CDI-W / CDIOJ / CDIOY / CDIOP / CDICh Mariakalnok 3 - 6 maja 2018

fot Łukasz Kowalski 

 

Reprezentacja Polski :

CDIJ - Julia Rogowska, Alicja Pachulska, Małgorzata Kowalska, Natalia Sznigier

CDIOY - Aleksandra Lesner, Mateusz Cichoń

CDICh - Tatiana Bieireżnow, Maja Baranowska, Matylda Cybula

CDIP - Ewa Golubińska

CDI-W - Mateusz Cichoń, Katarzyna Milczarek

Trener - Andrzej Sałacki 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

CDIOY 

Reprezentacja Polski Młodych Jeźdźców w Ujeżdżeniu w składzie: Aleksandra Lesner i Michał Cichoń  w dniu 4 maja 2018, wygrała Puchar Narodów CDIOY w Mariakalnok na Węgrzech.  Polacy uzyskali bardzo dobre wyniki w konkursie zespołowym - ponad 68%, które dały zwycięstwo w Pucharze Narodów. Michał Cichoń na codzień zawodnik KJ Lider w Radzionkowie w konkursie PN startował na 15 letnim wałachu FUERSTENTRAUM 2 / Fuerst Heinrich x Koenigstraum xx / a podopieczna trener Małgorzaty Hałeły - Pawłowskiej - Aleksandra Lesner z KJ Pegaz w Redzie dosiadała w konkursie 8 letniego FORCE / Glock's Johnson x Quattro B /.  

 

 

 

WYNIKI Pucharu Narodów CDIOY Mariakalnok 2018  :

1m  Polska  136,235 %

2m. Szwajcaria   134,323 %

3m. Węgry   131,676%

 

WYNIKI PUCHARU NARODÓW

 

WYNIKI INDYWIDUALNE W KONKURSI PN TEAM TEST   04/05/18

 

WYNIKI KONKURS INDYWIDUALNY  05/05/18

 

WYNIKI FINAŁ  06/05/18

 

 

CDIOJ 

 Julia Rogowska 

 

Juniorska Reprezentacja Polski ukończyła Puchar Narodów na 4 miejscu.  Indywidualnie w zawodach w Marikalnok najlepsze wyniki dla Polski uzyskała podopieczna trener Nikoli Marczak -  Julia Rogowska dosiadająca DA CAPO 163, plasując się na 10 miejscu w Finale z wynikiem 68,505%. 

 

WYNIKI PUCHAR NARODÓW       WYNIKI INDYWIDUALNE PN Team Test   03/05/18

WYNIKI INDYWIDUALNE    05/05/18

FINAŁ  06/05/18

 

CDIOP 

Bardzo udany turniej Ewy Golubińskiej dosiadającej w zawodach LEUNS VELD'S WINSTON. Podopieczna trener Anny Świątkowskiej z wynikiem 69,600 uplasowała się na 9 miejscu w Finale. 

 

WYNIKI TEAM TEST   03/05/18

WYNIKI Konkurs INDYWIDUALNY   05/05/18

FINAŁ  06/05/18


CDICh

Najlepsze wyniki w konkursach rundy Dzieci dla Polski uzyskała debiutująca na arenie międzynarodowej na Węgrzech podopieczna trener Katarzyny Łukasik Tatiana Bierieżnow. 

 

WYNIKI KONKURS WSTĘPNY  03/05/18

WYNIKI TEAM TEST  04/05/18

WYNIKI INDYWIDUALNE 05/05/18

 

CDI-W Grand Prix

W konkursie Grand Prix, startowały dwie Polskie pary. Mateusz Cichoń na HERZREGENT 2 uzyskał bardzo dobry wynik 66,587% Mistrzyni Polski Katarzyna Milczarek na DZEKO po zaledwie minucie zrezygnowała z kontynuowania przejazdu (video https://youtu.be/RrrZpE8MZZo ). 

wyniki konkursu GP

 

CDI-W World Cup GPF

Jedyna Polska para, która zakwalifikowała się do finału Mateusz Cichoń HERZREGENT 2 uzyskała wynik 69.900% kończąc konkurs na 4 miejscu i zdobywając pierwsze punkty do rankingu Pucharu Świata w Lidze Europy Centralnej.

 

wyniki FEI World Cup GPF

ranking LIGI EUROPY CENTRALNE PŚ

 

Michał Cichoń - Team Test 

 

Mateusz Cichoń - FEI World Cup GPF - 69,900 % - 4 miejsce

 

GALERIA ŁUKASZ KOWALSKI 

 

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

 

Maj 2018

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice 

propozycje

 

01-02.05 ZR Biały Las 

 

 

01.05  ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

 

 

03-05.05 CDI-W CDIOJYP CDICh Mariakalnok HUN 

 

 

05-06.05 Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

 

 

 

06.05 ZR Koryta 

 

 

05-06.05 ZR Bik Gieniusze

 

 

05-06.05 ZR Solec Kujawski  odowołane

 

 

11-13.05 ZO Rybnica

 

 

12.05  KSJ Sowia Wola  link 

 

 

12.05  ZRiT Grudziądz 

 

 

13.05 ZR Płochocin 

 

 

13.05 ZR OSK Lipce 

 

 

18-20.05 ZO Ochaby  link

 

 

19-20.05 ZO Moszna  link

 

 

19-20.05 ZR KJ Ostoja 

 

 

19-20.05 ZR Barłomino

 

 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT  KSJ 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

03.06 ZR Szczecin Osów 

 

08-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

08-10.06 CDN Drzonków 

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

16-17.06 ZT Jeziorki 

 

17.06  ZT Brzózki 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin 

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki  

link 

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-08.07 CDI Ochaby 

 

05-08.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko link
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
03-05.08 ZO Solec Kujawski 
 
 
09-12.08 ME Pony Bishop Burton 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice