CDI-W CDI3 CDIOJ CDIOY CDIOP Mariakalnok HUN 9-12 maja 2019

 

Repreznentacja Polski 

 

CDI-W - Zaneta Skowrońska - Kozubik, Aleksandra Szulc, Mateusz Cichoń 

CDIOY - Małgorzata Kowalski, Urszula Krzewicka, 

CDIOJ - Alicja Pachulska, Julia Rogowska, Julia Szymańska, 

CDIOP - Tatiana Bierieżnow,  Ewa Golubińska,  Ann Van Den Broeck    Maria Walczynska-Graczyk 

 

ZGŁOSZENIA 

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

 

strona oficjlana http://dressurzentrum.hu

 

zamówienia zdjęć Łukasz Kowalski / LukaszKowalski.com

CDIOP 

 

 

Polska Kadra na kucach wywalczyła w Mariakalnok  trzecie miejsce w Pucharze Narodów . W ekipie jechały Tatiana Bierieżnow, Ewa Golubińska oraz Ann Ven Den Broeck. 

 

Wyniki reprezentantek Polski w  konkursie indywidualnym CDIOP

7 miejsce Tatiana Bieireżnow GLUCKSPILZ 69,685%  VIDEO 

14 miejsce Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON  65,721% VIDEO 

18 miejsce Maria Walczyńska - Graczyk MERCI  64,414% VIDEO 

20 miejsce Ann Van Den Broeck LANGTOFTEGARD LEANDRO  63,423% 

 

Wyniki reprezentantek Polski w konkursie finałowym CDIOP  program dowolny z muzyką 

6 miejsce Tatiana Bieireżnow GLUCKSPILZ  70,195%   VIDEO 

12 miejsce Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON  66,565%  VIDE

14 miejsce Maria Walczyńska - Graczyk MERCI  66,140%  VIDEO  

15 miejsce  Ann Van Den Broeck LANGTOFTEGARD LEANDRO  65,305% 

 

 CDIOJ 

 

 

Wyniki reprezentantek polski w konkursach CDIOJ :

 

Puchar Narodów CDIOJ  - Polska 5 miejsce 

 

Konkurs indywidualny CDIOJ 

6 miejsce Alicja Pachulska  BENTAMO 2  69,324%   VIDEO 

14 miejsce Julia Rogowska   DA CAPO 163    66,588%   VIDEO 

15 miejsce  Julia Szymańska  DOUGLAS S  66,206% 

18 miejsce  Julia Rogowska LE BATON ROUGE M  65,294% 

19 miejsce  Julia Szymańska  ALLYOUNEEDLZ FIRFOD  65,206% 

 

Konkurs finałowy CDIOJ - program dowolny z muzyką 

7 miejsce Alicja Pachulska  BENTAMO 2  70,467%   VIDE

10 miejsce Julia Rogowska   DA CAPO 163    69,433%   VIDEO 

12 miejsce  Julia Szymańska  DOUGLAS S   68,217%   VIDEO 

 

CDIOY 

 

Polska kadra młodzieżowa Małgorzata Kowalska  i Urszula Krzewicka ukończyła Puchar Narodów na 3 miejscu. 

 

Wyniki reprezentantek polski w konkursach CDIOY :

Konkurs Indywidualny CDIOY 

8 miejsce Urszula Krzewicka  CHERRY COLA  65,382%   

10 miejsce Małgorzata Kowalska RAIKANO'S SON  64,176%    

 

Konkurs finałowy CDIOY  - program dowolny z muzyką   

8 miejsce Małgorzata Kowalska RAIKANO'S SON  64,633%     

9 miejsce Urszula Krzewicka  CHERRY COLA  64,250%

 CDI3 

 

Najlepszy w karierze turniej w Mariakalnok miała para Aleksandra SzulcBREAKDANCE. W konkursie PSG  para uzyskała 69,091% , w konkursie Inter I 66,559% oraz 70,775% w finałowym programie dowolnym. 

 

CDI-W 

 

Żaneta Skowrońska - Kozubik   ROMANTIC P

 

GRAND PRIX CDI-W 

7 miejsce  Aleksandra Szulc GNL MIRA P  65,957% 

8 miejsce  Żaneta Skowrońska - Kozubik   ROMANTIC P  65,913%

13 miejsce Mateusz Cichoń  HERZREGENT 2  61,043% 

 

GRAND PRIX World Cup GP Freestyle 

8 miejsce  Żaneta Skowrońska - Kozubik   ROMANTIC P  69,230%

12 miejsce Mateusz Cichoń  HERZREGENT 2  61,060% 

 

Młodzieżowa reprezentacja Polski - Mariakalnok 2019 

Ann Van Den Broeck, Maria Walczyńska Graczyk, Tataiana Bieireżnow, Ewa Golubińska, Małgorztaa Kowalska, Julia Rogowska, Julia Szymańska 

 

Tatiana Bierieżnow 

 

Małgorzata Kowalska

 

Julia Rogowska 

 

Aleksandra Szulc 

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł