Marcelina Wożny na LANZELOT, konkurs sobotni wygrała Michalina Terlecka na SULEYKEN .

 

Na zdjęciu Katarzyna Kuriata i Aleksandra Tatak 

dekoracja konkursu C3

 

W konkursach na kucach w zawodach w Machnicach super spisały się podopieczne trener Ilony Janas - Zofia Baran i Natalia Plata, które zdecydowanie ze świetnymi wynikami wygrłały konkursy rundy N i P. 

 

 

Zofia Baran 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia Plata i Tadeusz Wajs - komisarz zawodów

GALERIA Katarzyna Broda @Faraa

 

 

Ptak Machnice Dressage Spring Show Machnice, 25-27.05.2018

 

WYNIKI / ARKUSZE 

 

WYNIKI KOŃCOWE
 

m1 - Młode konie - Konkurs ZR na podstawie konkursu el. MPMK 5 Letnich (25-05-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Przyd. do uj. Wrażenie ogólne Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 IOWA C Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 7,5 7,5 7,8 7,5 7   7,46  


 

m1 - Młode konie - Konkurs ZR na podstawie konkursu el. MPMK 4 Letnich (25-05-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Przyd. do uj. Wrażenie ogólne Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 GRETTON WOODS Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 6,9 6,8 7,2 6,6 6,5   6,80  


 

1 - L-1 ZR - (25-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 ALL IN ONE Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 71,316 71,842 71,579  
2 CAESAR Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 65,789 65,789 65,789  
3 GOLD MEDAL Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 62,895 65,526 64,210  
4 TOSCANIA Mikiewicz Martyna (J.2002) Stadnina Koni Dębno 61,053 62,368 61,710  
5 LAGUNA Komorowska Natasza (JM.2004) CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 60,526 62,368 61,447  
6 ROSA Jędryczek-Bobowiec Izabela Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 59,737 60,263 60,000  
7 DAISY Sławska Joanna LKJ Lewada Zakrzów 56,579 57,632 57,105  


 

1 - L-1 ZR Pony - (25-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 BALOU W Peruga Nadia (Mł.2007) KJ Golden Dream 64,737 60,526 62,632  
2 WIDZEW Mucha Eliza KJ "Stajnia Ozorowice" 60,263 62,105 61,184  
3 EQUILE'S FREDERIK Lewkowicz Sara (JM.2004) Stadnina Koni Dębno 61,053 58,158 59,605  


 

2 - P-1 ZR - (25-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % Wynik (Result) Nagroda
1 MONTE CASSINO Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 70,000 71,000 70,500  
2 SUNNY BOY CM Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 68,600 70,000 69,300  
3 FÜRSTIN FLORENCJA S Gągała Patrycja OSK Michalscy Trzebnica 65,400 63,400 64,400  
4 MARKUS Soyta Magdalena SS Vidavia 64,200 62,800 63,500  
5 GWIAZDA Jerczyńska Dorota LKJ Platan Wrocław 62,800 63,000 62,900  
6 VITUS Bobowiec Wiktoria (MJ.1999) OSK VIDAVIA 63,200 60,600 61,900  
7 QUALITY FANTASTIC Matusiakiewicz Hanna (J.2001) KJ Stajnia Ozorowice 61,000 61,600 61,300  
8 LAGUNA Komorowska Natasza (JM.2004) CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 59,700 61,100 60,400  
9 DAISY Sławska Joanna LKJ Lewada Zakrzów 59,200 60,600 59,900  
10 DOWN BOY Gwiazda Zuzanna (J.2002) KJ Pawlak Equestrian Wrocław 53,700 57,500 55,600  
  ROMEO G Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica     REZ  


 

2a - P-3 ZR (20x40) - (25-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 HOT CHOCOLATE Plata Natalia (JM.2005) bpk POM 67,250 67,750 67,500  
2 MUPPET Janecka Julia (JM.2005) KJ Golden Dream 66,250 67,000 66,625  
3 SONJAHOF'S UNITAS Czok Ivette (JM.2006) KJ Golden Dream 65,250 65,500 65,375  
4 VENTUS Zieleśkiewicz Weronika (JM.2006) KJ Golden Dream 61,000 61,250 61,125  


 

7 - D-2 ZO - O NAGRODĘ HORSE BIJU (25-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DRIFTER Głębowska Natalia (JM.2003) Klub Jezdziecki Gołębin Stary 65,167 67,167 67,000 66,445  


 

3 - N-4 ZR - (25-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 GARTON Brodziak Małgorzata KJ Picador Dziuplina 64,167 61,944 65,139 63,750  
2 KRAFTER Kaczmarek Agata Klub Jeździecki Michałówka 61,667 62,083 66,806 63,519  
3 NORWEGIA Grochowska Oliwia (MJ.1999) Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 61,944 62,917 62,639 62,500  
4 HORH Pozdniakova Anastasiia (MJ.1997) bpk DOS 55,556 59,722 62,083 59,120  
5 GWIAZDA Jerczyńska Dorota LKJ Platan Wrocław 60,417 53,333 60,278 58,009  


 

3a - N-5 ZR - (25-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 LEXUS Mucha Dominika KJ Stajnia Ozorowice 62,143 62,000 63,429 62,524  
2 TIFANY Sicinska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 64,000 61,286 61,286 62,191  


 

3a - N-5 ZR Pony - (25-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 63,429 64,429 66,857 64,905  


 

4 - C-1 ZR - (25-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 KONSTANTINO-P Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 63,676 67,500 67,794 66,323  
2 GOLD QUATERBACK Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 63,176 65,235 65,088 64,500  
3 AZALIA Zabagło-Pawłowicz Natalia (J.2002) KJ Podkówka Team 62,647 63,088 64,118 63,284  
4 LILOU Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 62,206 61,618 62,206 62,010  
5 LUKSUS Kroc Justyna CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 61,029 61,324 62,794 61,716  
6 LAMIA W Słowikowska Malwina KJ Picador 56,176 59,118 63,382 59,559  
7 FJORDVANGENS MICHIGAN Pawłowicz Marek KJ Podkówka Team 59,265 56,029 58,382 57,892  


 

5 - N-2 ZO - O NAGRODĘ WYTWÓRNI PASZ LIRA (25-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SUMMERSBY Baran Zofia (J.2002) bpk MAZ 65,897 64,872 67,051 65,940  
2 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 65,513 63,462 67,308 65,428  
3 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Aurelia (J.2002) Kj Aromer 62,821 63,077 64,744 63,547  


 

6 - N-4 ZO - O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO TWÓJ KOŃ (25-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FANTASTIC SURPRISE Woldański Marcin KS Garo 67,222 68,333 67,778 67,778  
2 ROGER Woźnicka Klara (J.2000) KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o. 60,750 60,889 61,444 61,028  


 

8 - C-2 ZO - (25-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DOMINGUEZ Kuriata Katarzyna (MJ.1999) KS ARKADIA 67,703 67,027 64,865 66,532 90 PLN
2 CANDY BOY 25 Jankowska Maja (J.2001) KJ Golden Dream 64,595 65,946 65,135 65,225 60 PLN
3 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 65,946 63,649 63,784 64,460 50 PLN
4 NOBIUS Frąckowiak Weronika (J.2000) JKS Hanna 65,270 64,324 63,108 64,234  
5 GO GO BORNEO Woźnicka Klara (J.2000) KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o. 65,041 64,095 63,014 64,050  
6 TOTEM Tatak Aleksandra bpk MAZ 64,865 62,432 63,243 63,513  
7 HANNIBAL Mackiewicz Maria (MJ.1998) KS Garo 67,162 60,946 61,486 63,198  
8 SARUMAN GT Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 62,162 60,946 60,676 61,261  


 

9 - CC-2 ZO - (25-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 LANZELOT Woźny Marcelina (MJ.1997) KJ Partynice 65,132 66,053 65,263 65,658 65,526 65,526 120 PLN
2 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 66,184 67,763 65,789 63,421 63,947 65,421 100 PLN
3 GENGHIS KHAN Czwojdrak Zofia Idmar Krajkowo 61,053 62,105 57,763 58,421 56,316 59,132  
4 VULCANO HIPPICA Ptaszyńska Jadwiga (MJ.1997) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica 55,132 56,053 52,500 55,263 53,026 54,395  
  SULEYKEN Terlecka Michalina Maria (MJ.1998) Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "           REZ  


 

12 - CS-2 ZO - (25-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 WORLD MAGIC GB Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 63,700 62,200 62,800 63,300 63,800 63,160 250 PLN


 

10 - CC-4 ZO - (25-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 LORD DJANGO Janas Ilona KJ. Lider Radzionków 73,026 72,237 70,263 71,447 72,632 71,921  
2 DEAN MARTIN Łukasik Anna KS Pegaz 69,605 70,000 71,053 69,342 67,105 69,421  
3 TARA Wiśniewska Agnieszka SKJ Bajardo 68,553 65,395 69,079 65,921 65,921 66,974  
4 MOZART-P Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 65,789 66,711 68,158 65,000 65,921 66,316  
5 KING RON P Organista Natalia SJ Baborówko 64,605 65,789 65,921 65,526 65,921 65,552  
6 SHAMROCK Popławska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 65,658 63,289 64,342 64,474 65,395 64,632  
7 FLORETINO Leibfarth Ewa Konie Sportowe Gillmaier 64,474 66,184 63,158 63,816 64,737 64,474  
8 DEVINETTE Błażko Marta KJ Golden Dream 61,711 63,553 63,421 62,632 62,763 62,816  
9 FAROLERO XIVI Wiśniewska Agnieszka SKJ Bajardo 59,342 61,974 63,553 62,895 60,263 61,605  
10 BZDURA Gryczyńska Aleksandra LKS Cwał Poznań 59,342 58,421 58,947 59,868 59,342 59,184  
11 HUBERTIN Rogacka Sandra Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 59,316 58,526 58,526 58,658 58,921 58,789  
  DON CASPAL Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica           REZ  


 

14a - P-4 ZR (20x40) - (26-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 HOT CHOCOLATE Plata Natalia (JM.2005) bpk POM 69,091 69,773 69,432  
2 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 68,182 66,364 67,273  
3 MUPPET Janecka Julia (JM.2005) KJ Golden Dream 64,545 65,455 65,000  
4 VENTUS Zieleśkiewicz Weronika (JM.2006) KJ Golden Dream 61,364 62,727 62,045  
5 SONJAHOF'S UNITAS Czok Ivette (JM.2006) KJ Golden Dream 61,545 62,227 61,886  


 

13 - L-2 ZR - (26-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 ALL IN ONE Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 69,773 73,182 71,477  
2 GRETTON WOODS Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 67,500 68,409 67,954  
3 GOLD MEDAL Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 66,818 65,909 66,364  
4 CAESAR Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 65,000 67,500 66,250  
5 EQUADOR Całek Aleksandra (MJ.1997) Klub Jeździecki Stajnia Krzyżanowice 60,000 65,000 62,500  
6 TOSCANIA Mikiewicz Martyna (J.2002) Stadnina Koni Dębno 60,909 62,273 61,591  
7 ROSA Jędryczek-Bobowiec Izabela Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 58,864 60,455 59,659  


 

13 - L-2 ZR Pony - (26-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 BALOU W Peruga Nadia (Mł.2007) KJ Golden Dream 59,773 61,136 60,455  
2 EQUILE'S FREDERIK Lewkowicz Sara (JM.2004) Stadnina Koni Dębno 56,136 55,682 55,909  


 

m2 - Młode konie - Konkurs ZR na podstawie konkursu el. MPMK (26-05-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Przyd. do uj. Wrażenie ogólne Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 IOWA C Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 7,2 7,8 8 8 7   7,60  


 

14 - P-2 ZR - (26-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % Wynik (Result) Nagroda
1 MONTE CASSINO Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 71,515 69,242 70,379  
2 SUNNY BOY CM Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 70,606 68,939 69,772  
3 FÜRSTIN FLORENCJA S Gągała Patrycja OSK Michalscy Trzebnica 66,818 68,485 67,651  
4 NORWEGIA Grochowska Oliwia (MJ.1999) Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 65,455 62,727 64,091  
5 MADRYT Łazowska Aleksandra bpk DOS 63,182 64,091 63,636  
6 MARKUS Soyta Magdalena SS Vidavia 63,333 63,030 63,181  
7 GWIAZDA Jerczyńska Dorota LKJ Platan Wrocław 61,515 61,818 61,666  
8 VITUS Bobowiec Wiktoria (MJ.1999) OSK VIDAVIA 60,303 62,727 61,515  
9 EQUADOR Całek Aleksandra (MJ.1997) Klub Jeździecki Stajnia Krzyżanowice 59,545 61,212 60,379  
10 ROSA Łazowska Aleksandra bpk DOS 58,636 59,697 59,166  
  ROMEO G Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica     REZ  
  DAISY Sławska Joanna LKJ Lewada Zakrzów     REZ  


 

21 - CC-3 ZO - (26-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 SULEYKEN Terlecka Michalina Maria (MJ.1998) Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 66,184 63,816 65,132 66,579 68,816 66,105 120 PLN
2 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 67,632 63,816 65,263 63,289 66,447 65,289 100 PLN
3 LANZELOT Woźny Marcelina (MJ.1997) KJ Partynice 61,974 63,289 63,289 63,289 64,211 63,210  
4 VULCANO HIPPICA Ptaszyńska Jadwiga (MJ.1997) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica 64,211 59,605 61,974 60,263 61,711 61,553  
5 GENGHIS KHAN Czwojdrak Zofia Idmar Krajkowo 61,711 60,132 58,553 59,211 63,421 60,606  


 

17 - N-3 ZO - O NAGRODĘ WYTWÓRNI PASZ LIRA (26-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H % C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 SUMMERSBY Baran Zofia (J.2002) bpk MAZ 71,341 69,878 67,439 69,553  
2 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 65,854 66,220 66,098 66,057  
3 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Aurelia (J.2002) Kj Aromer 66,585 64,756 64,268 65,203  


 

24 - CS-4 ZO - (26-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 WORLD MAGIC GB Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 63,431 62,941 63,333 62,549 64,608 63,372 250 PLN


 

22 - CC-5 ZO - (26-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 LORD DJANGO Janas Ilona KJ. Lider Radzionków 71,447 70,921 70,000 71,447 70,789 70,921 120 PLN
2 KING RON P Organista Natalia SJ Baborówko 68,553 65,658 66,316 67,237 66,579 66,868 100 PLN
2 TARA Wiśniewska Agnieszka SKJ Bajardo 65,921 65,921 69,079 67,763 65,658 66,868 80 PLN
4 SHAMROCK Popławska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 65,658 66,316 66,184 67,237 64,868 66,053  
5 MOZART-P Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 66,316 65,395 64,737 66,053 65,658 65,632  
6 FLORETINO Leibfarth Ewa Konie Sportowe Gillmaier 63,158 63,816 64,342 64,211 64,079 63,921  
7 DON CASPAL Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 63,158 62,368 63,816 64,079 62,632 63,211  
8 DEVINETTE Błażko Marta KJ Golden Dream 61,842 63,289 63,158 61,842 63,158 62,658  
9 BZDURA Gryczyńska Aleksandra LKS Cwał Poznań 62,105 60,395 61,842 59,605 58,421 60,474  
10 FAROLERO XIVI Wiśniewska Agnieszka SKJ Bajardo 58,421 60,395 61,316 60,789 58,684 59,921  
11 HUBERTIN Rogacka Sandra Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 54,053 52,868 53,921 52,868 57,605 54,263  


 

15 - N-5 ZR - (26-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 GARTON Brodziak Małgorzata KJ Picador Dziuplina 64,214 64,786 64,786 64,595  
2 AZALIA Zabagło-Pawłowicz Natalia (J.2002) KJ Podkówka Team 65,786 64,071 63,786 64,548  
3 KRAFTER Kaczmarek Agata Klub Jeździecki Michałówka 63,857 63,714 65,714 64,428  
  HORH Pozdniakova Anastasiia (MJ.1997) bpk DOS       REZ  


 

18 - N-5 ZO - O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO TWÓJ KOŃ (26-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 FANTASTIC SURPRISE Woldański Marcin KS Garo 70,714 70,429 71,000 70,714  
2 TIFANY Sicinska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 60,143 61,571 61,714 61,143  
3 ROGER Woźnicka Klara (J.2000) KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o. 60,000 61,571 60,000 60,524  


 

19 - D-3 ZO - O NAGRODĘ HORSE BIJU (26-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 DRIFTER Głębowska Natalia (JM.2003) Klub Jezdziecki Gołębin Stary 60,000 61,833 59,667 60,500  


 

20 - C-3 ZO - (26-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 DOMINGUEZ Kuriata Katarzyna (MJ.1999) KS ARKADIA 68,684 65,395 64,211 66,097 120 PLN
2 TOTEM Tatak Aleksandra bpk MAZ 65,658 62,632 64,605 64,298 100 PLN
3 HANNIBAL Mackiewicz Maria (MJ.1998) KS Garo 66,579 62,500 63,289 64,123 80 PLN
4 NOBIUS Frąckowiak Weronika (J.2000) JKS Hanna 65,921 62,763 62,895 63,860  
5 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 63,553 63,553 62,368 63,158  
6 GO GO BORNEO Woźnicka Klara (J.2000) KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o. 63,026 62,237 62,763 62,675  
7 SARUMAN GT Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 63,553 63,158 60,789 62,500  
8 CANDY BOY 25 Jankowska Maja (J.2001) KJ Golden Dream 61,842 60,000 58,026 59,956  


 

16 - C-2 ZR - O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP (26-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 LILA Bohdanowicz Iwona Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław 63,919 62,432 62,162 62,838  
2 LUKSUS Kroc Justyna CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 63,919 61,351 60,676 61,982  
3 LILOU Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 62,568 59,324 58,243 60,045  
4 ACHILLES Koszewicz Zofia KJ PICADOR 60,270 59,865 59,730 59,955  
5 LAMIA W Słowikowska Malwina KJ Picador 60,135 57,973 57,838 58,649  
6 LAGUNA Skrzypczak Alicja KJ PICADOR 58,824 56,797 56,932 57,518  
  GENIE KN Pachołek Magdalena Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"       REZ  


 

26za - P-6 ZR (20x40) - (27-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 HOT CHOCOLATE Plata Natalia (JM.2005) bpk POM 70,417 66,667 68,542  
2 MUPPET Janecka Julia (JM.2005) KJ Golden Dream 65,417 65,417 65,417  
3 SONJAHOF'S UNITAS Czok Ivette (JM.2006) KJ Golden Dream 63,542 64,792 64,167  
4 VENTUS Zieleśkiewicz Weronika (JM.2006) KJ Golden Dream 61,250 62,917 62,083  
5 BAKIER Werner Paulina Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice 54,167 56,458 55,313  


 

25 - L-3 ZR - (27-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 ALL IN ONE Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 72,500 70,909 71,705  
2 CAESAR Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 67,273 66,818 67,045  
3 GRETTON WOODS Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 66,364 66,591 66,477  
4 TOSCANIA Mikiewicz Martyna (J.2002) Stadnina Koni Dębno 65,227 65,000 65,114  
5 GOLD MEDAL Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 62,727 61,591 62,159  
6 ROSA Jędryczek-Bobowiec Izabela Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 62,500 59,318 60,909  
7 CALITICO Magierska Anna KJ Victor 58,636 59,091 58,864  


 

25 - L-3 ZR Pony - (27-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 BALOU W Peruga Nadia (Mł.2007) KJ Golden Dream 58,636 61,591 60,114  
2 EQUILE'S FREDERIK Lewkowicz Sara (JM.2004) Stadnina Koni Dębno 59,545 57,500 58,523  


 

26 - P-3 ZR - (27-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 MONTE CASSINO Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 72,500 70,750 71,625  
2 SUNNY BOY CM Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 70,750 71,500 71,125  
3 IOWA C Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 70,250 69,500 69,875  
4 ROMEO G Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 66,000 65,500 65,750  
5 MARKUS Soyta Magdalena SS Vidavia 63,750 63,750 63,750  
6 FÜRSTIN FLORENCJA S Gągała Patrycja OSK Michalscy Trzebnica 61,500 65,500 63,500  
7 GWIAZDA Jerczyńska Dorota LKJ Platan Wrocław 64,250 61,000 62,625  
8 MADRYT Łazowska Aleksandra bpk DOS 63,000 62,000 62,500  
9 VITUS Bobowiec Wiktoria (MJ.1999) OSK VIDAVIA 60,750 62,000 61,375  
10 ROSA Łazowska Aleksandra bpk DOS 61,500 59,250 60,375  
11 JEGRA Kołsut Natalia (J.2002) Jeździecki Klub Michałów 60,250 58,750 59,500  
12 DAISY Sławska Joanna LKJ Lewada Zakrzów 55,000 54,750 54,875  


 

26 - P-3 ZR Pony - (27-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 BAKIER Werner Paulina Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice 59,750 57,000 58,375  
2 BALOU W Peruga Nadia (Mł.2007) KJ Golden Dream 57,250 58,000 57,625  


 

29 - N-7 ZO - O NAGRODĘ WYTWÓRNI PASZ LIRA (27-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 SUMMERSBY Baran Zofia (J.2002) bpk MAZ 72,375 68,000 68,250 69,542  
2 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 68,250 64,775 65,375 66,133  
3 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Aurelia (J.2002) Kj Aromer 65,250 64,400 61,625 63,758  


 

31 - D-4 ZO - O NAGRODĘ HORSE BIJU (27-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 DRIFTER Głębowska Natalia (JM.2003) Klub Jezdziecki Gołębin Stary 60,469 63,438 59,844 61,250  


 

34 - CC-7 ZO - O NAGRODĘ SLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP (27-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 LORD DJANGO Janas Ilona KJ. Lider Radzionków 71,250 74,375 74,250 73,500 74,750 73,625 500 PLN
2 KING RON P Organista Natalia SJ Baborówko 67,250 66,875 68,250 68,000 71,250 68,325 450 PLN
3 MOZART-P Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 67,125 68,125 67,875 66,875 68,250 67,650 300 PLN
4 TARA Wiśniewska Agnieszka SKJ Bajardo 65,875 68,250 68,875 67,375 67,125 67,500  
5 SHAMROCK Popławska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 63,125 66,250 65,125 65,375 65,625 65,100  
6 DEVINETTE Błażko Marta KJ Golden Dream 62,500 65,875 64,875 65,125 66,625 65,000  
7 BZDURA Gryczyńska Aleksandra LKS Cwał Poznań 61,750 62,750 61,375 62,250 63,375 62,300  
  DON CASPAL Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica           REZ  


 

36 - CS-5 - O NAGRODĘ MERCEDES DUDA-CARS "Weekend z Mercedesem" (27-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 WORLD MAGIC GB Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 64,000 63,625 63,250 62,250 63,750 63,375 1800 PLN


 

33 - CC-6 ZO - (27-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 LANZELOT Woźny Marcelina (MJ.1997) KJ Partynice 67,750 66,625 68,000 64,975 65,750 66,620 500 PLN
2 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 64,125 69,125 66,750 66,600 65,375 66,395 350 PLN
3 VULCANO HIPPICA Ptaszyńska Jadwiga (MJ.1997) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica 62,125 61,375 62,750 62,575 62,500 62,265  
4 GENGHIS KHAN Czwojdrak Zofia Idmar Krajkowo 61,000 59,625 60,250 59,125 60,125 60,025  


 

32 - C-4 ZO - (27-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 HANNIBAL Mackiewicz Maria (MJ.1998) KS Garo 66,125 65,375 69,750 67,083 500 PLN
2 DOMINGUEZ Kuriata Katarzyna (MJ.1999) KS ARKADIA 65,675 67,125 68,125 66,975 350 PLN
3 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 65,900 66,750 67,375 66,675  
4 GO GO BORNEO Woźnicka Klara (J.2000) KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o. 65,500 66,875 66,500 66,292  
5 NOBIUS Frąckowiak Weronika (J.2000) JKS Hanna 63,400 65,500 69,625 66,175  
6 TOTEM Tatak Aleksandra bpk MAZ 65,200 65,725 64,750 65,225  


 

27 - N-6 ZR - (27-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % Wynik (Result) Nagroda
1 KRAFTER Kaczmarek Agata Klub Jeździecki Michałówka 65,610 65,854 65,732  
2 GARTON Brodziak Małgorzata KJ Picador Dziuplina 63,780 66,951 65,366  
3 AZALIA Zabagło-Pawłowicz Natalia (J.2002) KJ Podkówka Team 64,268 63,537 63,902  
4 NORWEGIA Grochowska Oliwia (MJ.1999) Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 58,902 59,512 59,207  


 

30 - N-6 ZO - O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO TWÓJ KOŃ (27-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 FANTASTIC SURPRISE Woldański Marcin KS Garo 66,098 69,390 68,902 68,130  
2 TIFANY Sicinska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 62,927 62,927 60,976 62,276  


 

28 - C-3 ZR - (27-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 GOLD QUATERBACK Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 67,500 64,342 62,632 64,825  
2 LILOU Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 63,684 63,158 61,447 62,763  
3 LUKSUS Kroc Justyna CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 64,474 61,447 61,447 62,456  
4 BACARDI Mieszczak Olga KJ Michałów 61,842 63,816 61,447 62,368  
5 GENIE KN Pachołek Magdalena Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice" 63,579 61,342 58,842 61,254  
6 FJORDVANGENS MICHIGAN Pawłowicz Marek KJ Podkówka Team 61,789 59,816 58,500 60,035  
7 ACHILLES Koszewicz Zofia KJ PICADOR 62,132 58,842 58,316 59,763  
8 LAMIA W Słowikowska Malwina KJ Picador 58,553 58,421 62,237 59,737  
9 LAGUNA Skrzypczak Alicja KJ PICADOR 53,158 56,447 57,237 55,614  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Jacek Ryczywolski HTE Marketing, H2-032017-1)

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT  KSJ 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

08-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

08-10.06 CDN Drzonków 

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

16-17.06  Mistrzostwa Polski Amatorów LKJ Lewada Zakrzów 

 

16-17.06 Aromeriada Jozefin 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

24.06. ZR Aleksandrów Kujawski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki

link 

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko link
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice