Marlena Gruca Rucińska - List otwarty do Środowiska

10 Lipca 2017 

 

Drodzy ujeżdżeniowcy, koleżanki i koledzy, 

Zakończyła się moja ponad trzy letnia przygoda jako osoby odpowiedzialnej przy Polskim Związku Jeździeckim za ujeżdżenie. Na początku członka komisji ujeżdżenia do spraw młodzieży, następnie dwa lata obowiązków menadżera dyscypliny, na końcu tydzień pracy na stanowisku trenera młodzieży.

 

To był wspaniały czas, trudny z wyzwaniami, ale niezwykły,

Z tego miejsca dziękuję Wszystkim pasjonatom ujeżdżenia; tym którzy uprawiają tą wspaniałą dyscyplinę profesjonalnie, ale równie gorąco, amatorom i miłośnikom! Wszyscy tworzymy i rozwijamy Polskie ujeżdżenie! Idźmy dalej tą wyboistą drogą….

Szczególnie dziękuję zawodnikom kadry, którzy mi zaufali i zawsze mogłam na nich liczyć, wszystkim współpracującym trenerom , sędziom, a  przede wszystkim Rodzicom Młodych Sportowców !!!  Wiem jaki to dla Was ogromny trud w dążeniu do mistrzostwa sportowego, niezależnie od kategorii wiekowej i rangi zawodów!

Czas teraz na trochę prywaty, w najtrudniejszych chwilach zawsze mogłam liczyć na pomoc, niezależnie od pory dnia i nocy, łącznie ze świętami czy  urlopami - ”pożary” pomagali mi gasić:

Super Dziewczyny z biura: Agatka i Aśka!

Jacek i Łukasz, dzięki Chłopaki!, bez Was zginęła bym!

I jeszcze paru Przyjaciół!

Na koniec życzę naszym sportowcom formy i szczęścia na ME! Juniorkom na kucach już niebawem w Kaposvar, żebyście stworzyły waleczną drużynę!!! , juniorom Ani, Wiktorii i Oliverowi, oraz Jagodzie lub Małgosi; pokażcie zęba!, Asi w młodych jeźdźcach życzę finału! Miałam nadzieję być tam razem z Wami i wspierać podczas najważniejszego startu, jednak decyzje nowego Zarządu są inne.

Trzymam za Was kciuki!!

Olka, Przemek , Żaneta oraz może Kasia? Ryshat?, Magda? …za Was też ! Będę Was zawsze wspierać!, a następcom życzę trafnych wyborów!

Na zakończenie tego podsumowania ostania prośba do NAS wszystkich:

 

ROZMAWIAJMY ZE SOBĄ A NIE O SOBIE !

Jeszcze czas wyjaśnić ostatni komunikat PZJ mówiący o podstawach do rozpisania nowego konkursu na trenera kadry młodzieżowców. Tym, którzy zwątpili we mnie po jego przeczytaniu  wyjaśniam, że jego treść mija się znacząco z prawdą i zamierzam wyciągnąć odpowiednie konsekwencje.

 

Pozdrawiam Wszystkich Życzliwych i mniej Życzliwych !

Marlena Gruca- Rucińska

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

Październik 2018 

 

06.10 ZT Stare Babice

 

 

 07.10  ZT Wesoła 

 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-21.10 HZO Łąck 

 

19-21.10 HZR Łąck 

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.11 CDI Sopot 

 

09-11.11  CDN Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

16-18.11 Para Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice odwołane

 

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice